głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
iwantbeyour Przyszedł ten rodzaj bólu ten który dusi i tłamsi. Wszystkie łzy zostały wypłakane wszystkie słowa wypowiedziane. Teraz tylko to poczucie bezradności ten ścisk

iwantbeyour

iwantbeyour.moblo.pl
Przyszedł ten rodzaj bólu ten który dusi i tłamsi. Wszystkie łzy zostały wypłakane wszystkie słowa wypowiedziane. Teraz tylko to poczucie bezradności ten ścisk w kl
Przyszedł ten rodzaj bólu  ten... teksty

iwantbeyour dodano: 22 września 2016

Przyszedł ten rodzaj bólu, ten,który dusi i tłamsi. Wszystkie łzy zostały wypłakane, wszystkie słowa wypowiedziane. Teraz tylko to poczucie bezradności, ten ścisk w klatce i rosnąca wielka gula w gardle. Wiesz,że to przeszłość i myślisz,że jesteś pogodzona z tym jak jest. Ale od czasu do czasu to wraca- kiedy zobaczysz zachód słońca na plaży czy szczęśliwą rodzinkę na wakacjach. Kiedy coś po raz kolejny Ci się zjebie i to On jest osobą, do której chcesz zadzwonić. Wtedy zdajesz sobie sprawę,że On jest gdzie indziej i nie chce być częścią Twojego świata, uświadamiasz sobie to i wcale nie chce Ci się płakać. Czujesz tą pieprzoną bezradność, która waży tonę i osiada na sercu..

''Zasłużyłeś sobie na szczególne... teksty

iwantbeyour dodano: 9 czerwca 2016

''Zasłużyłeś sobie na szczególne miejsce w moim sercu, którego nikt nigdy nie zajmie...''

Kiedy poczujesz się samotnie odrzuć... teksty

iwantbeyour dodano: 8 czerwca 2016

Kiedy poczujesz się samotnie odrzuć tą myśl. Przecież Ty zawsze jesteś w moim sercu i opiekuje się Tobą najlepiej jak tylko potrafię. Nie bój się, jestem przy Tobie zawsze.

nie wiem co mam myśleć  nie wiem co... teksty

iwantbeyour dodano: 21 maja 2016

nie wiem co mam myśleć, nie wiem co powinnam czuć. wiedząc,że wciąż będziesz niedaleko, ale nigdy nie będziesz Mój...

Oddychaj. Jeszcze wszystko się... teksty

iwantbeyour dodano: 20 maja 2016

Oddychaj. Jeszcze wszystko się ułoży, będziesz miała wspaniałego męża, gromadkę dzieci, psa i domek z ogródkiem. Oddychaj. To uczucie minie, pewnej nocy nie będzie chciało Ci się już płakać. Będziesz potrafiła spokojnie zasnąć, a On już nie będzie pojawiał się w Twoich snach. Oddychaj. Chociaż czujesz,że to wszystko bez sensu, bo Jego nie ma przy Tobie. Chociaż zdajesz sobie sprawę,że On nigdy nie będzie z Tobą, nie będzie budził się przy Tobie. Oddychaj. Mimo tego,że wiesz,że Twoje dzieci nie będą miały Jego pięknych oczu. Mimo tego,że to nie z Nim będziesz spędzała każde święta, urodziny. To nie z Nim będziesz jadała niedzielne obiady z rodzicami. Oddychaj. Przecież nic nie trwa wiecznie. Mimo,że Twoje serce jest rozbite na miliony małych kawałeczków, mimo,że to tak boli. Ono wyzdrowieje, zregeneruje się. Oddychaj. Jesteś piękna, młoda, Całe życie przed Tobą, Mała. On odszedł, ale nie pozwól, aby cała Twoja radość i chęć życia odeszła z Nim..Tylko oddychaj- ja wiem,że to i tak wiele.

Od kiedy Cię poznałam  zdawałam... teksty

iwantbeyour dodano: 17 maja 2016

Od kiedy Cię poznałam, zdawałam sobie sprawę,że ten dzień nadejdzie. Wszystkiego najlepszego. Bądź szczęśliwy , ale wybacz, nie chce tego obserwować, skoro nie mogę być częścią Twojego życia. Bądź odważny, bądź wierny. Życzę Ci jak najlepiej, przez 4 lata każdego dnia towarzyłeś mi, nie było nocy podczas,której nie pomyślałabym o Tobie. Każde z Nas zaczyna nowy etap- czas się pożegnać. Byłeś, jesteś i będziesz częścią mojego życia. Na zawsze.

Dziwne uczucie  czuć się samotnie... teksty

iwantbeyour dodano: 11 marca 2016

Dziwne uczucie- czuć się samotnie pośród ludzi, pośród kogoś kto jeszcze niedawno był tak bliski...

czytam nasze stare wiadomości i... teksty

iwantbeyour dodano: 13 stycznia 2016

czytam nasze stare wiadomości i zastanawiam się co się stało. czemu tak nagle zniknąłeś? co z tymi wszystkimi słowami, to przecież nie mogły być żarty. te wszystkie plany, te obietnice. co z tym wszystkim? mam o Nich zapomnieć, tak jak Ty z dnia na dzień zapomniałeś o mnie?

Kiedy przestałam marzyć i wierzyć... teksty

iwantbeyour dodano: 24 listopada 2015

Kiedy przestałam marzyć i wierzyć, dostałam to o czym od zawsze marzyłam i to co w zawsze wierzyłam.

Moje piekło to Twoja nieobecność. teksty

iwantbeyour dodano: 15 listopada 2015

Moje piekło to Twoja nieobecność.

http:  jestemspragniona.pl sa tacy... teksty

iwantbeyour dodano: 9 listopada 2015

http://jestemspragniona.pl/sa-tacy-mezczyzni/#more-690 ''Dla Niego zrobiłabyś bardzo dużo, o ile nie wszystko...''

od kiedy Cię spotkałam nie... teksty

iwantbeyour dodano: 18 października 2015

od kiedy Cię spotkałam nie potrafię ułożyć sobie życia z kimś innym. pieprzone 3 lata, kilka prób i nic. spotykam kogoś i zdaję sobie sprawę,że to nie Ty. uciekam, próbuję na nowo. ale to na nic, bo nie potrafię być szczęśliwa, jeśli nie ma Cię przy mnie.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 29 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV