głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malinkowaaaa Koniec z wszystkimi gównianymi wymówkami typu „nie miałem czasu” „nie mogłem” lub „byłem zajęty”. Koniec z frajerskimi tekstami „jesteś fajna ale…” Nie ma kurwa

malinkowaaaa

malinkowaaaa.moblo.pl
Koniec z wszystkimi gównianymi wymówkami typu „nie miałem czasu” „nie mogłem” lub „byłem zajęty”. Koniec z frajerskimi tekstami „jesteś fajna ale…” Nie ma kurwa „ale”!
Koniec z wszystkimi gównianymi... teksty

malinkowaaaa dodano: 5 dni temu

Koniec z wszystkimi gównianymi wymówkami typu „nie miałem czasu”, „nie mogłem” lub „byłem zajęty”. Koniec z frajerskimi tekstami „jesteś fajna, ale…” Nie ma kurwa „ale”! Albo wspólnie się szanujemy i dajemy z siebie wszystko, albo nie róbmy tego wcale…

Człowiek wszystko odkłada na... teksty

malinkowaaaa dodano: 5 dni temu

Człowiek wszystko odkłada na później. Potem mijają lata i okazuje się, że nie ma już żadnego później. Już po wszystkim. Nie odkładajcie niczego na później.

 Pomyśl  jaki świat byłby piękny... teksty

malinkowaaaa dodano: 5 dni temu

"Pomyśl, jaki świat byłby piękny, gdyby ludzie spotykali się w odpowiednich momentach życia. A nie o parę lat i zdarzeń za późno, za wcześnie. Gdyby mówili to, o czym tak zaciekle milczą. Ile nocy byłoby przespanych, ile serc nie aż tak pustych."

Popełniłam wiele błędów wiem.... teksty

malinkowaaaa dodano: 5 dni temu

Popełniłam wiele błędów wiem. Ale dzięki nim nauczyłam się że życie nie jest takie proste i trzeba nauczyć się walczyć z każdą przeciwnością losu. Być silnym nie poddawać się. Tylko wstać i walczyć o to by było nam jak najlepiej. Walczyć o swoje szczęście.

„My nie potrzebujemy już lepszych... teksty

malinkowaaaa dodano: 5 dni temu

„My nie potrzebujemy już lepszych telefonów i większych telewizorów. Potrzebujemy więcej uczuć i zachodów słońca.”

Wszyscy potrzebujemy kogoś kto... teksty

malinkowaaaa dodano: 5 dni temu

Wszyscy potrzebujemy kogoś kto będzie o nas walczył. Kto będzie chciał być przy nas zawsze - bez względu na wszystko i wbrew wszystkiemu. Kogoś, kogo nie przerażą trudności, problemy i nasze drobne wady. W oczach tej jednej osoby, która pokocha i dostrzeże piękno znajdujące się w głębi naszego serca zawsze będziemy doskonali. I choć nikt z nas nie jest ideałem to potrzebujemy tej jednej osoby, dla której będziemy wszystkim. Miłością. Życiem. Całym tym nie-idealnie doskonałym światem...

NIKT NIE JEST  IDEALNY  ALE KAŻDY MA... teksty

malinkowaaaa dodano: 5 dni temu

NIKT NIE JEST IDEALNY ALE KAŻDY MA W SOBIE COŚ WYJĄTKOWEGO

 Nie mieli facebooka  nie mieli... teksty

malinkowaaaa dodano: 5 dni temu

"Nie mieli facebooka, nie mieli komórek, więc okoliczności na nich wymuszały to, że musieli być ze sobą, żeby porozmawiać, żeby się poczuć, żeby się zakochać, znienawidzić. Oni musieli się dotknąć i trochę poobcować ze sobą, no a my... my niekoniecznie już musimy."

Żądza a miłość to reszka i... teksty

malinkowaaaa dodano: 5 dni temu

Żądza a miłość to reszka i orzeł. Te uczu­cia nie chodzą ze sobą w parze... Żądza jest tyl­ko zwierzęcym in­styn­ktem prag­nienia ciała, a miłość to od­da­nie się dru­giej oso­bie dla jej przyjemności.

„Nocą wszystko jest bardziej. Boli... teksty

malinkowaaaa dodano: 5 dni temu

„Nocą wszystko jest bardziej. Boli bardziej, czujesz bardziej, myślisz bardziej, umierasz bardziej. Bardziej nie masz sił.”

 Najtrudniej w życiu nauczyć się... teksty

malinkowaaaa dodano: 5 dni temu

"Najtrudniej w życiu nauczyć się tego, który most przekroczyć, a który spalić."

Czasami ludzie milczą dlatego  że... teksty

malinkowaaaa dodano: 5 dni temu

Czasami ludzie milczą dlatego, że nie mają nic sobie do powiedzenia, a czasem dlatego, że mają aż zbyt wiele. Ci którzy milczą, skrywają w sobie najwięcej emocji.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV