głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Rozmawiamy o wszystkim a potem... teksty

gamman dodano: 1 tydzień temu

Rozmawiamy o wszystkim a potem wysyłasz mi swój uśmiech. Nie ma takich chmur, które mogłyby dzisiaj rzucić cień.

Chwile oczekiwania  aż znajdziesz... teksty

gamman dodano: 1 tydzień temu

Chwile oczekiwania, aż znajdziesz się w moich ramionach stały się nagle wielkimi górami, Twoje słowa niosą mnie jednak ponad nimi, a tu wysoko, gdzie promienie twej jasnej, czystej duszy powodują uśmiech, góry to tylko kamyczki.

Nowy dzień przywołuje energię... teksty

gamman dodano: 2 tygodnie temu

Nowy dzień przywołuje energię, trening odnawia spokój. Praca nad tym projektem pomaga pozbierać myśli. Twoje wiadomości tulą serce, mimo tylu mil rozstania. Bałem się, że Twoje plany oderwą nas o siebie ale były cudze. Chcesz wrócić, czekam, będziesz chciała jechać, pojadę z Tobą.

Dawno nie piłem alkoholu ale czy po... teksty

gamman dodano: 2 tygodnie temu

Dawno nie piłem alkoholu ale czy po 6 piwie 4,9 % objętości nie powinienem być troszkę pijany? Tymczasem żadnego zawrotu w głowie, żadnego utrudnionego myślenia. A myślałem, że to mi chociaż pomoże usnąć bez przejmowania się tą zasraną Anglią.

Jedziesz z rodzicami odwiedzić... teksty

gamman dodano: 2 tygodnie temu

Jedziesz z rodzicami odwiedzić rodzinę w Anglii. Pierwszy raz boję się czy samolot doleci na miejsce. Świadomość, że nie mogę w kazdej chwili wsiąść do auta i być u Ciebie ciąży mi jak słaby kebab. A teraz płaczesz, bo rodzice pokłucili się z Tobą o mnie. No cóż, z perspektywy ich bogactwa jestem nikim, mogę to przeżyć ale to, że namawiają Cię na pozostanie w Anglii? Pieprzę Anglię, ale jak trzeba będzie to pojadę ją podbić, żeby Cię uwolnić. Nie płacz proszę, przytulę Cię gdy wrócisz, przytulę Cię gdy tam zostaniesz.

Też chciałbym spotykać się... teksty

gamman dodano: 2 tygodnie temu

Też chciałbym spotykać się codziennie i pewnie byłoby tak gdybyśmy mieszkali bliżej ale nie zrezygnuję z tego czemu poświęcam czas, bo zostawiłem sobie tylko te rzeczy, które pomagają mi być kim jestem i stawać się jeszcze lepszym. Ech to brzmi samolubnie ale przynajmniej wiesz, że nie zapuszczę brzucha i nie będę siedział tępo przed ekranem żyjąc z zasiłku.

Wiem  że nie jesteś doskonała ale... teksty

gamman dodano: 2 tygodnie temu

Wiem, że nie jesteś doskonała ale jesteś doskonała dla mnie. Wiem, że masz wady ale biorę je z zestawie z ciepłym słowem, spokojem, poczuciem humoru, radością życia, szacunkiem i dobrem, którym emanujesz. Nie śmiem Cię oszukiwać, zobacz kim jestem abyś nigdy nie żałowała, abyś zostając była pewna, że Cie nie zepsuję. Wolałbym widzieć Cię w ramionach innego niż zniszczyć, wolę smagać moje słabości i czołgać się po stopniach do raju niż Cię stracić.

Wiesz  że po spotkaniach z Tobą... teksty

gamman dodano: 2 tygodnie temu

Wiesz, że po spotkaniach z Tobą wracam i usypiam gdzie popadnie. Potem budzę się i ciężko uwierzyć, że można spotkać na tym świecie kogoś tak dobrego, miłego, pozytywnego. Uwierzyłem w tę dobroć i sam staję się lepszym człowiekiem. Opowiadam o Tobie przyjaciołom, pytają o ciało a ja opowiadam o duszy i żarty cichną, każdy tęskni za Tym co odnalazłem w Tobie. Nie znikaj jak senne marzenie w promieniach poranku, bądź blisko abym mógł upewniać się ciągle, że jest szansa fla ludzkości.

Wychodzisz z tramwaju. nie mogę... teksty

gamman dodano: 2 tygodnie temu

Wychodzisz z tramwaju. nie mogę oddychać. Widzisz mnie, uśmiechasz się, już nie stoję na chodniku, unoszę się, już jestem Twój z całą potęgą, która czekała na Ciebie. Ciało jest niezniszczalne, serce pisze myślom błyskotliwe pytania i odpowiedzi. Zanim usłyszymy refren jesteś moją, zaklinam Cię każdym słowem, gestem, spojrzeniem. Pragnienia stykają się ustami, czujemy to samo. Teraz pozostało udawać, że cieszymy się muzyka inną niż tą, która grają nasze myśli. Odwożę Cię a Ty, chcesz być blisko aż trudno zmieniać biegi. Stoimy tam, a twoi rodzice patrzą jak kochasz mnie, jak kocham Cię tymi oczami połączonymi zaledwie opuszkami palców, które nie chcą odpuścić tego wieczoru. Dobranoc, niech sen przyniesie nam ulgę i połączy nas jak najprędzej.

Och  twoi rodzice są u Ciebie i... teksty

gamman dodano: 2 tygodnie temu

Och, twoi rodzice są u Ciebie i będą chcieli mnie zobaczyć kiedy Cię odwiozę. No i fajnie, podziękuję im, że pomogli Ci zostać tak cudowną dziewczyną. Serio, chyba ich uściskam i ucałuję.

  Nie  mamo  nigdy się tak nie... teksty

gamman dodano: 2 tygodnie temu

- Nie, mamo, nigdy się tak nie zauroczyłem. - A wtedy jak... - a wtedy byłem zbyt głupi, żeby wiedzieć czym jest prawdziwe piękno - wtedy też tak myślałeś - a teraz wiem

Zamiast Tobie odpisałem kumplowi.... teksty

gamman dodano: 2 tygodnie temu

Zamiast Tobie odpisałem kumplowi. Odpisał że mnie kocha. Ale nie bój się to było takie bezpośrednie, takie... nudne.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV