głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malinkowaaaa Pomyśl jaki świat byłby piękny gdyby ludzie spotykali się w odpowiednich momentach życia. A nie o parę lat i zdarzeń za późno za wcześnie. Gdyby mówili to o cz

malinkowaaaa

malinkowaaaa.moblo.pl
Pomyśl jaki świat byłby piękny gdyby ludzie spotykali się w odpowiednich momentach życia. A nie o parę lat i zdarzeń za późno za wcześnie. Gdyby mówili to o czym tak
 Pomyśl  jaki świat byłby piękny... teksty

malinkowaaaa dodano: 11 grudnia 2018

"Pomyśl, jaki świat byłby piękny, gdyby ludzie spotykali się w odpowiednich momentach życia. A nie o parę lat i zdarzeń za późno, za wcześnie. Gdyby mówili to, o czym tak zaciekle milczą. Ile nocy byłoby przespanych, ile serc nie aż tak pustych."

Popełniłam wiele błędów wiem.... teksty

malinkowaaaa dodano: 11 grudnia 2018

Popełniłam wiele błędów wiem. Ale dzięki nim nauczyłam się że życie nie jest takie proste i trzeba nauczyć się walczyć z każdą przeciwnością losu. Być silnym nie poddawać się. Tylko wstać i walczyć o to by było nam jak najlepiej. Walczyć o swoje szczęście.

„My nie potrzebujemy już lepszych... teksty

malinkowaaaa dodano: 11 grudnia 2018

„My nie potrzebujemy już lepszych telefonów i większych telewizorów. Potrzebujemy więcej uczuć i zachodów słońca.”

Wszyscy potrzebujemy kogoś kto... teksty

malinkowaaaa dodano: 11 grudnia 2018

Wszyscy potrzebujemy kogoś kto będzie o nas walczył. Kto będzie chciał być przy nas zawsze - bez względu na wszystko i wbrew wszystkiemu. Kogoś, kogo nie przerażą trudności, problemy i nasze drobne wady. W oczach tej jednej osoby, która pokocha i dostrzeże piękno znajdujące się w głębi naszego serca zawsze będziemy doskonali. I choć nikt z nas nie jest ideałem to potrzebujemy tej jednej osoby, dla której będziemy wszystkim. Miłością. Życiem. Całym tym nie-idealnie doskonałym światem...

NIKT NIE JEST  IDEALNY  ALE KAŻDY MA... teksty

malinkowaaaa dodano: 11 grudnia 2018

NIKT NIE JEST IDEALNY ALE KAŻDY MA W SOBIE COŚ WYJĄTKOWEGO

 Nie mieli facebooka  nie mieli... teksty

malinkowaaaa dodano: 11 grudnia 2018

"Nie mieli facebooka, nie mieli komórek, więc okoliczności na nich wymuszały to, że musieli być ze sobą, żeby porozmawiać, żeby się poczuć, żeby się zakochać, znienawidzić. Oni musieli się dotknąć i trochę poobcować ze sobą, no a my... my niekoniecznie już musimy."

Żądza a miłość to reszka i... teksty

malinkowaaaa dodano: 11 grudnia 2018

Żądza a miłość to reszka i orzeł. Te uczu­cia nie chodzą ze sobą w parze... Żądza jest tyl­ko zwierzęcym in­styn­ktem prag­nienia ciała, a miłość to od­da­nie się dru­giej oso­bie dla jej przyjemności.

„Nocą wszystko jest bardziej. Boli... teksty

malinkowaaaa dodano: 11 grudnia 2018

„Nocą wszystko jest bardziej. Boli bardziej, czujesz bardziej, myślisz bardziej, umierasz bardziej. Bardziej nie masz sił.”

 Najtrudniej w życiu nauczyć się... teksty

malinkowaaaa dodano: 11 grudnia 2018

"Najtrudniej w życiu nauczyć się tego, który most przekroczyć, a który spalić."

Czasami ludzie milczą dlatego  że... teksty

malinkowaaaa dodano: 11 grudnia 2018

Czasami ludzie milczą dlatego, że nie mają nic sobie do powiedzenia, a czasem dlatego, że mają aż zbyt wiele. Ci którzy milczą, skrywają w sobie najwięcej emocji.

Źli ludzie wiedzą  gdzie inni mają... teksty

malinkowaaaa dodano: 11 grudnia 2018

Źli ludzie wiedzą, gdzie inni mają czuły punkt i tam uderzają. Dobrzy, potrafią jedynie kochać albo usunąć się w cień

Ludzie spłaszczają sex do... teksty

malinkowaaaa dodano: 11 grudnia 2018

Ludzie spłaszczają sex do zaspokojenia swych potrzeb. Coraz więcej w nas zwierząt niż człowieka, przestajemy okazywać uczucia bojąc się że zostaniemy skrzywdzeni lub udajemy silnych by wieczorem płakać w poduszkę. Bliskość drugiego człowieka jest jednym z sensów tego świata, czułość, wrażliwość, delikatność nie są słabością a darem dzięki któremu możemy piękniej przezywać życie. Pamiętasz dotyk który wywoływał dreszcz na ciele ? Mocniejsze bicie serca, chęć i pragnienie połączenia dwóch ciał . To prawdziwa magia życia i nie pozwól sobie na traktowanie swego ciała jak produktu do zaspokojenia potrzeb bo przyjdzie dzień w którym będziesz pragnąc być kochanym a okaże się że potrafisz być tylko przedmiotem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV