głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
iwantbeyour i gdybym mogła cofnąć czas i zdecydować czy chcę Cię poznać bez zastanowienia pojechalabym w to samo miejsce upajałabym się Twoim uśmiechem. tylko teraz nie poz

iwantbeyour

iwantbeyour.moblo.pl
i gdybym mogła cofnąć czas i zdecydować czy chcę Cię poznać bez zastanowienia pojechalabym w to samo miejsce upajałabym się Twoim uśmiechem. tylko teraz nie pozwolila
i gdybym mogła cofnąć czas i... teksty

iwantbeyour dodano: 22 lipca 2012

i gdybym mogła cofnąć czas i zdecydować czy chcę Cię poznać, bez zastanowienia pojechalabym w to samo miejsce, upajałabym się Twoim uśmiechem. tylko teraz, nie pozwolilabym Ci odejść..

oglądając stare zdjęcia... teksty

iwantbeyour dodano: 22 lipca 2012

oglądając stare zdjęcia, przywołuje wspomnienia. tylko one mi po Tobie zostały.

z bólu zagryzam wargi  przewracam... teksty

iwantbeyour dodano: 19 lipca 2012

z bólu zagryzam wargi, przewracam się z boku na bok. a wszystko po to,aby nie pozwolić zaszklić się oczom, aby nie dać się zwyciężyć bólowi. jeszcze tylko pomodle się do Boga o sen, on ostatnio najbardziej mnie koi.

po cichu ukryłeś się w mojej... teksty

iwantbeyour dodano: 19 lipca 2012

po cichu ukryłeś się w mojej podświadomości. a ja myślałam,że zapomniałam, odkochałam się. i wtedy właśnie przyszedłeś Ty w tym cudownym śnie, przez który znów przez najbliższe tygodnie będę musiała się zbierać...

wiesz jak to jest kiedy masz... teksty

iwantbeyour dodano: 10 lipca 2012

wiesz jak to jest kiedy masz świadomość,że nigdy nie będziecie razem? kiedy on wybrał inną drogę życiową, samotność. więc nie płacz za każdym razem kiedy się poklocicie, bo zawsze możecie się pogodzić. a My? My nie mamy nawet szans.

wrócić do tamtych dni kiedy z... teksty

iwantbeyour dodano: 10 lipca 2012

wrócić do tamtych dni,kiedy z napięciem czekałam na spotkanie z Tobą. do dni, w których byłam tak bezwarunkowo szczęśliwa.

zadzwonił budzik  już czas wstać.... teksty

iwantbeyour dodano: 9 lipca 2012

zadzwonił budzik, już czas wstać. pora przykleić ten sztuczny uśmiech, zagryzać wargi,aby nie płakać kiedy przypomnisz mi się. byle do nocy, kiedy sama w łóżku ze swoją samotnością będę leżała bezsilni, a moje serce po raz kolejny pęknie na milion części, których sama nie dam rady skleić.

czy ten facet ktorego mijam na ulicy... teksty

iwantbeyour dodano: 6 czerwca 2012

czy ten facet,ktorego mijam na ulicy, to nadal Ty?

jutro są moje urodziny. i pewnie jak... teksty

iwantbeyour dodano: 4 czerwca 2012

jutro są moje urodziny. i pewnie jak głupia będę czekała do północy,żebyś to Ty złożył mi pierwszy życzenia. zrobiłeś to pierwszy na moje imieniny i na dzień kobiet. przyzwyczailam się. ale to czekanie będzie na darmo, wiem. ty nawet nie pamiętasz o mnie a co dopiero o moich urodzinach. wejdziesz na facebooka i wyświetli Ci się taka informacja. i zlozysz mi życzenia jak setki innych osób.. ale Ty nie jesteś jak wszyscy bo nadal coś do Ciebie czuje... mimo tego,że nasze drogi się rozeszły. mimo tego,że nawet że sobą nie rozmawiamy. pamiętaj,że gdy będę dmuchala świeczki na torcie moim życzeniem będziesz Ty...

pamiętasz  te cudowne dni  w... teksty

iwantbeyour dodano: 4 czerwca 2012

pamiętasz, te cudowne dni, w których byliśmy tak bardzo szczęśliwi? nawet nie wiem kiedy oddalilismy się od Siebie...najpierw skończyło się codzienne,wieczorne pisanie. te nasze zaczepki stopniowo zmieniały się w nudne, rutynowe rozmowy. potem na ulicy zamiast normalnej rozmowy wkradło się zwykłe 'cześć'. na końcu przestaliśmy się do siebie uśmiechać. czy to nadal my?

nie chce abyś był na każde moje... teksty

iwantbeyour dodano: 15 maja 2012

nie chce abyś był na każde moje zawołanie. rano,kiedy wstanę wyslij mi sms na dzień dobry, żebym wiedziala,że mam dla kogo wstawać. kiedy się spotkamy przytul mnie i pocałuj tak jak tylko Ty potrafisz. a wieczorem,kiedy nie możemy być razem napisz mi jak bardzo mnie kochasz i potrzebujesz. proszę tylko o tyle.

a kiedy poprosisz o jeszcze jedną... teksty

iwantbeyour dodano: 13 maja 2012

a kiedy poprosisz o jeszcze jedną szansę to bądź pewny, że jej nie dostaniesz. wysmieje Cię prosto w twarz, odwróce się i z dumą odejdę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV