głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo Po prostu czyni mnie piękniejszą. I wiesz że nie chodzi mi o wygląd. Inni którzy zabiegali o moje względy chcieli od razu odkryć wszystkie karty. Poukładać puzz

eldoo

eldoo.moblo.pl
Po prostu czyni mnie piękniejszą. I wiesz że nie chodzi mi o wygląd. Inni którzy zabiegali o moje względy chcieli od razu odkryć wszystkie karty. Poukładać puzzle i
Po prostu czyni mnie piękniejszą. I... teksty

eldoo dodano: 20 listopada 2012

Po prostu czyni mnie piękniejszą. I wiesz, że nie chodzi mi o wygląd. Inni, którzy zabiegali o moje względy chcieli od razu odkryć wszystkie karty. Poukładać puzzle i prosić o rękę. On tego nie robi. Zadaje pytania, których nikt inny nigdy mi nie zadał. Jego w istocie interesuje to co myślę, mówię, robię, dokąd idę. Kiedy czytam książkę, on chce wiedzieć co czuję po pierwszym rozdziale. Co mi się nie podobało. Co bym zmieniła. Kiedy płaczę nie próbuje mnie rozśmieszyć. Po prostu jest. Tak samo, gdy jestem smutna. Robi mi herbatę, siada naprzeciw mnie po turecku i wpatruje się we mnie tymi swoimi oczami. Dlatego tak bardzo lubię spać.

Nie jestem nieuprzejma  mówię tylko... teksty

eldoo dodano: 20 listopada 2012

Nie jestem nieuprzejma, mówię tylko to, czego nikt inny nie miał odwagi Ci powiedzieć.

Choć być może nie chcesz tego... teksty

eldoo dodano: 20 listopada 2012

Choć być może nie chcesz tego słuchać, pragnę, byś wiedział, że na zawsze pozostaniesz cząstką mnie. Zasłużyłeś sobie na szczególne miejsce w moim sercu, którego nikt nigdy nie zajmie.

Chcę mieć z tobą jutrzejsze... teksty

eldoo dodano: 20 listopada 2012

Chcę mieć z tobą jutrzejsze wspomnienia.

Fajnie jest mieć kogoś kto... teksty

eldoo dodano: 20 listopada 2012

Fajnie jest mieć kogoś kto przyniesie Ci herbatę z sokiem malinowym gdy leżysz chora w łóżku.Kto przypomni Ci o godzinie zażycia antybiotyku i wydrze się na ciebie że zbyt cienko się ubrałaś. Fajnie jest mieć kogoś kto da Ci swoją bluzę w jeden z chłodniejszych letnich wieczorów.Fajnie jest mieć kogoś do kogo możesz przytulić się w środku nocy bez żadnego konkretnego powodu.Fajnie jest mieć kogoś z kim możesz pokłócić się o byle gówno,na kogo możesz zwalić nie wyjęte naczynia ze zmywarki czy pustą lodówkę. Fajnie jest mieć kogoś kto martwi się o Ciebie gdy nie odbierasz telefonu bo kolejny dzień z rzędu zapiłaś z kolegami.Fajnie jest mieć kogoś kogo zapach czujesz na sobie bez przerwy i za kim tęsknisz gdy nie widzicie się kilka godzin. Fajnie jest mieć Ciebie, naprawdę fajnie

Doceń go. Nie jest idealny  ale w... teksty

eldoo dodano: 19 listopada 2012

Doceń go. Nie jest idealny, ale w końcu kto jest? Potrafi Cię wkurzyć i doprowadzić do łez. Nienawidzisz kiedy wieczorami zostajesz sama, bo on akurat miał ochotę na piwo z kumplami. Czasami nie rozumiesz jego humorków i toku myślenia, czasami się kłócicie, a potem nie odzywacie przez kilka dni. Rzucasz słuchawką i mówisz, że masz dosyć, ale uwierz, że to on daję Ci to szczęście. Może nie jest chłopakiem jak z filmu, ale to Ciebie kocha, do Ciebie wraca, Ciebie przytula i układa do snu, więc przestań sądzić, że znajdzie się lepszy. Po co Ci inny, skoro masz jego?

W miłości nie chodzi o to  żeby... teksty

eldoo dodano: 19 listopada 2012

W miłości nie chodzi o to, żeby być ze sobą wtedy kiedy jest dobrze, ale wtedy, kiedy wszystko się wali, a mimo wszystko jedno może polegać na drugim.

Ostatnio przypomniałam sobie jakim... teksty

eldoo dodano: 19 listopada 2012

Ostatnio przypomniałam sobie jakim człowiekiem byłam. Zmieniłam się nie do poznania, wszystko jest inne, takie nieswoje i dziwne. Przypominałam sobie każdy dzień z dawnego życia, każdą myśl, która błądziła po ścieżkach mojej głowy, każdy uśmiech, który rozświetlał szare dni i zimne noce. Wróciła do mnie każda osoba, która stanęła na mojej drodze. Droga była kręta, zawiła i wyboista. Wahałam się, góra-dół, dół-góra, dobrze-źle, źle-dobrze. I tak w kółko. Wszystko było błędnym kołem, ja byłam błędnym kołem. Błądziłam, uciekałam, wracałam, umierałam, ożywałam, byłam, płakałam, istniałam, krzyczałam. Żyłam i nie żyłam. Przypomniałam sobie wszystko. Bolało, cholernie bolało.

Czasami trzeba po prostu być  nie... teksty

eldoo dodano: 19 listopada 2012

Czasami trzeba po prostu być, nie odwracać się w tył.

Jesteś osobą  której nigdy nie... teksty

eldoo dodano: 19 listopada 2012

Jesteś osobą, której nigdy nie powinnam stracić.

Warto. teksty

eldoo dodano: 18 listopada 2012

Warto.

On nawet nie jest w stanie sobie... teksty

eldoo dodano: 18 listopada 2012

On nawet nie jest w stanie sobie wyobrazić ile dla mnie znaczył jego uśmiech, spojrzenie, każda wspólna rozmowa, każde spotkanie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV