głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo W miłości nie chodzi o to żeby być ze sobą wtedy kiedy jest dobrze ale wtedy kiedy wszystko się wali a mimo wszystko jedno może polegać na drugim. Ostatnio przy

eldoo

eldoo.moblo.pl
W miłości nie chodzi o to żeby być ze sobą wtedy kiedy jest dobrze ale wtedy kiedy wszystko się wali a mimo wszystko jedno może polegać na drugim.
W miłości nie chodzi o to  żeby... teksty

eldoo dodano: 19 listopada 2012

W miłości nie chodzi o to, żeby być ze sobą wtedy kiedy jest dobrze, ale wtedy, kiedy wszystko się wali, a mimo wszystko jedno może polegać na drugim.

Ostatnio przypomniałam sobie jakim... teksty

eldoo dodano: 19 listopada 2012

Ostatnio przypomniałam sobie jakim człowiekiem byłam. Zmieniłam się nie do poznania, wszystko jest inne, takie nieswoje i dziwne. Przypominałam sobie każdy dzień z dawnego życia, każdą myśl, która błądziła po ścieżkach mojej głowy, każdy uśmiech, który rozświetlał szare dni i zimne noce. Wróciła do mnie każda osoba, która stanęła na mojej drodze. Droga była kręta, zawiła i wyboista. Wahałam się, góra-dół, dół-góra, dobrze-źle, źle-dobrze. I tak w kółko. Wszystko było błędnym kołem, ja byłam błędnym kołem. Błądziłam, uciekałam, wracałam, umierałam, ożywałam, byłam, płakałam, istniałam, krzyczałam. Żyłam i nie żyłam. Przypomniałam sobie wszystko. Bolało, cholernie bolało.

Czasami trzeba po prostu być  nie... teksty

eldoo dodano: 19 listopada 2012

Czasami trzeba po prostu być, nie odwracać się w tył.

Jesteś osobą  której nigdy nie... teksty

eldoo dodano: 19 listopada 2012

Jesteś osobą, której nigdy nie powinnam stracić.

Warto. teksty

eldoo dodano: 18 listopada 2012

Warto.

On nawet nie jest w stanie sobie... teksty

eldoo dodano: 18 listopada 2012

On nawet nie jest w stanie sobie wyobrazić ile dla mnie znaczył jego uśmiech, spojrzenie, każda wspólna rozmowa, każde spotkanie.

Tak trudno jest być przedmiotem w... teksty

eldoo dodano: 18 listopada 2012

Tak trudno jest być przedmiotem w torebce tylko na gorsze dni.

Czasami zbyt dużo marzymy. Wznosimy... teksty

eldoo dodano: 18 listopada 2012

Czasami zbyt dużo marzymy. Wznosimy się zbyt wysoko nad ziemią i nie potrafimy odnaleźć drogi, gdy nasze stopy poczują grunt. I czasem marzenia zabijają rzeczywistość i rzeczywistość zabija marzenia. Ale wolno nam marzyć, wolno nam szybować ponad ciałem, wolno nam popełniać błędy. Bo czasami błędy zabijają duszę i dusza zabija błędy. I czasami jesteśmy duszą, czasami umieramy. I jesteśmy błędem. Nie ma duszy, nie ma błędu, nie ma nas. Są tylko marzenia, te najbardziej skryte. I te, które ranią najgłebiej i niszczą doszczętnie.

Odległość dla miłości jest... teksty

eldoo dodano: 18 listopada 2012

Odległość dla miłości jest niczym, jednak tęsknota pojawia się już przy pierwszym metrze.

Ze wszystkich dróg prowadzących do... teksty

eldoo dodano: 18 listopada 2012

Ze wszystkich dróg prowadzących do szczęścia w życiu żadna nie jest tak skuteczna jak przyjaźń.

Czuję  że jest  tak blisko jak... teksty

eldoo dodano: 18 listopada 2012

Czuję, że jest, tak blisko jak jeszcze nigdy wcześniej. Jest obok mnie, jest w sercu. I w jednej chwili pragnę, by to już nigdy więcej się nie skończyło. By to co mamy trwało już do końca, by był już do końca. Znów się uśmiecha, a ja czuję się jak największa szczęściara na świecie. Przytula mnie, dając do zrozumienia, że to jak jest to nie nic takiego, że to coś więcej. Każdy najmniejszy gest, słowo staje się tak dziwnie ważne, i znaczy tak wiele, że próbuję zapamiętać każde z nich. Spisuję w pamięci najważniejsze momenty. Momenty, w których czułam, że jestem naprawdę, że to wszystko co mam, to coś co jest naprawdę, że On to moje wszystko.

Są gesty  które doceniamy dopiero... teksty

eldoo dodano: 18 listopada 2012

Są gesty, które doceniamy dopiero wtedy, gdy kończą się bezpowrotnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV