głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malinkowaaaa „Nie możesz się poddać tylko dlatego że się boisz. Nie zawracaj w połowie drogi. Ulewne deszcze kiedyś się skończą przestanie być mgliście wyjdzie Słońce. Pamię

malinkowaaaa

malinkowaaaa.moblo.pl
„Nie możesz się poddać tylko dlatego że się boisz. Nie zawracaj w połowie drogi. Ulewne deszcze kiedyś się skończą przestanie być mgliście wyjdzie Słońce. Pamiętaj ż
„Nie możesz się poddać tylko... teksty

malinkowaaaa dodano: 1 tydzień temu

„Nie możesz się poddać tylko dlatego, że się boisz. Nie zawracaj w połowie drogi. Ulewne deszcze kiedyś się skończą, przestanie być mgliście, wyjdzie Słońce. Pamiętaj, że ludzie których przeraziła burza, nigdy nie zobaczyli tęczy.”

Mała  spójrz tylko na siebie!... teksty

malinkowaaaa dodano: 1 tydzień temu

Mała, spójrz tylko na siebie! Jesteś cholernie błyskotliwa, niejedna osoba polega na twojej wiedzy i zdobywasz świat z odwagą, której wielu ci zazdrości. Jesteś zachwycająco lojalna, godna bezgranicznego zaufania, dla najbliższych sprzedałabyś samą siebie. A w miłości... Mała, ty kochasz każdą cząstką swojego ciała i dla ukochanej osoby zrobiłabyś absolutnie wszystko! On to doskonale wiedział. Mimo to, pozwolił odejść prawdopodobnie najlepszej rzeczy, jaka go w życiu spotkała, co nie świadczy zbyt dobrze o jego poziomie inteligencji. Jego strata, twój zysk, bo ty zasługujesz na kogoś, kto będzie potrafił docenić cię i kochać. Zapewniam.

  To moc Twojego istnienia mnie... teksty

malinkowaaaa dodano: 1 tydzień temu

,,To moc Twojego istnienia mnie dopełnia"

Nie trzeba mieć pieniędzy  by... teksty

malinkowaaaa dodano: 1 tydzień temu

Nie trzeba mieć pieniędzy, by podarować coś drugiej osobie. Najczęściej wystarczy ofiarować jej trochę swojego czasu i poświęcić choć odrobinę uwagi.

„Przecież o to właśnie w życiu... teksty

malinkowaaaa dodano: 1 tydzień temu

„Przecież o to właśnie w życiu chodzi. Nie o wakacje, kolacje w knajpach i pragnienie posiadania więcej rzeczy, ale o to, by napić się razem herbaty i przytulić po długim dniu. Chodzi o wybaczanie i zapominanie, ulgowe traktowanie. A także o uczciwość, prawdę i zaufanie, o stworzenie bezpiecznego, ciepłego schronienia dla tych, których się kocha.”

Ludzie często przytaczają słowa:... teksty

malinkowaaaa dodano: 1 tydzień temu

Ludzie często przytaczają słowa: „nigdy nie wchodzi się do tej samej rzeki”. Jednak ciężko te słowa używać w kontekście miłości, ponieważ Ty nigdy nie wejdziesz drugi raz do takiego samego związku jak wcześniej. Jesteście już inni, bogatsi o doświadczenia. OBYDWOJE. Teraz nie będzie już tak samo, będzie inaczej. On wcale nie musi popełnić tych samych błędów i Ty będziesz inaczej na wszystko spoglądać. Dlatego uważam, że czasem wchodzi się drugi raz do tej samej rzeki. Jednak wtedy masz już pewność, że nie utoniesz, bo na plecach niesiesz koło ratunkowe zwane doświadczeniem. Czasem warto podjąć ryzyko… Jeśli jednak znów Ty masz walczyć za was dwoje chrzań to, nie miej skrupułów. Zrozum – Ty nie masz walczyć i kolejny raz cierpieć. Nie, zdecydowanie nie. Swoje już niestety wycierpiałeś, więc jeśli widzisz, że on do miłości nie dorósł i prawdopodobnie nigdy do niej nie dorośnie to na tej pieprzonej rzece postaw tamę, która nie przepuści nigdy ani jednej kropli.

„Są ludzie  w których obecności... teksty

malinkowaaaa dodano: 1 tydzień temu

„Są ludzie, w których obecności czujemy się dobrze, i tacy, z którymi nam nie po drodze. Z wiekiem i nabytym doświadczeniem zrozumiałam, że nie ze wszystkimi muszę się przyjaźnić, ba, ja nie wszystkich muszę lubić i zapraszać na wino. Są przyjaźnie nierozerwalne, powierzchowne znajomości, jest koleżeństwo. Na niektóre znajomości szkoda tracić cennego czasu. Lubię spotkania z ludźmi, przy których mogę być sobą.”

 Twój pierwszy krok sprawi  że Ona... teksty

malinkowaaaa dodano: 1 tydzień temu

"Twój pierwszy krok sprawi ,że Ona zrobi tysiąc kolejnych ,ale musisz pokazać ,że warto."

 A czy to nie jest piękne  móc tak... teksty

malinkowaaaa dodano: 1 tydzień temu

"A czy to nie jest piękne, móc tak zupełnie polegać na drugim człowieku? Oddać się w jego ręce, powierzyć mu całą niepewność i wszelkie wątpliwości? Moim zdaniem to jest coś wspaniałego."

“ Ludzie stale pytają o twoją... teksty

malinkowaaaa dodano: 1 tydzień temu

“ Ludzie stale pytają o twoją karierę, czy ożeniłeś się, kupiłeś dom. Jakby życie było listą rzeczy do zrobienia i odhaczenia. Nikt jednak nie zapyta, czy jesteś szczęśliwy. ”

 Jedną z najodważniejszych decyzji... teksty

malinkowaaaa dodano: 1 tydzień temu

"Jedną z najodważniejszych decyzji, jaką kiedykolwiek podejmiesz, będzie odrzucenie wszystkiego, co rani twoje serce i duszę."

Dziwi mnie to  że większość z nas... teksty

malinkowaaaa dodano: 1 tydzień temu

Dziwi mnie to, że większość z nas za najbardziej intymny kontakt uważa seks. Moim zdaniem tak nie jest do końca. Seks nie jest najbardziej intymnym doświadczeniem w naszym życiu, jakie mogą wspólnie dzielić ludzie. W chwili gdy jesteśmy najlepsi. W chwili gdy jest idealnie. Najbardziej intymnym przeżyciem jest zezwolenie, by najbliższe nam osoby, zobaczyła nas w najgorszej naszej formie. Wtedy gdy jesteśmy cieniem samego siebie, najsłabszą jednostką. Prawdziwa intymność jest wówczas, gdy nic nie jest idealne. A mimo wszystko bliskie Ci osoby dalej chcą z Tobą tworzyć wspólną przyszłość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV