głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malinkowaaaa Szybko nauczyłam się że można się śmiać nie odczuwając ani trochę radości. To tak jak z płaczem można przecież płakać nie roniąc łzy. Miłość jest wtedy kiedy tr

malinkowaaaa

malinkowaaaa.moblo.pl
Szybko nauczyłam się że można się śmiać nie odczuwając ani trochę radości. To tak jak z płaczem można przecież płakać nie roniąc łzy.
Szybko nauczyłam się  że można... teksty

malinkowaaaa dodano: 1 luty 2017

Szybko nauczyłam się, że można się śmiać, nie odczuwając ani trochę radości. To tak jak z płaczem - można przecież płakać, nie roniąc łzy.

Miłość jest wtedy  kiedy trzeźwy... teksty

malinkowaaaa dodano: 1 luty 2017

Miłość jest wtedy, kiedy trzeźwy czy pijany dzwonisz do tej samej kobiety.

Chcę zasypiać z Tobą w ramionach... teksty

malinkowaaaa dodano: 1 luty 2017

Chcę zasypiać z Tobą w ramionach, A nie tylko z telefonem w dłoniach.

 Nie musisz mieć w życiu... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

"Nie musisz mieć w życiu wszystkiego. Wystarczy, że masz osobę, która jest dla Ciebie wszystkim."

Gdy zamykają się jedne drzwi do... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich.

Stary  kobietę się kocha  mimo... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

Stary, kobietę się kocha, mimo wszystko. Po to jest. I masz z nią sypiać, masz doznawać z nią nowych doświadczeń, ma być wam cudownie, ale nie tylko wokół tego to się kręci. Przytulaj ją. Daj jej swoją bluzę, gdy będzie marzła i daj serce, kiedy ona odda ci swoje. Zważywszy na to, że jest delikatniejsza, kurwa, nie rań jej.

Jeśli naprawdę chcesz kogoś... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

Jeśli naprawdę chcesz kogoś zobaczyć, to nie czekasz trzech dni aby mu o tym powiedzieć.

“Musisz wiedzieć  że nie jest... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

“Musisz wiedzieć, że nie jest łatwo, lecz warto walczyć. Są rzeczy, które docierają do Ciebie dopiero gdy miną. Są dni, które nabierają sensu dopiero wieczorem”

 Nasze życie składa się ze... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

"Nasze życie składa się ze spotkań, i rozstań. Ludzie pojawiają się w Twoim życiu każdego dnia. Witasz się z nimi, potem żegnasz. Niektórzy zostają kilka minut, inni kilka miesięcy, może rok, a czasem całe życie."

Gdy tak myślę  to tak rozpaczliwie... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

Gdy tak myślę, to tak rozpaczliwie tęsknię za Tobą, że chce mi się płakać. I nie jestem pewien, czy z tego smutku, że tak tęsknię, czy z tej radości, że mogę tęsknić.

“W miłości jest tak  że nikt... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

“W miłości jest tak, że nikt nikogo nie wybiera. Zakochujesz się, i tyle. A kiedy się już zakochasz, kiedy jest to miłość tak wielka, że przez dwadzieścia cztery godziny na dobę żyjesz tą kobietą i nią oddychasz, co można wtedy zrobić? Nic. Możesz wytrzymać bez niej najwyżej kilka godzin, potem wariujesz.”

A zatem  stało się – ktoś inny... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

A zatem, stało się – ktoś inny pojawił się na horyzoncie i nieważne, czy chce być z Tobą, czy nie. Nieważne, czy ze sobą sypiacie, czy wymieniacie tylko smsy, komentarze na Facebooku czy maile. Ważne, że pojawił się ktoś nowy, a Ty zastanawiasz się, czy nie byłoby Ci z nim lepiej. Inaczej, żywiej, ciekawiej. Wiesz, jak to się nazywa? Skurwysyństwo. W wersji dla pensjonarek – zwykłe draństwo. Jak możesz patrzeć w oczy jednej osobie, a myśleć o drugiej? Jak możesz szukać pretekstu do spotkania, kłamać, oszukiwać, przemilczać? Związek to przywilej, a nie obowiązek, dlatego należy go brać z całym dobrodziejstwem inwentarza. A jedną z jego składowych jest zwyczajna, ludzka uczciwość. - Joanna Pachla z wyrwane z kontekstu

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV