głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika allfalldown

do kogo pobiegniesz gdy będzie źle?

mikela dodano: wczoraj o 17:22

do kogo pobiegniesz gdy będzie źle?

Ze wszystkich możliwych sposobów wybierasz ten który zaboli mnie najbardziej więc nie pieprz że zależy ci na moim szczęściu.

mikela dodano: wczoraj o 17:06

Ze wszystkich możliwych sposobów wybierasz ten, który zaboli mnie najbardziej, więc nie pieprz, że zależy ci na moim szczęściu.

Dobrze że nie wiesz co u mnie bo pękło by Ci serce.

mikela dodano: 4 dni temu

Dobrze, że nie wiesz co u mnie bo pękło by Ci serce.

Nie wiem czy jestem gotowa na to abyś był nikim w moim życiu.

mikela dodano: 5 dni temu

Nie wiem czy jestem gotowa na to, abyś był nikim w moim życiu.

zdaję sobie sprawę z ciężkości mojego charakteru. Wiem jak trudnym człowiekiem jestem. Potrafię kochać bez opamiętania ale też ranić najczulej. Ponoć od zawsze byłam bezczelna i pyskata  ja jednak ujmuję to w postaci słowa ' szczerość'. Walczę o swoje i nie daję sobie tego odebrać. Mszczę się tylko wtedy gdy ktoś zrani mnie tak bardzo  że trudno mi się podnieść. Kochałam w życiu tak mocno że ledwie mogłam oddychać. Nienawidziłam do takie stopnia że byłam gotowa zabić. Bywam egoistką cholernie podłą egoistką  ale od czasu do czasu ukazuje się we mnie dobra dusza. Ciężko mnie ogarnąć ale niektórym się to udaje.

mikela dodano: 5 dni temu

zdaję sobie sprawę z ciężkości mojego charakteru. Wiem, jak trudnym człowiekiem jestem. Potrafię kochać, bez opamiętania, ale też ranić najczulej. Ponoć od zawsze byłam bezczelna i pyskata - ja jednak ujmuję to w postaci słowa ' szczerość'. Walczę o swoje, i nie daję sobie tego odebrać. Mszczę się tylko wtedy, gdy ktoś zrani mnie tak bardzo , że trudno mi się podnieść. Kochałam w życiu tak mocno, że ledwie mogłam oddychać. Nienawidziłam do takie stopnia, że byłam gotowa zabić. Bywam egoistką, cholernie podłą egoistką - ale od czasu do czasu ukazuje się we mnie dobra dusza. Ciężko mnie ogarnąć, ale niektórym się to udaje.

To minie. Pewnego dnia popatrzysz wstecz i nie będziesz mogła zrozumieć o co było to całe zamieszanie.

mikela dodano: 5 dni temu

To minie. Pewnego dnia popatrzysz wstecz i nie będziesz mogła zrozumieć, o co było to całe zamieszanie.

Nigdy nie poświęcaj dla kogoś wszystkiego. wiesz czemu? bo ludzie odchodzą

mikela dodano: 6 dni temu

Nigdy nie poświęcaj dla kogoś wszystkiego. wiesz czemu? bo ludzie odchodzą

Powiedz mi coś czego nie powiedział nikt inny.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Powiedz mi coś, czego nie powiedział nikt inny.

Nie wiem dlaczego wciąż wracam do tych chwil. To jest zbyt silne uczucie. Ten cały sentyment to uczucie tęsknoty. Wspomnienia otwierają się w mojej głowie jak księga a ja tylko przewracam kolejne strony analizując każdy obraz. Nie umiem tego powstrzymać i zamknąć rozdział który już dawno powinien zostać daleko w przeszłości.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Nie wiem dlaczego wciąż wracam do tych chwil. To jest zbyt silne uczucie. Ten cały sentyment, to uczucie tęsknoty. Wspomnienia otwierają się w mojej głowie jak księga, a ja tylko przewracam kolejne strony, analizując każdy obraz. Nie umiem tego powstrzymać i zamknąć rozdział, który już dawno powinien zostać daleko w przeszłości.

Mówisz mi o miłości choć doskonale wiesz że nie potrafię tego docenić.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Mówisz mi o miłości, choć doskonale wiesz, że nie potrafię tego docenić.

Tamtego poranka nie chciałam się z Tobą żegnać. Nadal nie chcę. I tylko dlatego że pożegnałam Cię już oficjalnie  dla świata oraz Twojej podświadomości nie żegnam Cię tu w sercu podświadomie łaknąc choć jednego grama Twojej obecności.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Tamtego poranka nie chciałam się z Tobą żegnać. Nadal nie chcę. I tylko dlatego, że pożegnałam Cię już oficjalnie - dla świata oraz Twojej podświadomości, nie żegnam Cię tu, w sercu, podświadomie łaknąc choć jednego grama Twojej obecności.

Bez problemu rzucam hasłem daj mi spokój  odwracam się na pięcie i znikam z życia tej czy innej osoby. Usuwam się wyłączam jakby przestaję istnieć. Dla siebie bo się męczę. Dla niej  wiedząc że jedyne co mogę dać to pasmo rozczarowań i bólu. Tylko z nim jest inaczej. Nie potrafię uciec. Chowam się w najbliższym kącie jednocześnie licząc że nagle mnie dostrzeże. Tak przeważnie jest. Napotyka się na mnie i wysyła uśmiech. Kilka sekund uniesionych do góry warg które są dla mnie jak magnez.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Bez problemu rzucam hasłem "daj mi spokój", odwracam się na pięcie i znikam z życia tej czy innej osoby. Usuwam się, wyłączam, jakby przestaję istnieć. Dla siebie, bo się męczę. Dla niej - wiedząc, że jedyne co mogę dać to pasmo rozczarowań i bólu. Tylko z nim jest inaczej. Nie potrafię uciec. Chowam się w najbliższym kącie, jednocześnie licząc, że nagle mnie dostrzeże. Tak przeważnie jest. Napotyka się na mnie i wysyła uśmiech. Kilka sekund uniesionych do góry warg, które są dla mnie jak magnez.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV