głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nieodchodztylko chcę wrócić do tych chwil gdy siedziałyśmy razem na plaży pijąc piwo i odpalając kolejnego papierosa rozmawiałyśmy o wszystkim i o niczym.uśmiecham się gdy wrac

nieodchodztylko

nieodchodztylko.moblo.pl
chcę wrócić do tych chwil gdy siedziałyśmy razem na plaży pijąc piwo i odpalając kolejnego papierosa rozmawiałyśmy o wszystkim i o niczym.uśmiecham się gdy wracam do w
chcę wrócić do tych chwil gdy... teksty

nieodchodztylko dodano: 11 sierpnia 2013

chcę wrócić do tych chwil,gdy siedziałyśmy razem na plaży pijąc piwo i odpalając kolejnego papierosa rozmawiałyśmy o wszystkim i o niczym.uśmiecham się gdy wracam do wspomnień spędzonych z Tobą chwil.gdy zamówiłyśmy pizze jako pierwsze a wyszłyśmy jako ostatnie,czując wzrok panów za ladą.ta chwila gdy ściągnęłaś spodnie na środku drogi tylko dlatego,że 'chyba' miałaś tam piasek a ja stojąc jak Twój alfons,brałam kolejnego bucha.to dzięki Tobie mój 3 tygodniowy okres pracy tak szybko minął,a pomyśleć,że przez przypadek spotkałyśmy się w odido. Wero,bąblu tęsknie.

polećmy w balet z obcymi ludźmi... teksty

nieodchodztylko dodano: 11 sierpnia 2013

polećmy w balet,z obcymi ludźmi dookoła,zapomnijmy się,żyjmy,cieszmy się chwilą,oddychajmy wolnością!

tak bardzo się ciesze na... teksty

nieodchodztylko dodano: 11 sierpnia 2013

tak bardzo się ciesze na jutrzejszego tatuażystę,tak bardzo chcę czuć to uczucie wolności pomieszane z lekkim bólem,tak bardzo chcę tam być.Chcę być w tym mieście,które napawa mnie spokojem i wolnościom,spotkać się z tymi ludźmi i zapomnieć o tym co się dzieje tutaj,chociaż na chwile,na sekundę być szczęśliwym z kimś,nie czuć samotności.

w tym świecie fałszem bardzo łatwo... teksty

nieodchodztylko dodano: 11 sierpnia 2013

w tym świecie fałszem bardzo łatwo się udławić,wierzysz w to co mówią Ci inni,bo zbyt mocno Ci na nich zależy,za bardzo są ważni dla Ciebie by dostrzec prawdę.a potem przychodzi moment gdy otwierasz oczy i dostrzegasz świat takim jakim jest,ich w prawdziwych kolorach,zwracasz cały fałsz jakim Cię karmili i rzygasz nim,po prostu kurwa rzygasz tym co dawali Ci najbliżsi a przy tym czujesz się jak kretyn z łzą na poliku..

zadzwoniłeś dziś tak po prostu... teksty

nieodchodztylko dodano: 31 lipca 2013

zadzwoniłeś dziś,tak po prostu pogadać.nie wiedziałam nawet,że to ty.tak idealnie zapomniałam jaką radość dawały mi rozmowy z Tobą,jakie szczęście czerpałam z każdej wspólnej chwili.po chwili rozmowy wiedziałam,że to było zauroczenie,które odsunełam i schowałam do pudełka z napisem'drobne uczuciowe pomyłki'więc skoro już tam jest to po co je wyciągać i przeżywać na nowo z takim samym zakończeniem...

skarbie pamiętaj że przyjacielem... teksty

nieodchodztylko dodano: 29 lipca 2013

skarbie pamiętaj,że przyjacielem nie nazywa się kogoś kto jest tylko wtedy gdy chce oraz jest na chwilę..- słowa mojej babci,które tak idealnie wpasowały się w realia jebanego życia.

przez 10 miesięcy byłam przeciwna... teksty

nieodchodztylko dodano: 18 czerwca 2013

przez 10 miesięcy byłam przeciwna jakiejkolwiek miłości w internacie,lecz na ostatnie dwa tygodnie pozwoliłam sobie na to aby ktoś się do mnie zbliżył,nikt nie ma pojęcia jak bardzo żałuję,jak bardzo cierpię gdy z jego ust słyszę : przecież my się tylko kolegujemy, nasze relacje to kolega-koleżanka. i wtedy zdaje sobie sprawę dlaczego przez te jebane 10 miesięcy byłam wszelkim uczuciom przeciwna...

właśnie niby wszystko sobie... teksty

nieodchodztylko dodano: 18 czerwca 2013

właśnie niby wszystko sobie wyjaśniliśmy,napisałeś,że nic poza koleżeństwem nas nie łączy,i nawet nie wiesz ile bólu mi zadałeś,jak cholernie źle się poczułam,jak bardzo pragnęłam czegoś więcej,chociaż zostało kilka dni ja liczyłam,że te dni będą jednymi z najwspanialszych naszych chwil,moich chwil spędzonych tutaj.lecz myliłam się,tak bardzo.teraz będę odliczać dni do tych jebanych wakacji,do tych 2 miesięcy bez Ciebie,tak bardzo tego pragnę.

niektórych ludzi nie da sie... teksty

nieodchodztylko dodano: 18 czerwca 2013

niektórych ludzi nie da sie zatrzymać. przychodzą tylko po to aby odejść./?

gdybyś wiedział jak bardzo tęsknie... teksty

nieodchodztylko dodano: 16 czerwca 2013

gdybyś wiedział jak bardzo tęsknie za spędzaniem z Tobą przerwy, za każdym naszym wygłupem podczas lekcji,za tym,że byłeś ze mną przez te 8 godzin codziennie, teraz ledwo widzę Cię na 15 minut raz w miesiącu.nie wiem co u Ciebie,jak dajesz sobie rade z codziennością,czy ktokolwiek skradł Ci serce,nie wiem nic.a to mnie po prostu dobija..

Gdybym zniknęła tak z dnia na... teksty

nieodchodztylko dodano: 11 czerwca 2013

Gdybym zniknęła tak z dnia na dzień. Urwałabym kontakt z wszystkimi, tak po prostu ich olała, wątpię, żeby ktokolwiek zauważył, żeby moje odejście wzbudziło w kimś niepokój, strach, czy smutek. Byłoby to tak samo mało ważne dla innych, jak ominięcie ślimaka na chodniku./?

...  czasem znaczą tak wiele . teksty

nieodchodztylko dodano: 4 czerwca 2013

...- czasem znaczą tak wiele .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV