głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malinkowaaaa „Musisz pamiętać zawsze że jestem. Gdy będzie ci w życiu źle przyjdź do mnie. Będziesz chciała rozmawiać porozmawiamy. Będziesz chciała milczeć pomilczymy. Najw

malinkowaaaa

malinkowaaaa.moblo.pl
„Musisz pamiętać zawsze że jestem. Gdy będzie ci w życiu źle przyjdź do mnie. Będziesz chciała rozmawiać porozmawiamy. Będziesz chciała milczeć pomilczymy. Najważn
„Musisz pamiętać zawsze  że... teksty

malinkowaaaa dodano: 23 września 2018

„Musisz pamiętać zawsze, że jestem. Gdy będzie ci w życiu źle, przyjdź do mnie. Będziesz chciała rozmawiać, porozmawiamy. Będziesz chciała milczeć, pomilczymy. Najważniejsze, żebyś pamiętała, że jeżeli w twoim życiu zrobi się za ciasno, to w moim zawsze będzie dla ciebie sporo miejsca.”

 Człowiek jest taką dziwną istotą... teksty

malinkowaaaa dodano: 23 września 2018

"Człowiek jest taką dziwną istotą, która zawsze chce czegoś więcej. Nie wystarcza mu to, że ma gdzie spać i co jeść, kochającą rodzinę i uporządkowane życie. Myśli, marzy i biegnie do czegoś nie do końca określonego. Chce odkrywać, poznawać, zdobywać cele, jawiące się w jego wyobraźni. Nie wie do końca, po co i dlaczego." Marek Kamiński, "W drodze"

  A jeśli pewnego dnia będę... teksty

malinkowaaaa dodano: 23 września 2018

- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy? - Nic wielkiego. - zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika... - Milne Alan Alexander, "Kubuś Puchatek"

 Są takie osoby  które myśląc czy... teksty

malinkowaaaa dodano: 23 września 2018

"Są takie osoby, które myśląc czy mówiąc o mnie, stwierdzają: "kiedyś ją dobrze znałem". Nieprawda. Jeśli kiedykolwiek znałbyś mnie dobrze, to nasze drogi nigdy by się nie rozeszły. Odchodzę z życia innych zazwyczaj z tego samego powodu - ktoś miał dość czasu, żeby mnie poznać, ale wciąż nie wie jaka jestem, moje zachowanie ocenia zupełnie nietrafnie i nie potrafi mnie zrozumieć. Jeśli kiedyś znałbyś mnie dobrze - możesz być pewny - znałbyś mnie do dziś."

Zapominamy  jak ważna jest zwyczajna... teksty

malinkowaaaa dodano: 23 września 2018

Zapominamy, jak ważna jest zwyczajna rozmowa, wspólna kawa, dobre słowo do poduszki. Zapominamy, że to słowa budują mosty, a milczenie jak ogień je spala. Zapominamy, ile znaczą drobiazgi, dobre gesty, ciepło głosu, smaki i zapachy. Zapominamy, że mamy emocje i marzenia. Zapominamy, że jesteśmy ludźmi…

 Nie planuj tego  co ma być za... teksty

malinkowaaaa dodano: 23 września 2018

"Nie planuj tego, co ma być za pięć lat. Życie jest nieprzewidywalne, może się potoczyć zupełnie inaczej niż oczekujesz. Najpierw zacznij od 5 miesięcy,czy pół roku, aby mieć do czego dążyć. I nie martw się na zapas, co będzie za parę lat. Obiecam ci jedno, poradzisz sobie, tak jak robiłaś do do tej pory."

Kiedyś zjawi się pewien Gentleman... teksty

malinkowaaaa dodano: 23 września 2018

Kiedyś zjawi się pewien Gentleman, który zaprosi Cię na randkę, randkę która nie będzie trwała jeden wieczór lecz całe życie. Czekaj cierpliwie.

„Z czasem potrzebujemy dłoni. Nie... teksty

malinkowaaaa dodano: 23 września 2018

„Z czasem potrzebujemy dłoni. Nie pieniędzy, telewizorów, domu, auta czy też lepszej pracy. Przychodzi moment, że cała egzystencja sprowadzać się będzie do dłoni drugiego człowieka, do jego obecności. Pozornie proste i banalne.”

 Ciało pamięta przelotny dotyk... teksty

malinkowaaaa dodano: 23 września 2018

"Ciało pamięta przelotny dotyk, parę godzin bycia z kimś zostaje na lata. Zapach włosów, potu, wilgotności, przypływa znikąd w środku dnia. W inżynierii nazywa się to pamięcią plastyczną materiału, w chemii pamięcią substratu. W życiu – tęsknotą."

Kobiety mają już dość... teksty

malinkowaaaa dodano: 12 sierpnia 2018

Kobiety mają już dość niezdecydowanych mężczyzn. Są nimi zmęczone. Tak naprawdę większość z nich nie ma wielkich wymagań. Chciałyby mieć faceta, który dokładnie wie czego chce od życia, który wie jak o nie zadbać i po prostu to robi. Bez pytań, użalania się nad sobą i wszystkich zbędnych „ale”. O to im właśnie chodzi – o zdecydowanego mężczyznę

Czasem zamiast pić brudną wodę z... teksty

malinkowaaaa dodano: 12 sierpnia 2018

Czasem zamiast pić brudną wodę z kałuży lepiej poczekać chwilę i napić się dobrego wina. Jeśli masz mieć kiepski związek i partnera bez polotu, który jest bezwartościowym oparciem lepiej oprzyj się o ścianę.

Nie poddawaj się z powodu ludzi... teksty

malinkowaaaa dodano: 12 sierpnia 2018

Nie poddawaj się z powodu ludzi, którzy Cię wykorzystali. Wyciągnij z tej nauki wnioski i raduj się, że dzięki tej przykrej sytuacji odnalazłeś w sobie motywacje do odnalezienia lepszych ludzi, którzy będą Ci towarzyszyć w życiu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV