głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Krążysz wokół jak spren wiatru... teksty

gamman dodano: 9 stycznia 2023

Krążysz wokół jak spren wiatru, czasem porywasz moje myśli i tańczysz aż pośród mglistej szarości odnajduję uśmiech. Siadasz na ramieniu i szepczesz wspomnieniem poprzednich spotkań, usypiasz moje oburzenie na zło tego świata ale przestań już, to daje mi siłę aby walczyć o lepsze jutro również dla nas. Leć, głoś wieść, że jestem zdobywcą i choć czasem przegrywam zawsze się podnoszę, szukam tego co najlepsze na tym świecie dlatego spotkałem Ciebie.

Krew w ustach i uderzenie o matę... teksty

gamman dodano: 9 stycznia 2023

Krew w ustach i uderzenie o matę stanowczo otrzeźwia. Do tego terminy z wieloma wykrzyknikami przypomniały, że nie mogę żyć Tobą cały czas ale ciągle mogę żyć również dla Ciebie.

Twój głos niesie mnie obłokami... teksty

gamman dodano: 8 stycznia 2023

Twój głos niesie mnie obłokami spokoju, oczy oczyszczają świat z kłamstw, w uśmiechach dopowiadasz to co powstrzymały usta. Ktoś skrzyżował nasze drogi w odpowiednim momencie, jeszcze nikt nie zniszczył Cię, ocalałaś nie tracąc blasku. Dotykasz mojej dłoni i zamiast uciec, splatają się nasze palce ale jakby same dusze. Nigdy świat nie znikał by zamknąć się całą jego dobrocią w dotyku ust jak dziś, jakby sam Bóg wstrzymał oddech. Nie żyłem ale jakbym żył najbardziej, kiedy życie zamyka się w takiej chwili wiesz, że właśnie wchodzisz na tę drogę z której nie będziesz chciał nigdy zawróci. Do jutra Kochanie.

Czy to niebezpocznie wierzyć  że... teksty

gamman dodano: 8 stycznia 2023

Czy to niebezpocznie wierzyć, że jutro też będzie cudowne, czy nie nadużywamy dobroci Boga będąc tak szczęśliwi. Może będziemy mogli żyć ze sobą tak jak tańczyliśmy, śmiejąc się z potknięć, wirując tylko wokół siebie, trzymając się za dłonie i tuląc aż do końca utworu.

Próbowałem wczoraj zebrać w... teksty

gamman dodano: 8 stycznia 2023

Próbowałem wczoraj zebrać w pamięci każdy Twój ruch i gest, niczym, kryształki diamentowego deszczu, dziś otworzyłem woreczek wspomnień i były tylko tęczowymi błyskami. Notowałem wszystkie Twoje słowa w umyśle ale wylały się, krążą w żyłach przyjemnym dreszczem. Echem odbijają się twoim głosem, spokojnym jak pola ruszane lipcowym powiewem. Napełniłem się Tobą lecz zauważyłem, że to niemożliwe, odkryłem otchłań czasu, gdzie każda nowa sekunda pragnie Cię od nowa. Jak dobrze, że dziś byłaś, że chciałaś być tam gdzie ja, gdzie nawet cisza grała muzykę, nasze ciała tańczyły w bezruchu, nasze oczy mówiły poematy zamiast ust, a usta, usta stygły gdy już powiedziały do jutra.

Wracam trenować  wracam pracować... teksty

gamman dodano: 8 stycznia 2023

Wracam trenować, wracam pracować, już nie tylko dla siebie, nagle każdy wysiłek nabrał większego sensu, nagle muszę być jeszcze lepszy.

Wspólna kawka to super pomysł... teksty

gamman dodano: 8 stycznia 2023

Wspólna kawka to super pomysł, odpisałem szukając w pośpiechu niedresowych spodni.

Pierwsza myśl dzisiaj  czy Ty też... teksty

gamman dodano: 8 stycznia 2023

Pierwsza myśl dzisiaj, czy Ty też się tak cieszysz po obudzeniu.

Czy mgła nie wydląda dziś pięknie... teksty

gamman dodano: 7 stycznia 2023

Czy mgła nie wydląda dziś pięknie, czy to nie cudownie, że wiosna niedługo ulistowi te badyle drzew, och jakich miłych ludzi dziś spotykam, tyle uśmiechu. Dzisiejsze ćwiczenia jakoś mało zmęczyły, a ten sok, jaki smaczny, cud stworzenia. Wskazówki zegara są dziś po mojej myśli biegną w dobrą stronę. Czy jestem przejęty? Nie, jestem zbyt zajęty radosnym oczekiwaniem.

No i napisałaś i teraz uśmiecham... teksty

gamman dodano: 6 stycznia 2023

No i napisałaś i teraz uśmiecham się jak głupi zamiast smucić bo nie kupiłem nic na kolację. Może to szczęście mi wystarczy. Jednak nie, idę do sklepu, najwyżej ludzie będą uciekali przed wariatem szczerzy się do telefonu.

Wyczerpany dniem  siedzę pisząc co... teksty

gamman dodano: 6 stycznia 2023

Wyczerpany dniem, siedzę pisząc co mi myśl przyniesie i jakbym słyszał wołanie każdej sekundy, że umiera bez sensu bo nie jesteśmy teraz razem. Cieszę się jednak, że ta sama przestrzeń i czas pochłaniają nas i łączą. Gdzieś w tym niewidzailnym wymiarze powstała więź, która zbliża choć jesteśmy daleko. Już za dwa dni będziesz przy mnie, spojrzeniem wymazesz myśli, które będę musiał zbierać, żeby zachwycać słowami. W tańcu zapomnimy o wszystkim a na koniec dnia może będziesz moja, będę Twój.

Oczywiście nie powiem Ci jak bardzo... teksty

gamman dodano: 6 stycznia 2023

Oczywiście nie powiem Ci jak bardzo mi zależy, oczywiście nie będę pisał zawsze kiedy pragnę, teraz gramy w najlepszą grę na świecie, zczytujemy prawdę tylko z naszych źrenic, odsłaniamy karty w uśmiechach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV