głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malinkowaaaa ' Nie ma żadnego znaczenia z jakiego punktu stratujesz ważne jest dokąd zmierzasz. ' Miłość ma wywoływać uśmiech. Dawać Ci chęć do życia i uskrzydlać. Jeśli mas

malinkowaaaa

malinkowaaaa.moblo.pl
' Nie ma żadnego znaczenia z jakiego punktu stratujesz ważne jest dokąd zmierzasz. '
' Nie ma żadnego znaczenia  z... teksty

malinkowaaaa dodano: 1 tydzień temu

' Nie ma żadnego znaczenia, z jakiego punktu stratujesz, ważne jest, dokąd zmierzasz. '

Miłość ma wywoływać uśmiech.... teksty

malinkowaaaa dodano: 25 września 2018

Miłość ma wywoływać uśmiech. Dawać Ci chęć do życia i uskrzydlać. Jeśli masz kogoś kto uczy Cię latać - nie puszczaj.

„Najlepszym uczuciem na tej... teksty

malinkowaaaa dodano: 25 września 2018

„Najlepszym uczuciem na tej planecie jest czuć spokój duszy. Żadnego stresu, strachu, nieustannego rozmyślania - po prostu spokój.”

Możesz płakać  możesz kląć... teksty

malinkowaaaa dodano: 25 września 2018

Możesz płakać, możesz kląć, możesz rzucać swoim życiem o podłogę, natomiast nigdy nie wolno Ci się poddać, kiedy walczysz o siebie. Życie masz jedno, powtórek nie będzie i nawet kiedy sił brak, trzeba wstać z kolan i pójść dalej, choćby na czworaka. Nigdy nie wątp w swoją siłę i możliwości. Walcz do końca

Pamiętaj – nieważne jak bardzo... teksty

malinkowaaaa dodano: 23 września 2018

Pamiętaj – nieważne jak bardzo będziesz się starała być „doskonała” – dla niewłaściwych osób nadal nie będziesz wystarczająca. Nieważne jak bardzo będziesz „niedoskonała” – dla właściwych osób będziesz po prostu idealna.

 Nie czekaj  aż życie stanie się... teksty

malinkowaaaa dodano: 23 września 2018

,Nie czekaj, aż życie stanie się łatwiejsze, prostsze, lepsze. Życie zawsze będzie skomplikowane. Naucz się być szczęśliwym. W przeciwnym wypadku, skończy Ci się czas”.

 Obojętność!!! To ona zabije... teksty

malinkowaaaa dodano: 23 września 2018

,Obojętność!!! To ona zabije każdy związek. Na związek nie ,,pracuje" tylko jedna osoba,bo związek to duet. Dwie różne osobowości,dwa spojrzenia na świat. Miłość jest prosta,tylko ludzie są egoistami. Jednak trzeba wiedzieć,że miłość nie ma nic wspólnego z egoizmem. Miłość to ciągła praca . Najważniejsze są codzienne,drobne gesty serdeczności Uśmiech,przytulnie,całus. To tylko chwila naszego czasu,a daje drugiej osobie poczucie bycia kochanym. Małe gesty mają olbrzymie znaczenie. Tylko trzeba trafić na kogoś ,kto chce z nami coś zbudować ,a nie tylko oczekuje uwielbienia..."

Daj swój czas  uśmiech i obecność... teksty

malinkowaaaa dodano: 23 września 2018

Daj swój czas, uśmiech i obecność tym, którzy Cię kochają. Zaś tym którzy mają Cię w dupie, wszystkim kłamcom, egoistom i manipulantom pokaż środkowy palec. Jeśli chcą niech robią sobie szambo z życia – pod jednym warunkiem – bez Ciebie.

 Nie bój się miłości tylko... teksty

malinkowaaaa dodano: 23 września 2018

"Nie bój się miłości tylko dlatego, że poprzednia odcięła Ci nogi, gdyż następna może Ci ofiarować skrzydła."

 A więc myślę że boisz się być... teksty

malinkowaaaa dodano: 23 września 2018

"A więc myślę że boisz się być szczęśliwa. Z jakiegoś powodu uważasz, że Twoje życie powinno być szare, nieciekawe i trudne. Myślę że specjalnie przyjmujesz pozę wiecznie niespełnionej, nieszczęśliwej ofiary losu - tak jest łatwiej, nie? Lubujesz się w swoich porażkach i nieszczęściach bo możesz je z łatwością obrócić w żart... "

 Prawdziwi przyjaciele się nie... teksty

malinkowaaaa dodano: 23 września 2018

"Prawdziwi przyjaciele się nie obrażają. Prawdziwi przyjaciele się kłócą, złoszczą i czasem mają siebie serdecznie dość, ale nigdy się nie odwracają i nie odchodzą. Nie ma co ukrywać - jeśli komuś na nas zależy wcale nie jest tak łatwo zerwać znajomość i po prostu odejść na zawsze. Życie bez kogoś, kto był nam bliski, nie będzie takie same. Nie będzie też wcale łatwiejsze. W dzisiejszych czasach ludzie zbyt szybko nazywają siebie "przyjaciółmi" i zbyt szybko przestają siebie tak nimi nazywać. Kim jest dla mnie "prawdziwy przyjaciel"? To osoba, która jest ze mną, nawet wtedy, kiedy ja odchodzę od zmysłów. To ktoś, kto wie kim jestem i przypomina mi o tym za każdym razem, kiedy sama mam wątpliwości. To osoba, która trzyma mnie mocno swoimi ramionami albo swoimi słowami, za każdym razem kiedy obijam się o własne myśli. To ktoś, kto zrobi wiele, naprawdę bardzo wiele, żeby ciągnąć mnie w górę, kiedy spadam w dół."

Jeżeli mężczyzna widzi silną... teksty

malinkowaaaa dodano: 23 września 2018

Jeżeli mężczyzna widzi silną kobietę, która radzi sobie ze wszystkim sama, powinien pogłaskać ją czule po głowie, pocałować w czoło i utulić ją do snu. Silne kobiety nie urodziły się niezniszczalne. Musiały dużo przejść i wycierpieć, aby przybrać zbroję. Niczego nie potrzebują tak, jak szansy, by poczuć się słabą i małą w ramionach mężczyzny, który im na to pozwoli.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV