głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika allfalldown

Jesteś najlepszym co ją w życiu mogło spotkać.

mikela dodano: wczoraj o 10:11

Jesteś najlepszym, co ją w życiu mogło spotkać.

Kiedyś bardzo kochałam nie wyobrażałam sobie świata poza tym mężczyzną ta miłość nie trwała długo ale na tyle wystarczająco by zdać sobie sprawę że była najważniejszą w moim życiu. I choć nasze drogi rozeszły się wiem że już nigdy nikogo nie pokocham z taką intensywnością i tak pięknym uczuciem jak jego.

mikela dodano: 5 dni temu

Kiedyś bardzo kochałam, nie wyobrażałam sobie świata poza tym mężczyzną, ta miłość nie trwała długo, ale na tyle wystarczająco by zdać sobie sprawę, że była najważniejszą w moim życiu. I choć nasze drogi rozeszły się, wiem, że już nigdy nikogo nie pokocham z taką intensywnością i tak pięknym uczuciem jak jego.

Dziś rano czytałam Ci w myślach to było straszne.

mikela dodano: 5 dni temu

Dziś rano czytałam Ci w myślach, to było straszne.

Pytasz mnie czy jest coś czego w tobie nie lubię. Tak myślę że znalazłoby się parę rzeczy za którymi nie przepadam. Czasami coś mnie w tobie irytuje. W skrajnych przypadkach zdarza się że potrafisz doprowadzić mnie do szaleństwa jak mało kto. Ale jeśli zapytasz czy chciałabym coś w tobie zmienić to odpowiem że nie. Nie dlatego że uważam że jesteś idealny ale dlatego że uważam że jesteś wyjątkowo idealny dla mnie. Widzę przecież twoje wady. Tak jak i ty widzisz moje. Absurdem byłoby udawać że jesteśmy perfekcyjni. Ale te wszystkie drobnostki te wszystkie wybuchy emocji między nami  uczą mnie nowych rzeczy. Doświadczam ciebie wszystkimi zmysłami. Chcę cię doświadczać najmocniej jak potrafię. Dbaj o siebie o mnie o nasze uczucia ale nigdy się nie zmieniaj. Jesteś moim dopełnieniem. Nawet jeśli czegoś w tobie nie lubię to i tak cię całkowicie akceptuję.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Pytasz mnie czy jest coś czego w tobie nie lubię. Tak, myślę, że znalazłoby się parę rzeczy za którymi nie przepadam. Czasami coś mnie w tobie irytuje. W skrajnych przypadkach zdarza się, że potrafisz doprowadzić mnie do szaleństwa jak mało kto. Ale jeśli zapytasz czy chciałabym coś w tobie zmienić, to odpowiem, że nie. Nie dlatego, że uważam, że jesteś idealny, ale dlatego, że uważam, że jesteś wyjątkowo idealny dla mnie. Widzę przecież twoje wady. Tak jak i ty widzisz moje. Absurdem byłoby udawać, że jesteśmy perfekcyjni. Ale te wszystkie drobnostki, te wszystkie wybuchy emocji między nami - uczą mnie nowych rzeczy. Doświadczam ciebie wszystkimi zmysłami. Chcę cię doświadczać najmocniej jak potrafię. Dbaj o siebie, o mnie, o nasze uczucia, ale nigdy się nie zmieniaj. Jesteś moim dopełnieniem. Nawet jeśli czegoś w tobie nie lubię, to i tak cię całkowicie akceptuję.

Człowiek składa się w 80 z wody. Jeżeli nie masz żadnego celu w życiu jesteś po prostu chodzącą kałużą

mikela dodano: 1 tydzień temu

Człowiek składa się w 80% z wody. Jeżeli nie masz żadnego celu w życiu jesteś po prostu chodzącą kałużą

nie nie tęsknie całokształtnie za nim tęsknie za sposobem w jaki się zachowywał tęsknie za jego sposobem bycia tęsknie za tym błyskiem w oku i za tym denerwującym strzelaniem palcami a najbardziej tęsknie za tym kiedy mu pisałam że jest mi źle i cholernie dobrze by było jak by tu był on pół godziny później stał przed moim domem z paczką lejsów i czteropakiem lecha.

mikela dodano: 1 tydzień temu

nie, nie tęsknie całokształtnie za nim, tęsknie za sposobem w jaki się zachowywał, tęsknie za jego sposobem bycia, tęsknie za tym błyskiem w oku i za tym denerwującym strzelaniem palcami, a najbardziej tęsknie za tym kiedy mu pisałam, że jest mi źle i cholernie dobrze by było jak by tu był, on pół godziny później stał przed moim domem z paczką lejsów i czteropakiem lecha.

trochę już mam dość tego co nocnego wewnętrznego umierania.

mikela dodano: 1 tydzień temu

trochę już mam dość tego co nocnego wewnętrznego umierania.

Usiądź ze mną. Przytul mnie. Posłuchajmy Kings Of Leon.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Usiądź ze mną. Przytul mnie. Posłuchajmy Kings Of Leon.

Nie mogę tak. Ta huśtawka nastrojów mnie wykańcza. Jednego dnia czuję że mogę wszystko i że nadeszła już chwila kiedy jestem wolna od wszelkich uczuć i wspomnień. Mam wrażenie że moje życie zaczyna się od nowa i mam w sobie na tyle sił aby stawić czoła wszelkim problemom. To taki moment kiedy zaczynam cieszyć się życiem. Ale później nadchodzi nowy poranek i wszystko się zmienia. Nagle czuję się tak źle jak na początku tej mozolnej drogi. Kolejny raz wszystko wraca i uderza we mnie z niesamowitą prędkością. Czuję się taka rozerwana między tym co było a co jest. Tak bardzo tęsknię i siedzę z telefonem w ręku wybierając jego numer i rozłączając się przed pierwszym sygnałem. Nie mam odwagi z nim porozmawiać a tak bardzo tęsknię za jego głosem. Nie wiem zwyczajnie nie wiem co powinnam robić. Chyba po prostu czekam aż wydarzy się coś co ponownie sprawi że poczuję się lepiej. I tak w kółko. Ile to jeszcze będzie trwało?

mikela dodano: 1 tydzień temu

Nie mogę tak. Ta huśtawka nastrojów mnie wykańcza. Jednego dnia czuję, że mogę wszystko i że nadeszła już chwila kiedy jestem wolna od wszelkich uczuć i wspomnień. Mam wrażenie, że moje życie zaczyna się od nowa i mam w sobie na tyle sił, aby stawić czoła wszelkim problemom. To taki moment kiedy zaczynam cieszyć się życiem. Ale później nadchodzi nowy poranek i wszystko się zmienia. Nagle czuję się tak źle jak na początku tej mozolnej drogi. Kolejny raz wszystko wraca i uderza we mnie z niesamowitą prędkością. Czuję się taka rozerwana między tym co było a co jest. Tak bardzo tęsknię i siedzę z telefonem w ręku wybierając jego numer i rozłączając się przed pierwszym sygnałem. Nie mam odwagi z nim porozmawiać, a tak bardzo tęsknię za jego głosem. Nie wiem, zwyczajnie nie wiem co powinnam robić. Chyba po prostu czekam aż wydarzy się coś co ponownie sprawi, że poczuję się lepiej. I tak w kółko. Ile to jeszcze będzie trwało?

codziennie wydaje mi się że mogę iść dalej i kolejna butelka wódki mnie w tym uświadamia i kolejny papieros wypalony za jego zdrowie mówi mi że powinnam przestać ale tkwię w tym dalej i wiem że jutro czeka mnie to samo że obudzę się rano i będę szukała choćby łyka piwa wiem że nie mogę doprowadzić się do stanu trzeźwości że muszę trwać w tym nałogu jak najdłużej po prostu muszę bo jeśli jakimś cudem wytrzeźwieję zwariuję.

mikela dodano: 1 tydzień temu

codziennie wydaje mi się, że mogę iść dalej, i kolejna butelka wódki mnie w tym uświadamia, i kolejny papieros wypalony za jego zdrowie mówi mi, że powinnam przestać, ale tkwię w tym dalej i wiem, że jutro czeka mnie to samo, że obudzę się rano i będę szukała choćby łyka piwa, wiem, że nie mogę doprowadzić się do stanu trzeźwości, że muszę trwać w tym nałogu jak najdłużej, po prostu muszę, bo jeśli jakimś cudem wytrzeźwieję, zwariuję.

Serce bije szybciej kiedy uświadamiam sobie jak wiele straciłam w przeciągu jednej chwili. I nie pomaga fakt że minęło tak wiele czasu że pewne sprawy zostały wyjaśnione. Moja potrzeba bliskości bycia kochaną jest silniejsza niż tych kilkanaście miesięcy jego nieobecności. Każdy z tych pustych dni to za mało aby pogodzić się z tak ogromną życiową porażką. Nie wiem co jeszcze musi się wydarzyć abym wreszcie swobodnie zamknęła tamten rozdział. Ja nie potrafię tego tak po prostu zrobić chociaż próbowałam już na wiele sposobów. Najwyraźniej miłość jest chyba silniejsza niż wszystko inne co spotyka nas na drodze do śmierci.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Serce bije szybciej kiedy uświadamiam sobie jak wiele straciłam w przeciągu jednej chwili. I nie pomaga fakt, że minęło tak wiele czasu, że pewne sprawy zostały wyjaśnione. Moja potrzeba bliskości, bycia kochaną jest silniejsza niż tych kilkanaście miesięcy jego nieobecności. Każdy z tych pustych dni to za mało, aby pogodzić się z tak ogromną życiową porażką. Nie wiem, co jeszcze musi się wydarzyć abym wreszcie swobodnie zamknęła tamten rozdział. Ja nie potrafię tego tak po prostu zrobić, chociaż próbowałam już na wiele sposobów. Najwyraźniej miłość jest chyba silniejsza niż wszystko inne, co spotyka nas na drodze do śmierci.

Lepiej się rozstać. W każdej sprawie ludzkiej istnieje krąg którego nie powinno się przekraczać. Lepiej odejść i ocalić chociażby wspomnienia. Szacunek. Godność. To mimo wszystko nie są takie głupie sprawy jakby się zdawało.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Lepiej się rozstać. W każdej sprawie ludzkiej istnieje krąg, którego nie powinno się przekraczać. Lepiej odejść i ocalić chociażby wspomnienia. Szacunek. Godność. To mimo wszystko nie są takie głupie sprawy, jakby się zdawało.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV