głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo Choć być może nie chcesz tego słuchać pragnę byś wiedział że na zawsze pozostaniesz cząstką mnie. Zasłużyłeś sobie na szczególne miejsce w moim sercu którego ni

eldoo

eldoo.moblo.pl
Choć być może nie chcesz tego słuchać pragnę byś wiedział że na zawsze pozostaniesz cząstką mnie. Zasłużyłeś sobie na szczególne miejsce w moim sercu którego nikt ni
Choć być może nie chcesz tego... teksty

eldoo dodano: 20 listopada 2012

Choć być może nie chcesz tego słuchać, pragnę, byś wiedział, że na zawsze pozostaniesz cząstką mnie. Zasłużyłeś sobie na szczególne miejsce w moim sercu, którego nikt nigdy nie zajmie.

Chcę mieć z tobą jutrzejsze... teksty

eldoo dodano: 20 listopada 2012

Chcę mieć z tobą jutrzejsze wspomnienia.

Fajnie jest mieć kogoś kto... teksty

eldoo dodano: 20 listopada 2012

Fajnie jest mieć kogoś kto przyniesie Ci herbatę z sokiem malinowym gdy leżysz chora w łóżku.Kto przypomni Ci o godzinie zażycia antybiotyku i wydrze się na ciebie że zbyt cienko się ubrałaś. Fajnie jest mieć kogoś kto da Ci swoją bluzę w jeden z chłodniejszych letnich wieczorów.Fajnie jest mieć kogoś do kogo możesz przytulić się w środku nocy bez żadnego konkretnego powodu.Fajnie jest mieć kogoś z kim możesz pokłócić się o byle gówno,na kogo możesz zwalić nie wyjęte naczynia ze zmywarki czy pustą lodówkę. Fajnie jest mieć kogoś kto martwi się o Ciebie gdy nie odbierasz telefonu bo kolejny dzień z rzędu zapiłaś z kolegami.Fajnie jest mieć kogoś kogo zapach czujesz na sobie bez przerwy i za kim tęsknisz gdy nie widzicie się kilka godzin. Fajnie jest mieć Ciebie, naprawdę fajnie

Doceń go. Nie jest idealny  ale w... teksty

eldoo dodano: 19 listopada 2012

Doceń go. Nie jest idealny, ale w końcu kto jest? Potrafi Cię wkurzyć i doprowadzić do łez. Nienawidzisz kiedy wieczorami zostajesz sama, bo on akurat miał ochotę na piwo z kumplami. Czasami nie rozumiesz jego humorków i toku myślenia, czasami się kłócicie, a potem nie odzywacie przez kilka dni. Rzucasz słuchawką i mówisz, że masz dosyć, ale uwierz, że to on daję Ci to szczęście. Może nie jest chłopakiem jak z filmu, ale to Ciebie kocha, do Ciebie wraca, Ciebie przytula i układa do snu, więc przestań sądzić, że znajdzie się lepszy. Po co Ci inny, skoro masz jego?

W miłości nie chodzi o to  żeby... teksty

eldoo dodano: 19 listopada 2012

W miłości nie chodzi o to, żeby być ze sobą wtedy kiedy jest dobrze, ale wtedy, kiedy wszystko się wali, a mimo wszystko jedno może polegać na drugim.

Ostatnio przypomniałam sobie jakim... teksty

eldoo dodano: 19 listopada 2012

Ostatnio przypomniałam sobie jakim człowiekiem byłam. Zmieniłam się nie do poznania, wszystko jest inne, takie nieswoje i dziwne. Przypominałam sobie każdy dzień z dawnego życia, każdą myśl, która błądziła po ścieżkach mojej głowy, każdy uśmiech, który rozświetlał szare dni i zimne noce. Wróciła do mnie każda osoba, która stanęła na mojej drodze. Droga była kręta, zawiła i wyboista. Wahałam się, góra-dół, dół-góra, dobrze-źle, źle-dobrze. I tak w kółko. Wszystko było błędnym kołem, ja byłam błędnym kołem. Błądziłam, uciekałam, wracałam, umierałam, ożywałam, byłam, płakałam, istniałam, krzyczałam. Żyłam i nie żyłam. Przypomniałam sobie wszystko. Bolało, cholernie bolało.

Czasami trzeba po prostu być  nie... teksty

eldoo dodano: 19 listopada 2012

Czasami trzeba po prostu być, nie odwracać się w tył.

Jesteś osobą  której nigdy nie... teksty

eldoo dodano: 19 listopada 2012

Jesteś osobą, której nigdy nie powinnam stracić.

Warto. teksty

eldoo dodano: 18 listopada 2012

Warto.

On nawet nie jest w stanie sobie... teksty

eldoo dodano: 18 listopada 2012

On nawet nie jest w stanie sobie wyobrazić ile dla mnie znaczył jego uśmiech, spojrzenie, każda wspólna rozmowa, każde spotkanie.

Tak trudno jest być przedmiotem w... teksty

eldoo dodano: 18 listopada 2012

Tak trudno jest być przedmiotem w torebce tylko na gorsze dni.

Czasami zbyt dużo marzymy. Wznosimy... teksty

eldoo dodano: 18 listopada 2012

Czasami zbyt dużo marzymy. Wznosimy się zbyt wysoko nad ziemią i nie potrafimy odnaleźć drogi, gdy nasze stopy poczują grunt. I czasem marzenia zabijają rzeczywistość i rzeczywistość zabija marzenia. Ale wolno nam marzyć, wolno nam szybować ponad ciałem, wolno nam popełniać błędy. Bo czasami błędy zabijają duszę i dusza zabija błędy. I czasami jesteśmy duszą, czasami umieramy. I jesteśmy błędem. Nie ma duszy, nie ma błędu, nie ma nas. Są tylko marzenia, te najbardziej skryte. I te, które ranią najgłebiej i niszczą doszczętnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV