głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malinkowaaaa Ludzie mówią o tobie bo gdyby opowiadali o sobie nikt by ich nie słuchał. Jeśli dajesz siebie na 200 wcześniej czy później może bolec gdy zostaniesz niedocenio

malinkowaaaa

malinkowaaaa.moblo.pl
Ludzie mówią o tobie bo gdyby opowiadali o sobie nikt by ich nie słuchał.
 Ludzie mówią o tobie  bo gdyby... teksty

malinkowaaaa dodano: 2 stycznia 2019

"Ludzie mówią o tobie, bo gdyby opowiadali o sobie nikt by ich nie słuchał."

Jeśli dajesz siebie na 200... teksty

malinkowaaaa dodano: 2 stycznia 2019

Jeśli dajesz siebie na 200% wcześniej czy później może bolec gdy zostaniesz niedoceniony. Ryzyko jest zawsze ale jak kochać to tylko na maxa a miłość to nie kalkulacja zysków i strat. Wygrają ci którzy doceniają bezgranicznie dając a nie oczekując.

Przyjaciółki to takie kretynki... teksty

malinkowaaaa dodano: 2 stycznia 2019

Przyjaciółki to takie kretynki, których nikt nie może zrozumieć, a one same rozumieją się bez słów. Bo przyjaźń nie musi być normalna. Ważne, by była PRAWDZIWA.

Postanowienia noworoczne ??   Nie... teksty

malinkowaaaa dodano: 2 stycznia 2019

Postanowienia noworoczne ?? Nie karmie się złudzeniami, jeśli czegoś pragniesz wstajesz i pracujesz nad tym. Bez znaczenia czy to związek, lepsza praca czy twoje skryte marzenia. Wojownik wstaje i wytrwale zmierza ku marzeniom przez 365 dni w roku a nie obiecuje sobie coś w sylwestra zapominając często o tym po tygodniu..

 W miłości nie chodzi o to  by... teksty

malinkowaaaa dodano: 2 stycznia 2019

"W miłości nie chodzi o to, by trafić na tę jedną, jedyną osobę, ale też by spotkać ją we właściwym czasie.[...] Czasem musi upłynąć wiele wody i dużo się wydarzyć, nim dwoje pasujących do siebie ludzi dostanie swoją szansę."

„Przyjdzie nowy. Bez żadnej rany... teksty

malinkowaaaa dodano: 2 stycznia 2019

„Przyjdzie nowy. Bez żadnej rany jeszcze. Bez zadrapania. Będzie wolny od błędów i jasny, pełen pustych miejsc, kartek na marzenia, na plany. Będzie mógł przynieść wszystko i wszystko zmienić w sercu. Dziś jeszcze nie istnieje. Teraz go jeszcze nie ma. Jeszcze się nie przywitał. Jeszcze za wcześnie. Ale już gdzieś tam czuć jego oddech. Dłonie, którymi obejmie życie. Przyjdzie nowy. Bez skazy. Pozwoli inaczej spojrzeć w przestrzeń. Zapełnić się milionami czułych pragnień, ludzi, słów, kaw, smaków. Nowy rok - nowa karta na życie i nadzieja na wszystko.” Kaja Kowalewska

Nie rób tego  czego inni od Ciebie... teksty

malinkowaaaa dodano: 2 stycznia 2019

Nie rób tego, czego inni od Ciebie oczekują, ale to, co sprawia, że czujesz się dobrze.

 Lubię sobie posiedzieć. W ogóle... teksty

malinkowaaaa dodano: 2 stycznia 2019

"Lubię sobie posiedzieć. W ogóle lubię po prostu sobie być. W tym sensie, że nie od razu robić jakieś zamieszanie wokół siebie. Nie zacieszać. Nie otaczać się na siłę ludźmi po to, żeby mieć takie poczucie szumu, który sprawi, że będę czuła, że żyję. Potrafię czuć, że żyję, kiedy siedzę po cichu." - Katarzyna Nosowska

To był dziwny rok. Dziwny to chyba... teksty

malinkowaaaa dodano: 2 stycznia 2019

To był dziwny rok. Dziwny to chyba idealne określenie. Pełen zarówno złych jak i dobrych sytuacji. Wielkich zmian i decyzji. Pełen niespodzianek, rozczarowań, nowych ludzi, pochopnych decyzji zarówno negatywnych jak i pozytywnych. Trochę niszczący, ale niszcząco wzmacniający. Zdecydowanie wzmacniający.

 Miłość zaczyna się w jednym... teksty

malinkowaaaa dodano: 2 stycznia 2019

"Miłość zaczyna się w jednym, bardzo konkretnym momencie: otóż ona zaczyna się wtedy, kiedy w drugiej stronie, tej którą kochamy, rozpoznajemy jej słabości. Szczególnie kiedy poznamy już ogromną ilość tych słabości i decydujemy się na to, żeby pokochać tę osobę właśnie w tych jej słabościach. Otóż miłość to nie jest fascynacja drugą osobą. Miłość to nie jest takie zauroczenie pięknem drugiej osoby (...). Miłość zaczyna się wtedy, kiedy oprócz tych wszystkich cudownych, przepięknych rzeczy nagle patrzymy na kogoś i widzimy: tutaj nędza, tam nędza, tam jakaś słabość, tutaj jakiś egoizm, tu coś totalnie nie gra, tam w ogóle jest coś, z czym nie wiem jak żyć. I w momencie kiedy w nas powstaje taka decyzja, że kocham tę osobę z tymi słabościami i będę z tymi jej słabościami szedł przez życie, i będę jej próbował w tych słabościach pomóc, dopiero tutaj zaczyna się miłość."

Życzę Ci  byś domem nazwał... teksty

malinkowaaaa dodano: 12 grudnia 2018

Życzę Ci, byś domem nazwał kiedyś to samo miejsce co ja.

 Można dużo powiedzieć o... teksty

malinkowaaaa dodano: 12 grudnia 2018

"Można dużo powiedzieć o człowieku, obserwując, jak odnosi się do ludzi, wobec których nie musi być miły."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV