głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Dobrze  że jesteś. teksty

just.be dodano: 9 lipca 2015

Dobrze, że jesteś.

W tym wszystkich  mimo  że znałam... teksty

just.be dodano: 18 maja 2015

W tym wszystkich, mimo, że znałam prawdę, potrzebowałam tego jej potwierdzenia od Ciebie. Przez to, teraz chyba Ci nie ufam. Zastanawiałam się długo, kiedy zasłużysz sobie na kawałek siebie w tym miejscu. I nagle to pisze, gdy Ty śpisz obok mnie. Nie będę umiała Ci chyba zaufać, a bez tego oboje dobrze wiemy, że to nie ma sensu. Nie mów bym nie oceniła Cię przez pryzmat czasu i nie zapewniaj że drugi raz tego nie zrobisz, bo rzucasz słowa na wiatr, już nie pierwszy raz.

 I niech każdy to widzi  co znaczy... teksty

just.be dodano: 4 kwietnia 2015

"I niech każdy to widzi, co znaczy szczęśliwym być tak."

Potrafimy kochać i marzyć dlatego... teksty

just.be dodano: 2 listopada 2014

Potrafimy kochać i marzyć dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami.

Jezioro ma Twój zapach i Twój smak.... teksty

just.be dodano: 27 października 2014

Jezioro ma Twój zapach i Twój smak. Nawet nie wiesz jak bardzo, jak bardzo mi Ciebie brak. Wspomnienia palą mnie jak słońce, wspomnienia jak lawa gorące. Uciekam przed nimi, tak co noc.

 Dla mnie nigdy  nikt nie stracił... teksty

just.be dodano: 20 lipca 2014

"Dla mnie nigdy, nikt nie stracił głowy. To, że wiem co o mnie myślą, dobrana na raz, do łóżka. Z facetami też zawsze jest tak samo. Wiem, że nic z tego nie wyjdzie, zanim jeszcze oni się zorientują. Takiej łatwiej odpuścić niż się z nią męczyć, prawda? W jednym pokoju sama śpię, w drugim sama jem, w trzecim sama oglądam telewizję, a w czwartym ćwiczę na rowerku treningowym, jak jakiś chomik w kołowrotku. Chcę być gruba, chcę mieć cellulit, rozstępy, chcę chodzić w rozciągniętym T-shirt, ale czuć że, że właśnie taką ktoś mnie kocha."

Cieszę się Twoim szczęściem ♡ :  teksty just.be dodał komentarz: Cieszę się Twoim szczęściem ♡ :* do wpisu 17 czerwca 2014
Cudowne. teksty just.be dodał komentarz: Cudowne. do wpisu 28 maja 2014
Jedna osoba może odmienić całe... teksty

just.be dodano: 25 maja 2014

Jedna osoba może odmienić całe nasze życie, jedna chwila, jeden moment, nawet jedna sekunda. Każdemu z Nas wystarczy dotyk bliskiej nam osoby byśmy poczuli się lepiej. Jej uśmiech sprawia, że stajemy się szczęśliwi. Gdy wtulamy się w jej objęcia wiemy, że jesteśmy bezpieczni. I właśnie wtedy, w tym momencie nie potrzebujemy nic więcej, bo wszystko co mamy, cały nasz świat jest przy nas. Ciężkie są momenty, gdy takiej osoby potrzebujemy. Ciężko jest, gdy mimo wiedzy, że nie dajemy rady nie chcemy niczyjej pomocy. Budujemy gmach ze wszystkich zdarzeń jakie spotkały nas w życiu. Staramy się zrobić wszystko, by nie popełniać znowu tych samych błędów. Choćby kosztem własnego szczęścia. Oduczenie się obdarowania kogoś miłością to trudna sprawa. Pustaka jaka jest w Tobie staje się nie do zniesienia. Wtedy zdajesz sobie sprawę, że musisz nauczyć się kochać jeszcze raz. Odważyć się i nie bać się miłości i wszystkich uczuć jakie się z nią łączą. Radość, szczęście ale i smutek, łzy, cierpienie.

Czas nie leczy ran  to my w swych... teksty

just.be dodano: 13 maja 2014

Czas nie leczy ran, to my w swych czynach uzdrawiamy nasze chore dusze.

Tak wiele łez  wiele chwil  jest w nas. teksty

just.be dodano: 11 maja 2014

Tak wiele łez, wiele chwil, jest w nas.

Chyba zaczęłam gubić się we... teksty

just.be dodano: 30 marca 2014

Chyba zaczęłam gubić się we własnym świecie. Nie mam siły na udawanie, że nic się nie dzieje, że życie jest piękne. Nie chcę uciekać, ale boję się, że sobie nie poradzę.

Poprzednia
1
2 3 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV