głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
waazzup Fajnie jest być głupkiem w oczach innych . ! : Pora była późna. Napisał: Kochanie musimy się zobaczyć. To pilne. Czekam na dole . Nie zastanawiając się chwili d

waazzup

waazzup.moblo.pl
Fajnie jest być głupkiem w oczach innych . ! :
Fajnie jest być głupkiem w oczach... teksty

waazzup dodano: 11 luty 2012

Fajnie jest być głupkiem w oczach innych . ! :(

Pora była późna. Napisał:... teksty

waazzup dodano: 2 luty 2012

Pora była późna. Napisał: Kochanie, musimy się zobaczyć. To pilne. Czekam na dole . Nie zastanawiając się chwili dłużej, zeszła w różowej piżamie w miejscu, gdzie on już czekał. Co się stało?- zapytała. Odpowiedział: Nic. Tylko nie widziałem Cię już jakieś pięć godzin, i się stęskniłem. - Ty wariacie.

Prawdziwi przyjaciele to ci którzy... teksty

waazzup dodano: 2 luty 2012

Prawdziwi przyjaciele to ci, którzy są przy tobie, gdy dobrze ci się wiedzie. Dopingujący cię, cieszący się z twoich zwycięstw. Fałszywi przyjaciele to ci, którzy pojawiają się tylko w trudnych chwilach, ze smutną miną, niby solidarni podczas gdy tak naprawdę twoje cierpienie jest pociechą w ich nędznym życiu.

Moje własne życiowe tragedie... teksty

waazzup dodano: 2 luty 2012

Moje własne życiowe tragedie nauczyły mnie jednego. Trzeba robić co się chce, kiedy się chce i jak się chce. Trzeba robić wszystko żeby być szczęśliwym. Samemu o siebie zadbać. Pieprzyć wszystko inne. I pieprzyć ludzi którzy chcą Ci w tym przeszkodzić.

Kłócimy się wkurwiamy... teksty

waazzup dodano: 2 luty 2012

Kłócimy się, wkurwiamy, denerwujemy, ranimy, niszczymy, doprowadzamy do agonii, godzimy, przytulamy, całujemy, kochamy, walczymy, wygrywamy, przegrywamy, znów ranimy i znów niszczymy, doprowadzamy się do szału, trwamy, wierzymy, wspieramy, trzymamy, sprawiamy sobie ból, besztamy, wchodzimy na psychiki, boimy się, krzyczymy, płaczemy, śmiejemy, staramy się, tracimy, upadamy, wstajemy - ale jesteśmy razem, mimo wszystko.

Dziewczyno chcesz by szanowali Cię... teksty

waazzup dodano: 2 luty 2012

Dziewczyno, chcesz by szanowali Cię wszyscy? To pokaż że masz serce tam gdzie oni widzą cycki.

Każdy facet myśli że kobiety... teksty

waazzup dodano: 2 luty 2012

Każdy facet myśli, że kobiety marzą o księciu z bajki. To bzdura. One marzą o tym, aby się nażreć i nie przytyć.

 Mam Cię.  powiedział podczas... teksty

waazzup dodano: 2 luty 2012

- Mam Cię. - powiedział podczas wygłupów. - Głęboko w sercu czy gdzieś? - zapytała poważnie. - ... - zamilkł, widocznie nie był pewien swoich uczuć. Wyszedł i zostawił ją zapłakaną.

Kochał w niej to że śpiewała do... teksty

waazzup dodano: 2 luty 2012

Kochał w niej to, że śpiewała do szczotki do zamiatania, że tańczyła i darła się na balkonie. Była jego osobistą wariatką na wyłączność.

 To jedni z tych którzy widzą... teksty

waazzup dodano: 2 luty 2012

"To jedni z tych, którzy widzą więcej niż inni I proszę nigdy im nie mów, że są naiwni, Bo wierzą w coś ponad to, o czym czytasz w Biblii Lub mądrości wypisane, gdzieś na drzwiach od kibli." - Małpa - Ponad horyzont

Tony: Just you and me sis. Effy:... teksty

waazzup dodano: 31 stycznia 2012

Tony: Just you and me, sis. Effy: Fucking wanker. Tony: Eff, what are you talking about? Effy: Michelle. Tony: I tried. Effy: No. Wanker. Tony: I said sorry! Effy: Wanker. Tony: Effy. I liked it better when you didn't talk. Effy: ... Wanker. / skins .

 Za każdym razem. Za każdym kur.wa... teksty

waazzup dodano: 31 stycznia 2012

"Za każdym razem. Za każdym, kur.wa, razem. „Kup dwie uncje zioła, Sidney” – „Tak, sir!”, „Schowaj torebkę piksów w dupie, Sidney” – „Już się robi!”, „Pomóż mi uratować jakąś przypadkową laskę” – „Och, z chęcią”. Czego się nauczyliśmy, Sidney? Twoi przyjaciele są dupkami." - Skins . < 3

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 43 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV