głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
iwantbeyour puste wpatrywanie się w telefon głupia nadzieja że odpiszesz. Są uśmiechy których się nie zapomina są miny które wywołują nasz uśmiech są oczy które sprawiają ż

iwantbeyour

iwantbeyour.moblo.pl
puste wpatrywanie się w telefon głupia nadzieja że odpiszesz.
puste wpatrywanie się w telefon... teksty

iwantbeyour dodano: 19 luty 2012

puste wpatrywanie się w telefon, głupia nadzieja, że odpiszesz.

Są uśmiechy  których się nie... teksty

iwantbeyour dodano: 19 luty 2012

Są uśmiechy, których się nie zapomina, są miny, które wywołują nasz uśmiech, są oczy, które sprawiają, że nie potrafimy oderwać od nich oczu, ale z tych wszystkich uśmiechów, głosów i oczu trafia się pojedynczy uśmiech, jedna barwa głosu, jeden kolor oczu, którego nigdy nie zapomnisz.

proszę  nie uśmiechaj się do mnie.... teksty

iwantbeyour dodano: 17 luty 2012

proszę, nie uśmiechaj się do mnie. próbuję być na Ciebie zła!

kiedy była małą dziewczynką... teksty

iwantbeyour dodano: 17 luty 2012

kiedy była małą dziewczynką, każdego wieczora tata opowiadał jej bajki. piękna księżniczka, która została uratowana przez bohaterskiego rycerza na białym koniu. z dnia na dzień przestawała być dla niej prawdziwa aż w końcu zrozumiała, że to tylko stek bzdur. dorosła, stała się kobietą. i wtedy zjawił się On, wysoki,przystojny brunet, który wszedł cicho do Jej serca. i nawet się nie zorientowała, kiedy stał się dla niej bliższy, niż inni koledzy. i właśnie w tym momencie, miała nadzieję, że ta bajka, którą znała z dzieciństwa stała się faktem. Ona jest piękna księżniczką, a on rycerzem. jednak historia nie skończyła się happy endem i nie żyli razem długo i szczęśliwie. co za rozczarowanie, a może ironia losu?

bo jest taki ból  którego nie... teksty

iwantbeyour dodano: 17 luty 2012

bo jest taki ból, którego nie potrafisz nazwać..

są spojrzenia  których nie... teksty

iwantbeyour dodano: 15 luty 2012

są spojrzenia, których nie zapomnę. gesty, których do końca życia, nie przestanę analizować. i słowa, które już na zawsze będą w mojej podświadomości. nigdy nie wyzbędę się wspomnień. pomimo tego, jak bardzo bym chciała.

Chcę żebyś wiedział  że jest... teksty

iwantbeyour dodano: 15 luty 2012

Chcę żebyś wiedział, że jest ktoś, komu bardzo na Tobie zależy. Ktoś, komu do szczęścia wystarczy jeden Twój uśmiech. Nawet kiedy kierujesz go do innej osoby. Ten uśmiech jest tak piękny, że cieszy tego kogoś zawsze i wszędzie. Ktoś, kto chciałby zamienić z Tobą chociaż kilka słów, ale nie ma takiej możliwości, bo jest po prostu z innej ekipy. Ta osoba wie, że nie darzysz jej specjalną sympatią, wręcz nie lubisz. Mimo wszystko zawsze może patrzeć na Ciebie w szkole, kiedy spotka Cię na mieście czy gdziekolwiek. Ten ktoś przy Tobie zapomina jak się oddycha, nie potrafi powiedzieć nawet głupiego cześć. Tajemniczy ktoś nie napisze do Ciebie na gadu, smsa, ani na fb, bo boi się, że nie odpiszesz. Pewnie już zgadłeś, że to jakaś głupia zakochana w Tobie po uszy nastolatka. Ale nie martw się, nikt się nie dowie, nikomu nie powie. Po prostu ten ktoś chce, żebyś wiedział.

To uczucie wszechogarniającej pustki... teksty

iwantbeyour dodano: 15 luty 2012

To uczucie wszechogarniającej pustki, kiedy otwierając oczy szukasz w sobie siły na nowy dzień. I szybko je zamykasz, oszukujesz siebie, chcesz przedłużyć ten sen, bo on tak pięknie koi ból. A pamiętam ten czas, kiedy nie mogłam się doczekać ranka, jak biegłam do Ciebie, jak nadawałeś sens . to było tak niedawno, a wydaje mi się, że minęły wieki.

  Zupełnie inaczej jest jeśli masz... teksty

iwantbeyour dodano: 14 luty 2012

" Zupełnie inaczej jest jeśli masz kogoś, kto Cię kocha.. to Ci daje setki powodów aby żyć."

wszystko to  co pozostało to mgła... teksty

iwantbeyour dodano: 14 luty 2012

wszystko to, co pozostało to mgła wypalonych uczuć i niewypowiedziane słowa.

Po prostu utwierdź mnie w... teksty

iwantbeyour dodano: 14 luty 2012

Po prostu utwierdź mnie w przekonaniu, że dając mi swoją bluzę nie robiłeś tego tylko z grzeczności. Że gdy dotykałeś moich dłoni nie był to przypadek, patrząc w moje oczy pragnąłeś zobaczyć w nich coś więcej, niż ich kolor, a pisząc ze mną po nocach nie chciałeś tylko pokazać mi jak długo potrafisz wytrzymać bez snu..

mam wrażenie  że coraz częściej... teksty

iwantbeyour dodano: 13 luty 2012

mam wrażenie, że coraz częściej otaczają mnie fałszywi ludzie, którzy są przy mnie oczekując czegoś w zamian. nie wiem dlaczego, ale stare przyjaźnie rozlatują się zbyt szybko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV