głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Wracasz do mnie wcześniej  wybierasz... teksty

gamman dodano: 1 tydzień temu

Wracasz do mnie wcześniej, wybierasz mnie ponad rodzicami. Chyba mnie nienawidzą choć nie znają, chyba mnie kochasz choć znasz tak mało, chyba nie mogę być bardziej szczęśliwy, kocham Cię.

Słowami stopiłaś moje... teksty

gamman dodano: 1 tydzień temu

Słowami stopiłaś moje wątpliwości, wierzę Ci i pozwoliłem spłonąć mojej nieufności, świece barykad rozsądku zmieniłaś w śmieszne twory obaw, jestem Twój, napiszę Ci to zaraz, jutro udowodnię.

Jestem taki zmęczony  proszę... teksty

gamman dodano: 1 tydzień temu

Jestem taki zmęczony, proszę, przestań już pisać. Co? No dobrze, pisz więcej.

Nie mogę spać bo każdy dzień... teksty

gamman dodano: 1 tydzień temu

Nie mogę spać bo każdy dzień czynisz zbyt pięknym aby go kończyć.

Widziałem wczoraj ptaka  leciał... teksty

gamman dodano: 1 tydzień temu

Widziałem wczoraj ptaka, leciał pośród śniegu zamieci, przecinał przestrzeń targany podmuchami wrogimi, lecz celu nie utracił, złowrogie prądy zwyciężył. Może to anioł nasz diabła przeciwności pokonuie i spotkanie nasze gotuje, aby oświetlić ziemi choć skrawek szczęściem naszych istnień, co sam Bóg oczekuje

Nie mów  że kochasz  nie powiem... teksty

gamman dodano: 1 tydzień temu

Nie mów, że kochasz, nie powiem, że kocham, niech mówią pocałunki i dłonie, niech słowa głaszczą nasze uszy, objęcia zabierają z tego świata, na zawsze, już nigdy nie wracajmy, zapadniemy jak gwiazda w nieskończoną jedność.

Wcale nie chcę wiedzieć co przed... teksty

gamman dodano: 1 tydzień temu

Wcale nie chcę wiedzieć co przed nami, chcę mieć oczy szeroko otwarte na to co teraz.

Jeśli setki kilometrów zbliżają... teksty

gamman dodano: 1 tydzień temu

Jeśli setki kilometrów zbliżają nas dziś do sebie, to co się wydarzy gdy nasze usta zetkną się ponownie?

Pośród zepsutych ludzi  w świecie... teksty

gamman dodano: 1 tydzień temu

Pośród zepsutych ludzi, w świecie skazanym na zagładę odnajdujesz mnie. Słowa podążają swiatlowodem, w eterze płyną zdjęcia, uderzają w czułe punkty. Myślałem, że zdobywam Cię jak myśliwy ale to ty krępujesz uśmiechem i dreszczem podniecenia.

Pamiętam jak pierwszy raz Cię... teksty

gamman dodano: 1 tydzień temu

Pamiętam jak pierwszy raz Cię zobaczyłem. Przez chwilę zapomniałem dlaczego jestem w tym miejscu, jednak myśl, że taka dziewczyna na pewno ma chłopaka albo męża, otrzeźwiła mnie. Cieszyłem się jednak, że to nie Ciebie przysłali do mnie, nie mógłbym skupić się na tych negocjacjach. Coś mnie jednak wołało, coś uciekało za drzwiami. Nagle to co wydawało się najważniejsze, z czym tu przyszedłem było tylko formalnością a zacząłem szukać wzrokiem Ciebie jakby ktoś podpowiadał sercu, że to ma sens. Na lunchu o coś zapytałem, coś odpowiedziałaś i już nie wiem czy to nasze uśmiechy, czy dźwięk głosów, a może rozszerzające się źrenice sprawiły, że staliśmy tam przez chwilę wpatrzeni, blokując kolejkę. Potem wszystko było łatwiejsze, jakby nasze duszę zawarły pakt bez naszej wiedzy. Wiedzieliśmy, że to nie ostatni raz kiedy się widzimy ale krążyliśmy żartami i spojrzeniami wokół pytania o kolejne spotkanie.

Niedawno skończyłem pracę. Trudno... teksty

gamman dodano: 1 tydzień temu

Niedawno skończyłem pracę. Trudno mi się myśli, jakbym wszystkie zasoby umysłu pozostawił w tym komputerze. Pozostały tylko uczucia, płyną między moimi komórkami razem z muzyką i twoimi słowami. Zmęczenie przestaje mieć znaczenie gdy dotykają mnie pięknem. Tulisz się do mnie szeptami ze słuchawki a ja mało rozumiem, dużo czuję i wiem, że warto budzić się jutro.

Szare niebo  otoczyło szare ulice... teksty

gamman dodano: 1 tydzień temu

Szare niebo, otoczyło szare ulice, z. szarymi ludźmi, w szarych strojach wokół ogołoconych z koloru drzew. Mijające mnie ksenonowe świata, ledowe prostokąty szarych bloków irytują swoją niemocą rozświetlania dnia. Brakuje mi jedynie twoich brązowych oczu, które pokonują każdą szarość nawet czającą się w sercach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV