głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niedopieszczona O tak sobota w powietrzu już czuć wieczorną imprezę. Spędzę ją w najlepszym towarzystwie. Jutro wyjazd nie wiem jak ja sobie poradzę bez waszego wsparcia Miśki.

niedopieszczona

niedopieszczona.moblo.pl
O tak sobota w powietrzu już czuć wieczorną imprezę. Spędzę ją w najlepszym towarzystwie. Jutro wyjazd nie wiem jak ja sobie poradzę bez waszego wsparcia Miśki. Week
O tak sobota w powietrzu już czuć... teksty

niedopieszczona dodano: 25 maja 2013

O tak, sobota w powietrzu już czuć wieczorną imprezę. Spędzę ją w najlepszym towarzystwie. Jutro wyjazd, nie wiem jak ja sobie poradzę bez waszego wsparcia Miśki. Weekendy będą nasze! Moja miłość mnie kocha czuję to całym ciałem, a moje malutkie serduszko wariuje z tęsknoty.

ask.fm nietykalna  męczcie p teksty

niedopieszczona dodano: 22 maja 2013

ask.fm/nietykalna - męczcie ;p

Moim zdaniem bycie w związku to... teksty

niedopieszczona dodano: 21 maja 2013

Moim zdaniem, bycie w związku, to przede wszystkim bycie sobą, to czyny i gesty, szczerość, wzajemna pomoc, dużo rozmów, znalezienie wspólnego języka, wyrażanie uczuć, zaufanie, posiadanie własnego zdania, wysłuchanie i zrozumienie drugiej osoby, docenienie, uprzejmość, niespodzianki, pielęgnowanie wspomnień. Żeby związek był udany dwie osoby muszą się starać. To wszystko nie jest żadną regułą, po prostu osoby które naprawdę się kochają właśnie tak postępują. Wielkim błędem jest zaborczość, częste marudzenie, niewierność, złość, brak szacunku, to zdecydowanie dzieli. Czasem potrzeba sporo czasu aby znaleźć tą właściwą osobę, i warto pamiętać, że gdy już ją znajdziemy, musimy ją doceniać, pielęgnować to nasze uczucie i przede wszystkim starać sie caly czas

Najgorsze jest to  gdy opuszcza Cię... teksty

niedopieszczona dodano: 21 maja 2013

Najgorsze jest to , gdy opuszcza Cię przyjaciel . Po tylu wspólnych odjebach , nocach , dniach , łzach , śmiechu , smutku , radości , szczęścia czy depresji . Najgorsze jest to jak wymienia Cię na innych , nowszych . Tych popularnych , znanych w całym mieście , bo Ty po prostu może jesteś już nudna . Zajebiste uczucie, nie .? /diasfelices

Wyjazd za kilka dni czyli znów... teksty

niedopieszczona dodano: 21 maja 2013

Wyjazd za kilka dni, czyli znów założę kolejną maskę. W końcu muszę zdać kolejny rok w szkole zachowując się normalnie. Za to na wakacje pokaże na co mnie stać. Muszę się wyżyć i wyszaleć. W końcu jestem młoda.

Mówisz ogarnij się a tak na... teksty

niedopieszczona dodano: 21 maja 2013

Mówisz ogarnij się, a tak na prawdę ogarnęłam się tak bardzo, że więcej nie potrafię. Nie siedzę w domu, z moich nadgarstków nie kapie krew, ani z oczu nie płyną kolejne łzy. Rozsypałam się tak bardzo w roku 2012, że cały kolejny poświęcę na zbieranie kawałeczków mojej świadomości. Więc nie mów mi, że nawet nie próbuje.

To wszystko nie jest już dla mnie.... teksty

niedopieszczona dodano: 21 maja 2013

To wszystko nie jest już dla mnie. Muszę wrócić do starego bycia sobą. Wskoczyć w szerokie ciuchy, usiąść w kącie z fajką i mieć po prostu, zdrowo wyjebane.

Nie daje już rady. Z każdym dniem... teksty

niedopieszczona dodano: 21 maja 2013

Nie daje już rady. Z każdym dniem wykańczam się coraz bardziej. Ból żołądka, ciągła migrena i zły humor mnie dobijają. Nie radzę sobie z tym syfem w głowie. Ty jesteś daleko, a ramiona ukochanej osoby działają łagodząco, podobno. Chcę być w końcu w pełni szczęśliwa. Niech coś uśmierzy mój ból, bo siada mi psychika.

Nie ma mnie dla nikogo... Nie ma... teksty

niedopieszczona dodano: 20 maja 2013

Nie ma mnie dla nikogo... Nie ma mnie dla nikogo... Znasz to, nie? Bo ogólnie dostępne na bieżąco Istne życie na gorąco Załatwiam sprawę pieklącą Jak zwykle nowe się wtrącą Mą głowę zmącą Często z równowagi wytrącą/ Nie ma mnie dla nikogo.

W głowie znów ten syf jedna myśl... teksty

niedopieszczona dodano: 20 maja 2013

W głowie znów ten syf, jedna myśl przerasta drugą. Na policzkach słone łzy, płaczę, bo nie potrafię inaczej. Życie staje się nie do zniesienia, jest dla mnie za trudne. Nie umiem dobić w nim kolejnego levelu. Fałsz i kłamstwo otaczające mnie zabija, po kawałku zatracam cząsteczki siebie.

Małe gesty a najbardziej cieszą.... teksty

niedopieszczona dodano: 20 maja 2013

Małe gesty a najbardziej cieszą. Niby nic, a najbardziej zapadają w pamięć. Zakochałam się w tym miejscu, w tych widokach, w tym jak stałeś za mną tuląc mnie tak mocno na tej tamie. Jak całowałeś w szyję i szeptałeś do ucha jak bardzo mnie kochasz i pragniesz, właśnie w tym momencie. To robiło na mnie ogromne wrażenie, nigdy nie byłam taka szczęśliwa jak z Tobą.

Tego było mi trzeba tego wypadu za... teksty

niedopieszczona dodano: 19 maja 2013

Tego było mi trzeba, tego wypadu za miasto. Tego siedzenia na zimnych schodach w Twoich ramionach, ciesząc się z życia, patrząc na dzieła natury.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV