głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malinkowaaaa Kobiety mają już dość niezdecydowanych mężczyzn. Są nimi zmęczone. Tak naprawdę większość z nich nie ma wielkich wymagań. Chciałyby mieć faceta który dokładnie

malinkowaaaa

malinkowaaaa.moblo.pl
Kobiety mają już dość niezdecydowanych mężczyzn. Są nimi zmęczone. Tak naprawdę większość z nich nie ma wielkich wymagań. Chciałyby mieć faceta który dokładnie wie czego
Kobiety mają już dość... teksty

malinkowaaaa dodano: 3 dni temu

Kobiety mają już dość niezdecydowanych mężczyzn. Są nimi zmęczone. Tak naprawdę większość z nich nie ma wielkich wymagań. Chciałyby mieć faceta, który dokładnie wie czego chce od życia, który wie jak o nie zadbać i po prostu to robi. Bez pytań, użalania się nad sobą i wszystkich zbędnych „ale”. O to im właśnie chodzi – o zdecydowanego mężczyznę

Czasem zamiast pić brudną wodę z... teksty

malinkowaaaa dodano: 3 dni temu

Czasem zamiast pić brudną wodę z kałuży lepiej poczekać chwilę i napić się dobrego wina. Jeśli masz mieć kiepski związek i partnera bez polotu, który jest bezwartościowym oparciem lepiej oprzyj się o ścianę.

Nie poddawaj się z powodu ludzi... teksty

malinkowaaaa dodano: 3 dni temu

Nie poddawaj się z powodu ludzi, którzy Cię wykorzystali. Wyciągnij z tej nauki wnioski i raduj się, że dzięki tej przykrej sytuacji odnalazłeś w sobie motywacje do odnalezienia lepszych ludzi, którzy będą Ci towarzyszyć w życiu.

 Jeśli jest w Twoim życiu ktoś... teksty

malinkowaaaa dodano: 3 dni temu

"Jeśli jest w Twoim życiu ktoś, kto potrafi zapalić w Tobie wszystkie zgaszone światła - nie puszczaj go nigdy."

 Każdy mężczyzna  każda kobieta... teksty

malinkowaaaa dodano: 3 dni temu

"Każdy mężczyzna, każda kobieta ma słabość do jednej osoby na całym świecie. Gdyby ona zadzwoniła i powiedziała -"Przyjedź do mnie, chcę być z tobą" zerwałby się z końca świata, aby to zrobić. Aby z nią być."

 Od zawsze miałam poczucie  że... teksty

malinkowaaaa dodano: 3 dni temu

"Od zawsze miałam poczucie, że jestem otoczona fosą, że jestem nieufna. Robię wrażenie osoby otwartej, mówię otwarcie na niektóre tematy, natomiast tak naprawdę wiele beczek soli trzeba ze mną zjeść, żebym uznała relację za przyjaźń."

Regułą nie jest kochanie za zalety... teksty

malinkowaaaa dodano: 3 dni temu

Regułą nie jest kochanie za zalety i najlepsze cechy. Regułą jest kochać, pomagać, akceptować i być zawsze blisko. Pomimo wad.

 Każde spotkanie coś wnosi. Ludzi... teksty

malinkowaaaa dodano: 3 dni temu

"Każde spotkanie coś wnosi. Ludzi poznajemy po to, aby się czegoś nauczyć: czułości, siły, wzruszenia. Aby dostać w twarz i wyciągnąć wnioski. Każdy człowiek staje na naszej drodze po coś. Jest lekcją, przestrogą, komunikatem albo najpiękniejszym prezentem od losu."

 Największym grzechem w miłości i... teksty

malinkowaaaa dodano: 3 dni temu

"Największym grzechem w miłości i związku jest ZANIEDBANIE. Ono jest początkiem wszelkich problemów, a często i początkiem... końca."

Kobiety poczują się lepiej  kiedy... teksty

malinkowaaaa dodano: 3 dni temu

Kobiety poczują się lepiej, kiedy zaakceptują siebie takimi, jakie są, i uwierzą, że takie wystarczą - sobie, dzieciom i mężczyznom.

 Jest spora różnica pomiędzy... teksty

malinkowaaaa dodano: 3 dni temu

"Jest spora różnica pomiędzy poddaniem się, a podjęciem decyzji, że wreszcie masz dość. Nie przenoście gór dla tych, którzy nie podniosą dla was kamienia."

”Szczęście to tylko garść... teksty

malinkowaaaa dodano: 3 dni temu

”Szczęście to tylko garść pełna wody. Wiem, jak szybko przecieka przez palce i jak trudno je zatrzymać na dłużej.”

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 118 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV