głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo Odwróć się za siebie i powiedz co widzisz ? Widzę ślady pustych dni bez miłości bez troski pustych dni kiedy było źle kiedy było ciężko ale Ty odmieniasz moje ż

eldoo

eldoo.moblo.pl
Odwróć się za siebie i powiedz co widzisz ? Widzę ślady pustych dni bez miłości bez troski pustych dni kiedy było źle kiedy było ciężko ale Ty odmieniasz moje
Odwróć się za siebie i powiedz... teksty

eldoo dodano: 22 listopada 2012

Odwróć się za siebie i powiedz - co widzisz ? - Widzę ślady pustych dni bez miłości, bez troski, pustych dni kiedy było źle, kiedy było ciężko ale Ty odmieniasz moje życie.

Z dnia na dzień staram się czuć... teksty

eldoo dodano: 21 listopada 2012

Z dnia na dzień staram się czuć coraz mniej.

ON  kilka literek imienia zmieniły... teksty

eldoo dodano: 21 listopada 2012

ON- kilka literek imienia zmieniły jej światopogląd. Jego poczucie humoru, czasem drwiny były dużo ważniejsze niż komplementy innych. Uwielbiała dołeczki na jego twarzy kiedy się uśmiechał. Jego śmieszny ton mówienia, jego ciepły głos a zarazem pobudzający. Każde spotkanie, każda chwila, każde słowo było dla niej najważniejsze, najwspanialsze. Kochała Go mimo i wbrew. Za wszystko. Nawet za to, co było złe.

Codziennie zastanawiam się co u... teksty

eldoo dodano: 21 listopada 2012

Codziennie zastanawiam się co u Ciebie słychać, czy jesteś szczęśliwy, czy za czymś tęsknisz i czy czasem wspominasz, na dźwięk Twojego imienia czuję dziwny ból, to wszystko chyba przez to, że tak cholernie tęsknie.

Wytłumacz mi tylko  po co to... teksty

eldoo dodano: 21 listopada 2012

Wytłumacz mi tylko, po co to wszystko było?

Przypomniał sobie o mnie kiedy... teksty

eldoo dodano: 21 listopada 2012

Przypomniał sobie o mnie kiedy związałam się z innym. Wiedz, że mimo, że tęsknię za Tobą to jest już za późno koleś, masz problem.

Problem tkwi w tym  że pewni ludzie... teksty

eldoo dodano: 21 listopada 2012

Problem tkwi w tym, że pewni ludzie są niezastąpieni.

Dawniej myślałam  że wszystko ma... teksty

eldoo dodano: 21 listopada 2012

Dawniej myślałam, że wszystko ma swoje miejsce i swój czas. Rodzimy się by żyć, by przeżyć coś naprawdę wyjątkowego. Z dnia na dzień kształcimy swoje życie na nowo, nadajemy mu czasem nawet nic niewarte znaczenie wierząc, że to i tak ma jakiś swój sens. Nie znając granic upajamy się każdą z chwil, pochłaniamy je wewnętrznie. Stajemy na krawędzi, kolejny stopień, robisz krok i wierzysz, że każdy następny będzie jeszcze lepszy od poprzedniego. Wahasz się? Jak każdy z nas. Jak każdy z nas masz swoje marzenia, masz nadzieję, ale nie masz pewności. Nikt nie powiedział, że przekraczając granice będzie lepiej. Nikt nie obiecał, że każdy nasz wybór będzie tym odpowiednim, że czując ciężar na barkach, wciąż będziemy żyć.

Boję się wszystkiego. Tego co... teksty

eldoo dodano: 21 listopada 2012

Boję się wszystkiego. Tego co widziałam, tego kim jestem, tego co zrobiłam, ale najbardziej boję się, że wyjdę z tego pokoju i już nigdzie nie poczuję się tak dobrze, jak przy Tobie.

Może nie wystarczę  ale będę tuż... teksty

eldoo dodano: 20 listopada 2012

Może nie wystarczę, ale będę tuż obok, prócz Ciebie, nie ma mnie dla nikogo.

Mam ochotę do Ciebie podejść i... teksty

eldoo dodano: 20 listopada 2012

Mam ochotę do Ciebie podejść i powiedzieć, że strasznie mi się podobasz, że kur.wa cholernie mi się podobasz! Ale jak wypowiedzieć cokolwiek?

Słoń  .  teksty eldoo dodał komentarz: Słoń *.* do wpisu 20 listopada 2012
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV