głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo Wstaję rano tylko dlatego abyś mógł spytać co robię. Piszę że jestem śpiąca tylko dlatego abyś mógł mnie nazywać śpiochem. Robię wszystko tylko dlatego abyś wre

eldoo

eldoo.moblo.pl
Wstaję rano tylko dlatego abyś mógł spytać co robię. Piszę że jestem śpiąca tylko dlatego abyś mógł mnie nazywać śpiochem. Robię wszystko tylko dlatego abyś wre
Wstaję rano  tylko dlatego  abyś... teksty

eldoo dodano: 11 listopada 2012

Wstaję rano, tylko dlatego, abyś mógł spytać co robię. Piszę, że jestem śpiąca, tylko dlatego, abyś mógł mnie nazywać śpiochem. Robię wszystko, tylko dlatego, abyś wreszcie pojawił się w moim życiu.

Kobiety wolą kolesi  którzy mają w... teksty

eldoo dodano: 11 listopada 2012

Kobiety wolą kolesi, którzy mają w dupie ich uczucia, Dajmy na to taki drań: świetnie potrafi udawać jeśli czegoś chce, a kiedy to dostaje zostawia laskę, albo karmi się tym, że go błaga o więcej, A jednak ona nie potrafi przestać go kochać, Tego toksycznego gówna, Bierze z nim ślub, a potem on zaczyna pić, zdradza, bije ją i dzieci, albo robi dużo gorze rzeczy, Lubicie dostawać w twarz? Lubicie płakać po nocach i być zdradzane? Lubicie wybaczać skurwielom. I dajmy na to, że są też inni kolesie, Ci dobrzy - kochający bez granic, robiący dla was wszystko, gotowi oddać za was życie, gotowi za was zabić, Mężczyźni, przy których możecie czuć się bezpiecznie, Siła może iść w parze z asertywnością, zaradnością, inteligencją i moralnością, Ale tacy najczęściej dostają od życia lub kobiet po dupie, bo są właśnie inni - lepsi od całego tego gówna, Kiedyś tacy mężczyźni byli cenieni jako najwyższe dobro dla kobiety, Dzisiaj miłość staje się toksyczna, Ale to nie wina miłości tylko ludzi, wiesz?

  Mam kogoś kto mi mówi te dwa... teksty

eldoo dodano: 11 listopada 2012

" Mam kogoś kto mi mówi te dwa proste słowa, tylko one dają mi moc. "
Autor cytatu: jachcenajamaice

Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak... teksty

eldoo dodano: 10 listopada 2012

Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak cholernie uszczęśliwia mnie twoja osoba.
Autor cytatu: maxsentymentalny

albo nie umiesz  albo życie tak... teksty

eldoo dodano: 10 listopada 2012

albo nie umiesz, albo życie tak sprawiło, że o bólu nic nie powiesz i ukryjesz wszystko nawet miłość..

Tak bardzo chciałabym przejść za... teksty

eldoo dodano: 10 listopada 2012

Tak bardzo chciałabym przejść za rękę z facetem, którego kocham, przy którym jestem szczęśliwa i przy którym czuje się bezpieczna jak w domu. Przejść perfidnie obok tego palanta, który mnie zawiódł, złamał serce, zdradził i wykorzystał, widząc w jego oczach zazdrość i cholerny żal. Żałujesz? Być może, ale to i tak nie ma teraz najmniejszego znaczenia dla mnie.

Podobno  gdy chłopak patrzy w oczy... teksty

eldoo dodano: 10 listopada 2012

Podobno, gdy chłopak patrzy w oczy pewnej dziewczyny więcej niż 7 sekund, znaczy że mu się podoba, lub co gorsze jest w niej zakochany.

Nic więcej  tylko bądź. teksty

eldoo dodano: 10 listopada 2012

Nic więcej, tylko bądź.
Autor cytatu: chodz.sie.wtul.mala

‎Im bardziej będziesz go... teksty

eldoo dodano: 10 listopada 2012

‎Im bardziej będziesz go odpychała - tym bardziej będzie on próbował, im bardziej będzie Ci zależało - tym bardziej on będzie dla Ciebie niedostępny, pieprzona ironia.

Ludzie szukają ideałów zamiast... teksty

eldoo dodano: 9 listopada 2012

Ludzie szukają ideałów zamiast ludzi z którymi są szczęśliwi.

Nic tak nie krzywdzi jak przypadkowe... teksty

eldoo dodano: 9 listopada 2012

Nic tak nie krzywdzi jak przypadkowe słowa i czyny dające nadzieję.

Ja gotowa byłam poświęcić dla... teksty

eldoo dodano: 9 listopada 2012

Ja gotowa byłam poświęcić dla niego wszystko. Zawsze o nim myślałam, nigdy nie byłam egoistką i kiedy tylko mnie potrzebował mógł na mnie liczyć. Stawiałam jego dobro nad moim, rezygnowałam ze swojego życia tylko po to, żeby w jego wszystko mogło się poukładać. Kochałam kogoś, kto nie kochał mnie i to w tym wszystkim najbardziej boli, chociaż nigdy nie wypomniałabym mu tego co zrobiłam, bo cokolwiek to było, robiłam to z miłości

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV