głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo Tak trudno jest być przedmiotem w torebce tylko na gorsze dni. Czasami zbyt dużo marzymy. Wznosimy się zbyt wysoko nad ziemią i nie potrafimy odnaleźć drogi gdy

eldoo

eldoo.moblo.pl
Tak trudno jest być przedmiotem w torebce tylko na gorsze dni.
Tak trudno jest być przedmiotem w... teksty

eldoo dodano: 18 listopada 2012

Tak trudno jest być przedmiotem w torebce tylko na gorsze dni.

Czasami zbyt dużo marzymy. Wznosimy... teksty

eldoo dodano: 18 listopada 2012

Czasami zbyt dużo marzymy. Wznosimy się zbyt wysoko nad ziemią i nie potrafimy odnaleźć drogi, gdy nasze stopy poczują grunt. I czasem marzenia zabijają rzeczywistość i rzeczywistość zabija marzenia. Ale wolno nam marzyć, wolno nam szybować ponad ciałem, wolno nam popełniać błędy. Bo czasami błędy zabijają duszę i dusza zabija błędy. I czasami jesteśmy duszą, czasami umieramy. I jesteśmy błędem. Nie ma duszy, nie ma błędu, nie ma nas. Są tylko marzenia, te najbardziej skryte. I te, które ranią najgłebiej i niszczą doszczętnie.

Odległość dla miłości jest... teksty

eldoo dodano: 18 listopada 2012

Odległość dla miłości jest niczym, jednak tęsknota pojawia się już przy pierwszym metrze.

Ze wszystkich dróg prowadzących do... teksty

eldoo dodano: 18 listopada 2012

Ze wszystkich dróg prowadzących do szczęścia w życiu żadna nie jest tak skuteczna jak przyjaźń.

Czuję  że jest  tak blisko jak... teksty

eldoo dodano: 18 listopada 2012

Czuję, że jest, tak blisko jak jeszcze nigdy wcześniej. Jest obok mnie, jest w sercu. I w jednej chwili pragnę, by to już nigdy więcej się nie skończyło. By to co mamy trwało już do końca, by był już do końca. Znów się uśmiecha, a ja czuję się jak największa szczęściara na świecie. Przytula mnie, dając do zrozumienia, że to jak jest to nie nic takiego, że to coś więcej. Każdy najmniejszy gest, słowo staje się tak dziwnie ważne, i znaczy tak wiele, że próbuję zapamiętać każde z nich. Spisuję w pamięci najważniejsze momenty. Momenty, w których czułam, że jestem naprawdę, że to wszystko co mam, to coś co jest naprawdę, że On to moje wszystko.

Są gesty  które doceniamy dopiero... teksty

eldoo dodano: 18 listopada 2012

Są gesty, które doceniamy dopiero wtedy, gdy kończą się bezpowrotnie.

Uwielbiała go i była strasznie o... teksty

eldoo dodano: 17 listopada 2012

Uwielbiała go i była strasznie o niego zazdrosna. Chciała go mieć tylko dla siebie. Chciała, żeby żadna kobieta nie poznała go bliżej i nie dowiedziała się, jaki jest. Czuła, że każda, która go pozna, także zechce mieć go tylko dla siebie.

Chcę się z Tobą starzeć  chcę... teksty

eldoo dodano: 17 listopada 2012

Chcę się z Tobą starzeć, chcę umierać leżąc w Twoich ramionach, chcę patrzeć w Twoje oczy,chcę być dla Ciebie, chcę podzielać wszystko co robisz.

Kiedy będę już stara  a moje wnuki... teksty

eldoo dodano: 17 listopada 2012

Kiedy będę już stara, a moje wnuki zapytają, kto był moją pierwszą prawdziwą miłością, nie chcę wyciągać albumu ze zdjęciami, chcę pokazać palcem na drugi koniec pokoju i powiedzieć:Tam siedzi.

Zastanawia mnie fakt  co ludzie... teksty

eldoo dodano: 17 listopada 2012

Zastanawia mnie fakt, co ludzie skaczący z budynków, mostów, wieżowców czują gdy spadają. Czy czują ulgę? Lęk? Przerażenie? Czy tez wolność. Co widzą tuż przed samym zetknięciem z ziemią? Czy faktycznie, tak jak w krążącej plotce widzi się całe swoje życie, te ważniejsze momenty czy po prostu nicość? Jakie to jest uczucie kiedy spadasz i wiesz, że to jest koniec twojej męki, cierpienia. Czy ludzie, którzy skaczą naprawdę chcą się zabić?

Tak często mówimy  że tęsknimy... teksty

eldoo dodano: 17 listopada 2012

Tak często mówimy, że tęsknimy, chociaż nawet nie czekamy.

Zależy Ci na czymś? Walcz. Wstawaj... teksty

eldoo dodano: 17 listopada 2012

Zależy Ci na czymś? Walcz. Wstawaj i nigdy się nie poddawaj. Nie ma celu, którego nie jesteś w stanie osiągnąć i marzenia, którego nie możesz spełnić. Nawet jeśli wydaje Ci się, że to już koniec, nie przestawać wierzyć - to właśnie wytrwałym życie daję szansę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV