głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malinkowaaaa Im jestem starszy tym bardziej jestem przekonany że liczą się proste rzeczy. Nie kasa tylko miłość która czasami jest jak depilacja okolic bikini ale bez niej b

malinkowaaaa

malinkowaaaa.moblo.pl
Im jestem starszy tym bardziej jestem przekonany że liczą się proste rzeczy. Nie kasa tylko miłość która czasami jest jak depilacja okolic bikini ale bez niej b
Im jestem starszy tym bardziej... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

Im jestem starszy, tym bardziej jestem przekonany, że liczą się proste rzeczy. Nie kasa, tylko miłość (która, czasami jest jak depilacja okolic bikini, ale bez niej będziesz pluć na wszystko dookoła). Że każdy ranek to nowy początek. Że można porozmawiać bez ściem, tarcz i szóstych znaczeń i mówić dokładnie to, co myślimy. Że stary mesio, może dać tyle samo radochy co Ferrari. Że można siedzieć pod drzewem, pić tanie wino, jeść kurczaka palcami i być bardziej szczęśliwym i pełnym, niż wpierdalając śledzia zawiniętego w pączek, w ekskluzywnej skandynawskiej restauracji, gdzie na stolik czeka się trzy miesiące." Piotr C "Pokolenie Ikea"

Ludzie którzy otwarcie pokazują... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

Ludzie, którzy otwarcie pokazują swoje uczucia, ani nie są głupi, ani naiwni. Wręcz przeciwnie są tak silni, że nie potrzebują masek.

Nikt z nas nie opuści tego świata... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

Nikt z nas nie opuści tego świata żywy. Więc proszę przestań się obciążać zbyt wieloma myślami i zakazami. Jedz pyszne jedzenie. Biegaj w słońcu. Skacz do morza. Mów prawdę, która kryje się w Twoim sercu. Pozwól sobie być głupi. Bądź przyjacielski. Bądź zabawny. Nie ma czasu na nic innego!

Urodziłeś się żyjesz i kiedyś... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

Urodziłeś się, żyjesz i kiedyś przyjdzie ci umierać: żyj i rób to, co sprawia ci radość, nie żałuj niczego co powoduje, że jesteś autentyczny, nie obawiaj sie kochać głośno, szanuj ludzi, doceniaj bliskich i przyjaciół, śmiej się i płacz, czasem z sensem, a czasem niedorzecznie. Wyrażaj swobodnie myśli, nie kryj emocji, nie krzywdź świadomie. To twoje życie, twoje wybory, sukcesy i porażki. Upadłeś, nie leż zbyt długo, jesteś człowiekiem i żyj jak człowiek, rzadziej pochylony, częściej wyprostowany. Nie daj sobie wmówić, że jest inaczej, bo inaczej nie czujesz, że żyjesz, bo inaczej powoli konasz każdego dnia, marząc, aby ponownie się narodzić, a to nie nastąpi. Przyjmuj od życia lekcje, wyciągaj wnioski i sięgaj po to, co najlepsze, dziękuj ciepłem, pokorą, szacunkiem i sercem. Walcz teraz o szczęście, nie gdy okazja bezpowrotnie ci zwiędnie. I pamiętaj, nie urodziłeś się, aby żyć bezbłędnie.

 Dobrze że jesteś  bo już się... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

"Dobrze, że jesteś, bo już się bałam że do końca życia będę niczyja..." Jarosław Borszewicz "Telegram od Nieobecnej (1)"

 Opłacz to wykrzycz to a później... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

"Opłacz to, wykrzycz to, a później weź się w garść, stań na nogi i zacznij żyć. Możesz żyć tak szczęśliwie, że głowa mała." ~Adam Szustak

Trudno jest kochać z oddali kiedy... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

Trudno jest kochać z oddali, kiedy serce pragnie być blisko. Lecz o wiele trudniej jest nie kochać, gdy w drugim sercu odnalazło się wszystko.

To że przepraszam nie zawsze... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

To, że przepraszam, nie zawsze znaczy, że ja nie mam racji, a Ty masz. To tylko świadczy o tym, że bardziej cenię Ciebie niż własną dumę.

“Gdy będę chciał coś obiecać... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

“Gdy będę chciał coś obiecać to mnie pieprznij w twarz�To mniejszy ból niż oglądać jej policzki we łzach.”

W kółko słyszę tylko: kobiety... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

W kółko słyszę tylko: "kobiety nie wiedzą czego chcą". Wiedzą, kurwa. Oczywiście, że wiedzą. Wiedzą lepiej od ciebie. Problem w tym, że gdyby zaczęły sięgać po to, czego naprawdę potrzebują, mogłoby się okazać, że ty niekoniecznie jesteś na tej liście.

Lubię patrzeć na szczęśliwych... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

Lubię patrzeć na szczęśliwych ludzi, dostrzegać ich serdeczne gesty wobec siebie, gorące objęcia, rozradowane twarze. Sprawia mi wielką przyjemność oglądanie słońca i odczuwanie jego ciepła w coraz bardziej pochmurnym świecie beznamiętności.

W psychologii jest takie pojęcie... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

W psychologii jest takie pojęcie „błysk” to jest moment kiedy człowiekowi w głowie się wszystko zmienia, kiedy nagle dociera do niego cos co było oczywiste od lat, ale teraz nabrało innego wymiaru.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV