głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niedopieszczona Szykowanie pakowanie zbieranie ocen miłość szkoła znajomi melanże ! Jestem na tak! Jah musi wypalić z sobotą ! Z serii : oooooo Dorota!! mój odwrót na pięcie Ja

niedopieszczona

niedopieszczona.moblo.pl
Szykowanie pakowanie zbieranie ocen miłość szkoła znajomi melanże ! Jestem na tak!
Szykowanie pakowanie zbieranie ocen... teksty

niedopieszczona dodano: 16 maja 2013

Szykowanie, pakowanie, zbieranie ocen, miłość, szkoła, znajomi, melanże ! Jestem na tak!

Jah musi wypalić z sobotą !  teksty

niedopieszczona dodano: 14 maja 2013

Jah, musi wypalić z sobotą ! ;>

Z serii :  oooooo Dorota!!  mój... teksty

niedopieszczona dodano: 14 maja 2013

Z serii :" - oooooo Dorota!! " mój odwrót na pięcie "-Japierdolezaczełosie." i z uśmiechem na twarzy " - no sieeeema ;) " tak, staram się być miła.

Kolejny dzień z serii o Jah nic mi... teksty

niedopieszczona dodano: 13 maja 2013

Kolejny dzień z serii "o Jah, nic mi się nie chcę i jak ja w ogóle wyglądam." Lecz znów zakładam balerinki, rurki, koszulkę i ulubioną bluze, i wychodzę na spacer. Mówią mi dawaj na melanż, nie to już nie dla mnie sorry.

Nie żałuj niczego co kiedykolwiek... teksty

niedopieszczona dodano: 10 maja 2013

Nie żałuj niczego, co kiedykolwiek wywołało na Twojej twarzy uśmiech. Nigdy nie płacz przez coś, co kiedyś dawało Ci szczęście.

Samotne wieczory są najlepsze. Ten... teksty

niedopieszczona dodano: 10 maja 2013

Samotne wieczory są najlepsze. Ten czas tylko dla mnie i nikogo więcej. Czas na rozmyślanie o całym świecie i uczucie idealnego spełnienia po tym co kiedys przeżywałam.

To ja jestem dziewczyną która... teksty

niedopieszczona dodano: 10 maja 2013

To ja jestem dziewczyną, która przez pierwsze 3 lata w szkole była wzorowa, a potem olała wszystko, bo poznała smak alkoholu i zapach trawki. To ja w gimnazjum miałam ciągłe problemy, latałam od jednego pedagoga do drugiego. Nie jeden w tamtych chwilach miał dość słuchania potoku przekleństw w jego stronę z mojej nie wyparzonej gęby. Wychowawczyni mnie wręcz nienawidziła. To ja miałam na wszystko zdrowo wyjebane i lubiłam ostre melanże do odcięcia. Uwielbiałam smak zioła w ustach i jego skutki w umyśle. Dzień bez alkoholu był dla mnie czymś nowym. Lecz dorosłam, nie potrzebuję już tego. Teraz chcę ukochanej osoby przy moim boku i dobry film, szczęście osób dla mnie ważnych jest dla mnie priorytetem. Już nie krzywdzę, jestem miła i kulturalna, staram się dobrze uczyć i zachowywać porządnie, nie zawsze mi to wychodzi, ale staram się.

Mówisz  Jesteś zwykłą laska ze... teksty

niedopieszczona dodano: 10 maja 2013

Mówisz " Jesteś zwykłą laska ze wsi, która nie wie nic o życiu.' Powiem Ci tak, mam poukładane w głowie lepiej niż nie jedna pusta lala z miasta, to akurat nie ma większego znaczenia. Lecz nie masz prawa powiedzieć, że nic w życiu nie przeszłam. Moja przeszłość i to co przeżyłam nauczyło mnie bardzo dużo. Nigdy nie powiedziałam, że nie ma osób które mają gorzej, bo są i również dają sobie świetnie z tym radę.

Pytasz jak sobie radzę ?... teksty

niedopieszczona dodano: 10 maja 2013

Pytasz jak sobie radzę ? Wyśmienicie, mam dla kogo żyć, w szkole też jest świetnie, niedługo kursy. Będzie jeszcze lepiej, On będzie przy mnie wtedy będę na 100 % szczęśliwa. Już Ciebie nie potrzebuje.

Krzyki płacz krew pot dreszcze... teksty

niedopieszczona dodano: 9 maja 2013

Krzyki, płacz, krew, pot, dreszcze, strach, znów czuję się jak mała dziewczynka. Za drzwiami krzyki i bójki, mam pomału dość wysiadam. Nie dam rady dalej znosić jego alkoholizmu. Zadręczę się psychicznie przez Niego, nie jest łatwo żyć w takim domu. Moje dzieci nie będą musiały przechodzić tego piekła.

Skatowana po pracy znów wskakuje w... teksty

niedopieszczona dodano: 9 maja 2013

Skatowana po pracy znów wskakuje w moje ulubione szerokie spodnie i koszulkę z nadrukiem za dużą o 2 rozmiary. Wybijam na dwór do tych najlepszych, słyszę głupie krzyki mężczyzn z przejeżdżających aut, a ja z uśmiechem pozdrawiam ich środkowym palcem. Słuchawki w uszach i przemierzam kolejne metry chodnika. Po chwili znów witam się z ziomkami odwracam się i uderzam w chatę, nie mam już ochoty spędzać z nimi czasu, nie są tymi ludźmi, którymi byli dawniej. Wbijam do domu, ściągam buty w wejściu i zamykam się w moim pokoju, to ten azyl, którego bardzo często mi brakuję.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV