głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika malinkowaaaa

Związek z odpowiednią osobą to wolność a nie ograniczenie.

allfalldown dodano: 1 tydzień temu

Związek z odpowiednią osobą to wolność, a nie ograniczenie.

Walczę

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

Walczę

Znów przyjdę do Ciebie. W Twoim ciasnym  dusznym niebie. Powiem nie wiem. jak mam żyć  Powiesz rozłóż skrzydła leć. Wszystkie słabości. Zapraszam. Wszystkie miłości. Przepraszam. Wszystkie przykrości. Przebaczam. Spójrz kim jestem dziś. Wygrałem największy ból. A ty zawsze przy mnie stój. Obok.

pocketful_of_sunshine dodano: 22 luty 2019

Znów przyjdę do Ciebie. W Twoim ciasnym, dusznym niebie. Powiem "nie wiem. jak mam żyć" Powiesz "rozłóż skrzydła, leć. Wszystkie słabości. Zapraszam. Wszystkie miłości. Przepraszam. Wszystkie przykrości. Przebaczam. Spójrz kim jestem dziś. Wygrałem największy ból. A ty zawsze przy mnie stój. Obok.

Nie wiem co robić może jakieś rady ? Znajomość już trochę trwa ale on jest skomplikowany pierwszy raz trafiam na takiego faceta który od razu mówi że nie jest ideałem że nie chce związku że potrzebuje czasu dla siebie jak nie odzywa się 3 dni przez imprezę. Jednak coś mnie do niego ciągnie potrafi przyjechać z kwiatami zabrać na spacer zawsze mnie rozśmieszy. Mamy inne wymagania ja chciałabym czuć że komuś zależy wiedzieć że ktoś jest obok mnie a kiedy go nie ma to mam wiele myśli co dalej ?

pocketful_of_sunshine dodano: 22 luty 2019

Nie wiem co robić, może jakieś rady ? Znajomość już trochę trwa, ale on jest skomplikowany, pierwszy raz trafiam na takiego faceta, który od razu mówi, że nie jest ideałem, że nie chce związku, że potrzebuje czasu dla siebie jak nie odzywa się 3 dni przez imprezę. Jednak coś mnie do niego ciągnie, potrafi przyjechać z kwiatami, zabrać na spacer, zawsze mnie rozśmieszy. Mamy inne wymagania ja chciałabym czuć, że komuś zależy, wiedzieć, że ktoś jest obok mnie, a kiedy go nie ma to mam wiele myśli co dalej ?

Moja bluza pachnie Tobą coś cudownego. Szkoda tylko że to między nami nie jest tak samo intensywne jak Twój zapach na mojej bluzie.

pocketful_of_sunshine dodano: 20 luty 2019

Moja bluza pachnie Tobą, coś cudownego. Szkoda tylko, że to między nami nie jest tak samo intensywne jak Twój zapach na mojej bluzie.

Szkoda że nie masz tak jak ja. Nie masz potrzeby rozmowy ze mną nie martwisz się o mnie nie potrafisz napisać nie myślisz o mnie. Jutro ten  czwartek  na który kupiłam dla Ciebie prezent już w styczniu a Ty na lajcie mi mówisz że mogę ten prezent dać jakiemuś koledze...

pocketful_of_sunshine dodano: 13 luty 2019

Szkoda, że nie masz tak jak ja. Nie masz potrzeby rozmowy ze mną, nie martwisz się o mnie, nie potrafisz napisać, nie myślisz o mnie. Jutro ten ,,czwartek", na który kupiłam dla Ciebie prezent już w styczniu, a Ty na lajcie mi mówisz, że mogę ten prezent dać jakiemuś koledze...

Cieszyłam się że jesteś przyzwyczaiłam się że mam z kim spędzać czas. Z czasem twoje wymagania co do mnie wzrosły niestety nie dawałeś mi siły do działania. Zależało mi a ty masz mnie gdzieś traktujesz mnie jak zabawkę odzywasz się kiedy Ci się nudzi traktujesz mnie jak rzecz. Potrafisz nie rozmawiać ze mną parę dni a ja przez te tygodnie jestem zdenerwowana smutna i nie potrafię się na niczym skupić. Znowu to samo znowu muszę się pogodzić z tym że ktoś znika z mojego życia.

pocketful_of_sunshine dodano: 12 luty 2019

Cieszyłam się, że jesteś, przyzwyczaiłam się, że mam z kim spędzać czas. Z czasem twoje wymagania co do mnie wzrosły, niestety nie dawałeś mi siły do działania. Zależało mi, a ty masz mnie gdzieś, traktujesz mnie jak zabawkę, odzywasz się kiedy Ci się nudzi, traktujesz mnie jak rzecz. Potrafisz nie rozmawiać ze mną parę dni, a ja przez te tygodnie jestem zdenerwowana, smutna i nie potrafię się na niczym skupić. Znowu to samo, znowu muszę się pogodzić z tym, że ktoś znika z mojego życia.

Może do twarzy mi w cierpieniu i samotności. Oddaję się bezsenności  Jest wierna mi od lat.  I modlę się o lepszy dzień o lżejszą głowę błogi sen. Choć w środku wszystko drży... miało być łatwe  miało być proste  na zakrętach ścigam się  z samą sobą dogoń mnie... miało być ważne  stałe na zawsze  przecież oni to nie my  nas omijał czarny świt.

pocketful_of_sunshine dodano: 4 luty 2019

Może do twarzy mi w cierpieniu i samotności. Oddaję się bezsenności, Jest wierna mi od lat. I modlę się o lepszy dzień o lżejszą głowę, błogi sen. Choć w środku wszystko drży... miało być łatwe, miało być proste, na zakrętach ścigam się, z samą sobą, dogoń mnie... miało być ważne, stałe na zawsze, przecież oni to nie my, nas omijał czarny świt.

Przepraszam mój nieznany kochanku. Przepraszam że nie mogę uwierzyć że ktoś kiedykolwiek naprawdę. Mógłby się we mnie zakochać. Przepraszam że mogłam być tak ślepa.  Nie chciałam porzucić ciebie i wszystkiego co jest między nami.  I ktoś cię pokocha. Ale tym kimś nie jestem ja.

pocketful_of_sunshine dodano: 4 luty 2019

Przepraszam, mój nieznany kochanku. Przepraszam, że nie mogę uwierzyć, że ktoś kiedykolwiek naprawdę. Mógłby się we mnie zakochać. Przepraszam, że mogłam być tak ślepa. Nie chciałam porzucić ciebie i wszystkiego co jest między nami. I ktoś cię pokocha. Ale tym kimś nie jestem ja.

Nie odbieram od ciebie telefonów już chyba od miesiąca. Nie zdaję sobie sprawy z tego jak złośliwa potrafię być. Ponieważ czasem traktuję tych których kocham jak biżuterię. Ponieważ każdego dnia potrafię zmienić zdanie. Wcale nie chciałam być przy tobie na próbę.

pocketful_of_sunshine dodano: 4 luty 2019

Nie odbieram od ciebie telefonów już chyba od miesiąca. Nie zdaję sobie sprawy z tego jak złośliwa potrafię być. Ponieważ czasem traktuję tych, których kocham jak biżuterię. Ponieważ każdego dnia potrafię zmienić zdanie. Wcale nie chciałam być przy tobie na próbę.

Znalazłam Cię ze złamanym sercem.  Wypełniłam ten kubek aż się przelał. Odepchnęłam to daleko aby zatrzymać Cię blisko. Bałam się zostawić Cię samemu sobie.

pocketful_of_sunshine dodano: 4 luty 2019

Znalazłam Cię ze złamanym sercem. Wypełniłam ten kubek, aż się przelał. Odepchnęłam to daleko, aby zatrzymać Cię blisko. Bałam się zostawić Cię samemu sobie.

Dawałam miłości szansę jakieś tysiące razy. Uciekając od demonów w twojej głowie. Zabrałam je od Ciebie i stworzyłam swoimi. Nie zauważyłam tego  bo miłość jest ślepa.  Powiedziałam że złapię Cię jeśli będziesz upadał. I jeśli oni będą drwić to pieprzyć ich wszystkich. I następnie podniosłam Cię z kolan. Postawiłam na nogi z powrotem. Tylko po to abyś mógł mnie wykorzystać.

pocketful_of_sunshine dodano: 4 luty 2019

Dawałam miłości szansę jakieś tysiące razy. Uciekając od demonów w twojej głowie. Zabrałam je od Ciebie i stworzyłam swoimi. Nie zauważyłam tego , bo miłość jest ślepa. Powiedziałam, że złapię Cię jeśli będziesz upadał. I jeśli oni będą drwić, to pieprzyć ich wszystkich. I następnie podniosłam Cię z kolan. Postawiłam na nogi z powrotem. Tylko po to, abyś mógł mnie wykorzystać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV