głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika eldoo

chcesz upokorzenia? spójrz w lustro.

ansomia dodano: wczoraj o 10:32

chcesz upokorzenia? spójrz w lustro.

bo ja nie potrzebuję chłopaka setek przyjaciół czy tysięcy znajomych. ja potrzebuję jednej osoby która będzie w stanie zawsze ze mną wytrzymać z którą będę mogła porozmawiać o wszystkim która odbierze ode mnie telefon bez względu na czas czy miejsce która do mnie przyjdzie nawet w środku nocy która wolne dni zamiast spędzać jakoś fajnie przyjdzie do mnie i będzie razem ze mną płakać a potem się śmiać. potrzebuję takiej osoby i nie na chwilę na moment tylko już na zawsze.

ansomia dodano: wczoraj o 10:31

bo ja nie potrzebuję chłopaka, setek przyjaciół, czy tysięcy znajomych. ja potrzebuję jednej osoby, która będzie w stanie zawsze ze mną wytrzymać, z którą będę mogła porozmawiać o wszystkim, która odbierze ode mnie telefon bez względu na czas czy miejsce, która do mnie przyjdzie nawet w środku nocy, która wolne dni zamiast spędzać jakoś fajnie, przyjdzie do mnie i będzie razem ze mną płakać, a potem się śmiać. potrzebuję takiej osoby i nie na chwilę, na moment, tylko już na zawsze.

spadam jak pezet ale nie jestem jak grubson  nie chcę tego naprawić.

ansomia dodano: wczoraj o 10:30

spadam jak pezet, ale nie jestem jak grubson - nie chcę tego naprawić.

chciałabym po prostu zniknąć zapaść się pod ziemię i nigdy już się nie pojawić. chciałabym żeby wszyscy zapomnieli o mnie o tym jak ich zraniłam i o wszystkim co przeze mnie wycierpieli ale sama też bym chciała zapomnieć o wszystkich wszystkim co zrobiłam i o całym moim beznadziejnym życiu.

ansomia dodano: wczoraj o 10:29

chciałabym po prostu zniknąć, zapaść się pod ziemię i nigdy już się nie pojawić. chciałabym, żeby wszyscy zapomnieli o mnie, o tym jak ich zraniłam i o wszystkim co przeze mnie wycierpieli, ale sama też bym chciała zapomnieć o wszystkich, wszystkim co zrobiłam i o całym moim beznadziejnym życiu.

 nazwał mnie ilorazem szczęścia.  czyli przez kogoś cię dzielił.

ansomia dodano: wczoraj o 10:25

- nazwał mnie ilorazem szczęścia. - czyli przez kogoś cię dzielił.

dlaczego najważniejsi ludzie w naszym życiu pozwalają cierpieć z ich powodu?

ansomia dodano: przedwczoraj o 10:32

dlaczego najważniejsi ludzie w naszym życiu pozwalają cierpieć z ich powodu?

świat nie jest ani okrutny ani radosny. jest po prostu chaosem pędzących na oślep cząsteczek mieszaniną reagujących ze sobą substancji chemicznych. nie ma w nim prawdziwego ładu. nie ma uświęconego potępienia zła i zwycięstwa słusznej sprawy.

ansomia dodano: przedwczoraj o 10:31

świat nie jest ani okrutny, ani radosny. jest po prostu chaosem pędzących na oślep cząsteczek, mieszaniną reagujących ze sobą substancji chemicznych. nie ma w nim prawdziwego ładu. nie ma uświęconego potępienia zła i zwycięstwa słusznej sprawy.

nie wiem jak to wytłumaczyć. podczas dnia w świetle słonecznym tryskam energią zarażam śmiechem. to ja pocieszam innych mówię że będzie dobrze. a gdy tylko słońce chowa się za horyzont chęć do życia gasła. radość wypala się. mina stopniowo smutnieje. i nie tylko mina bowiem cała moja dusza płacze coś żałośnie w niej krzyczy

ansomia dodano: przedwczoraj o 10:30

nie wiem jak to wytłumaczyć. podczas dnia, w świetle słonecznym tryskam energią, zarażam śmiechem. to ja pocieszam innych, mówię, że będzie dobrze. a gdy tylko słońce chowa się za horyzont, chęć do życia gasła. radość wypala się. mina stopniowo smutnieje. i nie tylko mina, bowiem cała moja dusza płacze, coś żałośnie w niej krzyczy

tylko rozbitek który uniknął śmierci na tonącym okręcie może pojąć psychikę człowieka który śmieje się wyłącznie dlatego że może oddychać.

ansomia dodano: przedwczoraj o 10:29

tylko rozbitek, który uniknął śmierci na tonącym okręcie może pojąć psychikę człowieka, który śmieje się wyłącznie dlatego, że może oddychać.

nagle stałam się tragiczną postacią która rozpaczliwie potrzebowała odrobiny czułości albo przynajmniej mocnego drinka.

ansomia dodano: przedwczoraj o 10:29

nagle stałam się tragiczną postacią, która rozpaczliwie potrzebowała odrobiny czułości, albo przynajmniej mocnego drinka.

siedziałam skulona pod ścianą. szloch przeszkadzał mi w złapaniu oddechu. zakryłam dłonią usta by nikt mnie nie usłyszał. po chwili uklękłam.. zaczęłam się modlić. daj mi siłę by żyć. daj mi siłę by żyć. daj mi siłę by żyć .

ansomia dodano: 3 dni temu

siedziałam skulona pod ścianą. szloch przeszkadzał mi w złapaniu oddechu. zakryłam dłonią usta, by nikt mnie nie usłyszał. po chwili uklękłam.. zaczęłam się modlić. "daj mi siłę, by żyć. daj mi siłę, by żyć. daj mi siłę, by żyć".

jestem jak opuszczony dom skażony dom w którym przez cztery długie miesiące nie da się zupełnie mieszkać. teraz sytuacja nieco się polepszy w najbardziej reprezentacyjnym pokoju przeprowadzono remont. ale to tylko jeden pokój. w pozostałych walają się zapomniane przykurzone sprzęty. porzucone. tak jak ja. ściany są brudne tapety pozdzierane podłogi zniszczone szyby powybijane. wszyscy wchodzą do tych okropnych pomieszczeń. nie potrafię przecież ukryć że staczam się w otchłań bez dna że rozpadam się na tysiące kawałków. jestem bezsilna bezbronna. nie mam gdzie się schować. nie jestem sama ale nie ma mi kto pomóc.

ansomia dodano: 3 dni temu

jestem jak opuszczony dom, skażony dom, w którym przez cztery długie miesiące nie da się zupełnie mieszkać. teraz sytuacja nieco się polepszy, w najbardziej reprezentacyjnym pokoju przeprowadzono remont. ale to tylko jeden pokój. w pozostałych walają się zapomniane, przykurzone sprzęty. porzucone. tak jak ja. ściany są brudne, tapety pozdzierane, podłogi zniszczone, szyby powybijane. wszyscy wchodzą do tych okropnych pomieszczeń. nie potrafię przecież ukryć, że staczam się w otchłań bez dna, że rozpadam się na tysiące kawałków. jestem bezsilna, bezbronna. nie mam gdzie się schować. nie jestem sama, ale nie ma mi kto pomóc.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV