głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nieodchodztylko ta ulotna znajomość choć jakże ważna dla mnie nie powinna mieć miejsca... cześć kocham Cię. wypaliłam się jestem emocjonalnym wrakiem człowieka istnieję ledwo o

nieodchodztylko

nieodchodztylko.moblo.pl
ta ulotna znajomość choć jakże ważna dla mnie nie powinna mieć miejsca...
ta ulotna znajomość choć jakże... teksty

nieodchodztylko dodano: 2 luty 2013

ta ulotna znajomość choć jakże ważna dla mnie nie powinna mieć miejsca...

cześć  kocham Cię. teksty

nieodchodztylko dodano: 28 grudnia 2012

cześć, kocham Cię.

wypaliłam się jestem emocjonalnym... teksty

nieodchodztylko dodano: 7 grudnia 2012

wypaliłam się,jestem emocjonalnym wrakiem człowieka,istnieję,ledwo oddycham ale kurwa kocham Cię!kocham Cię skurwysynie mimo tego ,że ledwo co żyję...

od września zaczęłam nową drogę... teksty

nieodchodztylko dodano: 7 grudnia 2012

od września zaczęłam nową drogę, usamodzielniłam się ,wydoroślałam,ale tak naprawdę to nie ma znaczenia z tęsknotą,która dopada mnie gdy jestem w internacie. ten ból rozrywający serce,że jestem tak daleko,za daleko i,że to niby moja chwila,chwila dla mnie na odnalezienie się a chyba coraz bardziej się gubię...

został nieco ponad miesiąc i... teksty

nieodchodztylko dodano: 26 lipca 2012

został nieco ponad miesiąc i wkroczę na nową drogę życiową,poznam nowych ludzi, zmienię całkowicie otoczenie,to będzie rehabilitacja całej mnie.spełnią się moje marzenia o ucieczce do większego miasta,do zdobycia czegoś więcej.mam pojęcie,że początek będzie trudny i pewnie nie raz będę płakać i mówić,że dokonałam złej decyzji,ale chcę tego,chcę tam być,chcę uczyć się żyć na nowo..

zaciskam wargi mrużę oczy dłońmi... teksty

nieodchodztylko dodano: 26 lipca 2012

zaciskam wargi,mrużę oczy,dłońmi łapię poduszkę i przyciągam ją do siebie,a następnie daje upust emocją,teraz nikt nie usłyszy jak bardzo boli mnie to co się dookoła dzieje.w tej chwili mogę w końcu pozwolić,aby łzy beztrosko spływały po moich policzkach.dam upust emocją,wstanę wytrę policzki i pójdę dalej,po raz kolejny,nie po raz pierwszy i nieostatni w swoim życiu..

siedzisz i czekasz na wiadomość od... teksty

nieodchodztylko dodano: 13 lipca 2012

siedzisz i czekasz na wiadomość od niego.nic nie ma,a ty nadal wsłuchujesz się w ciszę i czekasz na dźwięk sms. tęsknota rozrywa Ci serce, ból miażdży wszystko i wywołuje lawinę złych myśli,po policzku leci zła,bo wiesz,że On nigdy nie będzie Twój,że nie napiszę pierwszy,wiesz to a mimo wszystko nadal oczekujesz jakiegoś znaku od niego,niszcząc tym samym samą siebie..

patrzysz na nią. codziennie radosna... teksty

nieodchodztylko dodano: 28 maja 2012

patrzysz na nią. codziennie radosna dziewczyna.wydaje się,że ma świat idealny.a tak naprawdę ona ciągle nosi w sobie ogromny ból i żal. te ciągłe uśmiechy to przykrywka jej pojebanego świata. nie widziałeś jej ze łzami w oczach ,nie masz nawet pojęcia co ona czuje.jak każdego wieczoru ściąga maskę i zwyczajnie płacze. więc gdy następny raz na nią spojrzysz pomyśl o tym drugim ukryciu w niej i dopiero wtedy ją oceń...

pamiętasz? przyznałeś się że nie... teksty

nieodchodztylko dodano: 19 maja 2012

pamiętasz? przyznałeś się,że nie byłeś pewien swych uczuć do mnie.uderzyło z wielką siłą,rozbiło mnie na cząsteczki ale wierze,że teraz chociaż jesteś pewien przyjaźni .

przychodzi taki moment kiedy wiesz... teksty

nieodchodztylko dodano: 19 maja 2012

przychodzi taki moment kiedy wiesz,że to nie powinno mieć miejsca . Twoje zakochanie w jego osobie. takie uczucie nie powinno się narodzić,żyć w Tobie , nie powinno a jednak ..

mam dość tej ciszy z Twojej strony. teksty

nieodchodztylko dodano: 16 maja 2012

mam dość tej ciszy z Twojej strony.

nawet nie wiesz jak bardzo... teksty

nieodchodztylko dodano: 16 maja 2012

nawet nie wiesz jak bardzo chciałabym móc się do Ciebie przytulić nie mówiąc nic. jak bardzo pragnę wiedzieć,że mnie potrzebujesz,że jednak Ci zależy. szkoda,że tylko ja tego chcę..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV