głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
allfalldown ... Jeśli przy pierwszym spotkaniu śmiech kogoś zupełnie nieznajomego spodoba się wam śmiało twierdźcie że to człowiek dobry. Nie mam pojęcia po co są sny wpro

allfalldown

allfalldown.moblo.pl
... Jeśli przy pierwszym spotkaniu śmiech kogoś zupełnie nieznajomego spodoba się wam śmiało twierdźcie że to człowiek dobry.
  ...  Jeśli przy pierwszym... teksty

allfalldown dodano: 7 września 2018

"(...) Jeśli przy pierwszym spotkaniu śmiech kogoś zupełnie nieznajomego spodoba się wam, śmiało twierdźcie, że to człowiek dobry."

 Nie mam pojęcia  po co są sny... teksty

allfalldown dodano: 2 września 2018

"Nie mam pojęcia, po co są sny, wprowadzają w człowieku takie zamieszanie."

  Chciała zmiany. Zmiany siebie z... teksty

allfalldown dodano: 31 sierpnia 2018

 "Chciała zmiany. Zmiany siebie z zewnątrz i wewnątrz. Zmiany otoczenia. Zmiany gustu. Zmiany stylu bycia. Zmiany wszystkiego."

Moje życie przypomina wieczny... teksty

allfalldown dodano: 16 sierpnia 2018

Moje życie przypomina wieczny kabaret. Wstaję rano, przeglądam się w lustrze i śmieję się z własnego wyglądu. Później cały dzień śmieję się z dokonanych wyborów, bo okazuję się totalnie naiwna.

 Ja po prostu miałam bardzo długo... teksty

allfalldown dodano: 6 sierpnia 2018

"Ja po prostu miałam bardzo długo otwarte serce na oścież. Przez to weszło tam mnóstwo nieodpowiednich osób. Rozsiadły się beztrosko jakby te miejsca od zawsze należały do nich, a później niczym tramwajem podróżowały przez życie. I chyba zrozumiałam wiesz, że nie warto wypełniać serca osobami, które moim kosztem robią sobie emocjonalne wycieczki. Zrozumiałam, że nasze podróże mają inny cel i prowadzą często w przeciwnym kierunku. W końcu zrozumiałam, że przecież - k*rwa - moje serce to nie muzeum, które się zwiedza. A niektórym osobom zbyt często zdarzało się za mocno dotykać eksponatów. Zbyt często upuszczały moje uczucia tak lekkomyślnie, że rozpryskiwały się na tysiące gwiazd. Nie warto, serio, nie warto"

„Mała przestań czekać na jutro... teksty

allfalldown dodano: 6 sierpnia 2018

„Mała przestań czekać na jutro, na ładniejszy wschód słońca, na lepszą pogodę, prawdziwych przyjaciół i większe zarobki. Żadna z tych minut, które marnujesz na czekanie, już nie wróci. Zacznij więc doceniać każdą jedną chwile, smakować najprostsze rzeczy i bez okazji zakładać najlepsze ubrania. To nie rzeczywistość musi się zmienić, żebyś była szczęśliwa, tylko Twoja perspektywa.”

 A jakie to ma znaczenie  że był w... teksty

allfalldown dodano: 6 sierpnia 2018

"A jakie to ma znaczenie, że był w moim świecie kilka dni? Przecież te kilka dni były ważniejsze niż całe lata mojego życia."

“Pytają mnie o plany na... teksty

allfalldown dodano: 2 sierpnia 2018

“Pytają mnie o plany na przyszłość, jakby to było najważniejsze. Dla mnie najważniejsze jest z kim ją spędzę. Nieważne jak. W luksusie, czy w biedzie, z sukcesami czy bez. Największe spełnienie to mieć obok siebie człowieka, takiego mimo wszystko.”

„Musisz podróżwać żeby... teksty

allfalldown dodano: 1 sierpnia 2018

„Musisz podróżwać żeby znaleźć miejsce, do którego naprawdę należysz.”

 Już tak długo jestem w czarnej d... teksty

allfalldown dodano: 1 sierpnia 2018

"Już tak długo jestem w czarnej d*pie, że spokojnie mogłabym wpisać taki adres w rubryce: zameldowanie."

 Mam w sobie optymizm i upór. Nawet... teksty

allfalldown dodano: 1 sierpnia 2018

"Mam w sobie optymizm i upór. Nawet kiedy leżę i ryczę, jestem załamana i chcę się zabić, to i tak w końcu wstaję. Taki charakter."

 Kiedy słowa zawodzą  przemawia... teksty

allfalldown dodano: 1 sierpnia 2018

"Kiedy słowa zawodzą, przemawia muzyka."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV