głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
patrzexwxtwojexoczy niewiarygodnie mocno boli gdy widzę Cię z nią na mieście. wtedy gdy mijasz mnie obok bez głupiego siema. i nagle się odzywasz chcesz się spotkać.. wtedy jest cu

patrzexwxtwojexoczy

patrzexwxtwojexoczy.moblo.pl
niewiarygodnie mocno boli gdy widzę Cię z nią na mieście. wtedy gdy mijasz mnie obok bez głupiego siema. i nagle się odzywasz chcesz się spotkać.. wtedy jest cudowni
niewiarygodnie mocno boli  gdy widzę... teksty

patrzexwxtwojexoczy dodano: 27 kwietnia 2013

niewiarygodnie mocno boli, gdy widzę Cię z nią na mieście. wtedy, gdy mijasz mnie obok bez głupiego siema. i nagle się odzywasz, chcesz się spotkać.. wtedy jest cudownie. ale niestety na drugi dzień znów dobija mnie rutyna i brak Ciebie bo jesteś z nią...

ostatni raz pisałem  że pamiętam... teksty

patrzexwxtwojexoczy dodano: 26 sierpnia 2012

ostatni raz pisałem, że pamiętam była jeszcze zima, że tylko to, no wiesz, liczy się , że zaufanie to taka czarna świnia. w dzień jest w nocy nie ma / happysad .

nawet sobie nie wyobrażasz  co... teksty

patrzexwxtwojexoczy dodano: 26 sierpnia 2012

nawet sobie nie wyobrażasz, co przeżywałam wczoraj w momencie , kiedy poczułam, że kumpel używa tych samych perfum, co Ty . za każdym razem gdy zamykałam oczy widziałam Ciebie i chciałam Cię chociaż przytulić a Ty nieświadomy niczego siedziałeś z ekipą świetnie się bawiąc .

uwielbiam kiedy mnie dotyka. kiedy... teksty

patrzexwxtwojexoczy dodano: 26 sierpnia 2012

uwielbiam kiedy mnie dotyka. kiedy usta kształtują się w ten przesłodki dzióbek i zbliżają się do moich . uwielbiam , kiedy głaszcze moje włosy , kiedy patrzy w moje oczy tak jak patrzał w nie kiedyś . najgorsze jest to, że właśnie w tym momencie zawsze dzwoni budzik i wracam do życia, w którym go już nie ma .

a do monitora na którym wyświetlone... teksty

patrzexwxtwojexoczy dodano: 26 sierpnia 2012

a do monitora na którym wyświetlone jest otwarte okno rozmowy z Tobą szepczę cicho "kocham Cię".

dla niego byłabym w stanie chyba... teksty

patrzexwxtwojexoczy dodano: 26 sierpnia 2012

dla niego byłabym w stanie chyba zrobić z siebie jego prywatną dziwkę byleby czuć przez chwilę, że jest mój .

nie potrafię znieść tęsknoty ..... teksty

patrzexwxtwojexoczy dodano: 8 sierpnia 2012

nie potrafię znieść tęsknoty .. chciałabym zamknąć Cię w klatce . mieć Cię tylko dla siebie . nie oddawać nigdy już . wiem, że gdybym mogła cofnąć czas napewno nie zrobiłabym tego i dalej trwalibyśmy w kłóniach, za którymi oboje tęsknimy, w tych wszystkich dziwnych rozmowach o bzdurach, spacerach bez słów czy naszej namiętności, którą nie obdarzymy już nikogo i nigdy .

nie poznaję Cie. zmieniłeś się.... teksty

patrzexwxtwojexoczy dodano: 8 sierpnia 2012

nie poznaję Cie. zmieniłeś się. tak cholernie mocno . chciałabym Ci pomóc. nie chcę, żebyś wpierdalał się w te kreski . pamiętaj, że nigdy nie pozwolę na to, żeby stała Ci się krzywda. a napewno nie przez to. wiem, że nie obchodzi Cię to, że płaczę po nocach bo nie wiem co się z Tobą dzieje, że martwię się o to, żebyś nie skończył jak Twój ojciec bo wiem, że wtedy tylko ja pomogę . oboje o tym wiemy . a najbardziej boli to, że odpychasz mnie od siebie .

pamiętam to jak dziś. byliśmy z... teksty

patrzexwxtwojexoczy dodano: 8 sierpnia 2012

pamiętam to jak dziś. byliśmy z chłopakami na bilardzie . oczywiście nigdy nic do nich nie miałam, w końcu gdyby nie oni nie poznałabym Ciebie . wyszliśmy zapalić z Twoim przyjacielem . było tak zimno, śnieg leżał pod nogami . przytulałeś mnie, żebym tylko nie zmarzła i krzyczałeś, że muszę szybciej nauczyć się palić. w pewnym momencie spojrzałam w Twoje cudowne oczy i delikatnie się uśmiechnęłam. po chwili zbliżyłeś się i pocałowałeś. byłeś tak deliatny, jakbyś ochodził się z czymś najdelikatniejszym na świecie. wiesz co ? pomimo, że ten pocałunek był Twoim pierwszym złożonym na moich ustach to za każdym kolejnym czułam się jak wtedy . wiedziałam ile dajesz mi w nich miłości i uczucia. nikt już nigdy więcej nie będzie w stanie mi Ciebie zastąpić . szkoda tylko, że Ty dopuszczasz do siebie myśl, że mnie jednak jakaś może i nie próbujesz zabić tej myśli .

i kocham wypady z nią na miasto i... teksty

patrzexwxtwojexoczy dodano: 20 lipca 2012

i kocham wypady z nią na miasto i spontany . najbardziej lubię nasz śmiech , który układa się w jedną całość, którą słychać w promieniu 5km a najlepsze jest to, żee nie wiemy z czego się śmiejemy , tak, tylko ona tak poprawia mi humor .

wiesz  zawsze powtarzał mi  że... teksty

patrzexwxtwojexoczy dodano: 17 lipca 2012

wiesz, zawsze powtarzał mi, że jedyne, czego pragnie to szczęście moje, mamy i mojej siostry . jeśli tak było naprawdę , to dlaczego kurwa nie było go przy nas, gdy był nam najbardziej potrzebny ? dlaczego ranił nas tak mocno okładając pięściami i nie zwracając uwagi na łzy i krzyki ? dlaczego, kurwa dlaczego ?!

czasem jeszcze wracam pamięcią do... teksty

patrzexwxtwojexoczy dodano: 17 lipca 2012

czasem jeszcze wracam pamięcią do chwil, w których głównym bohaterem jesteś Ty . wiesz, nigdy nie powiedziałam, że zawsze było źle . są momenty, do których powróciłabym z wielką chęcią . nasze głupawki u Ciebie , wspólne śniadania, gotowanie obiadów, wyjazdy, przegadane noce czy spacery po których oboje nie potrafiliśmy ruszyć nawet palcem od zimna a mimo to staraliśmy ogrzać się nawzajem . ale wiesz, nie potrafię też zapomnieć słów, które zabolały mnie cholernie mocno . takie, które odczuwam do tej pory tak, jakby ktoś wiercił mi w sercu wielką dziurę. może dlatego właśnie mijając Cię na chodniku boję się spojrzeć Ci w oczy . boję się, że znów wypowiesz coś, co zaboli równie mocno . i może właśnie dlatego tak bardzo Cię znienawidziłam . a przecież miałeś być mój już na zawsze .

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 22 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV