głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
allfalldown Mnie o uczuciach trzeba zapewniać utwierdzać dowartościowywać. Bo ja wątpię nie wierzę uciekam. Taką niepewną osobą jestem. Przestań czekać na piątek na wakacje

allfalldown

allfalldown.moblo.pl
Mnie o uczuciach trzeba zapewniać utwierdzać dowartościowywać. Bo ja wątpię nie wierzę uciekam. Taką niepewną osobą jestem.
Mnie o uczuciach trzeba zapewniać... teksty

allfalldown dodano: 24 maja 2018

Mnie o uczuciach trzeba zapewniać, utwierdzać, dowartościowywać. Bo ja wątpię, nie wierzę, uciekam. Taką niepewną osobą jestem.

Przestań czekać na piątek  na... teksty

allfalldown dodano: 23 maja 2018

Przestań czekać na piątek, na wakacje, na kogoś, kto się w Tobie zakocha... na życie. Szczęście osiąga się wtedy, kiedy przestajesz czekać, a zaczynasz korzystać z chwili obecnej.

Tworzymy w głowach własne... teksty

allfalldown dodano: 23 maja 2018

Tworzymy w głowach własne scenariusze, by choć na chwilę poczuć się tak, jak naprawdę tego pragniemy.

Wiesz co mnie przerasta? To  że... teksty

allfalldown dodano: 23 maja 2018

Wiesz co mnie przerasta? To, że jestem tak bardzo naiwna i zauroczona w marzeniach. Wyobrażam sobie siebie w sytuacjach, które nigdy nie będą miały miejsca, z osobami z dalekiej przeszłości lub obcymi, których nigdy nie poznam. Widzę, że moje plany są martwe na wstępie, ale mimo to skupiam się na nich. Odsuwam rzeczywistość, błądzę gdzieś w wyimaginowanym świecie, którego pragnę ponad wszystko. Tak, jeśli coś mnie w życiu zgubi, z pewnością będą to marzenia.

Zastanawiam się co mam bardziej... teksty

allfalldown dodano: 23 maja 2018

Zastanawiam się co mam bardziej zryte - umysł, czy serce?

Lubię tylko szybko jeździć... teksty

allfalldown dodano: 22 maja 2018

Lubię tylko szybko jeździć, czytać książki i trochę alkoholu od czasu do czasu.

To era  w której mężczyzna nie... teksty

allfalldown dodano: 22 maja 2018

To era, w której mężczyzna nie powie, że przeprasza, że tęskni, że popełnił błąd. To era, w której mężczyzna wzdycha, wzrusza ramionami i mówi "trudno".

Życie jest zbyt krótkie  aby pić... teksty

allfalldown dodano: 22 maja 2018

Życie jest zbyt krótkie, aby pić niedobrą herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których gówno znaczymy.

Pamiętaj  że rozpada się tylko to... teksty

allfalldown dodano: 22 maja 2018

Pamiętaj, że rozpada się tylko to, co było zbudowane na iluzji albo kłamstwie. Rozpada się tylko po to, żeby zmusić Cię do szukania prawdy.

Nie mam ochoty się śmiać  a... teksty

allfalldown dodano: 16 maja 2018

Nie mam ochoty się śmiać, a przecież tak bardzo lubię. Nie mam ochoty rozmawiać i z nikim się widzieć. Nie chcę czytać, oglądać i być. Chcę uciec. Ale to też nie jest proste. Bo jak uciec przed myślami? Idę spać. To pomaga. Ale nie zawsze, i tylko na chwilę. Przykładam głowę do poduszki, zamykam oczy i czekam, aż odlecę. Czekam. Czekam i nic.

Lubię  mądre piosenki  dobre... teksty

allfalldown dodano: 14 maja 2018

Lubię mądre piosenki, dobre książki i zieloną herbatę. Lubię też myśleć, że nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba. Lubię okłamywać samą siebie.

Nie wolno Ci rozmyślać za dużo.... teksty

allfalldown dodano: 14 maja 2018

Nie wolno Ci rozmyślać za dużo. Wstań, pobiegaj, posprzątaj dom, upiecz ciasto, a potem je zjedz, wsiądź na rower, zadzwoń do przyjaciółki, poczytaj, idź na spacer. Rób wszystko na co masz ochotę, tylko nie rozmyślaj. To Cię niszczy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV