głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
just_true Dlaczego tak ciężko mi zapomnieć ? Bo jedynie przy Tobie mogłam być tak naprawdę szczęśliwa.Nadal jestem. Każde nasze spotkanie mnie uszczęśliwia nawet po tym w

just_true

just_true.moblo.pl
Dlaczego tak ciężko mi zapomnieć ? Bo jedynie przy Tobie mogłam być tak naprawdę szczęśliwa.Nadal jestem. Każde nasze spotkanie mnie uszczęśliwia nawet po tym wszystkim
Dlaczego tak ciężko mi zapomnieć ?... teksty

just_true dodano: 10 września 2012

Dlaczego tak ciężko mi zapomnieć ? Bo jedynie przy Tobie mogłam być tak naprawdę szczęśliwa.Nadal jestem. Każde nasze spotkanie mnie uszczęśliwia, nawet po tym wszystkim, nawet po pięciu minutach spędzonych z Tobą, łapię się na tym że zaciesz na twarzy pozostaje mi na kolejne dziesięć.

Ludzie podziwiają mnie za to odwagę... teksty

just_true dodano: 10 września 2012

Ludzie podziwiają mnie za to odwagę, za to że powiedziałam ci prosto w oczy o moich uczuciach. Co w tym trudnego ? Przecież zawsze lubiłam się patrzeć w te Twoje śliczne, niebieskie tęczówki.

Kiedyś byłeś szczęśliwy... teksty

just_true dodano: 10 września 2012

Kiedyś byłeś szczęśliwy, uśmiechnięty, byłeś sobą. To moja szczerość Cię zniszczyła. Zabrała całą empatię, wszystkie uczucia. To przeze mnie się zmieniłeś.

Dla innych możesz być skończonym... teksty

just_true dodano: 10 września 2012

Dla innych możesz być skończonym chujem i debilem, mogą Cię oceniać za to co mi zrobiłeś, ale żadne z nich nie wie że to kłamstwo. Bo dla mnie zawsze będziesz kimś wyjątkowym, kimś na kim mi tak cholernie zależy, do tego stopnia że jestem w stanie wybaczyć mu wszystko.

Jeśli kiedyś ktoś mi powie że... teksty

just_true dodano: 9 września 2012

Jeśli kiedyś ktoś mi powie że przeznaczenie nie istnieje, a życie jest jedną wielką zbieraniną zbiegów okoliczności - obiecuję, zaśmieję mu się w twarz.

skąd możesz wiedzieć? teksty just_true dodał komentarz: skąd możesz wiedzieć? do wpisu 9 września 2012
Czy wy tez macie wrażenie że jutro... teksty

just_true dodano: 9 września 2012

Czy wy tez macie wrażenie że jutro będzie przełomowe? Że stanie się coś, co na zawsze odmieni życie nas wszystkich ?Pozdrawiam.

nie wiesz jeszcze jak wyszło. teksty just_true dodał komentarz: nie wiesz jeszcze jak wyszło. do wpisu 9 września 2012
fuck ! dobre prawdziwe i ogólnie.. teksty just_true dodał komentarz: fuck ! dobre prawdziwe i ogólnie.. do wpisu 9 września 2012
A czasami nawet pośród setek tych... teksty

just_true dodano: 9 września 2012

A czasami nawet pośród setek tych samych depresyjnych myśli, znajdzie się ktoś kto sprawi że choć raz się tego dnia uśmiechnę. Dziękuję ♥

Byłeś jedynym  który tego... teksty

just_true dodano: 9 września 2012

Byłeś jedynym, który tego dokonał. Sprawiłeś że uwierzyłam w siebie, że moje wady w Twoich oczach były zaletami, że uśmiechałam się godzinami sama do siebie, że poczułam się wreszcie szczęśliwa. A potem spadłam z impetem na ziemię, moje uczucia rozbiły się na milion małych kawałeczków. No tak, przecież dla Ciebie to nic nie znaczyło.

Przestałam jeść. Schudłam. Kupuje... teksty

just_true dodano: 8 września 2012

Przestałam jeść. Schudłam. Kupuje coraz to nowe paski, by moje stare spodnie jakoś się trzymały, choć widocznie wiszą na mnie już od jakiegoś czasu. Zmieniłam sposób bycia. Chodzę w Twoje ulubione miejsca, zmieniłam styl ubierania się na taki, jaki lubisz. Włosy mam takie jakie zawsze Ci się podobały,każda zmiana mojego wizerunku musi być zgodna z Twoimi upodobaniami, muszę wiedzieć że uzyskam Twoją aprobatę. Polubiłam Twoją muzykę, Twoje zainteresowania są także teraz i moimi. Zobacz, tak bardzo chcę być tym Twoim pieprzonym ideałem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV