głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
just_true Bo w dzisiejszym świecie to smutek jest czymś normalnym a uśmiech czymś wyjątkowym. Nawet nie wiesz jakie to trudne. Patrzeć na Ciebie każdego dnia być miłą i z

just_true

just_true.moblo.pl
Bo w dzisiejszym świecie to smutek jest czymś normalnym a uśmiech czymś wyjątkowym.
Bo w dzisiejszym świecie to smutek... teksty

just_true dodano: 8 września 2012

Bo w dzisiejszym świecie to smutek jest czymś normalnym, a uśmiech czymś wyjątkowym.

Nawet nie wiesz jakie to trudne.... teksty

just_true dodano: 8 września 2012

Nawet nie wiesz jakie to trudne. Patrzeć na Ciebie każdego dnia, być miłą i zachowywać się jakby nigdy nic się nie stało. A stało się. Cholernie dużo się stało. Nawet jeśli Ty nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Ludzie mówią mi  że wreszcie im... teksty

just_true dodano: 8 września 2012

Ludzie mówią mi, że wreszcie im się udało. Lubią o tym opowiadać, o swoim szczęściu. Wtedy mówię że cieszę się, że życzę powodzenia. Idę przez park, mijam zakochane pary, niektóre znajome twarze, czasami przystanę, pogadam i odchodzę z uśmiechem. To takie urocze. Wchodzę na Facebooka widzę kolejna zmianę statusu i znowu miłe zaskoczenie. " A przecież niedawno tak narzekała, że była sama, o proszę". I tak jakoś żyję z dnia na dzień, udając że ten świat jest widocznie lepszy niż gorszy, bo przecież skoro jest miłość to musi być i dobro. A potem, późną nocą kładę się do łóżka, i cichutko sobie płacząc, myślę o tym wszystkim. Wiem, że to głupie ale codziennie tak wyobrażałam sobie nas.

Trzeba żyć dalej  trzeba skupić... teksty

just_true dodano: 8 września 2012

Trzeba żyć dalej, trzeba skupić się na przyszłości. Już to słyszałam, ale przepraszam choć bardzo się staram nie potrafię. Próbuję racjonalnie spojrzeć na to co mnie czeka, lecz w dosłownie każdej wyobrażonej sobie sytuacji pojawiasz się Ty. Zawsze znikąd, zawsze na czas i zawsze mnie uszczęśliwiasz. A przecież miałeś zniknąć. Czemu podświadomość tak bardzo chce mnie oszukać ?

Nigdy nie żałuj znajomości z kimś... teksty

just_true dodano: 8 września 2012

Nigdy nie żałuj znajomości z kimś, kto choć przez chwilę uczynił Cię szczęśliwym.

 Wiesz  słyszałem że chcesz mi... teksty

just_true dodano: 7 września 2012

-Wiesz, słyszałem że chcesz mi coś powiedzieć, jakieś dwa słowa zdaje się :)? - Spierdalaj. - Hm.. To jedno słowo. Dobrze wiesz że nie o to mi chodziło :) - Ok. Niech będzie. Spier dalaj. Dwa słowa. Zgadza się.

Lubię patrzeć jak komuś się... teksty

just_true dodano: 7 września 2012

Lubię patrzeć jak komuś się udaję. To daje taką pozytywna energię do życia, uświadamia że miłość istnieje. Gdzieś tam daleko, ale jest. I może kiedyś też przyjdzie do nas. Ale póki co przyszła do kogoś innego i też jest dobrze, zawsze o dwa uśmiechy na świecie więcej. / pierdołki na sen.

Chcę kogokolwiek  kto przyjdzie... teksty

just_true dodano: 7 września 2012

Chcę kogokolwiek, kto przyjdzie pogada, przytuli, po prostu będzie przy mnie na stałe. Potrzebuję tego, bo chcę zapomnieć. Wiem, że się oszukuję. Przecież nic mi Ciebie nie zastąpi. Ale tak cholernie chcę poczuć że też mogę żyć normalnie, jak wszyscy, mogę kochać. Tak chcę się zakochać, na nowo i już nie w Tobie. Chcę wstawać każdego dnia i mieć nadzieje że ten dzień będzie tym właśnie wyjątkowym, że coś się wydarzy, coś co sprawi że zyskam szczęście tak szybko jakbym połknęła je w pigułce. Chcę wierzyć, mieć cel, dążyć. Czemu mi to odebrałeś? Tym żyłam, tak wtedy jakoś żyłam. Teraz z dnia na dzień zdaje sobie sprawę że chyba już nie umiem. Ciężko tak jednak, bez nadziei , bez wiary, bez niczego i bez Ciebie.

Powinniśmy szukać prawdy... teksty

just_true dodano: 6 września 2012

Powinniśmy szukać prawdy, powinniśmy za wszelką cenę do niej dotrzeć, nawet jakby to oznaczało wojnę, nawet jeśli miałyby być w niej ofiary, bo zawsze są to i tak na końcu będzie pokój. Bo prawda wyzwala / przystojny Zbyszek ♥

Lubie te dni kiedy się nie... teksty

just_true dodano: 6 września 2012

Lubie te dni kiedy się nie przejmuję bo wiem że nie jesteś jedynym priorytetem w moim życiu. Szkoda że zdarzają się tak rzadko.

chyba taka kolej rzeczy :c teksty just_true dodał komentarz: chyba taka kolej rzeczy :c do wpisu 6 września 2012
Nie umiem  nie potrafię  przegrałam... teksty

just_true dodano: 5 września 2012

Nie umiem, nie potrafię, przegrałam, poddałam się. Chyba to nie wypaliło, przepraszam :c

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV