głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malinkowaaaa Nie czekaj aż życie stanie się łatwiejsze prostsze lepsze. Życie zawsze będzie skomplikowane. Naucz się być szczęśliwym. W przeciwnym wypadku skończy Ci się cz

malinkowaaaa

malinkowaaaa.moblo.pl
Nie czekaj aż życie stanie się łatwiejsze prostsze lepsze. Życie zawsze będzie skomplikowane. Naucz się być szczęśliwym. W przeciwnym wypadku skończy Ci się
 Nie czekaj  aż życie stanie się... teksty

malinkowaaaa dodano: 2 godziny temu

,Nie czekaj, aż życie stanie się łatwiejsze, prostsze, lepsze. Życie zawsze będzie skomplikowane. Naucz się być szczęśliwym. W przeciwnym wypadku, skończy Ci się czas”.

 Obojętność!!! To ona zabije... teksty

malinkowaaaa dodano: 2 godziny temu

,Obojętność!!! To ona zabije każdy związek. Na związek nie ,,pracuje" tylko jedna osoba,bo związek to duet. Dwie różne osobowości,dwa spojrzenia na świat. Miłość jest prosta,tylko ludzie są egoistami. Jednak trzeba wiedzieć,że miłość nie ma nic wspólnego z egoizmem. Miłość to ciągła praca . Najważniejsze są codzienne,drobne gesty serdeczności Uśmiech,przytulnie,całus. To tylko chwila naszego czasu,a daje drugiej osobie poczucie bycia kochanym. Małe gesty mają olbrzymie znaczenie. Tylko trzeba trafić na kogoś ,kto chce z nami coś zbudować ,a nie tylko oczekuje uwielbienia..."

Daj swój czas  uśmiech i obecność... teksty

malinkowaaaa dodano: 2 godziny temu

Daj swój czas, uśmiech i obecność tym, którzy Cię kochają. Zaś tym którzy mają Cię w dupie, wszystkim kłamcom, egoistom i manipulantom pokaż środkowy palec. Jeśli chcą niech robią sobie szambo z życia – pod jednym warunkiem – bez Ciebie.

 Nie bój się miłości tylko... teksty

malinkowaaaa dodano: 2 godziny temu

"Nie bój się miłości tylko dlatego, że poprzednia odcięła Ci nogi, gdyż następna może Ci ofiarować skrzydła."

 A więc myślę że boisz się być... teksty

malinkowaaaa dodano: 2 godziny temu

"A więc myślę że boisz się być szczęśliwa. Z jakiegoś powodu uważasz, że Twoje życie powinno być szare, nieciekawe i trudne. Myślę że specjalnie przyjmujesz pozę wiecznie niespełnionej, nieszczęśliwej ofiary losu - tak jest łatwiej, nie? Lubujesz się w swoich porażkach i nieszczęściach bo możesz je z łatwością obrócić w żart... "

 Prawdziwi przyjaciele się nie... teksty

malinkowaaaa dodano: 2 godziny temu

"Prawdziwi przyjaciele się nie obrażają. Prawdziwi przyjaciele się kłócą, złoszczą i czasem mają siebie serdecznie dość, ale nigdy się nie odwracają i nie odchodzą. Nie ma co ukrywać - jeśli komuś na nas zależy wcale nie jest tak łatwo zerwać znajomość i po prostu odejść na zawsze. Życie bez kogoś, kto był nam bliski, nie będzie takie same. Nie będzie też wcale łatwiejsze. W dzisiejszych czasach ludzie zbyt szybko nazywają siebie "przyjaciółmi" i zbyt szybko przestają siebie tak nimi nazywać. Kim jest dla mnie "prawdziwy przyjaciel"? To osoba, która jest ze mną, nawet wtedy, kiedy ja odchodzę od zmysłów. To ktoś, kto wie kim jestem i przypomina mi o tym za każdym razem, kiedy sama mam wątpliwości. To osoba, która trzyma mnie mocno swoimi ramionami albo swoimi słowami, za każdym razem kiedy obijam się o własne myśli. To ktoś, kto zrobi wiele, naprawdę bardzo wiele, żeby ciągnąć mnie w górę, kiedy spadam w dół."

Jeżeli mężczyzna widzi silną... teksty

malinkowaaaa dodano: 2 godziny temu

Jeżeli mężczyzna widzi silną kobietę, która radzi sobie ze wszystkim sama, powinien pogłaskać ją czule po głowie, pocałować w czoło i utulić ją do snu. Silne kobiety nie urodziły się niezniszczalne. Musiały dużo przejść i wycierpieć, aby przybrać zbroję. Niczego nie potrzebują tak, jak szansy, by poczuć się słabą i małą w ramionach mężczyzny, który im na to pozwoli.

Kochani lekcja na dziś. Spotykajcie... teksty

malinkowaaaa dodano: 2 godziny temu

Kochani lekcja na dziś. Spotykajcie się i dajcie szansę tym ludziom, którzy o was walczą z honorem do końca i mówią głośno "Wiem, że będzie nam ciężko, ale razem jesteśmy w stanie przetrwać wszystko!". Nie marnujcie swojego potencjału i czasu na ludzi, którzy rezygnują z was gdy zaczynają się trudne chwile.

 Ja po tych wszystkich latach... teksty

malinkowaaaa dodano: 2 godziny temu

"Ja po tych wszystkich latach naprawdę chcę już zacząć inaczej żyć, mieć kogoś, kto może nie tyle byłby oparciem dla mnie, ale kto by mnie potrzebował i dla kogo mógłbym żyć - bo takie życie bez sensu jest straszne, nawet jeśli człowiek na co dzień robi coś, co go wciąga".

 Miłość zaczyna się w jednym... teksty

malinkowaaaa dodano: 2 godziny temu

"Miłość zaczyna się w jednym, bardzo konkretnym momencie: otóż ona zaczyna się wtedy, kiedy w drugiej stronie, tej którą kochamy, rozpoznajemy jej słabości. Szczególnie kiedy poznamy już ogromną ilość tych słabości i decydujemy się na to, żeby pokochać tę osobę właśnie w tych jej słabościach. Otóż miłość to nie jest fascynacja drugą osobą. Miłość to nie jest takie zauroczenie pięknem drugiej osoby (...). Miłość zaczyna się wtedy, kiedy oprócz tych wszystkich cudownych, przepięknych rzeczy nagle patrzymy na kogoś i widzimy: tutaj nędza, tam nędza, tam jakaś słabość, tutaj jakiś egoizm, tu coś totalnie nie gra, tam w ogóle jest coś, z czym nie wiem jak żyć. I w momencie kiedy w nas powstaje taka decyzja, że kocham tę osobę z tymi słabościami i będę z tymi jej słabościami szedł przez życie, i będę jej próbował w tych słabościach pomóc, dopiero tutaj zaczyna się miłość."

Szczere uczucie jest niczym zapach... teksty

malinkowaaaa dodano: 2 godziny temu

Szczere uczucie jest niczym zapach porannej rosy o brzasku, niczym bryza wpadająca wprost na Twoją twarz nad brzegiem morskiego klifu. Pod jego wpływem gęstnieje krew w żyłach, zaczyna płynąć coraz szybciej i szybciej. Gdy miłość Twojego życia jest tuż obok, mimochodem się uśmiechasz. Czujesz przypływ energii widząc ją/jego, niezależnie czy rano, czy wieczorem. Twoje serce bije mocniej, intensywniej. Warto czekać, aby spotkać tę prawdziwą miłość.

   Nie pokazuj mi życia  którego... teksty

malinkowaaaa dodano: 2 godziny temu

,, Nie pokazuj mi życia ,którego nie zamierzasz ze mną przeżyć"

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 121 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV