głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
iwantbeyour wiesz jak to jest kiedy masz świadomość że nigdy nie będziecie razem? kiedy on wybrał inną drogę życiową samotność. więc nie płacz za każdym razem kiedy się pok

iwantbeyour

iwantbeyour.moblo.pl
wiesz jak to jest kiedy masz świadomość że nigdy nie będziecie razem? kiedy on wybrał inną drogę życiową samotność. więc nie płacz za każdym razem kiedy się poklocicie
wiesz jak to jest kiedy masz... teksty

iwantbeyour dodano: 10 lipca 2012

wiesz jak to jest kiedy masz świadomość,że nigdy nie będziecie razem? kiedy on wybrał inną drogę życiową, samotność. więc nie płacz za każdym razem kiedy się poklocicie, bo zawsze możecie się pogodzić. a My? My nie mamy nawet szans.

wrócić do tamtych dni kiedy z... teksty

iwantbeyour dodano: 10 lipca 2012

wrócić do tamtych dni,kiedy z napięciem czekałam na spotkanie z Tobą. do dni, w których byłam tak bezwarunkowo szczęśliwa.

zadzwonił budzik  już czas wstać.... teksty

iwantbeyour dodano: 9 lipca 2012

zadzwonił budzik, już czas wstać. pora przykleić ten sztuczny uśmiech, zagryzać wargi,aby nie płakać kiedy przypomnisz mi się. byle do nocy, kiedy sama w łóżku ze swoją samotnością będę leżała bezsilni, a moje serce po raz kolejny pęknie na milion części, których sama nie dam rady skleić.

czy ten facet ktorego mijam na ulicy... teksty

iwantbeyour dodano: 6 czerwca 2012

czy ten facet,ktorego mijam na ulicy, to nadal Ty?

jutro są moje urodziny. i pewnie jak... teksty

iwantbeyour dodano: 4 czerwca 2012

jutro są moje urodziny. i pewnie jak głupia będę czekała do północy,żebyś to Ty złożył mi pierwszy życzenia. zrobiłeś to pierwszy na moje imieniny i na dzień kobiet. przyzwyczailam się. ale to czekanie będzie na darmo, wiem. ty nawet nie pamiętasz o mnie a co dopiero o moich urodzinach. wejdziesz na facebooka i wyświetli Ci się taka informacja. i zlozysz mi życzenia jak setki innych osób.. ale Ty nie jesteś jak wszyscy bo nadal coś do Ciebie czuje... mimo tego,że nasze drogi się rozeszły. mimo tego,że nawet że sobą nie rozmawiamy. pamiętaj,że gdy będę dmuchala świeczki na torcie moim życzeniem będziesz Ty...

pamiętasz  te cudowne dni  w... teksty

iwantbeyour dodano: 4 czerwca 2012

pamiętasz, te cudowne dni, w których byliśmy tak bardzo szczęśliwi? nawet nie wiem kiedy oddalilismy się od Siebie...najpierw skończyło się codzienne,wieczorne pisanie. te nasze zaczepki stopniowo zmieniały się w nudne, rutynowe rozmowy. potem na ulicy zamiast normalnej rozmowy wkradło się zwykłe 'cześć'. na końcu przestaliśmy się do siebie uśmiechać. czy to nadal my?

nie chce abyś był na każde moje... teksty

iwantbeyour dodano: 15 maja 2012

nie chce abyś był na każde moje zawołanie. rano,kiedy wstanę wyslij mi sms na dzień dobry, żebym wiedziala,że mam dla kogo wstawać. kiedy się spotkamy przytul mnie i pocałuj tak jak tylko Ty potrafisz. a wieczorem,kiedy nie możemy być razem napisz mi jak bardzo mnie kochasz i potrzebujesz. proszę tylko o tyle.

a kiedy poprosisz o jeszcze jedną... teksty

iwantbeyour dodano: 13 maja 2012

a kiedy poprosisz o jeszcze jedną szansę to bądź pewny, że jej nie dostaniesz. wysmieje Cię prosto w twarz, odwróce się i z dumą odejdę.

kiedy zobaczyłam  że oglądasz jej... teksty

iwantbeyour dodano: 13 maja 2012

kiedy zobaczyłam, że oglądasz jej zdjęcia wszystko wróciło ze zdwojoną siłą. pamiętam dokładnie, jak oznajmiłeś mi, że niestety ale wolę ją. pamiętam wszystko. te dni, w których na nic nie miałam siły. codzienna walka ze sobą aby rano podnieść się z łóżka. puste wieczory i samotne spacery. i znowu mi to robisz?

milion pytań ciszy dźwięk. teksty

iwantbeyour dodano: 11 maja 2012

milion pytań,ciszy dźwięk.

'Tyle gwiazd błyszczących tylko nam... teksty

iwantbeyour dodano: 21 kwietnia 2012

'Tyle gwiazd błyszczących tylko nam, a teraz już gasnąć chcą bo słyszą myśli twe, mówiące szeptem mi...żegnaj. '

i po raz kolejny rozsądek przegrał... teksty

iwantbeyour dodano: 21 kwietnia 2012

i po raz kolejny rozsądek przegrał z sercem. i z każdym kolejnym odtrąceniem bolało coraz bardziej. ale ja wciąż próbowałam. chociaż wiedziałam, że ta cisza oznacza z Twojej strony odrzucenie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV