głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malinkowaaaa Dziś tani lans przesłonił wszystko. Zanikają wartości którymi powinniśmy się kierować a zamiast nich w modzie mamy gołe dupy i klaty. Ciężko znaleźć ludzi z któ

malinkowaaaa

malinkowaaaa.moblo.pl
Dziś tani lans przesłonił wszystko. Zanikają wartości którymi powinniśmy się kierować a zamiast nich w modzie mamy gołe dupy i klaty. Ciężko znaleźć ludzi z którymi moż
Dziś tani lans przesłonił... teksty

malinkowaaaa dodano: 3 dni temu

Dziś tani lans przesłonił wszystko. Zanikają wartości którymi powinniśmy się kierować, a zamiast nich w modzie mamy gołe dupy i klaty. Ciężko znaleźć ludzi, z którymi można normalnie rozmawiać i iść wspólnie przez życie. Większość nie walczy o siebie i zamiast wierności oraz odpowiedzialności za słowa, obietnice i czyny mamy wszechobecne kłamstwa, fałsz, obłudę i zdrady. Ludzie przestali patrzeć na to jacy jesteśmy, a liczą się jedynie pieniądze, zajebiste mieszkanie czy auto. Okazuje się, że od Twojego wnętrza i tego jaką jesteś osobą ważniejszy jest goły tyłek lub sześciopak na brzuchu. To jest kurwa dramat.

 Ból sprawia  że stoimy w miejscu.... teksty

malinkowaaaa dodano: 3 dni temu

"Ból sprawia, że stoimy w miejscu. Boimy się tego, co moglibyśmy poczuć, więc zamykamy się w twardej skorupie, która wprowadza w odrętwienie nasze oszalałe z bólu serce."

Przyszedł czas na zakluczenie raz na... teksty

malinkowaaaa dodano: 3 dni temu

Przyszedł czas na zakluczenie raz na zawsze drzwi z tablicą „beznadziejne znajomości”. Wszyscy ludzie, którzy nieustannie mącili Twój spokój i brudzili w Twoim życiu muszą zniknąć bezpowrotnie. Najwyższa pora by wypieprzyć ze swojego życia wszystkie toksyczne znajomości z ludźmi, którzy nieustannie odbierają Ci uśmiech i szczęście

Niekiedy musisz sobie zdać sprawę... teksty

malinkowaaaa dodano: 3 dni temu

Niekiedy musisz sobie zdać sprawę, że co poniektórzy ludzie zostaną w twoim sercu, ale nie w twoim życiu.

 Liczy się jego spojrzenie. Dla... teksty

malinkowaaaa dodano: 3 dni temu

"Liczy się jego spojrzenie. Dla kobiety wiedzieć, że podoba się facetowi jest jak kupić ulubione ciastko, zeżreć je i nie przytyć. Jak dostać osiemdziesięcioprocentową zniżkę na kieckę w sklepie odzieżowym."

 Kobiety zawsze czują się gorsze.... teksty

malinkowaaaa dodano: 3 dni temu

"Kobiety zawsze czują się gorsze. Kobiecie zawsze możesz wmówić, że jest gorsza. Wiecznie będzie szukała problemów, wiecznie będzie analizować rzeczy, które nie miały miejsca, wiecznie będzie panikować. Kiedy się jednak wk*rwi, może cię bardzo zaskoczyć."

„Sekret damskiej przyjaźni   ten... teksty

malinkowaaaa dodano: 3 dni temu

„Sekret damskiej przyjaźni - ten sam gust do alkoholu, inny do facetów.”

Chaos w głowie? Bez niego bym się... teksty

malinkowaaaa dodano: 3 dni temu

Chaos w głowie? Bez niego bym się zmarnowała.

Ścierają się we mnie dwie skrajne... teksty

malinkowaaaa dodano: 3 dni temu

Ścierają się we mnie dwie skrajne potrzeby, logicznego poukładania klocków i nieustannego zrywania się ze smyczy logiki. Porządku i szaleństwa.

 Uciekajmy  mamy jakieś pieniądze... teksty

malinkowaaaa dodano: 3 dni temu

"Uciekajmy, mamy jakieś pieniądze, znajdźmy jakiś motel, kupmy odgrzewaną pizzę z mikrofali i frytki, a przede wszystkim dwie butelki wina, i wejdźmy do wanny, umyję Cię, scałuję z Ciebie wszystko, umyję Cię, wytrę ręcznikiem, położę do łóżka, i zacznę całować i mówić Ci, opowiadać cały świat."

 Największym możliwym wstydem dla... teksty

malinkowaaaa dodano: 1 tydzień temu

"Największym możliwym wstydem dla mężczyzny powinny być łzy jego kobiety.

„Dobrze jest mieć choć jeden... teksty

malinkowaaaa dodano: 1 tydzień temu

„Dobrze jest mieć choć jeden adres, pod który zawsze można pójść i mieć pewność, że zostanie się przyjętym. Dobrze jest mieć choć jeden numer telefonu, pod którym zawsze ktoś się odezwie, bez względu na porę, bez względu na wszystko.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV