głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malinkowaaaa Nigdy nie potrafiłem zrozumieć ludzi którzy odchodzą bez słowa wyjaśnienia. Znikają jak tchórze nie mając za grosz odwagi by powiedzieć choćby kilka słów. Trzeb

malinkowaaaa

malinkowaaaa.moblo.pl
Nigdy nie potrafiłem zrozumieć ludzi którzy odchodzą bez słowa wyjaśnienia. Znikają jak tchórze nie mając za grosz odwagi by powiedzieć choćby kilka słów. Trzeba nie m
Nigdy nie potrafiłem zrozumieć... teksty

malinkowaaaa dodano: 1 tydzień temu

Nigdy nie potrafiłem zrozumieć ludzi, którzy odchodzą bez słowa wyjaśnienia. Znikają jak tchórze, nie mając za grosz odwagi by powiedzieć choćby kilka słów. Trzeba nie mieć za grosz rozumu w głowie i krzty moralności, żeby zrobić coś tak podłego.

 Zaniedbasz  to stracisz.  teksty

malinkowaaaa dodano: 1 tydzień temu

"Zaniedbasz, to stracisz."

„Dlatego trzeba być po prostu... teksty

malinkowaaaa dodano: 1 tydzień temu

„Dlatego trzeba być po prostu sobą. Pierdolić to, że nazwą Cię wariatem. Życie mamy jedno, nie ma więc sensu przejmować się ludźmi, którzy wygłaszają opinie. Żyjmy po swojemu, dla siebie, w miarę możliwości z dala od wścibskich oczu i wszystkich którzy odbierają nam energię.”

Pamiętaj bycie kobietą to przywilej... teksty

malinkowaaaa dodano: 1 tydzień temu

Pamiętaj bycie kobietą to przywilej, a nie kara. Masz być silna, masz kochać, masz prawo oczekiwać miłości i szacunku. Masz prawo odejść, gdy nie jesteś kochana.

 Zastanawiam się  jak często ludzie... teksty

malinkowaaaa dodano: 1 tydzień temu

"Zastanawiam się, jak często ludzie wypowiadają to "nic takiego", niewinne stwierdzenie, za którym w rzeczywistości kryje się cały świat, tyle zdarzeń, że trudno je sobie wyobrazić."

Bądź sobą i nie bój się być... teksty

malinkowaaaa dodano: 1 tydzień temu

Bądź sobą i nie bój się być „niedoskonała”! Gdzieś na świecie jest ktoś kto pokocha Twoje niedoskonałości i to jaka naprawdę jesteś. Warto być sobą – dzięki temu, kogoś oczy mogą dostrzec całe piękno jakie w sobie posiadasz…

Pragniemy stabilizacji  a marzymy o... teksty

malinkowaaaa dodano: 1 tydzień temu

Pragniemy stabilizacji, a marzymy o szaleństwie i życiu chwilą. Kiedy mamy jedno, tęsknimy za drugim. Gdy mamy to drugie, tęsknimy za pierwszym. Zawsze niespełnieni, zawsze rozdarci, zawsze nieszczęśliwi i potwornie marudni.

 Nie poznawaj ludzi po stopniach i... teksty

malinkowaaaa dodano: 1 tydzień temu

"Nie poznawaj ludzi po stopniach i tytułach. Jest wielu wybitnych ludzi wśród robotników czy sprzątaczek i wielu idiotów wśród profesorów."

 Chciałabym pogratulować tym... teksty

malinkowaaaa dodano: 1 tydzień temu

"Chciałabym pogratulować tym, którzy potrafią rankiem się uśmiechać, by następnie zalewać się łzami i krzyczeć z bólu nocą, bo to właśnie oni są tymi najsilniejszymi."

Jeżeli mężczyzna widzi silną... teksty

malinkowaaaa dodano: 1 tydzień temu

Jeżeli mężczyzna widzi silną kobietę, która radzi sobie ze wszystkim sama, powinien pogłaskać ją czule po głowie, pocałować w czoło i utulić ją do snu. Silne kobiety nie urodziły się niezniszczalne. Musiały dużo przejść i wycierpieć, aby przybrać zbroję. Niczego nie potrzebują tak, jak szansy, by poczuć się słabą i małą w ramionach mężczyzny, który im na to pozwoli.

„Przestałam się bać życia.... teksty

malinkowaaaa dodano: 1 tydzień temu

„Przestałam się bać życia. Teraz chcę je brać garściami. Oczami, ramionami, duszą. Wszystkim... I wiesz? To działa. Jestem wtedy szczęśliwa, silna i wolna. I to jest zaje*iste. Że nawet jak mi się coś nie uda, to myślę sobie: mogę to zmienić... na nowe, lepsze. Mogę spróbować jeszcze raz albo znaleźć inną drogę.”

 Zdarzają się  nie powiem... teksty

malinkowaaaa dodano: 1 tydzień temu

"Zdarzają się, nie powiem, małżeństwa do śmierci. Ale to już zabytki. Niedługo będzie się do takich wycieczki prowadzić, jak do zamków, katedr, muzeów. Małżeństwo, prawdę mówiąc, to dzisiaj spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Upada, zakłada się drugie. I się kręci, aby jakoś, aby dalej, aby do końca."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV