głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo Jeśli ktoś jest dla Ciebie ważny to na zawsze taki pozostanie. Nieważne ile bólu Ci przynosi. O najważniejszych sprawach najtrudniej opowiedzieć. Są to sprawy k

eldoo

eldoo.moblo.pl
Jeśli ktoś jest dla Ciebie ważny to na zawsze taki pozostanie. Nieważne ile bólu Ci przynosi.
Jeśli ktoś jest dla Ciebie ważny... teksty

eldoo dodano: 20 listopada 2012

Jeśli ktoś jest dla Ciebie ważny,to na zawsze taki pozostanie. Nieważne ile bólu Ci przynosi.

O najważniejszych sprawach... teksty

eldoo dodano: 20 listopada 2012

O najważniejszych sprawach najtrudniej opowiedzieć. Są to sprawy, których się wstydzisz, ponieważ słowa pomniejszają je - słowa powodują, iż rzeczy, które wydawały się nieskończenie wielkie, kiedy były w Twojej głowie, po wypowiedzeniu kurczą się i stają się zupełnie zwyczajne. Jednak nie tylko o to chodzi, prawda? Najważniejsze sprawy leżą zbyt blisko najskrytszego miejsca twej duszy, jak drogowskazy do skarbu, który wrogowie chcieliby Ci ukraść. Zdobywasz się na odwagę i wyjawiasz je, a ludzie dziwnie na Ciebie patrzą, w ogóle nie rozumiejąc, co powiedziałeś, albo dlaczego uważałeś to za tak ważne, że prawie płakałeś mówiąc. Myślę, że to jest najgorsze. Kiedy tajemnica pozostaje niewyjawiona nie z braku słuchacza, lecz z braku zrozumienia.

W życiu każdej dziewczyny jest taki... teksty

eldoo dodano: 20 listopada 2012

W życiu każdej dziewczyny jest taki chłopak, który pozostaje w Jej sercu na zawsze, bez odwołania.

Rób to co cię uszczęśliwia... teksty

eldoo dodano: 20 listopada 2012

Rób to co cię uszczęśliwia, bądź z kimś kto sprawia, że się uśmiechasz, śmiej się tyle ile oddychasz i kochaj tak długo jak żyjesz.

Prawdziwa miłość się nie kończy.... teksty

eldoo dodano: 20 listopada 2012

Prawdziwa miłość się nie kończy. Ona mimo upadku, zostaje.

Przy jednym mogłam być... teksty

eldoo dodano: 20 listopada 2012

Przy jednym mogłam być bezwzględnie sobą i wiedziałam, że mnie taką akceptuje, ale to drugiego kochałam ponad życie.

Po prostu czyni mnie piękniejszą. I... teksty

eldoo dodano: 20 listopada 2012

Po prostu czyni mnie piękniejszą. I wiesz, że nie chodzi mi o wygląd. Inni, którzy zabiegali o moje względy chcieli od razu odkryć wszystkie karty. Poukładać puzzle i prosić o rękę. On tego nie robi. Zadaje pytania, których nikt inny nigdy mi nie zadał. Jego w istocie interesuje to co myślę, mówię, robię, dokąd idę. Kiedy czytam książkę, on chce wiedzieć co czuję po pierwszym rozdziale. Co mi się nie podobało. Co bym zmieniła. Kiedy płaczę nie próbuje mnie rozśmieszyć. Po prostu jest. Tak samo, gdy jestem smutna. Robi mi herbatę, siada naprzeciw mnie po turecku i wpatruje się we mnie tymi swoimi oczami. Dlatego tak bardzo lubię spać.

Nie jestem nieuprzejma  mówię tylko... teksty

eldoo dodano: 20 listopada 2012

Nie jestem nieuprzejma, mówię tylko to, czego nikt inny nie miał odwagi Ci powiedzieć.

Choć być może nie chcesz tego... teksty

eldoo dodano: 20 listopada 2012

Choć być może nie chcesz tego słuchać, pragnę, byś wiedział, że na zawsze pozostaniesz cząstką mnie. Zasłużyłeś sobie na szczególne miejsce w moim sercu, którego nikt nigdy nie zajmie.

Chcę mieć z tobą jutrzejsze... teksty

eldoo dodano: 20 listopada 2012

Chcę mieć z tobą jutrzejsze wspomnienia.

Fajnie jest mieć kogoś kto... teksty

eldoo dodano: 20 listopada 2012

Fajnie jest mieć kogoś kto przyniesie Ci herbatę z sokiem malinowym gdy leżysz chora w łóżku.Kto przypomni Ci o godzinie zażycia antybiotyku i wydrze się na ciebie że zbyt cienko się ubrałaś. Fajnie jest mieć kogoś kto da Ci swoją bluzę w jeden z chłodniejszych letnich wieczorów.Fajnie jest mieć kogoś do kogo możesz przytulić się w środku nocy bez żadnego konkretnego powodu.Fajnie jest mieć kogoś z kim możesz pokłócić się o byle gówno,na kogo możesz zwalić nie wyjęte naczynia ze zmywarki czy pustą lodówkę. Fajnie jest mieć kogoś kto martwi się o Ciebie gdy nie odbierasz telefonu bo kolejny dzień z rzędu zapiłaś z kolegami.Fajnie jest mieć kogoś kogo zapach czujesz na sobie bez przerwy i za kim tęsknisz gdy nie widzicie się kilka godzin. Fajnie jest mieć Ciebie, naprawdę fajnie

Doceń go. Nie jest idealny  ale w... teksty

eldoo dodano: 19 listopada 2012

Doceń go. Nie jest idealny, ale w końcu kto jest? Potrafi Cię wkurzyć i doprowadzić do łez. Nienawidzisz kiedy wieczorami zostajesz sama, bo on akurat miał ochotę na piwo z kumplami. Czasami nie rozumiesz jego humorków i toku myślenia, czasami się kłócicie, a potem nie odzywacie przez kilka dni. Rzucasz słuchawką i mówisz, że masz dosyć, ale uwierz, że to on daję Ci to szczęście. Może nie jest chłopakiem jak z filmu, ale to Ciebie kocha, do Ciebie wraca, Ciebie przytula i układa do snu, więc przestań sądzić, że znajdzie się lepszy. Po co Ci inny, skoro masz jego?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV