głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
allfalldown I z czasem wszystko się zmienia... Nie chcesz tysiąca spojrzeń tylko tego jednego patrzącego z miłością i szczęściem wyrysowanym na twarzy. Nie chcesz miliona

allfalldown

allfalldown.moblo.pl
I z czasem wszystko się zmienia... Nie chcesz tysiąca spojrzeń tylko tego jednego patrzącego z miłością i szczęściem wyrysowanym na twarzy. Nie chcesz miliona znajomyc
 I z czasem wszystko się zmienia...... teksty

allfalldown dodano: 2 tygodnie temu

"I z czasem wszystko się zmienia... Nie chcesz tysiąca spojrzeń, tylko tego jednego, patrzącego z miłością i szczęściem wyrysowanym na twarzy. Nie chcesz miliona znajomych, tylko przyjaciół, którzy kończąc wspólne spotkanie już planują kolejne... Bo życie to nie ludzie, dla których chcesz wciągać brzuch i udawać ideał. Najważniejsze to mieć takich ludzi obok siebie, którzy akceptują Cię mimo wszystkich wad i życiowych błędów. W myśl: wiem o Tobie wszystko, a i tak chce być Twoim przyjacielem. Kocham Cię mimo wszystko i wbrew wszystkiemu, z wiatrem i pod wiatr."

  Tak  było jej tu ciasno i duszno.... teksty

allfalldown dodano: 2 sierpnia 2020

" Tak, było jej tu ciasno i duszno. W tym pokoju, w tym mieszkaniu i w bloku. W tym mieście, a może w ogóle na świecie było jej ciasno i duszno. Niby taki duży świat, a jakoś nie mogła znaleźć sobie miejsca. "

  Najgorsze co możesz zrobić  to... teksty

allfalldown dodano: 2 sierpnia 2020

" Najgorsze co możesz zrobić, to przeżyć życie, nie żyjąc. Olej więc wszystkie kłopoty, na które nie masz wpływu. Nie trać czasu na zamartwianie się. Problemy są jak życie- chwilowe i ulotne. Poradzisz sobie z nimi. Zawsze to robisz. "

Problem polega na tym  że szukamy... teksty

allfalldown dodano: 14 luty 2020

Problem polega na tym, że szukamy kogoś przy kim możemy się zestarzeć, a sekretem jest znaleźć kogoś z kim możemy pozostać dziećmi.

 Z czasem uświadomisz sobie  że nie... teksty

allfalldown dodano: 14 stycznia 2020

"Z czasem uświadomisz sobie, że nie chodzi o motyle w brzuchu, ale o spokój w sercu."

 To  co dla mnie jest radością... teksty

allfalldown dodano: 1 stycznia 2020

"To, co dla mnie jest radością, rozkoszą, przeżyciem, ekstazą i podźwignięciem to świat zna i szuka chyba tylko w poezji, w życiu zaś uważa za obłęd".

Musisz zrozumieć  że jesteś... teksty

allfalldown dodano: 17 grudnia 2019

Musisz zrozumieć, że jesteś jedynym właścicielem swojej duszy. Nie możesz jej nikomu oddać.

 W dzisiejszym świecie modne są:... teksty

allfalldown dodano: 12 grudnia 2019

"W dzisiejszym świecie modne są: hejt, dupa, fit, vege, insta, story, gluten, eko. A człowiek tak bardzo potrzebuje tego, co wyszło już z mody. Miłości, szczęścia, uśmiechu, lojalności, spaceru, pocałunku, zaufania, empatii, bezpieczeństwa."

„Im starszy jesteś  tym bardziej... teksty

allfalldown dodano: 12 grudnia 2019

„Im starszy jesteś, tym bardziej zdajesz sobie sprawę, że nie chcesz mieć niepotrzebnych dramatów lub wyczerpujących konfliktów, po prostu chcesz mieć miejsce, w którym można poczuć spokój lub ludzi, którzy go generują.”

Mówili  że wszystko będzie dobrze... teksty

allfalldown dodano: 2 kwietnia 2019

Mówili, że wszystko będzie dobrze, kiedy przyjdzie wiosna. Przyszła. I nie jest. Świeci tylko trochę więcej słońca. Ale to nic. Zrozumiałam, że to nie wiosna ma coś zmienić. To ja sama powinnam.

Związek z odpowiednią osobą to... teksty

allfalldown dodano: 10 marca 2019

Związek z odpowiednią osobą to wolność, a nie ograniczenie.

To był dziwny rok. Dziwny to chyba... teksty

allfalldown dodano: 1 stycznia 2019

To był dziwny rok. Dziwny to chyba idealne określenie. Pełen zarówno złych jak i dobrych sytuacji. Wielkich zmian i decyzji. Pełen niespodzianek, rozczarowań, nowych ludzi, pochopnych decyzji zarówno negatywnych jak i pozytywnych. Trochę niszczący, ale niszcząco wzmacniający. Zdecydowanie wzmacniający.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 27 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV