głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
iwantbeyour i po raz kolejny rozsądek przegrał z sercem. i z każdym kolejnym odtrąceniem bolało coraz bardziej. ale ja wciąż próbowałam. chociaż wiedziałam że ta cisza ozna

iwantbeyour

iwantbeyour.moblo.pl
i po raz kolejny rozsądek przegrał z sercem. i z każdym kolejnym odtrąceniem bolało coraz bardziej. ale ja wciąż próbowałam. chociaż wiedziałam że ta cisza oznacza z T
i po raz kolejny rozsądek przegrał... teksty

iwantbeyour dodano: 21 kwietnia 2012

i po raz kolejny rozsądek przegrał z sercem. i z każdym kolejnym odtrąceniem bolało coraz bardziej. ale ja wciąż próbowałam. chociaż wiedziałam, że ta cisza oznacza z Twojej strony odrzucenie.

Cieszę się   że za kilka godzin... teksty

iwantbeyour dodano: 15 kwietnia 2012

Cieszę się , że za kilka godzin Cię spotkam . W snach zawsze jesteś blisko .

starannie rozdzielasz rzęsy... teksty

iwantbeyour dodano: 15 kwietnia 2012

starannie rozdzielasz rzęsy, malujesz usta czerwoną szminką. zakładasz ulubioną bluzeczkę, która podkreśla Twoje kształty. spoglądasz w lusterko, posyłasz sexowne spojrzenie i wychodzisz. spotykasz go. jest daleko od Ciebie, ale pomimo tego masz nadzieję, że Cię zauważył. a kiedy poślę ten delikatny, zmysłowy uśmiech czujesz się jak w siódmym niebie.

udawałeś  że nie słyszysz  jak... teksty

iwantbeyour dodano: 11 kwietnia 2012

udawałeś, że nie słyszysz, jak każda komórka mojego ciała krzyczała, że cię potrzebuje

a kiedy wieczorem nie mogę zasnąć... teksty

iwantbeyour dodano: 9 kwietnia 2012

a kiedy wieczorem nie mogę zasnąć, wyobrażam sb, że ta ogromna i zimna poduszka to Twoje ramiona. wtulam się w nią i odrazu staje się bezpieczna.

tak strasznie dumna i pewna siebie... teksty

iwantbeyour dodano: 9 kwietnia 2012

tak strasznie dumna i pewna siebie odrzuciła jego uczucia. wydawało jej się, że stać ją na coś lepszego. a teraz? los spłatał cholernego figla. to ona walczy o Jego uczucia. o to, żeby dał jej szansę.

znacie to uczucie? gdy przyjaciółki... teksty

iwantbeyour dodano: 5 kwietnia 2012

znacie to uczucie? gdy przyjaciółki Ci mówią, że On ciągle na Ciebie patrzy. mówisz "przestańcie, to na pewno nie jest prawda" a w głębi duszy cieszysz się, masz nadzieję, że tak naprawdę jest i coś z tego wyjdzie.

i właśnie dziś uświadomiłam... teksty

iwantbeyour dodano: 5 kwietnia 2012

i właśnie dziś uświadomiłam sobie jak bardzo bym chciała być Twoja. chciałabym, żebyś przyszedł i mnie przytulił. Przecież to tak nie wiele, nie musisz nic więcej robić. Chcę poczuć się tak bezwarunkowo szczęśliwa i bezpieczna. Bo w miłości nie chodzi o całowanie się i pieszczoty, tylko o tą bliskość, którą możemy sami wytworzyć. poczucie, że jest się kochanym.

a pamiętasz ten czas  w którym... teksty

iwantbeyour dodano: 30 marca 2012

a pamiętasz ten czas, w którym potrafiliśmy być tak bezgranicznie szczęśliwi? ja pamiętam Go doskonale i pamiętam, twoje pierwsze niewinne kłamstwa, przepraszałeś. sytuacja powtarzała się, okłamywałeś mnie w każdej kwestii. aż w końcu nie potrafiliśmy ze sobą żyć. pamiętasz?

każda chwila z Tobą  jest czymś... teksty

iwantbeyour dodano: 30 marca 2012

każda chwila z Tobą, jest czymś naprawdę pięknym. czymś, czego nie da opisać się prostymi słowami.

i jedyne czego potrzebuje to ta... teksty

iwantbeyour dodano: 25 marca 2012

i jedyne czego potrzebuje to ta cudowna cisza.

poznali i zakochali się w sobie w... teksty

iwantbeyour dodano: 22 marca 2012

poznali i zakochali się w sobie w podstawówce. niby taka niedojrzała miłość. byli parą, no i nagle wszystko zaczęło się psuć. postanowili, że będą po prostu znajomymi. mijały lata. ona w tym czasie miała za sobą kilka związków, wszystkie się rozpadły. on nie mógł, a raczej nie chciał znaleźć sobie partnerki. dlaczego? prosta odpowiedź: nadal ją kochał. pomimo tego, żadne z nich nie chciało brnąć w to kolejny raz. byli dla siebie stworzeni. wszyscy znajomi kibicowali im. za każdym razem, gdy się spotykali byli niemal nierozłączni. wspólna gra w kosza, wspólne wyjście na szluga. on był zbyt nieśmiały, żeby powiedzieć wprost co leży mu na sercu. ona po prostu bała się zaryzykować. jednak kiedy spędzali czas razem, przenosili się do własnej rzeczywistości. nikt poza nimi się nie liczył. dlaczego nie są razem? są za głupi i zbyt dumni, żeby być szczęśliwi razem. wolą każdego dnia cieszyć się osobno, z różnych rzeczy. z biegiem czasu, dostrzegą to, że życie jest zbyt krótkie żeby żyć osobno.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV