głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
allfalldown Paradoksalne że przez te przyjemne wspomnienia cierpimy najbardziej. Ludzie często pytają mnie dlaczego kogoś nie mam. Że wybrzydzam że mam za wysokie wymagania

allfalldown

allfalldown.moblo.pl
Paradoksalne że przez te przyjemne wspomnienia cierpimy najbardziej.
Paradoksalne  że przez te przyjemne... teksty

allfalldown dodano: 3 października 2018

Paradoksalne, że przez te przyjemne wspomnienia cierpimy najbardziej.

Ludzie często pytają mnie dlaczego... teksty

allfalldown dodano: 2 października 2018

Ludzie często pytają mnie dlaczego kogoś nie mam. Że wybrzydzam, że mam za wysokie wymagania albo, że nie dopuszczam do siebie ludzi. Oceniają mnie w ogóle mnie nie znając. Ale to tak wcale nie jest. I zupełnie nie o to chodzi. Nie narzekam na brak zainteresowania i nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów, wręcz przeciwnie. Czy skreślam ludzi szybko? Nie wiem, może rzeczywiście coś w tym jest. Ale raczej nazwałabym to "wycofem", dlatego by nie dawać komuś złudnej nadziei na to, że coś może być. Że coś kliknie, jak nie klika. U mnie się to nie sprawdza. Po kilkunastu latach relacji, związków, dłuższych i krótszych człowiek po prostu wie, nie tyle czego chce ale czego nie chce i blokuje się na amen.

Przeznaczenie znajdzie drogę. teksty

allfalldown dodano: 2 października 2018

Przeznaczenie znajdzie drogę.

Wciąż oddycham wspomnieniami.. teksty

allfalldown dodano: 2 października 2018

Wciąż oddycham wspomnieniami..

Jak niewiele wystarczy  by... teksty

allfalldown dodano: 1 października 2018

Jak niewiele wystarczy, by zachorować na miłość. Jeden pocałunek, kilka rozmów o niczym, parę przytuleń na powitanie i pożegnanie, obecność i nieobecność. Nic wielkiego. I nagle nie ma na to rady.

Macie rację  przyznaję  potrzebuję... teksty

allfalldown dodano: 1 października 2018

Macie rację, przyznaję, potrzebuję kogoś poznać, ale nie byle kogo, kogoś kto naprawi to co zepsuł ktoś inny, kogoś przez kogo czułe gesty i drobne słówka nabiorą znaczenia kogoś, kto pokaże, że wszystko co robię ma jakieś znaczenie.

Zachwycić się choć przez chwilę... teksty

allfalldown dodano: 1 października 2018

Zachwycić się choć przez chwilę innym, nieznanym mi jeszcze człowiekiem, odkryć w nim coś nowego, czego nikt inny nie zna, pozwolić się prowadzić uczuciom i emocjom, nie oceniać i nie szufladkować, nie krytykować i nie przerywać, milczeć i słuchać, co ma do powiedzenia, spojrzeć w oczy i wiedzieć, że tak, że ty będziesz wiele znaczył w moim życiu.

Chcę kogoś  kto odprowadzi... teksty

allfalldown dodano: 1 października 2018

Chcę kogoś, kto odprowadzi wieczorem pod dom, żeby się upewnić, czy aby bezpiecznie wracam, w każdej chwili będzie kontrolował, czy się uśmiecham, kto będzie pisał "dobranoc" i "dzień dobry", kto będzie podjadał kanapki i robił herbatę z cytryną, kogoś, kto będzie pukał do drzwi codziennie bez względu na godzinę, z kim można będzie leżeć na poduszce głowa przy głowie i w lato spać pod jednym kocem, kto umie przytulać i umie znikać kiedy potrzeba, ale tylko na niby, schowany za rogiem czekać na moment, w którym będzie mógł znowu położyć głowę na kolanach, z kim można czytać książki i oglądać filmy, a później godzinami o nich rozmawiać, kogoś, kto rzuca śnieżkami w okno i w letnie noce zabiera, żeby oglądać gwiazdy, kto pilnuje, kto opiekuje się, kto mówi, że tak, że nie, że uważaj, że pamiętaj i że nie marudź .

Ból przychodzi nocą  układa się... teksty

allfalldown dodano: 1 października 2018

Ból przychodzi nocą, układa się między poduszkami i mierzwi Twoje włosy cicho szepcąc, że nie masz nic, że nikt jutro nie zatęskni, że nikt nie czeka..

Całe noce nie śpisz  bo wyobrażasz... teksty

allfalldown dodano: 30 września 2018

Całe noce nie śpisz, bo wyobrażasz sobie, jak podchodzi do Ciebie, całuje i mówi, że kocha. Modlisz się o to, byście nareszcie byli razem, ale w głębi serca wiesz, że i tak nic z tego nie będzie.

Idę znów na papierosa  by pośród... teksty

allfalldown dodano: 30 września 2018

Idę znów na papierosa, by pośród dymu nikotyny utracić wspomnienia. Pierwszą i ostatnią rzecz, która nas łączy.

To nie papieros mnie uspokaja  tylko... teksty

allfalldown dodano: 30 września 2018

To nie papieros mnie uspokaja, tylko te głębokie wdechy, gdy się zaciągam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV