głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malinkowaaaa Kochani lekcja na dziś. Spotykajcie się i dajcie szansę tym ludziom którzy o was walczą z honorem do końca i mówią głośno Wiem że będzie nam ciężko ale razem je

malinkowaaaa

malinkowaaaa.moblo.pl
Kochani lekcja na dziś. Spotykajcie się i dajcie szansę tym ludziom którzy o was walczą z honorem do końca i mówią głośno Wiem że będzie nam ciężko ale razem jesteśm
Kochani lekcja na dziś. Spotykajcie... teksty

malinkowaaaa dodano: 23 września 2018

Kochani lekcja na dziś. Spotykajcie się i dajcie szansę tym ludziom, którzy o was walczą z honorem do końca i mówią głośno "Wiem, że będzie nam ciężko, ale razem jesteśmy w stanie przetrwać wszystko!". Nie marnujcie swojego potencjału i czasu na ludzi, którzy rezygnują z was gdy zaczynają się trudne chwile.

 Ja po tych wszystkich latach... teksty

malinkowaaaa dodano: 23 września 2018

"Ja po tych wszystkich latach naprawdę chcę już zacząć inaczej żyć, mieć kogoś, kto może nie tyle byłby oparciem dla mnie, ale kto by mnie potrzebował i dla kogo mógłbym żyć - bo takie życie bez sensu jest straszne, nawet jeśli człowiek na co dzień robi coś, co go wciąga".

 Miłość zaczyna się w jednym... teksty

malinkowaaaa dodano: 23 września 2018

"Miłość zaczyna się w jednym, bardzo konkretnym momencie: otóż ona zaczyna się wtedy, kiedy w drugiej stronie, tej którą kochamy, rozpoznajemy jej słabości. Szczególnie kiedy poznamy już ogromną ilość tych słabości i decydujemy się na to, żeby pokochać tę osobę właśnie w tych jej słabościach. Otóż miłość to nie jest fascynacja drugą osobą. Miłość to nie jest takie zauroczenie pięknem drugiej osoby (...). Miłość zaczyna się wtedy, kiedy oprócz tych wszystkich cudownych, przepięknych rzeczy nagle patrzymy na kogoś i widzimy: tutaj nędza, tam nędza, tam jakaś słabość, tutaj jakiś egoizm, tu coś totalnie nie gra, tam w ogóle jest coś, z czym nie wiem jak żyć. I w momencie kiedy w nas powstaje taka decyzja, że kocham tę osobę z tymi słabościami i będę z tymi jej słabościami szedł przez życie, i będę jej próbował w tych słabościach pomóc, dopiero tutaj zaczyna się miłość."

Szczere uczucie jest niczym zapach... teksty

malinkowaaaa dodano: 23 września 2018

Szczere uczucie jest niczym zapach porannej rosy o brzasku, niczym bryza wpadająca wprost na Twoją twarz nad brzegiem morskiego klifu. Pod jego wpływem gęstnieje krew w żyłach, zaczyna płynąć coraz szybciej i szybciej. Gdy miłość Twojego życia jest tuż obok, mimochodem się uśmiechasz. Czujesz przypływ energii widząc ją/jego, niezależnie czy rano, czy wieczorem. Twoje serce bije mocniej, intensywniej. Warto czekać, aby spotkać tę prawdziwą miłość.

   Nie pokazuj mi życia  którego... teksty

malinkowaaaa dodano: 23 września 2018

,, Nie pokazuj mi życia ,którego nie zamierzasz ze mną przeżyć"

Małe gesty są więcej warte niż... teksty

malinkowaaaa dodano: 23 września 2018

Małe gesty są więcej warte niż tysiące słów i drogocenne prezenty.

Inteligentna kobieta nie będzie na... teksty

malinkowaaaa dodano: 23 września 2018

Inteligentna kobieta nie będzie na siłę szukać adoracji i łykać byle jakich słów od takich facetów. Ona nie potrzebuje przelotnych uczuć i tanich adoratorów. Wymaga szczerości, zdecydowania i zaangażowania. Nie da się oszukiwać. Nawet jeśli raz popełniła błąd, zaufała komuś (bo najzwyczajniej w świecie miała dobre serce), a ktoś to zaufanie wykorzystał i zdeptał – to ona uczy się na błędach. Nie da się drugi raz okłamywać, nie da sobą manipulować i nie pozwoli nikomu się wykorzystywać. Nie da kolejnej szansy zwykłemu pajacowi, a każdego kolejnego klauna rozgryzie momentalnie.

   Nigdy nie pozwól by ktoś Cię... teksty

malinkowaaaa dodano: 23 września 2018

,, Nigdy nie pozwól by ktoś Cię ograniczał. Bo bycie Wolnym jest jedna z rzeczy waznych. Pamiętaj ,że Tylko Ty decydujesz jak żyjesz"

 Każde spotkanie coś wnosi. Ludzi... teksty

malinkowaaaa dodano: 23 września 2018

"Każde spotkanie coś wnosi. Ludzi poznajemy po to, aby się czegoś nauczyć: czułości, siły, wzruszenia. Aby dostać w twarz i wyciągnąć wnioski. Każdy człowiek staje na naszej drodze po coś. Jest lekcją, przestrogą, komunikatem albo najpiękniejszym prezentem od losu."

 Ludziom można dawać szansę  kilka... teksty

malinkowaaaa dodano: 23 września 2018

"Ludziom można dawać szansę, kilka szans, sto, dwieście. Ale przychodzi moment, kiedy wyczerpują się baterie. Padają akumulatory wiary, że coś się zmieni na lepsze. Wtedy dojrzewamy do tego, że kolejna szansa nie zmieni biegu rzeki, nie przemówi do serca."

Prawdziwa miłość nie widzi wad...... teksty

malinkowaaaa dodano: 23 września 2018

Prawdziwa miłość nie widzi wad... można powiedzieć , że to zaślepienie.. Ale prawdziwa miłość to mądra miłość.. polegająca na dialogu , wyrozumiałości, kompromisie , cierpliwości, tolerancji.. ... Jest mądra i trwa do końca...

 Myślę  że najgorsze  co może... teksty

malinkowaaaa dodano: 23 września 2018

"Myślę, że najgorsze, co może kogoś spotkać, to przegapienie swojego życia. Niewykorzystanie szansy na zrealizowanie swoich pragnień, na odnalezienie sensu i wreszcie - na poznanie i pokochanie siebie samego. Najgorsze dla człowieka to obejrzeć się wstecz, gdy jest już za późno, spojrzeć na swoje życie i uświadomić sobie, że - z głupoty, lenistwa czy tchórzostwa - nie poszło się drogami, którymi chciało się iść."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV