głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
iwantbeyour kiedy była małą dziewczynką każdego wieczora tata opowiadał jej bajki. piękna księżniczka która została uratowana przez bohaterskiego rycerza na białym koniu. z

iwantbeyour

iwantbeyour.moblo.pl
kiedy była małą dziewczynką każdego wieczora tata opowiadał jej bajki. piękna księżniczka która została uratowana przez bohaterskiego rycerza na białym koniu. z dnia
kiedy była małą dziewczynką... teksty

iwantbeyour dodano: 17 luty 2012

kiedy była małą dziewczynką, każdego wieczora tata opowiadał jej bajki. piękna księżniczka, która została uratowana przez bohaterskiego rycerza na białym koniu. z dnia na dzień przestawała być dla niej prawdziwa aż w końcu zrozumiała, że to tylko stek bzdur. dorosła, stała się kobietą. i wtedy zjawił się On, wysoki,przystojny brunet, który wszedł cicho do Jej serca. i nawet się nie zorientowała, kiedy stał się dla niej bliższy, niż inni koledzy. i właśnie w tym momencie, miała nadzieję, że ta bajka, którą znała z dzieciństwa stała się faktem. Ona jest piękna księżniczką, a on rycerzem. jednak historia nie skończyła się happy endem i nie żyli razem długo i szczęśliwie. co za rozczarowanie, a może ironia losu?

bo jest taki ból  którego nie... teksty

iwantbeyour dodano: 17 luty 2012

bo jest taki ból, którego nie potrafisz nazwać..

są spojrzenia  których nie... teksty

iwantbeyour dodano: 15 luty 2012

są spojrzenia, których nie zapomnę. gesty, których do końca życia, nie przestanę analizować. i słowa, które już na zawsze będą w mojej podświadomości. nigdy nie wyzbędę się wspomnień. pomimo tego, jak bardzo bym chciała.

Chcę żebyś wiedział  że jest... teksty

iwantbeyour dodano: 15 luty 2012

Chcę żebyś wiedział, że jest ktoś, komu bardzo na Tobie zależy. Ktoś, komu do szczęścia wystarczy jeden Twój uśmiech. Nawet kiedy kierujesz go do innej osoby. Ten uśmiech jest tak piękny, że cieszy tego kogoś zawsze i wszędzie. Ktoś, kto chciałby zamienić z Tobą chociaż kilka słów, ale nie ma takiej możliwości, bo jest po prostu z innej ekipy. Ta osoba wie, że nie darzysz jej specjalną sympatią, wręcz nie lubisz. Mimo wszystko zawsze może patrzeć na Ciebie w szkole, kiedy spotka Cię na mieście czy gdziekolwiek. Ten ktoś przy Tobie zapomina jak się oddycha, nie potrafi powiedzieć nawet głupiego cześć. Tajemniczy ktoś nie napisze do Ciebie na gadu, smsa, ani na fb, bo boi się, że nie odpiszesz. Pewnie już zgadłeś, że to jakaś głupia zakochana w Tobie po uszy nastolatka. Ale nie martw się, nikt się nie dowie, nikomu nie powie. Po prostu ten ktoś chce, żebyś wiedział.

To uczucie wszechogarniającej pustki... teksty

iwantbeyour dodano: 15 luty 2012

To uczucie wszechogarniającej pustki, kiedy otwierając oczy szukasz w sobie siły na nowy dzień. I szybko je zamykasz, oszukujesz siebie, chcesz przedłużyć ten sen, bo on tak pięknie koi ból. A pamiętam ten czas, kiedy nie mogłam się doczekać ranka, jak biegłam do Ciebie, jak nadawałeś sens . to było tak niedawno, a wydaje mi się, że minęły wieki.

  Zupełnie inaczej jest jeśli masz... teksty

iwantbeyour dodano: 14 luty 2012

" Zupełnie inaczej jest jeśli masz kogoś, kto Cię kocha.. to Ci daje setki powodów aby żyć."

wszystko to  co pozostało to mgła... teksty

iwantbeyour dodano: 14 luty 2012

wszystko to, co pozostało to mgła wypalonych uczuć i niewypowiedziane słowa.

Po prostu utwierdź mnie w... teksty

iwantbeyour dodano: 14 luty 2012

Po prostu utwierdź mnie w przekonaniu, że dając mi swoją bluzę nie robiłeś tego tylko z grzeczności. Że gdy dotykałeś moich dłoni nie był to przypadek, patrząc w moje oczy pragnąłeś zobaczyć w nich coś więcej, niż ich kolor, a pisząc ze mną po nocach nie chciałeś tylko pokazać mi jak długo potrafisz wytrzymać bez snu..

mam wrażenie  że coraz częściej... teksty

iwantbeyour dodano: 13 luty 2012

mam wrażenie, że coraz częściej otaczają mnie fałszywi ludzie, którzy są przy mnie oczekując czegoś w zamian. nie wiem dlaczego, ale stare przyjaźnie rozlatują się zbyt szybko.

i kiedy dookoła widzę te serduszka... teksty

iwantbeyour dodano: 13 luty 2012

i kiedy dookoła widzę te serduszka, to mdli mnie od tej pieprzonej,przereklamowanej miłości. W XXI wieku jej nie ma!

nie mam niczego  skoro nie mam Ciebie... teksty

iwantbeyour dodano: 12 luty 2012

nie mam niczego, skoro nie mam Ciebie...

bo bez Ciebie nie ma mnie. teksty

iwantbeyour dodano: 12 luty 2012

bo bez Ciebie nie ma mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV