głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Czy Ty też masz coraz większe... teksty

gamman dodano: dziś o 01:15

Czy Ty też masz coraz większe wrażenie, że tysiącleciami Słońce świeci, Księżyc daje blask a Ziemia krąży podtrzymując życie abyśmy mogli być razem. Przecież nic nie ma sensu bez Ciebie, przecież piszesz, że dopiero teraz widzisz.

Jeszcze jedno słowo a pojadę do... teksty

gamman dodano: dziś o 01:06

Jeszcze jedno słowo a pojadę do Ciebie tylko po to aby budzić się obok Ciebie.

Spoko po co spać piszmy do siebie... teksty

gamman dodano: dziś o 01:03

Spoko, po co spać, piszmy do siebie, tylko może lepiej siedzieć teraz obok i szeptać to wszystko do ucha.

A takie miałem spokojne poukładane... teksty

gamman dodano: dziś o 01:00

A takie miałem spokojne, poukładane życie. Koszmar.

Może czujemy zbyt mocno może... teksty

gamman dodano: dziś o 00:57

Może czujemy zbyt mocno, może wyczerpujemy pokłady miłości wszechświata tylko na nas. Biedni ludzie, zabierzemy im chyba wszystko.

Zasypiam z Tobą pod powiekami z... teksty

gamman dodano: dziś o 00:53

Zasypiam z Tobą pod powiekami, z dotykiem twoich dłoni, z dźwiękiem słów słodkich jak miód. Nie wiem już jak mogłem oddychać kiedy Cię nie było, chcę oddychać teraz jak dziś, gdy byłaś w moich objęciach i drżałaś. Jest zbyt idealnie aby to była jawa, śnimy więc razem na zawsze.

Niebo przy Tobie niebo to Ty niebo... teksty

gamman dodano: 2 dni temu

Niebo przy Tobie, niebo to Ty, niebo jest w nas. Dziś nie rozstajemy się, wierzę że jesteśmy razem nawet jeśli na razie uśmiechamy się do siebie w odzielnych pokojach. Dziś wszystkie wybory są takie łatwe, zawsze wybieram Ciebie. Może rzuciłaś na mnie urok tym słodkim, spokojnym i radosnym głosem, jeśli tak to nie przestawaj mówić, chyba że chcesz mnie pocałować, wtedy odurzaj mnie dotykiem twoich warg, opowiadaj muśnięciami zaklęcia, które zatrzymają czas.

Zasypiam bliżej Ciebie niż tego... teksty

gamman dodano: 3 dni temu

Zasypiam, bliżej Ciebie niż tego łóżka bez serca. Wypełniłaś mnie, drżałem przed chwilą Twoimi słowami a teraz tulą mnie do snu, jakbym nie musiał obawiać się niczego, nawet śmierci.

Włączyłem muzykę żeby dalej... teksty

gamman dodano: 3 dni temu

Włączyłem muzykę żeby dalej pojmować co piszesz. Widzę, że czujesz jak ja, nie muszę się bać, że czuję zbyt wiele, niech jutro pochłonie nas na zawsze, czy w słowach, czy w milczeniu jednoczmy się w tej miłości. Reszta świata niech zazdrości, niech znika, niech jaśnieje wokół, wszystko jedno, oby tylko nie przeszkodziła nam być.

Odpisujesz że już sypiasz ze mną... teksty

gamman dodano: 3 dni temu

Odpisujesz, że już sypiasz ze mną od dawna w myślach. To, to... Do jutra, będę na lotnisku a potem możemy zasnąć gdzie chcesz.

Padam oczy przestają widzieć... teksty

gamman dodano: 3 dni temu

Padam, oczy przestają widzieć telefon, spadam gdzieś w Twoje objęcia ale wracam aby napisać że starałem się nadrobić wszystko aby być zaraz z Tobą kiedy tylko zapragniesz. Zaraz zasnę, ale chciałbym zasypiać z Tobą, chyba Ci to napiszę, poznaj mnie kiedy nie panuje nad sobą.

Wracasz do mnie wcześniej wybierasz... teksty

gamman dodano: 3 dni temu

Wracasz do mnie wcześniej, wybierasz mnie ponad rodzicami. Chyba mnie nienawidzą choć nie znają, chyba mnie kochasz choć znasz tak mało, chyba nie mogę być bardziej szczęśliwy, kocham Cię.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 7 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV