głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika malinkowaaaa

Już sama nie wiem o czym marzę ani czego pragnę. Pogubiłam się w emocjach a niewypowiedziane słowa nie pozwalają mi na to by zacząć nowy etap.

allfalldown dodano: wczoraj o 21:54

Już sama nie wiem o czym marzę, ani czego pragnę. Pogubiłam się w emocjach, a niewypowiedziane słowa, nie pozwalają mi na to by zacząć nowy etap.

Idę na papierosa ze wspomnieniami.

allfalldown dodano: wczoraj o 21:47

Idę na papierosa ze wspomnieniami.

twój jeden sms niszczy mi wszystko robię sobie nadzieje a ty się po prostu bawisz ! Czekam na moment w którym na prawdę nie będę się przejmować tym co było...

pocketful_of_sunshine dodano: przedwczoraj o 22:04

twój jeden sms niszczy mi wszystko, robię sobie nadzieje, a ty się po prostu bawisz ! Czekam na moment, w którym na prawdę nie będę się przejmować tym co było...

Planet ANM x Paluch  Mówiłaś Mi SzUsty Blend

pocketful_of_sunshine dodano: 3 dni temu

Planet ANM x Paluch - Mówiłaś Mi (SzUsty Blend)

33 000 tysiące dziękuję bardzo !

pocketful_of_sunshine dodano: 3 dni temu

33 000 tysiące dziękuję bardzo !

 Dziś łatwiej jest dostać hasło do darmowego wi fi niż szczery uśmiech. I ludzie myślą że wszystko z tym światem jest w porządku.”

allfalldown dodano: 3 dni temu

,,Dziś łatwiej jest dostać hasło do darmowego wi-fi, niż szczery uśmiech. I ludzie myślą że wszystko z tym światem jest w porządku.”

Jak na górze tak na dole. Jak w środku tak na zewnątrz.

pocketful_of_sunshine dodano: 4 dni temu

Jak na górze, tak na dole. Jak w środku, tak na zewnątrz.

 Poz­na­jemy no­wych ludzi i na­wet nie zda­jemy so­bie spra­wy z te­go że właśnie Ci ludzie za dzień tydzień lub rok mogą stać się naszy­mi naj­lep­szy­mi przyjaciółmi. Naszą cząstką życia.

allfalldown dodano: 4 dni temu

"Poz­na­jemy no­wych ludzi i na­wet nie zda­jemy so­bie spra­wy z te­go, że właśnie Ci ludzie za dzień, tydzień lub rok mogą stać się naszy­mi naj­lep­szy­mi przyjaciółmi. Naszą cząstką życia."

 Świeć pomimo wszystko. Bierz przykład ze słońca. Ma w dupie czy kogoś razi.

allfalldown dodano: 5 dni temu

"Świeć pomimo wszystko. Bierz przykład ze słońca. Ma w dupie, czy kogoś razi."

 Pie rzyć to. Jestem kim jestem. Nikt nie jest idealny. Niektórzy mają blizny na zewnątrz inni w środku. Bez różnicy. Twój charakter Twoje serce Twoja dusza  tylko one się liczą ponieważ decydują o tym kim naprawdę jesteś. A cała reszta  wygląd posiadane rzeczy? To tylko nieistotne dodatki.

allfalldown dodano: 5 dni temu

"Pie*rzyć to. Jestem, kim jestem. Nikt nie jest idealny. Niektórzy mają blizny na zewnątrz, inni w środku. Bez różnicy. Twój charakter, Twoje serce, Twoja dusza - tylko one się liczą, ponieważ decydują o tym, kim naprawdę jesteś. A cała reszta - wygląd, posiadane rzeczy? To tylko nieistotne dodatki."

Otwórz się. Wpuść do swojego serca kogoś kto zrozumie Ciebie Twoje poczucie humoru Twoją muzykę Twoje marzenia … Znajdź kogoś kto sprawia że się uśmiechasz śmiejesz i bujasz w obłokach przez całą drogę do domu.

allfalldown dodano: 5 dni temu

Otwórz się. Wpuść do swojego serca kogoś, kto zrozumie Ciebie, Twoje poczucie humoru, Twoją muzykę, Twoje marzenia (…) Znajdź kogoś, kto sprawia, że się uśmiechasz, śmiejesz i bujasz w obłokach przez całą drogę do domu.

Są we mnie dwie kobiety. Jedna pragnie namiętności i przygód. Druga natomiast chce być niewolnicą rutyny życia rodzinnego drobnych spraw które można zaplanować i wykonać. Zmagają się we mnie przykładna pani domu i prostytutka. Spotkanie tych dwóch kobiet w jednym ciele jest bardzo ryzykowną sprawą. Bo to współistnienie dwóch boskich energii dwóch przeciwstawnych światów i może się zdarzyć że jeden świat zniszczy drugi.

allfalldown dodano: 5 dni temu

Są we mnie dwie kobiety. Jedna pragnie namiętności i przygód. Druga natomiast chce być niewolnicą rutyny, życia rodzinnego, drobnych spraw, które można zaplanować i wykonać. Zmagają się we mnie przykładna pani domu i prostytutka. Spotkanie tych dwóch kobiet w jednym ciele jest bardzo ryzykowną sprawą. Bo to współistnienie dwóch boskich energii, dwóch przeciwstawnych światów i może się zdarzyć, że jeden świat zniszczy drugi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV