głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
allfalldown To Ty musisz być pewna siebie. Pewna tego że gdy odwołasz spotkanie on nadal będzie Cię prosił o kolejne pewna że jeśli nie odbierzesz telefonu to na następny d

allfalldown

allfalldown.moblo.pl
To Ty musisz być pewna siebie. Pewna tego że gdy odwołasz spotkanie on nadal będzie Cię prosił o kolejne pewna że jeśli nie odbierzesz telefonu to na następny dzień on
To Ty musisz być pewna siebie. Pewna... teksty

allfalldown dodano: wczoraj o 18:35

To Ty musisz być pewna siebie. Pewna tego, że gdy odwołasz spotkanie on nadal będzie Cię prosił o kolejne, pewna, że jeśli nie odbierzesz telefonu to na następny dzień on nie przestanie dzwonić. A jeśli tak się nie stanie, to co? Bywa. W takim razie nie musisz już nim sobie zawracać głowy, masz więcej czasu dla siebie - a to cholera podstawa! Bo to Twoje życie, nie jego, więc to właśnie TY masz być szczęśliwa i zadowolona z siebie... idiotko.

 Podróżuje się po to  ...  by... teksty

allfalldown dodano: wczoraj o 18:32

"Podróżuje się po to (...) by pewnego dnia postawić walizki i powiedzieć: to tutaj."

Zrób sobie przysługę i naucz się... teksty

allfalldown dodano: wczoraj o 18:30

Zrób sobie przysługę i naucz się odchodzić. Gdy łącząca Cię z kimś więź słabnie, naucz się, jak odpuszczać. Kiedy jakaś osoba zaczyna Cię źle traktować, naucz się po prostu iść dalej... Do czegoś i kogoś znacznie lepszego. Nie marnuj swojej energii, próbując wymusić coś, co nigdy się nie zdarzy. Ponieważ prawdą jest, że na każdą osobę, która Cię nie docenia, przypada jeszcze więcej ludzi, którzy tylko czekają, by Cię pokochać, tylko lepiej.

Kobiety nie poddają się bez powodu.... teksty

allfalldown dodano: wczoraj o 18:28

Kobiety nie poddają się bez powodu. Najczęściej przestają walczyć dlatego, że czują się niedoceniane i zmęczone tym, że ktoś kto miał być ich całym światem nie potrafił ofiarować im choćby małej części swojego czasu i odrobiny uwagi.

Pomysł by się angażować był... teksty

allfalldown dodano: 2 dni temu

Pomysł by się angażować był naprawdę do dupy.

Największą jej wadą było to  że... teksty

allfalldown dodano: 2 dni temu

Największą jej wadą było to, że żyła złudzeniami, w swojej wyobraźni tworzyła nierealne historie, myślami była z nim w miejscach, w których zawsze pragnęła się znaleźć. Jej wyobraźnia była idealnie poukładana, szkoda tylko, że życie w jednym momencie po prostu się rozsypało.

Nagle tak cicho zrobiło się w moim... teksty

allfalldown dodano: 5 dni temu

Nagle tak cicho zrobiło się w moim świecie bez Ciebie...

Nie mogę przestać o Tobie myśleć.... teksty

allfalldown dodano: 6 dni temu

Nie mogę przestać o Tobie myśleć. Głupia sprawa, całkiem nieracjonalna. Nigdy bym się nie spodziewała, że nagle, któregoś pięknego wiosennego dnia ukradniesz mi aż tyle mnie, że będę myślała o Tobie bez przerwy. Niewiarygodne.

A teraz pójdę zrobić sobie herbaty... teksty

allfalldown dodano: 6 dni temu

A teraz pójdę zrobić sobie herbaty, bo usycham z niezdecydowania, zawahania, niepewności, rozczarowania, nadmiaru obowiązków, tęsknoty i niewytłumaczalnego uszczerbku na psychice.

Może w innym czasie  innym miejscu... teksty

allfalldown dodano: 6 dni temu

Może w innym czasie, innym miejscu, z innym bagażem doświadczeń, ewentualnie w innej rzeczywistości, znowu się spotkamy i przeżyjemy razem życie, które dzisiaj nas przerosło.

I tak sobie kombinowałam  jakby... teksty

allfalldown dodano: 6 dni temu

I tak sobie kombinowałam, jakby mogło być, gdyby mogło być.

Jestem z tych ludzi  którzy stale... teksty

allfalldown dodano: 6 dni temu

Jestem z tych ludzi, którzy stale muszą coś tworzyć. Myślę, że inaczej nie pomieściłabym tego całego burdelu emocji w swojej głowie. Albo obumarłoby mi serce od nadmiaru uczuć, które chłonę jak gąbka.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 17 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV