głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
iwantbeyour spotykali się raz na tydzień czasem rzadziej. obydwoje czuli to COŚ. jednak żyli w swoich światach dążyli do swoich marzeń i pragnień. zapominali o tym uczuciu

iwantbeyour

iwantbeyour.moblo.pl
spotykali się raz na tydzień czasem rzadziej. obydwoje czuli to COŚ. jednak żyli w swoich światach dążyli do swoich marzeń i pragnień. zapominali o tym uczuciu topiąc s
spotykali się raz na tydzień... teksty

iwantbeyour dodano: 3 luty 2012

spotykali się raz na tydzień, czasem rzadziej. obydwoje czuli to COŚ. jednak żyli w swoich światach, dążyli do swoich marzeń i pragnień. zapominali o tym uczuciu topiąc się w szarej codzienności. przypominali Sobie o tym uczuciu z każdym uśmiechem, gestem. coraz śmielej flirtowali, coraz odważniej okazywali swoje uczucia. jednak żadno z nich nie było na tyle odważne, żeby wprost powiedzieć co leży im na sercu.

miligram szczęścia  tony złudzeń. teksty

iwantbeyour dodano: 1 luty 2012

miligram szczęścia, tony złudzeń.

mogę udawać  że jestem dzielna i... teksty

iwantbeyour dodano: 31 stycznia 2012

mogę udawać, że jestem dzielna i sobie radzę, ale tak naprawdę każdy potrzebuje miłości. każdy potrzebuje poczuć, że jest dla kogoś najważniejszy. poczuć, że z dalekiej podróży ma do kogo wrócić, że ktoś tęskni i czeka. to poczucie bezpieczeństwa i ciepła. wszyscy potrzebujemy ciepła gdy jest zimno.

szara codzienność. w pokoju cicho i... teksty

iwantbeyour dodano: 29 stycznia 2012

szara codzienność. w pokoju cicho i pusto. w łóżku leżę sama, nie mam z kim pogadać. wiem, że nie ma Cię obok, że nie czekasz aż przyjdę, żeby z całych sił się do Ciebie przytulić. wróciła rzeczywistość. żegnaj bajko.

poczułam Jego dłoń na ramieniu:... teksty

iwantbeyour dodano: 29 stycznia 2012

poczułam Jego dłoń na ramieniu: -zostań.- wyszeptał cicho.

nagle ciepła dłoń wiedzie mnie go... teksty

iwantbeyour dodano: 29 stycznia 2012

nagle ciepła dłoń wiedzie mnie go gwiazd, oczu Twoich ton.

już za późno lub za wcześnie by z... teksty

iwantbeyour dodano: 29 stycznia 2012

już za późno lub za wcześnie by z sobą być. ♥

i kiedy już byliśmy tak blisko... teksty

iwantbeyour dodano: 29 stycznia 2012

i kiedy już byliśmy tak blisko, kiedy Twoja dłoń była na moim policzku a usta zbliżały się do moich poczułam, że nie mogę, że nie chcę się tak angażować. teraz czuję, że to był wielki błąd. bo wiele bym dała żebyś teraz mnie przytulił,pocałował.

zjawiłeś się w moim życiu  w... teksty

iwantbeyour dodano: 29 stycznia 2012

zjawiłeś się w moim życiu, w momencie, w którym potrzebowałam bliskości. przypadek?

i'm no princess. teksty

iwantbeyour dodano: 29 stycznia 2012

i'm no princess.

dowiedziała się o tym w szkole.... teksty

iwantbeyour dodano: 19 stycznia 2012

dowiedziała się o tym w szkole. zobaczyła Jego mamę całą zapłakaną. podeszła i zapytała co się stało. była cała roztrzęsiona, powiedziała, że ON nie żyje.. że miał wypadek, nie przeżył. nie mogła w to uwierzyć. wybrała Jego numer i czekała z nadzieją, że odbierze. ten głuchy dźwięk, ją przerażał. po policzkach pociekła pierwsza łza. nic się nie liczyło. poszła w ich miejsce mając nadzieję, że On się zjawi. głupią, cholerną nadzieję. nie docierało do Niej, że już nigdy nie poczuje Jego dotyku,zapachu. kiedy trochę się pozbierała, poszła do kostnicy. wzięła Jego rękę i uścisnęła z całych sił. siedziała tam kilka godzin wpatrzona w Niego. na pożegnanie pocałowała Go w usta ze słowami: -chociaż mnie zostawiłeś, nadal Cię kocham. byłeś, jesteś i będziesz najważniejszą częścią mojego życia. wtedy widziała Go ostatni raz. trumna trafiła do ziemi, pierwszy głuchy łomot piasku rzuconego o nią. płakała. do dołu rzuciła niebieską różę- symbol ich miłości.

nothing else matters ♥ teksty

iwantbeyour dodano: 19 stycznia 2012

nothing else matters ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV