głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika malinkowaaaa

„Nikt z nas nie opuści tego świata żywy więc proszę przestań się obciążać zbyt wieloma myślami i zakazami. Jedz pyszne jedzenie. Biegaj w słońcu. Skacz do morza. Mów prawdę która kryje się w twoim sercu. Pozwól sobie być głupi. Bądź przyjacielski. Bądź zabawny. Nie ma czasu na nic innego!”  — Keanu Reeves

pocketful_of_sunshine dodano: 3 dni temu

„Nikt z nas nie opuści tego świata żywy, więc, proszę, przestań się obciążać zbyt wieloma myślami i zakazami. Jedz pyszne jedzenie. Biegaj w słońcu. Skacz do morza. Mów prawdę, która kryje się w twoim sercu. Pozwól sobie być głupi. Bądź przyjacielski. Bądź zabawny. Nie ma czasu na nic innego!” — Keanu Reeves

Nie wiem jak przestać się martwić przejmować pierdołami albo co by było gdyby...Jestem marudą. Jak cieszyć się chwilą i nie przejmować drobiazgami ?

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

Nie wiem jak przestać się martwić, przejmować pierdołami, albo co by było gdyby...Jestem marudą. Jak cieszyć się chwilą i nie przejmować drobiazgami ?

Martwię się że znowu coś nie wyjdzie że pojawi się kłamstwo zazdrość ktoś inny. Boję się po prostu że znowu się przywiązałam znowu zaangażowałam się szczerze włożyłam w to czas i uczucia. Mimo wszystko cieszę się że jesteś obok mnie że starasz się być lepszy doceniam każdy spędzony razem dzień każdy uśmiech każdy pocałunek. Niech to trwa..

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

Martwię się, że znowu coś nie wyjdzie, że pojawi się kłamstwo, zazdrość, ktoś inny. Boję się, po prostu, że znowu się przywiązałam, znowu zaangażowałam się szczerze, włożyłam w to czas i uczucia. Mimo wszystko cieszę się, że jesteś obok mnie, że starasz się być lepszy, doceniam każdy spędzony razem dzień, każdy uśmiech, każdy pocałunek. Niech to trwa..

Dawno mnie tu nie było może dlatego że jest dobrze. Jesteśmy razem starasz się ja zaufałam. Niekiedy budzą się we mnie wątpliwości i strach że znowu coś pójdzie nie tak.. Czas pokaże staram się aby było dobrze a Ty mi pomagasz.

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

Dawno mnie tu nie było, może dlatego, że jest dobrze. Jesteśmy razem, starasz się, ja zaufałam. Niekiedy budzą się we mnie wątpliwości i strach, że znowu coś pójdzie nie tak.. Czas pokaże, staram się, aby było dobrze, a Ty mi pomagasz.

❤️ teksty gieenka dodał komentarz: ❤️ do wpisu 1 maja 2019
Pracowałam wtedy w barze. Był to zwykły dziwnie cichy dzien w mojej pracy. Nie było jakos tłoczno. Ktos siedział przy barze i rozmawiał z moja koleżanka ze zmiany. Pare osob po kontach pubu sączyli piwo niektórzy nawet siedzieli na zewnątrz. Nagle do baru wpadłeś ty ze swoim kolegą z wielkim uśmiechem na twarzy dopóki nie spojrzałeś na mnie. Ucichłeś patrząc mi w oczy. Kolega podszedł do baru zapłacić za bilarda bo po to przyszliście po prostu pograć. Nie skupiałes sie wtedy na grze jakos bardZo zerkales na mnie ja na ciebie. Wiedziałam ze jesteś kimś nowym w naszym mieście bo nigdy o tobie nie słyszałam.  Postanowiłam pójść zapalić na zewnątrz przechodząc koło ciebie zgrabnie ruszając biodrami chyba było zgrabnie . Jakieś głosy w głowie mi mówiły ze zaraz za mna wyjdziesz i tak sie stało. W tamtym momencie stałam sie kimś innym byłam zdecydowana i śmiała. Zaczęliśmy rozmawiać paląc fajki. W tamtym momencie nie wiedziałam do czego to wszystko zaprowadzi.  gieenka

gieenka dodano: 1 maja 2019

Pracowałam wtedy w barze. Był to zwykły, dziwnie cichy dzien w mojej pracy. Nie było jakos tłoczno. Ktos siedział przy barze i rozmawiał z moja koleżanka ze zmiany. Pare osob po kontach pubu sączyli piwo, niektórzy nawet siedzieli na zewnątrz. Nagle do baru wpadłeś ty ze swoim kolegą, z wielkim uśmiechem na twarzy, dopóki nie spojrzałeś na mnie. Ucichłeś, patrząc mi w oczy. Kolega podszedł do baru zapłacić za bilarda bo po to przyszliście, po prostu pograć. Nie skupiałes sie wtedy na grze jakos bardZo, zerkales na mnie, ja na ciebie. Wiedziałam, ze jesteś kimś nowym w naszym mieście bo nigdy o tobie nie słyszałam. Postanowiłam pójść zapalić na zewnątrz, przechodząc koło ciebie, zgrabnie ruszając biodrami(chyba było zgrabnie). Jakieś głosy w głowie mi mówiły, ze zaraz za mna wyjdziesz i tak sie stało. W tamtym momencie stałam sie kimś innym, byłam zdecydowana i śmiała. Zaczęliśmy rozmawiać paląc fajki. W tamtym momencie nie wiedziałam do czego to wszystko zaprowadzi. / gieenka

 Facetów od mężczyzn nie różni rozmiar chuja a podejście do kobiet.

malinkowaaaa dodano: 10 kwietnia 2019

"Facetów od mężczyzn nie różni rozmiar chuja, a podejście do kobiet."

Nie potrafił oderwać wzroku od jej oczu nie szukał w niej wzoru na doskonałość chciał pokazać jej iż mężczyźni mogą być gatunkiem który nie myśli tylko o jednym. Zatracając się w każdej chwili spojrzeniu geście intrydze jej gestów tego wieczoru to Ona wybudziła w nim pożądanie pragnęła tego a On nie potrafił jej się oprzeć.

malinkowaaaa dodano: 10 kwietnia 2019

Nie potrafił oderwać wzroku od jej oczu, nie szukał w niej wzoru na doskonałość, chciał pokazać jej iż mężczyźni mogą być gatunkiem który nie myśli tylko o jednym. Zatracając się w każdej chwili, spojrzeniu, geście, intrydze jej gestów tego wieczoru to Ona wybudziła w nim pożądanie, pragnęła tego a On nie potrafił jej się oprzeć.

 Najseksowniejsze u mężczyzny jest dobre serce.

malinkowaaaa dodano: 10 kwietnia 2019

"Najseksowniejsze u mężczyzny jest dobre serce."

„Mama mi kiedyś powiedziała że każdy człowiek pojawia się w naszym życiu z jakiegoś powodu. Niektórzy są naszym błędem aby nas ustrzec przed pomyłkami w przyszłości. Inni bywają dla nas zbyt dobrzy abyśmy nauczyli się doceniać ludzi. Jedni spotkani niby zupełnie przypadkowo okazują się nie być przypadkiem w naszym życiu i odmieniają je na zawsze. Pozostali bywają tylko na chwilę aby pozostać w naszych wspomnieniach.  Świat jest mądry i nie działa bezsensownie dlatego jeśli rozczaruje Cię kiedyś jakaś relacja to spójrz na nią od strony tego co Ci dała i czego nauczyła a nie tego jak bardzo Cię zawiodła.”   Autor nieznany

malinkowaaaa dodano: 10 kwietnia 2019

„Mama mi kiedyś powiedziała, że każdy człowiek pojawia się w naszym życiu z jakiegoś powodu. Niektórzy są naszym błędem, aby nas ustrzec przed pomyłkami w przyszłości. Inni bywają dla nas zbyt dobrzy, abyśmy nauczyli się doceniać ludzi. Jedni spotkani niby zupełnie przypadkowo, okazują się nie być przypadkiem w naszym życiu i odmieniają je na zawsze. Pozostali bywają tylko na chwilę, aby pozostać w naszych wspomnieniach. Świat jest mądry i nie działa bezsensownie, dlatego jeśli rozczaruje Cię kiedyś jakaś relacja to spójrz na nią od strony tego, co Ci dała i czego nauczyła, a nie tego jak bardzo Cię zawiodła.” ~ Autor nieznany

Niektórzy ludzie chcą mieć duży dom szybki samochód i dużo pieniędzy. Inni po prostu chcą mieć malutki domek w lesie z dala od tego rodzaju Ludzi.

malinkowaaaa dodano: 10 kwietnia 2019

Niektórzy ludzie chcą mieć duży dom, szybki samochód i dużo pieniędzy. Inni po prostu chcą mieć malutki domek w lesie z dala od tego rodzaju Ludzi.

 Mężczyzna który jest Ci pisany przyjdzie do Ciebie bez żadnej magii ... Przyjdzie i zostanie choćbyś próbowała go odpędzić po tysiąckroć. Zaś taki którego musisz siłą przywoływać z pewnością nie jest tym Twoim. Więc przyzywanie go nie przyniesie Ci szczęścia tylko ból.

malinkowaaaa dodano: 10 kwietnia 2019

"Mężczyzna, który jest Ci pisany, przyjdzie do Ciebie bez żadnej magii (...) Przyjdzie i zostanie, choćbyś próbowała go odpędzić po tysiąckroć. Zaś taki, którego musisz siłą przywoływać, z pewnością nie jest tym Twoim. Więc przyzywanie go nie przyniesie Ci szczęścia, tylko ból."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV