głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
peerfection Jeśli chcesz poznać dziewczynę nie słuchaj tego co mówi. Wczytaj się w tekst piosenek których słucha. Znajdziesz w nich wszystko o czym boi się mówić. Żałosne j

peerfection

peerfection.moblo.pl
Jeśli chcesz poznać dziewczynę nie słuchaj tego co mówi. Wczytaj się w tekst piosenek których słucha. Znajdziesz w nich wszystko o czym boi się mówić.
Jeśli chcesz poznać dziewczynę... teksty

peerfection dodano: 15 luty 2013

Jeśli chcesz poznać dziewczynę, nie słuchaj tego co mówi. Wczytaj się w tekst piosenek, których słucha. Znajdziesz w nich wszystko, o czym boi się mówić.

Żałosne jest to  że pomimo tylu... teksty

peerfection dodano: 15 luty 2013

Żałosne jest to, że pomimo tylu cierpień z Twojej strony, upokorzenia, łez i bólu, nie potrafię powiedzieć na Ciebie złego słowa.

Ja już nie szaleję na twoim punkcie... teksty

peerfection dodano: 15 luty 2013

Ja już nie szaleję na twoim punkcie, to za płytkie określenie. Mnie raczej opętało.

Albo Ci zależy  albo nie. po środku... teksty

peerfection dodano: 15 luty 2013

Albo Ci zależy, albo nie. po środku to możesz być z kolegą. po środku to jest takie wiesz, lubię Cię, ale tak na prawdę to mam Cię w dupie.

Przez następne dni wydawało mi się... teksty

peerfection dodano: 15 luty 2013

Przez następne dni wydawało mi się, że żyję za karę. Nienawidziłam poranków. Przypominały mi, że noc ma swój koniec i trzeba znowu radzić sobie z myślami.

Były czasy  że królewicz stawał... teksty

peerfection dodano: 15 luty 2013

Były czasy, że królewicz stawał pod wieżą swej wybranki i by jej udowodnić, że ją na prawdę kocha śpiewał miłosną balladę. Dziś już prawdziwych królewiczów nie ma, a wartościowe księżniczki latają za zwykłymi frajerami.

Może za kilka lat miniemy się na... teksty

peerfection dodano: 15 luty 2013

Może za kilka lat miniemy się na chodniku, a nawet nie będziemy wiedzieć, a może będzie tak, że się do siebie uśmiechniemy, spojrzymy na siebie ze zdziwieniem i po chwili pójdziemy dalej, jakby nic się nigdy nie stało. Może być też tak, że wpadniemy w sobie w ramiona i odnajdziemy gdzieś to szczęście, którego szukamy. Może będziemy sobie obojętni. Może nie będzie już któregoś z nas. Może zapomnimy. Może będziemy mieć się cały czas w głowach. Chęć odnalezienia pozostanie w nas gdzieś. Może być tak, że poznamy się na nowo kiedyś, gdzieś i pokochamy. Może...

Podaj dłoń  zaprowadzę Cię tam... teksty

peerfection dodano: 15 luty 2013

Podaj dłoń, zaprowadzę Cię tam gdzie wzrok nie sięga. ♥

one wylanych łez zamieniła na... teksty

peerfection dodano: 15 luty 2013

one wylanych łez zamieniła na paczkę papierosów , nie miała już siły na płakanie a one pomagały jej chociaż na chwilę zapomnieć o cholernym otaczającym ją świecie.

To niesamowite  że pojawiają się w... teksty

peerfection dodano: 15 luty 2013

To niesamowite, że pojawiają się w naszym życiu osoby, które potrafią przysłonić nam resztę świata. Osoby, które można porównać do powietrza, bez którego nie mamy szans na istnienie. A jeszcze bardziej fascynujący jest fakt, że właśnie ta osoba, którą darzysz tak wielkim uczuciem, jest gotowa wskoczyć za Tobą w ogień i oddać Tobie swoją przyszłość.

I wszystko  co chciałabym  byś... teksty

peerfection dodano: 15 luty 2013

I wszystko, co chciałabym, byś wiedział. To, że we wszystko wkładam swoje serce i duszę. Ledwo oddycham. Więc muszę poczuć, że jesteś tu obok mnie .

Odkąd Cię kocham zawsze byłeś. I... teksty

peerfection dodano: 15 luty 2013

Odkąd Cię kocham zawsze byłeś. I przedtem też. Bo tak naprawdę to nie było 'przedtem' przed Tobą.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 98 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV