głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika eldoo

Siedem miliardów uśmiechów a Twój jest moim ulubionym.

eldoo dodano: wczoraj o 14:09

Siedem miliardów uśmiechów, a Twój jest moim ulubionym.

Ten kto upada i wstaje jest znacznie silniejszy od tego który nigdy nie upadł.

eldoo dodano: wczoraj o 14:05

Ten, kto upada i wstaje jest znacznie silniejszy od tego, który nigdy nie upadł.

Za dziewczyny którym tata złamał serce zanim jakikolwiek chłopak miałby szansę.

eldoo dodano: wczoraj o 14:04

Za dziewczyny, którym tata złamał serce, zanim jakikolwiek chłopak miałby szansę.

 Dziś łatwiej jest dostać hasło do darmowego wi fi niż szczery uśmiech. I ludzie myślą że wszystko z tym światem jest w porządku.”

allfalldown dodano: przedwczoraj o 07:50

,,Dziś łatwiej jest dostać hasło do darmowego wi-fi, niż szczery uśmiech. I ludzie myślą że wszystko z tym światem jest w porządku.”

 Poz­na­jemy no­wych ludzi i na­wet nie zda­jemy so­bie spra­wy z te­go że właśnie Ci ludzie za dzień tydzień lub rok mogą stać się naszy­mi naj­lep­szy­mi przyjaciółmi. Naszą cząstką życia.

allfalldown dodano: 3 dni temu

"Poz­na­jemy no­wych ludzi i na­wet nie zda­jemy so­bie spra­wy z te­go, że właśnie Ci ludzie za dzień, tydzień lub rok mogą stać się naszy­mi naj­lep­szy­mi przyjaciółmi. Naszą cząstką życia."

 Świeć pomimo wszystko. Bierz przykład ze słońca. Ma w dupie czy kogoś razi.

allfalldown dodano: 3 dni temu

"Świeć pomimo wszystko. Bierz przykład ze słońca. Ma w dupie, czy kogoś razi."

 Pie rzyć to. Jestem kim jestem. Nikt nie jest idealny. Niektórzy mają blizny na zewnątrz inni w środku. Bez różnicy. Twój charakter Twoje serce Twoja dusza  tylko one się liczą ponieważ decydują o tym kim naprawdę jesteś. A cała reszta  wygląd posiadane rzeczy? To tylko nieistotne dodatki.

allfalldown dodano: 3 dni temu

"Pie*rzyć to. Jestem, kim jestem. Nikt nie jest idealny. Niektórzy mają blizny na zewnątrz, inni w środku. Bez różnicy. Twój charakter, Twoje serce, Twoja dusza - tylko one się liczą, ponieważ decydują o tym, kim naprawdę jesteś. A cała reszta - wygląd, posiadane rzeczy? To tylko nieistotne dodatki."

Otwórz się. Wpuść do swojego serca kogoś kto zrozumie Ciebie Twoje poczucie humoru Twoją muzykę Twoje marzenia … Znajdź kogoś kto sprawia że się uśmiechasz śmiejesz i bujasz w obłokach przez całą drogę do domu.

allfalldown dodano: 4 dni temu

Otwórz się. Wpuść do swojego serca kogoś, kto zrozumie Ciebie, Twoje poczucie humoru, Twoją muzykę, Twoje marzenia (…) Znajdź kogoś, kto sprawia, że się uśmiechasz, śmiejesz i bujasz w obłokach przez całą drogę do domu.

Są we mnie dwie kobiety. Jedna pragnie namiętności i przygód. Druga natomiast chce być niewolnicą rutyny życia rodzinnego drobnych spraw które można zaplanować i wykonać. Zmagają się we mnie przykładna pani domu i prostytutka. Spotkanie tych dwóch kobiet w jednym ciele jest bardzo ryzykowną sprawą. Bo to współistnienie dwóch boskich energii dwóch przeciwstawnych światów i może się zdarzyć że jeden świat zniszczy drugi.

allfalldown dodano: 4 dni temu

Są we mnie dwie kobiety. Jedna pragnie namiętności i przygód. Druga natomiast chce być niewolnicą rutyny, życia rodzinnego, drobnych spraw, które można zaplanować i wykonać. Zmagają się we mnie przykładna pani domu i prostytutka. Spotkanie tych dwóch kobiet w jednym ciele jest bardzo ryzykowną sprawą. Bo to współistnienie dwóch boskich energii, dwóch przeciwstawnych światów i może się zdarzyć, że jeden świat zniszczy drugi.

https: jeny919054896.wordpress.com

canzone dodano: 6 dni temu

https://jeny919054896.wordpress.com

 Zapomniałaś że jestem dla ciebie. Zapomniałem że jesteś dla mnie.  Marcel Sabat Zapomniany

eldoo dodano: 6 dni temu

"Zapomniałaś, że jestem dla ciebie. Zapomniałem, że jesteś dla mnie." / Marcel Sabat "Zapomniany"

 W ciszy której tu jestem. Nie widzę nie myślę. W ciszy której tu jestem. Płonącej błyszczącej.  Marcel Sabat Zapomniany

eldoo dodano: 6 dni temu

"W ciszy, której tu jestem. Nie widzę, nie myślę. W ciszy której tu jestem. Płonącej, błyszczącej." / Marcel Sabat "Zapomniany"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV