głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Może życie jest zbyt krótkie  zbyt... teksty

gamman dodano: 2 tygodnie temu

Może życie jest zbyt krótkie, zbyt małe, by pomieścić wszystkie dążenia, pozwolić pochłanąć się wszystkiemu co kochamy. Może to ja oddaję się zbyt łatwo, spalam dla tego co wspaniałe. Przeklete wybory, spadają na niedoskonałych. Czas zakazuje brać pełnymi garściami. Kto da mi wieczność, ten prawo ma zdecydować. Może poukładam z Nim puzzle tego życia. Dziś jednak rozrywam sercę i wlewam je we wszystko co robię, dopóki mogę, dopóki wystarcza go Tobie.

Tak cieszyłem się z tego co... teksty

gamman dodano: 2 tygodnie temu

Tak cieszyłem się z tego co osiągnąłem a dziś wydaje mi się to niczym w porównaniu z radością jaką bym miał gdybyś zasypiała teraz koło mnie.

W nocy spałem 9 godzin a dziś... teksty

gamman dodano: 2 tygodnie temu

W nocy spałem 9 godzin a dziś przespałem pół dnia. Zajęcia, treningi, siłownia, praca to pikuś przy tych emocjach. Ale nie martw się, że nie odpisuję, nie odpoczywam od Ciebie, odpoczywam żeby dla Ciebie być.

Postanowiłem być całkowicie... teksty

gamman dodano: 2 tygodnie temu

Postanowiłem być całkowicie szczery tym razem i wiem, że się uda tylko muszę mniej mówić.

A gdyby tak rzucić wszystko i... teksty

gamman dodano: 2 tygodnie temu

A gdyby tak rzucić wszystko i zamieszkać razem na końcu świata w namiocie hipisów

Rozpieszczasz mnie dziś... teksty

gamman dodano: 2 tygodnie temu

Rozpieszczasz mnie dziś wiadomościami. Każda z nich to dowód, że jestem w twych myślach, każda jak łyk redbulla dla ciała, jak muzyka dla roztańczonego ducha.

Nie wierzę w magię choć było... teksty

gamman dodano: 2 tygodnie temu

Nie wierzę w magię choć było magicznie. Wierzę w to że ktoś wiadział nas wcześniej i pozwolił na spotkanie kiedy mogliśmy dać sobie tyle radości.

Drzewa nam świadkiem  że dziś... teksty

gamman dodano: 2 tygodnie temu

Drzewa nam świadkiem, że dziś zaczęliśmy żyć. Biegliśmy pustynią aż w zjednoczeniu dusz naszych jaśniejemy nad brzegiem nieba. Gwiazdy tańczą wokół naszych ciał połączonych objęciami szczęścia, dreszcze zachwytu zamknęły świat wokół nas. Słowa przypominają śpiew, mrugnięca przerywają lot między galaktykami naszych źrenic, w sekundach powstają nowe wszechświaty, w których każdy wybór jest dobry jeśli jesteśmy razem. Zostań tu, w tej chwili, niech czas nie wyrwie nam serc.

Analizuje  każde słowo  każdy gest... teksty

gamman dodano: 2 tygodnie temu

Analizuje, każde słowo, każdy gest, szukam w nim potwierdzenia, że zakochujesz się jak ja, że każda sekunda zapierała dech również w twej piersi. Myśli nie nadążały za uczuciami, słowa za westchmieniami serca a jednak mówiłaś językiem zakochanych, patrzyłaś oczami zaczarowanymi miłością. Chwytałaś moją dłoń między słowami, obejmowałaś w milczeniu oczekiwania na moje usta.

Chwile które przeminą  uczyńmy je... teksty

gamman dodano: 2 tygodnie temu

Chwile które przeminą, uczyńmy je doskonałymi aby były kotwicą w przyszłości. Zatracam się w nich, jakby świat miałby przestać istnieć zaraz po tym jak spojrzysz mi w oczy z tymi wypiekami na policzkach.

Poprzestawiałem cały tydzień i... teksty

gamman dodano: 11 stycznia 2023

Poprzestawiałem cały tydzień i możemy się spotkać. Prosta sprawa, musiałem zadzwonić tylko w pięćdziesiąt miejsc.

Chyba już wiosna  budynki mają... teksty

gamman dodano: 11 stycznia 2023

Chyba już wiosna, budynki mają dziś rano weselsze kolory, trawa błyszczy pomarańczowym światłem. To musi być ona, gdy słońce oślepia na zakrętach a na niebie płyną klucze. Wiosna i choć chłodno wciąż, przepływa przyjemny dreszcz jak od ciepłego podmuchu gdy piszesz że tęsknisz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV