głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo Mimo że się kłócimy kocham Cię jak nikogo innego. Bo przyjaźń to coś więcej niż miłość. Kocham go niesamowicie najbardziej jak tylko potrafię. Jednak chyba nigd

eldoo

eldoo.moblo.pl
Mimo że się kłócimy kocham Cię jak nikogo innego.
Mimo że się kłócimy  kocham Cię... teksty

eldoo dodano: 16 listopada 2012

Mimo że się kłócimy, kocham Cię jak nikogo innego.

Bo przyjaźń to coś więcej niż... teksty

eldoo dodano: 15 listopada 2012

Bo przyjaźń to coś więcej niż miłość.

Kocham go niesamowicie  najbardziej... teksty

eldoo dodano: 15 listopada 2012

Kocham go niesamowicie, najbardziej jak tylko potrafię. Jednak chyba nigdy nie potrafiłabym się w Nim zakochać, bo bałabym się że przez to go stracę, a jest za ważny żeby tak to miało się skończyć. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że mam najlepszego przyjaciela na świecie i kocham go ponad wszystko.

Twoje usta  kształt ich  układ warg... teksty

eldoo dodano: 15 listopada 2012

Twoje usta, kształt ich, układ warg, uśmiech. Wielkość źrenic, kolor tęczówek, szybkość opadania powieki, długość rzęs, paraliżujące spojrzenie, oczy. Policzek, zarys kości policzkowych tak wyraźny, delikatny zarost, ten cudowny rumieniec dodający Ci uroku, Twoja twarz i mimika. Twoja klatka piersiowa, aksamitna skóra, ciało przesiąknięte perfumami, które tak idealnie koją moje zmysły. Zarysowane mięśnie brzucha, dostęp do Twojego serca, silne ramiona, mocny uścisk, moje miejsca niezaprzeczalnego bezpieczeństwa. Odruchowe przygryzanie wargi i puszczanie oczka, chęć pokusy i wymuszenia zbliżenia moich ust do Twoich warg. Twój głos, sposób wymawiania słów, układ wyrazów w zdaniach, prostota i mętlik, wypowiedzenia odrzucające lęki. Sposób poruszania, ten pewny krok, głowa wysoko w górze w parze z zaciśniętą pięścią. Twoje nerwowe plątanie słów, przyspieszone wypowiedzi i nadzwyczajna gestykulacja, udowadnianie swoich racji, stłumiony krzyk, szept. Cały Ty, mężczyzna tak nieosiągalny.

Już czas zapomnieć o tym  co nigdy... teksty

eldoo dodano: 15 listopada 2012

Już czas zapomnieć o tym, co nigdy się nie wydarzyło. Trzeba wyrzucić z siebie wszystko, czego nie ma, nie było i nie będzie. I chociaż będzie bolało, chociaż usta znów spierzchną, chociaż serce znów będzie palić, chociaż dłonie znów będą dygotać, chociaż skóra znów zblednie, chociaż oczy znów zatoną. Musisz to zrobić, musimy się z tym zmierzyć. Nie można wciąż trwać w czymś, co nie istnieje. Wierząc w nieistnienie sami przestajemy istnieć. I znikamy. Więc do dzieła! Zacznij istnieć, niech boli, nie pali, niech tonie, niech żyje!

Marzenie o czymś nieprawdopodobnym... teksty

eldoo dodano: 14 listopada 2012

Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma swoją nazwę, nazywamy je nadzieję.

Nie wiem czego chciałabym bardziej.... teksty

eldoo dodano: 14 listopada 2012

Nie wiem czego chciałabym bardziej. żeby skończyło się inaczej, czy żeby w ogóle się nie zaczynało.

Niektórzy ludzie nawet nie... teksty

eldoo dodano: 14 listopada 2012

Niektórzy ludzie nawet nie wyobrażają sobie jak ważne jest to, że istnieją.

Powiedział że chce żebym była... teksty

eldoo dodano: 14 listopada 2012

Powiedział że chce żebym była szczęśliwa. Czyżby nie wiedział że szczęśliwa będę tylko przy nim ?

Tęsknota pozwala zrozumieć nam to... teksty

eldoo dodano: 14 listopada 2012

Tęsknota pozwala zrozumieć nam to, czego nie potrafimy docenić.

Mogę sprzedać ci moją historię... teksty

eldoo dodano: 14 listopada 2012

Mogę sprzedać ci moją historię, opowiedzieć ci każdy powód smutku, wytłumaczyć każdą łzę, usprawiedliwić każdą bliznę, wyrazić swoją wielką miłość. Mogę to wszystko z siebie wyrzucić, ale po co? Czy kogoś to obchodzi? Zainteresuje cię moja opowieść o nim? Będę mówić, jak wiele dla mnie znaczył, jak bardzo chciałam go mieć. Ale to przeszłość. Ta miłość, która nigdy się nie rozpoczęła, dobiegła końca. Teraz inne uczucie dodaje mi sił. Ale to tylko moje życie. Tylko moje przemyślenia, tylko moje paranoje. Mogę mówić, pisać, rysować, krzyczeć, szeptać. Ale to niczego nie zmieni, nie dowiesz się o mnie więcej niż wiesz teraz. Bo nie dokończę zdania, nie opowiem ci zakończenia mojej historii, nie odpowiem ci na najważniejsze pytanie mojego życia.

Wiem  że świat mnie nienawidzi. teksty

eldoo dodano: 14 listopada 2012

Wiem, że świat mnie nienawidzi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV