głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malinkowaaaa Najpierw jest zauroczenie poźniej wielka miłość następnie przyzwyczajenie jeszcze poźniej brak szacunku czasu i zainteresowania. Poźniej nagle jedno odchodzi a

malinkowaaaa

malinkowaaaa.moblo.pl
Najpierw jest zauroczenie poźniej wielka miłość następnie przyzwyczajenie jeszcze poźniej brak szacunku czasu i zainteresowania. Poźniej nagle jedno odchodzi a drugie
Najpierw jest zauroczenie  poźniej... teksty

malinkowaaaa dodano: 4 dni temu

Najpierw jest zauroczenie, poźniej wielka miłość, następnie przyzwyczajenie jeszcze poźniej brak szacunku, czasu i zainteresowania. Poźniej nagle jedno odchodzi, a drugie uświadamia sobie, że nie może żyć w samotności. Schemat za schematem schemat pogania. Wspólne śniadanie, wieczorny spacer to naprawdę nie wielka cena za podtrzymanie tego o co tak mocno walczyliście na początku.

W końcu się poddajesz. Nie walczysz... teksty

malinkowaaaa dodano: 4 dni temu

W końcu się poddajesz. Nie walczysz, nie krzyczysz, nie płaczesz. Patrzysz obojętnym wzrokiem na to, co Cię otacza i już nie potrafisz zrozumieć o co było to zamieszanie. Nie interesuje Cię już czy ktoś odejdzie albo czy może zranić. Zgadzasz się na wszystko. Umarłaś, sama przyznaj.

Wiem  że nie warto czekać  aż się... teksty

malinkowaaaa dodano: 4 dni temu

Wiem, że nie warto czekać, aż się kogoś straci żeby zobaczyć, jaki był dla nas ważny. Mamy mówić dzisiaj, że cie kocham, że martwię się o ciebie, że chcę się z tobą zobaczyć, porozmawiać, przytulić, pocałować. Nie odkładajmy tego na kiedyś, na później, jak będziemy zdrowsi, w lepszej kondycji, bogatsi, albo odważniejsi. Bo czas na miłość jest tylko dzisiaj.

Nie ma przypadkowych spotkań i... teksty

malinkowaaaa dodano: 4 dni temu

Nie ma przypadkowych spotkań i ludzie też nie stają na drodze naszego życia, ot tak. Każdy człowiek zostaje nam dany po coś, aby czymś nas ubogacić, dopełnić, coś pokazać czy uświadomić. Poprzez ludzi dostajemy od życia tysiące szans na to, aby stać się lepszym człowiekiem lub aby temu człowiekowi pokazać coś, czego on do tej pory nie dostrzegł.

Kiedy człowiek za bardzo się z... teksty

malinkowaaaa dodano: 5 dni temu

Kiedy człowiek za bardzo się z czegoś cieszy, zwykle się rozczarowuje.

Każda minuta życia  każde... teksty

malinkowaaaa dodano: 5 dni temu

Każda minuta życia, każde zdarzenie nauczyło mnie jednego: nie warto się ani przyzwyczajać, ani ufać."

Wcale nie chodzi o fizyczność  o... teksty

malinkowaaaa dodano: 5 dni temu

Wcale nie chodzi o fizyczność, o namiętne pocałunki i dotyk, który sprawia, że masz gęsią skórkę na całym ciele. To wszystko jest ważne, ale nie najważniejsze. Chodzi o to, żeby mieć w drugiej osobie partnera, kogoś, kto Cię wspiera bez względu na wszystko, kto Cię zrozumie, nawet jeśli ma odmienne zdanie. Chodzi o to, żebyście dyskutowali, kłócili się, bronili swoich poglądów, żebyście poznawali swoje pasje, nie zamykali się w czterech ścianach, ma być ciekawie, ma się dziać. Chodzi o to, by spotkać taką osobę, która sprawi, że będziesz chciał być lepszym człowiekiem. I która Ci w tym pomoże.

Wiesz kiedy naprawdę kochasz? Kiedy... teksty

malinkowaaaa dodano: 5 dni temu

Wiesz kiedy naprawdę kochasz? Kiedy On się do Ciebie nie odzywa, odrzuca połączenia, nie odpisuje na sms'y, a Ty nadal dzwonisz i piszesz. Kiedy powoduje, że po Twojej twarzy spływają łzy, a Ty nadal chcesz za nim Tęsknisz . Kiedy budzisz się w środku nocy i masz ochotę napisać mu sms'a “Kocham Cię” chociaż wiesz, że odczyta go dopiero rano i nie odpisze.

Chciałem jej powiedzieć  żeby się... teksty

malinkowaaaa dodano: 5 dni temu

Chciałem jej powiedzieć, żeby się nie martwiła. Tylko nie zawsze, jak coś czułem, to umiałem o tym powiedzieć.

Najważniejsze  żeby pokochać... teksty

malinkowaaaa dodano: 5 dni temu

Najważniejsze, żeby pokochać siebie. I wybaczyć sobie. Wszystko, nawet największe błędy. I nie wspominać swojej historii, tylko ją tworzyć.

Lepiej być nieszczęśliwym i... teksty

malinkowaaaa dodano: 5 dni temu

Lepiej być nieszczęśliwym i wiedzieć, niż być szczęśliwym i żyć w nieświadomości.

Uczciwość polega na tym  że jest... teksty

malinkowaaaa dodano: 5 dni temu

Uczciwość polega na tym, że jest się uczciwym przez cały czas, a nie tylko wtedy, kiedy można sobie na to pozwolić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV