głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
To Ona nauczyła mnie uśmiechać... teksty

kadoel dodano: 3 lipca 2011

To Ona nauczyła mnie uśmiechać się dzięki najdrobniejszym szczegółom - gdy potrafiła wywołać uśmiech na mojej smutnej twarzy, podczas najgorszego doła. To Ona nauczyła mnie dzielić szczęście z innymi - gdy podzieliła swoje, z moim . To Ona nauczyła mnie pomagać - gdy była zawsze przy mnie. To Ona nauczyła mnie milczeć - gdy potrafiliśmy nie odzywać się przez godzinę, a i tak rozumieć każde mrugnięcie powiek. To Ona nauczyła mnie kochać - gdy nadała sens mojemu życiu. To Ona nauczyła mnie ranić innych - gdy wbijała mi nóż prosto w serce. To Ona nauczyła mnie jak funkcjonować bez chęći życia - gdy odeszła ...

Zadzwoniłem. Odebrałaś. Nie... teksty

kadoel dodano: 3 lipca 2011

Zadzwoniłem. Odebrałaś. Nie potrafiłem wykrztusić z siebie żadnego słowa. W końcu po chwili słuchania Twojego oddechu powiedziałem: " Kocham Cię. Jesteś moim tlenem - umieram bez Ciebie". Byłaś zdenerwowana, już na początku. Zaczęłaś krzycześ do słuchawki, na końcu mówiąc: " to zdychaj". I czy na prawdę, tylko ja w tym związku byłem skurwysynem?

Wiesz   że ja nie mam już serca ?... teksty

kadoel dodano: 3 lipca 2011

Wiesz , że ja nie mam już serca ? Na prawdę. Wyrwałaś je, zabrałaś ze sobą. Masz je teraz dwa - może właśnie to pozwala Ci kochać innego mężczyznę.

Złapałem Cię za rękę mówiąc:... teksty

kadoel dodano: 3 lipca 2011

Złapałem Cię za rękę mówiąc: "wybacz mi skurwysyństwo". Uśmiechnęłaś się mówiąc: " kocham tego skurwysyna nad życie".

A w takie letnie  deszczowe wieczory... teksty

kadoel dodano: 3 lipca 2011

A w takie letnie, deszczowe wieczory przypomina mi się Twój gyrmas na twarzy, gdy złapał Nas deszcz, i popłakałaś się tylko dlatego bo Twoje włosy się pokręciły. I choć Ty płakałaś prawdziwymi, realnymi łzami - ja nie potrafiłem powstrzymać łez szczęścia. Tak, to był dzień w którym powiedziałaś mi , że gotowa jesteś trwać przy mnie całe życie.

Nieporozumieniem był fakt   że Bóg... teksty

kadoel dodano: 5 czerwca 2011

Nieporozumieniem był fakt , że Bóg Nas połączył, a później tak drastycznie od siebie oddzielił.

Brązowe polokowane włosy. Ciemna... teksty

kadoel dodano: 5 czerwca 2011

Brązowe polokowane włosy. Ciemna karnacja. Szczupła. Niska. Słodka twarzyczka z uśmiechem. Wiecznie skulona, przestraszona, a zarazem czarująca. Niepewna siebie, ale uparta. Ambitna. Wiedząca czego w życiu chce. Marzycielka. Kobieta mojego życia.

Czekałem   nie przyszłaś. Ufałem... teksty

kadoel dodano: 5 czerwca 2011

Czekałem - nie przyszłaś. Ufałem - zawiodłaś. Kochałem - nienawidziłaś. Marzyłem - pozbawiałaś złudzeń. Umarłem - bawiłaś się dalej.

W tą noc  gdy odebrałaś telefon... teksty

kadoel dodano: 5 czerwca 2011

W tą noc, gdy odebrałaś telefon,płacząc - nie zważałem na fakt iż jest druga w nocy. Gdzieś miałem tak cholernie mocno padajacy deszcz, i wichurę. Biegnąc, miałem tylko jeden cel - sprawienie być poczuła się bezpieczna.

Mam nadzieję   że spędziłaś... teksty

kadoel dodano: 5 czerwca 2011

Mam nadzieję , że spędziłaś dzisiejszy dzień lepiej ode mnie. Wierzę w to , że się dużo uśmiechałaś i , że był taki jak sobie wymarzyłaś. Opalałaś się - bo kochasz to robić, łapiąc promienie słońca na swoją słodką twarz, i pijąc desperadosa, którego tak uwielbiasz, a którego ja zawsze miałem w aucie, na wypadek gdybyś miała taką zachciankę, którą ja zawsze spełniałem.

Dziś  wchodząc po raz pierwszy w... teksty

kadoel dodano: 5 czerwca 2011

Dziś, wchodząc po raz pierwszy w tym roku do "Naszego" jeziora, nie potrafiłem zrobić kroku. Ten sam widok, to samo miejsce, ta sama głębokość wody do której zawsze Cię wnosiłem, bo nie lubiłaś się kąpać. Oplatałaś wtedy moją szyję i z całej siły krzyżowałaś nogi na moim tłowiu. A teraz ? Nie potrafiłem przepłynąć kilku metrów, a pomyśleć , że to tylko zwykła woda.

Rozumiem   rozumiem Twoje i Jego... teksty

kadoel dodano: 29 maja 2011

Rozumiem - rozumiem Twoje i Jego szczęście. Jednak Jego bardziej - bo nie ma piękniejszej formy szczęścia niż Ty. I z całego serca życzę Ci powodzenia.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 6 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV