głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
iwantbeyour Każdego dnia kiedy się budzę pierwszy obraz który staje mi przed oczami to Ty... Pierwsza myśl jaka przychodzi do głowy dotyczy Ciebie. Kiedy zasypiam widzę Twą

iwantbeyour

iwantbeyour.moblo.pl
Każdego dnia kiedy się budzę pierwszy obraz który staje mi przed oczami to Ty... Pierwsza myśl jaka przychodzi do głowy dotyczy Ciebie. Kiedy zasypiam widzę Twą twarz
Każdego dnia kiedy się budzę... teksty

iwantbeyour dodano: 28 luty 2012

Każdego dnia kiedy się budzę pierwszy obraz, który staje mi przed oczami to Ty... Pierwsza myśl jaka przychodzi do głowy dotyczy Ciebie. Kiedy zasypiam widzę Twą twarz, czuję zapach, pamiętam dotyk... Zasypiam spokojnie, bo wiem, że w końcu znalazłam czego szukałam - osoby tak bliskiej memu sercu, która codziennie wypełnia lukę w moim życiu, która dostarcza mi tyle radości o jakiej inni mogą tylko pomarzyć.

Uzależnienie od Ciebie wzrastało z... teksty

iwantbeyour dodano: 28 luty 2012

Uzależnienie od Ciebie wzrastało z czasem. im więcej czasu spędziliśmy razem, im więcej pisaliśmy, tym moje uzależnienie rosło. kiedy Cię nie było, umierałam z tęsknoty, nie miałam ochoty na nic. uzależniłeś mnie dokładnie tak, jak uzależnia heroina.

To coś więcej niż przyjaźń.... teksty

iwantbeyour dodano: 28 luty 2012

To coś więcej niż przyjaźń. Dużo mniej niż miłość.

Wystarczyło  że napisałeś mi... teksty

iwantbeyour dodano: 27 luty 2012

Wystarczyło, że napisałeś mi zwykłego smsa, który nie zajął ci więcej niż 5 sekund, a ja od razu czułam się największą szczesciarą na świecie, wiesz?

On nie jest doskonały. Ty też nie... teksty

iwantbeyour dodano: 27 luty 2012

On nie jest doskonały. Ty też nie jesteś żadne z Was nigdy nie będzie idealne. Ale jeśli uda mu się rozśmieszyć Cię co najmniej raz, powoduje, że musisz się zastanowić dwa razy. Jeśli przyznaj się do ludzkich błędów, trzymaj się Go i daj Mu z Siebie tyle ile można. Nie zacznie deklamować poezji. Nie będzie myślał o Tobie w każdej chwili. Ale On da Ci część siebie, o której wie, że możesz ją złamać. Nie rań Go, nie staraj się zmienić i nie spodziewaj się więcej niż może Ci dać. Nie analizuj! Uśmiechnij się, gdy On czyni Cię szczęśliwą. Krzycz gdy Cię wkurza i tęsknij za Nim gdy Go przy Tobie nie ma. Kochaj mocno, jeśli może zaistnieć miłość, ponieważ doskonali faceci nie istnieją. Ale zawsze istnieje facet, który jest dla Ciebie idealny. - Bob Marley

Pocieszała wszystkich naokoło  nie... teksty

iwantbeyour dodano: 27 luty 2012

Pocieszała wszystkich naokoło, nie wierząc we własne słowa, ale dzięki temu ratowała innych. Natomiast sama... sama nie potrafiła sobie pomóc. A przez jej maskę nikt nie potrafił dostrzec tego smutku, który z dnia na dzień, coraz bardziej ją zabijał.

take your hand and walk away.  soad teksty

iwantbeyour dodano: 26 luty 2012

take your hand and walk away. /soad

w sumie nie wiem o czym do mnie... teksty

iwantbeyour dodano: 26 luty 2012

w sumie nie wiem o czym do mnie mówisz, ale lubię Cię słuchać.

otwierasz oczy rano i zdajesz sobie... teksty

iwantbeyour dodano: 25 luty 2012

otwierasz oczy rano i zdajesz sobie sprawę, że tak naprawdę nie masz po co wstawać. ogarnia Cię pustka i szara rzeczywistość pustych dni.

Nic do Ciebie nie czułam  zanim nie... teksty

iwantbeyour dodano: 24 luty 2012

Nic do Ciebie nie czułam, zanim nie zacząłeś pisać. Pisać codziennie. A później przestałeś. Teraz tak potwornie mi zależy. Tobie już nie.

Nie jestem z Nim  a jestem cholernie... teksty

iwantbeyour dodano: 24 luty 2012

Nie jestem z Nim, a jestem cholernie mocno o Niego zazdrosna .

Siadam z telefonem w ręku  czytam... teksty

iwantbeyour dodano: 24 luty 2012

Siadam z telefonem w ręku, czytam sms'y i żałuję, że już nie jesteśmy tak blisko jak byliśmy kiedyś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV