głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika malinkowaaaa

Kurwa czuje ból tesknote wszystko. Do Ciebie nadal bez przerwy. W deszczu łez które biją o biurko gdy serce bije dla Ciebie.

mikela dodano: wczoraj o 21:09

Kurwa, czuje ból, tesknote- wszystko. Do Ciebie, nadal bez przerwy. W deszczu łez, które biją o biurko, gdy serce bije dla Ciebie.

 Dojrzałość zobowiązuje do akceptacji faktu że niektórzy ludzie mogą być tylko w Twoim sercu  a nie życiu. Nie ma sensu żebrać o miłość  a już tym bardziej zmuszać do niej. Jeśli nie chcę być bo woli bywać  odpuść... po prostu odpuść.

allfalldown dodano: wczoraj o 20:27

"Dojrzałość zobowiązuje do akceptacji faktu, że niektórzy ludzie mogą być tylko w Twoim sercu - a nie życiu. Nie ma sensu żebrać o miłość - a już tym bardziej zmuszać do niej. Jeśli nie chcę być, bo woli bywać - odpuść... po prostu odpuść."

zdecydowanie przykro mi że jest dla mnie wszystkim przykro mi że życie gotowa jestem oddać za niego przykro mi z powodu ogromnej miłości jaką go darze tak chyba mi przykro  wiem że nie rozumiecie.

mikela dodano: przedwczoraj o 22:08

zdecydowanie przykro mi, że jest dla mnie wszystkim, przykro mi, że życie gotowa jestem oddać za niego, przykro mi z powodu ogromnej miłości jaką go darze, tak, chyba mi przykro - wiem, że nie rozumiecie.

Nagle zdajesz sobie sprawę z tego że to już koniec naprawdę nie ma drogi powrotnej. Jest Ci żal? Próbujesz sobie przypomnieć kiedy wszystko się zaczęło a zaczęło się wcześniej niż Ci się wydaje o wiele wcześniej... Wtedy zaczynasz rozumieć że nic nie dzieje się dwa razy. Już nigdy nie poczujesz się tak samo... Nigdy nie wzniesiesz się trzy metry nad niebo..

mikela dodano: przedwczoraj o 22:05

Nagle zdajesz sobie sprawę z tego, że to już koniec, naprawdę, nie ma drogi powrotnej. Jest Ci żal? Próbujesz sobie przypomnieć kiedy wszystko się zaczęło, a zaczęło się wcześniej niż Ci się wydaje, o wiele wcześniej... Wtedy zaczynasz rozumieć, że nic nie dzieje się dwa razy. Już nigdy nie poczujesz się tak samo... Nigdy nie wzniesiesz się trzy metry nad niebo..

„Boję się mamo  że upadnę i nie będzie nikogo  kto by mnie złapał  że będę lecieć przeraźliwie długo niżej niż na dół Boję się mamo  że zabłądzę na prostej drodze  …  że się pomylę zresztą nie pierwszy raz Boję się mamo  że on zniknie wiesz ten ktoś  kogo kocham całym sercem bladym chociaż  mówią że go już nie mam.”

mikela dodano: przedwczoraj o 15:30

„Boję się, mamo, że upadnę i nie będzie nikogo, kto by mnie złapał; że będę lecieć przeraźliwie długo niżej niż na dół Boję się, mamo, że zabłądzę na prostej drodze (…) że się pomylę zresztą nie pierwszy raz Boję się, mamo, że on zniknie wiesz, ten ktoś, kogo kocham całym sercem bladym chociaż mówią, że go już nie mam.”

Żyjesz? Zastanów się dobrze nad tym pytaniem. Czy żyjesz? Siedzisz wieczorem sam sama w pokoju słuchasz dobijających piosenek i myślisz o tym co wydarzyło się w ciągu dnia kilku dni tygodnia lub miesięcy? W dzień chodzisz uśmiechnięty ta  ale tak naprawdę to tylko perfekcyjna gra pozorów? Odliczasz godziny do końca dnia zachodu słońca? Wieczorem ból rozrywa Twoje serce i obolałą duszę? Rozmawiając z kimś w pewnym momencie wydaje Ci się że ta osoba mówi do Ciebie w obcym języku? Tęsknisz za utraconymi szansami ludźmi? Oddychasz i chodzisz ale nie widzisz sensu w tym? Utraciłeś aś to na czym Ci zależało? Rozpaczasz gdy nikt nie widzi? Płaczesz? Czy trafiłam z którymś stwierdzeniem? Tak? To nie żyjesz Ty udajesz osobę żywą.

mikela dodano: przedwczoraj o 08:27

Żyjesz? Zastanów się dobrze nad tym pytaniem. Czy żyjesz? Siedzisz wieczorem sam/sama w pokoju, słuchasz dobijających piosenek i myślisz o tym co wydarzyło się w ciągu dnia, kilku dni, tygodnia lub miesięcy? W dzień chodzisz uśmiechnięty/ta , ale tak naprawdę to tylko perfekcyjna gra pozorów? Odliczasz godziny do końca dnia, zachodu słońca? Wieczorem ból rozrywa Twoje serce i obolałą duszę? Rozmawiając z kimś w pewnym momencie wydaje Ci się, że ta osoba mówi do Ciebie w obcym języku? Tęsknisz za utraconymi szansami, ludźmi? Oddychasz i chodzisz, ale nie widzisz sensu w tym? Utraciłeś/aś to na czym Ci zależało? Rozpaczasz, gdy nikt nie widzi? Płaczesz? Czy trafiłam, z którymś stwierdzeniem? Tak? To nie żyjesz, Ty udajesz osobę żywą.

czasem myślę że jak umrzemy to przejdziemy na drugą stronę i tam będzie ktoś na nas czekał albo my poczekamy jakiś czas na kogoś. i to będzie właśnie ta druga osoba. dopiero wtedy zobaczymy kim była i jak daleko albo jak blisko mieliśmy ją na tu ziemi.

mikela dodano: przedwczoraj o 08:25

czasem myślę, że jak umrzemy, to przejdziemy na drugą stronę i tam będzie ktoś na nas czekał, albo my poczekamy jakiś czas na kogoś. i to będzie właśnie ta druga osoba. dopiero wtedy zobaczymy, kim była i jak daleko, albo jak blisko mieliśmy ją na tu ziemi.

Chce mi się trochę teraz śmiać z samej siebie. Nawet nie wiem dlaczego chyba nigdy się nie zrozumiem. Nie zrozumiem swojego smutku ukrytego za nieskazitelnym uśmiechem. Nie potrafię go pokazać. Boję się. Zdarza mi się że nie śpię bo jestem smutna. I rozmyślam szukam analizuję. Nigdy tak nie robiłam. Kiedyś chowałam smutek do najciemniejszego kąta duszy nie chciałam żeby reszta mnie dowiedziała się że powinna być smutna. A teraz gdy mi źle źle mi na każdy możliwy sposób boli mnie każda możliwa część ciała i duszy. Bolą mnie kości które nie mogą znieść tego jak smutek opanowuje cały organizm jak rozprzestrzenia się przez od serca do krwi i obiega całe ciało. Najbardziej boli gdy zakażona krew trafia do mózgu. Nie mogę wtedy zupełnie spać. Jak zasnąć gdy cierpienie mrozi mózg?

mikela dodano: przedwczoraj o 08:23

Chce mi się trochę teraz śmiać z samej siebie. Nawet nie wiem dlaczego, chyba nigdy się nie zrozumiem. Nie zrozumiem swojego smutku, ukrytego za nieskazitelnym uśmiechem. Nie potrafię go pokazać. Boję się. Zdarza mi się, że nie śpię, bo jestem smutna. I rozmyślam, szukam, analizuję. Nigdy tak nie robiłam. Kiedyś chowałam smutek do najciemniejszego kąta duszy, nie chciałam, żeby reszta mnie dowiedziała się, że powinna być smutna. A teraz, gdy mi źle, źle mi na każdy możliwy sposób, boli mnie każda możliwa część ciała i duszy. Bolą mnie kości, które nie mogą znieść tego, jak smutek opanowuje cały organizm, jak rozprzestrzenia się przez od serca do krwi i obiega całe ciało. Najbardziej boli, gdy zakażona krew trafia do mózgu. Nie mogę wtedy zupełnie spać. Jak zasnąć, gdy cierpienie mrozi mózg?

Wiesz czasami podejmujemy decyzje wbrew sobie. Próbujemy złamać swoje uczucia myśląc że to coś zmieni że to sprawi że nasze życie nagle będzie prostsze. Wchodzimy w nowe związki nie kończąc w sercu tych starych. Mówimy coś wbrew samym sobie bo tego wymaga od nas świat. Gubimy się jak małe dzieci i szukamy winy wszędzie tylko nie w sobie.

mikela dodano: przedwczoraj o 08:20

Wiesz, czasami podejmujemy decyzje wbrew sobie. Próbujemy złamać swoje uczucia, myśląc,że to coś zmieni, że to sprawi, że nasze życie nagle będzie prostsze. Wchodzimy w nowe związki, nie kończąc w sercu tych starych. Mówimy coś wbrew samym sobie, bo tego wymaga od nas świat. Gubimy się jak małe dzieci i szukamy winy wszędzie, tylko nie w sobie.

W życiu warto mieć odwagę: Warto mówić “Dzień Dobry” obcym ludziom warto zrobić sobie wstyd na oczach wszystkich ludzi warto mieć przyjaciół i wrogów też warto mieć. Warto czasem nie wziąć parasola gdy pada deszcz warto nie doczytać książki i wrócić do niej po latach warto pisać wiersze nawet te nie udane. Warto wskoczyć do jeziora w ubraniu warto śmiać się na ulicy bez powodu warto czasem niczego nie tłumaczyć. Warto udawać czasem głupków chociaż wiemy dobrze o co chodzi. Warto słuchać każdej muzyki warto marzyć warto zgubić się w obcym mieście warto poznać nowych ludzi i zapomnieć o starych znajomych warto napisać list i go nigdy nie wysłać. Warto być realistą pesymistą optymistą. Warto zadzwonić o 1 w nocy do przyjaciółki i się wypłakać warto pójść na samotny spacer warto zapalić znicz na opuszczonym grobie. Warto żyć i nie pytać dlaczego.

allfalldown dodano: 2 dni temu

W życiu warto mieć odwagę: Warto mówić “Dzień Dobry” obcym ludziom, warto zrobić sobie wstyd na oczach wszystkich ludzi, warto mieć przyjaciół i wrogów też warto mieć. Warto czasem nie wziąć parasola, gdy pada deszcz, warto nie doczytać książki i wrócić do niej po latach, warto pisać wiersze nawet te nie udane. Warto wskoczyć do jeziora w ubraniu, warto śmiać się na ulicy bez powodu, warto czasem niczego nie tłumaczyć. Warto udawać czasem głupków chociaż wiemy dobrze o co chodzi. Warto słuchać każdej muzyki, warto marzyć, warto zgubić się w obcym mieście, warto poznać nowych ludzi, i zapomnieć o starych znajomych, warto napisać list i go nigdy nie wysłać. Warto być realistą, pesymistą, optymistą. Warto zadzwonić o 1 w nocy do przyjaciółki i się wypłakać, warto pójść na samotny spacer, warto zapalić znicz na opuszczonym grobie. Warto żyć i nie pytać dlaczego.

 Pamiętaj że możesz na mnie liczyć. Razem być może zwariujemy ale na pewno sobie poradzimy.

allfalldown dodano: 2 dni temu

"Pamiętaj, że możesz na mnie liczyć. Razem być może zwariujemy, ale na pewno sobie poradzimy."

Ja jestem jedną z tych która przywiązuje się do każdego miłego słowa. Tą która zawsze wszystko wyolbrzymia. Zależy mi na innych o wiele bardziej niż ja kiedykolwiek znaczyłam coś dla nich.

allfalldown dodano: 2 dni temu

Ja jestem jedną z tych, która przywiązuje się do każdego miłego słowa. Tą, która zawsze wszystko wyolbrzymia. Zależy mi na innych o wiele bardziej, niż ja kiedykolwiek znaczyłam coś dla nich.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV