głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
iwantbeyour Kocham go? Nie wiem. Na pewno więcej niż lubię. Na pewno jest dla mnie ważny. Na pewno ma najfajniejszy uśmiech i oczy na świecie. I na pewno nie jestem mu do k

iwantbeyour

iwantbeyour.moblo.pl
Kocham go? Nie wiem. Na pewno więcej niż lubię. Na pewno jest dla mnie ważny. Na pewno ma najfajniejszy uśmiech i oczy na świecie. I na pewno nie jestem mu do końca obo
Kocham go? Nie wiem. Na pewno więcej... teksty

iwantbeyour dodano: 24 luty 2012

Kocham go? Nie wiem. Na pewno więcej, niż lubię. Na pewno jest dla mnie ważny. Na pewno ma najfajniejszy uśmiech i oczy na świecie. I na pewno, nie jestem mu do końca obojętna.

Tylko kobiety potrafią dostrzec i... teksty

iwantbeyour dodano: 24 luty 2012

Tylko kobiety potrafią dostrzec i cieszyć się szczegółami. To, że się na nią spojrzał, obtarł się ramieniem przechodząc obok, czy to, że wysłał jej na gadu-gadu dwukropek i gwiazdkę.

I znów poczuć   że wcale nie... teksty

iwantbeyour dodano: 24 luty 2012

I znów poczuć , że wcale nie jestem Ci obojętna - bezcenne.

Sny są odzwierciedleniem pragnień.... teksty

iwantbeyour dodano: 24 luty 2012

Sny są odzwierciedleniem pragnień. Nic dziwnego, że śnisz mi się, co noc.

i kiedy mijamy się na ulicy  tak... teksty

iwantbeyour dodano: 22 luty 2012

i kiedy mijamy się na ulicy, tak bardzo chcę Ci pokazać moją obojętność. jednak, gdy tylko powiesz mi `cześć`, kiedy się uśmiechniesz, nie potrafię być zimna i rozklejam się.

Brakuje mi tej odwagi. Tej pieprzonej... teksty

iwantbeyour dodano: 22 luty 2012

Brakuje mi tej odwagi. Tej pieprzonej odwagi! Przecież nie jest czymś wielkim podejść do chłopaka, którego się kocha, który jest dla Ciebie całym światem, prawda? Jednak w tym przypadku jest.. Ty mnie nie kochasz, to wiem.

chciałabym wreszcie wyrzucić z... teksty

iwantbeyour dodano: 22 luty 2012

chciałabym wreszcie wyrzucić z siebie wszystko to co boli. chciałabym powiedzieć Ci, co tak na serio czuję, że to Ty od pewnego czasu jesteś najważniejszym szczegółem, w tym pieprzonym życiu. że jeszcze nikt nie zamieszał mi tak w sercu i nikogo ust nie pragnęłam tak bardzo jak twoich. wiem jak jest, ja jestem tu a Ty tam, chociaż dzieli nas tak wiele to coś jednak cholernie przyciąga, z każdym dniem coraz bardziej.. to boli. boli mnie świadomość, że jesteś teraz z Nią i zapewne świetnie się bawicie. to naprawdę boli..

Nie twierdzę że mi go brakuję. Po... teksty

iwantbeyour dodano: 22 luty 2012

Nie twierdzę że mi go brakuję. Po prostu najzwyczajniej w świecie chciała bym dowiedzieć się co u niego słychać, jak się trzyma i jak układa się jego nowy związek. Zobaczyć jego uśmiechniętą twarz i ironiczne spojrzenie. Posłuchać jego wspaniałych opowieści i śmiać z głupiego zachowania, które zawsze potrafiło mnie rozśmieszyć.

Spojrzeliśmy na siebie  szukając... teksty

iwantbeyour dodano: 22 luty 2012

Spojrzeliśmy na siebie, szukając słów, które nie istniały.

jedyne co mi teraz pozostało  to... teksty

iwantbeyour dodano: 22 luty 2012

jedyne co mi teraz pozostało, to czekać aż w końcu zrozumiesz, że nie ma WAS. że Ty i Ona, nie jesteście jednością. że to wasze niby uczucie to jedna,wielka ściema. bo kiedy widzę w jaki sposób na nią patrzysz to wiem jedno. Ty jej nie kochasz. szukasz bliskości i poczucia, że komuś na Tobie zależy. tylko, że ja też mogę Ci to dać, wiesz?

magia Twoich oczu wielką tajemnicą... teksty

iwantbeyour dodano: 21 luty 2012

magia Twoich oczu wielką tajemnicą dla mnie jest.

bo w każdym telefonie są takie... teksty

iwantbeyour dodano: 21 luty 2012

bo w każdym telefonie są takie wiadomości, przy których całkiem przypadkiem są kłódeczki. również przypadkiem, wieczorem czytamy je milion razy aby wrócić do tamtych chwil. a ten pieprzony telefon, nie chce ich skasować. a ja nie mam siły tego zrobić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV