głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malinkowaaaa “W miłości jest tak że nikt nikogo nie wybiera. Zakochujesz się i tyle. A kiedy się już zakochasz kiedy jest to miłość tak wielka że przez dwadzieścia cztery go

malinkowaaaa

malinkowaaaa.moblo.pl
“W miłości jest tak że nikt nikogo nie wybiera. Zakochujesz się i tyle. A kiedy się już zakochasz kiedy jest to miłość tak wielka że przez dwadzieścia cztery godzi
“W miłości jest tak  że nikt... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

“W miłości jest tak, że nikt nikogo nie wybiera. Zakochujesz się, i tyle. A kiedy się już zakochasz, kiedy jest to miłość tak wielka, że przez dwadzieścia cztery godziny na dobę żyjesz tą kobietą i nią oddychasz, co można wtedy zrobić? Nic. Możesz wytrzymać bez niej najwyżej kilka godzin, potem wariujesz.”

A zatem  stało się – ktoś inny... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

A zatem, stało się – ktoś inny pojawił się na horyzoncie i nieważne, czy chce być z Tobą, czy nie. Nieważne, czy ze sobą sypiacie, czy wymieniacie tylko smsy, komentarze na Facebooku czy maile. Ważne, że pojawił się ktoś nowy, a Ty zastanawiasz się, czy nie byłoby Ci z nim lepiej. Inaczej, żywiej, ciekawiej. Wiesz, jak to się nazywa? Skurwysyństwo. W wersji dla pensjonarek – zwykłe draństwo. Jak możesz patrzeć w oczy jednej osobie, a myśleć o drugiej? Jak możesz szukać pretekstu do spotkania, kłamać, oszukiwać, przemilczać? Związek to przywilej, a nie obowiązek, dlatego należy go brać z całym dobrodziejstwem inwentarza. A jedną z jego składowych jest zwyczajna, ludzka uczciwość. - Joanna Pachla z wyrwane z kontekstu

Najważniejsza w życiu jest rodzina.... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

Najważniejsza w życiu jest rodzina. Najpierw ta w której się urodziłeś, później ta, którą sam stworzyłeś.

Jeżeli mimo tego  że ktoś Cię... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

Jeżeli mimo tego, że ktoś Cię skrzywdził... nadal martwisz się o tą osobę i ciągle Ci na niej zależy - niestety kochasz ją naprawdę.

Przychodzi w życiu taki czas  kiedy... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

Przychodzi w życiu taki czas, kiedy oddalasz się od dramatów i osób, które je tworzą. Otaczasz się ludźmi, z którymi się śmiejesz. Zapominasz złe rzeczy i koncentrujesz się na tych dobrych. Kochasz ludzi, którzy dobrze Cię traktują, a za pozostałych się modlisz. Życie jest krótkie, przeżyj je szczęśliwie. Upadki są częścią życia, a podnoszenie się to w istocie samo życie. Żyć to prezent, zaś być szczęśliwym to Twój wybór.

 Musisz zrozumieć  że nigdy nie... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

"Musisz zrozumieć, że nigdy nie będę kobietą, która będzie cię prosić o to, żebyś został. Jeśli zdecydujesz się odejść z mojego życia, będę smutna przez jakiś czas, ale nigdy nie będę cię ścigać. Po prostu pozwolę ci odejść."

Brakuje mi jej. Miłości. Bycia... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

Brakuje mi jej. Miłości. Bycia kochanym. Twarzy, która na ciebie patrzy i uśmiecha się dlatego, że jesteś. Dłoni, która szuka cię przez sen. Kogoś, z kim jestem cały. Kogoś, kogo twarz chciałbym widzieć, zasypiając na zawsze. Kogoś, kto jest moim domem. — Nina George "Księżyc nad Bretanią"

“Ludzie zakochują się i... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

“Ludzie zakochują się i nienawidzą, piją wódkę, palą papierosy i tęsknią za czymś, czego być może nie ma i nigdy nie będzie.”

  Swoją drogą powiem Ci  że ludzie... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

- Swoją drogą powiem Ci, że ludzie uważają, że musieliśmy tworzyć niesamowicie piękną parę. Zabawne. A z mojej perspektywy chciałam Ci tylko tyle powiedzieć, że może byłeś oszołomem, bo byłeś i gdyby nie to, to może byśmy nie zmarnowali tyle lat. W sumie szkoda, że nam nie wyszło, bo ze wszystkich ludzi w moim świecie, na Tobie mogłam polegać i nigdy mnie nie wychujałeś. - Nie byłem oszołomem. Byłem niedojrzały emocjonalnie, odczuwałem głód emocjonalny Twojej osoby, którego nie potrafiłem zaspokoić żadnymi innymi wrażeniami, stąd błędy.

Przestań pieprzyć. Jak mężczyzna... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

Przestań pieprzyć. Jak mężczyzna kocha kobietę, to o nią walczy. Dostojewski to napisał.

 Jeśli potrafisz o czymś marzyć... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

"Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać."

No nie fosz się już  przecież... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

No nie fosz się już, przecież wiesz, że cię kocham.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV