głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika eldoo

Przypomnij sobie kim byłeś rok temu. Zastanów się kim jesteś teraz. Wyobraź sobie kim będziesz za rok.

allfalldown dodano: przedwczoraj o 13:40

Przypomnij sobie kim byłeś rok temu. Zastanów się kim jesteś teraz. Wyobraź sobie kim będziesz za rok.

Najgorzej jest nie nadawać się do związku a jednocześnie mieć w sobie gigantyczne pokłady miłości.

allfalldown dodano: przedwczoraj o 13:38

Najgorzej jest nie nadawać się do związku, a jednocześnie mieć w sobie gigantyczne pokłady miłości.

Strasznie krytycznie na siebie patrzysz.— Dlaczego musisz to usłyszeć od kogoś obcego by zrozumieć jaka jest prawda i czemu tak się dzieje?

allfalldown dodano: przedwczoraj o 12:21

Strasznie krytycznie na siebie patrzysz.— Dlaczego musisz to usłyszeć od kogoś obcego, by zrozumieć jaka jest prawda i czemu tak się dzieje?

A może tak przed tym Twoim wymarzonym spokojnym ustabilizowanym wygodnym i ciepłym życiem daj sobie szansę na przygodę? Na chwilę zwątpienia. Na spontaniczność. Na wolność. Na odwagę. Na lenistwo. Na namiętność. Na miłość. Na satysfakcję. Na zdarte kolana. Na rozbijanie namiotu. Na lepkie od miodu całusy. Na piękno ciszy. Na karuzelę w głowie. Na działanie. Na wzruszenie. Na prawdę. Uważaj tylko bo może się okazać że właśnie na to czekałeś.

allfalldown dodano: przedwczoraj o 11:25

A może tak przed tym Twoim wymarzonym spokojnym, ustabilizowanym, wygodnym i ciepłym życiem daj sobie szansę na przygodę? Na chwilę zwątpienia. Na spontaniczność. Na wolność. Na odwagę. Na lenistwo. Na namiętność. Na miłość. Na satysfakcję. Na zdarte kolana. Na rozbijanie namiotu. Na lepkie od miodu całusy. Na piękno ciszy. Na karuzelę w głowie. Na działanie. Na wzruszenie. Na prawdę. Uważaj tylko, bo może się okazać, że właśnie na to czekałeś.

Chcę być po prostu czyjaś. Chcę żeby ktoś cieszył się że ma właśnie mnie.

allfalldown dodano: 2 dni temu

Chcę być po prostu czyjaś. Chcę, żeby ktoś cieszył się, że ma właśnie mnie.

Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone wydarzy się – we właściwym czasie z odpowiednią osobą i z dobrych powodów.

allfalldown dodano: 2 dni temu

Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się – we właściwym czasie, z odpowiednią osobą i z dobrych powodów.

I ponownie oboje patrzeli na siebie ale nie zauważali się. Stali się głupcami którzy potrzebują siebie nawzajem ale nie potrafią tego okazać. Lgnęli do siebie lecz odpychali te uczucia twierdząc że druga strona tego nie chce. A pragnęli siebie nawzajem. Potrzebowali swojej obecności.

mikela dodano: 4 dni temu

I ponownie oboje patrzeli na siebie ale nie zauważali się. Stali się głupcami, którzy potrzebują siebie nawzajem ale nie potrafią tego okazać. Lgnęli do siebie lecz odpychali te uczucia twierdząc, że druga strona tego nie chce. A pragnęli siebie nawzajem. Potrzebowali swojej obecności.

Opłakuję coś czego nigdy nie miałam. Co za absurd. Rozpacz z powodu przeklętych nadziei niespełnionych marzeń i oczekiwań.

allfalldown dodano: 6 dni temu

Opłakuję coś, czego nigdy nie miałam. Co za absurd. Rozpacz z powodu przeklętych nadziei, niespełnionych marzeń i oczekiwań.

Paradoks tkwi w tym że byłeś osobą która odepchnęła mnie od dna i jednocześnie osobą która z powrotem mnie na dno sprowadziła.

allfalldown dodano: 6 dni temu

Paradoks tkwi w tym, że byłeś osobą, która odepchnęła mnie od dna i jednocześnie osobą, która z powrotem mnie na dno sprowadziła.

Zabawne.. masz pewność że będziesz potwornie cierpieć a mimo to brniesz w to dalej bo wiesz że da Ci to odrobinę szczęścia które wbrew pozorom jest warte późniejszego bólu.

allfalldown dodano: 6 dni temu

Zabawne.. masz pewność, że będziesz potwornie cierpieć, a mimo to brniesz w to dalej, bo wiesz, że da Ci to odrobinę szczęścia, które wbrew pozorom jest warte późniejszego bólu.

A co jeśli nic w Twoim życiu nie dzieje się przez przypadek?

allfalldown dodano: 6 dni temu

A co, jeśli nic w Twoim życiu nie dzieje się przez przypadek?

Miałeś być moim szczęściem a jesteś ciężarem w pamięci.

allfalldown dodano: 1 tydzień temu

Miałeś być moim szczęściem, a jesteś ciężarem w pamięci.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV