głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo Walczyła o szczęście by zapomnieć o łzach. Na szczęście umiem żyć bez radości przywykłam do tego. Nie muszę się uśmiechać żeby wiedzieć że potrafię istnieć. Bo

eldoo

eldoo.moblo.pl
Walczyła o szczęście by zapomnieć o łzach.
Walczyła o szczęście  by... teksty

eldoo dodano: 6 listopada 2012

Walczyła o szczęście, by zapomnieć o łzach.

Na szczęście umiem żyć bez... teksty

eldoo dodano: 6 listopada 2012

Na szczęście umiem żyć bez radości, przywykłam do tego. Nie muszę się uśmiechać, żeby wiedzieć, że potrafię istnieć. Bo potrafię, i robię to doskonale. Wcale nie widać po mnie, że czasem nie mam sił, żeby zmusić słabe serce do pracy, wcale nie słychać,że głos załamuje się, gdy emocje szarpią moją duszę, wcale nie czuć, że czasami łapie się brzytwy,bo mój świat spada w dół, wcale nie można wiedzieć ile razy umierałam w środku. Umierałam i rodziłam się. Znów ta sama, niedoskonała, z bagażem przeżyć, z ograniczoną ilością siły i cierpliwości. Muszę tylko pozwolić sobie żyć, tylko tyle. Przecież życie nie jest niczym trudnym, muszę tylko chcieć. Muszę.

Zastanawia mnie co czuje gdy mija... teksty

eldoo dodano: 6 listopada 2012

Zastanawia mnie co czuje gdy mija mnie na ulicy, gdy nasze oczy spotykają się na te kilka krótkich sekund. Zastanawia mnie czy czasem o mnie myśli, jak i czy w ogóle wypowiada się na mój temat. Zastanawia mnie czy żałuje że to wszystko miało miejsce czy może wręcz przeciwnie, żałuje że to się skończyło. Zastanawia mnie jaki ma do mnie stosunek i kim tak właściwie dla niego byłam.

NIE MA 2 4 listopada   Satu Mare Cup... teksty

eldoo dodano: 2 listopada 2012

NIE MA 2-4 listopada - Satu Mare Cup (Rumunia) :D

Najmniejszy drobiazg może zmienić... teksty

eldoo dodano: 2 listopada 2012

Najmniejszy drobiazg może zmienić życie. Coś wydarza się, kiedy najmniej się tego spodziewasz i kieruje Cie ku przyszłości jakiej sobie nie wyobrażałeś. Dokąd? To podróż naszego życia, poszukiwanie światła. Jednak czasem, żeby znaleźć światło trzeba przejść przez największy mrok.

Gdybyś tylko wiedział  jak wiele... teksty

eldoo dodano: 1 listopada 2012

Gdybyś tylko wiedział, jak wiele cierpienia i czasu wymagało zapominanie o Tobie, nie miałbyś czelności o sobie przypominać.

A jeśli powiem Ci  że nie wierzę w... teksty

eldoo dodano: 1 listopada 2012

A jeśli powiem Ci, że nie wierzę w twoje słowo? Poznałam się na Tobie, wybacz. Dla mnie znikasz, tracisz sens, Twoja postać rozmywa się we mgle.

Stanęłam przed Jej grobem... teksty

eldoo dodano: 1 listopada 2012

Stanęłam przed Jej grobem wpatrując się w kilkadziesiąt kolorowych zniczy, mimowolnie łza spłynęła po moim policzku, a zaraz po niej kilkanaście kolejnych. W głowie utworzyło się kino wspomnień a przed oczyma miałam Jej uśmiech, zawsze pocieszający. Ta śmierć była niesprawiedliwa. Nie zasłużyła na to by teraz być w tym miejscu z tysiącami innych zmarłych dusz, głęboko obok tysiąca pogrzebanych ciał. Spojrzałam w górę i wydusiłam z siebie cichutkie 'tęsknię', nic więcej, to wszystko na co było mnie stać, odeszłam by dłużej nie patrzeć, nie cierpieć, przestać męczyć serce. / 61sekund
Autor cytatu: 61sekund

Doskonale wiedziałam  że Go dziś... teksty

eldoo dodano: 1 listopada 2012

Doskonale wiedziałam, że Go dziś zobaczę. Takiego uśmiechniętego z rodziną, zmierzającego na cmentarz. I tak się stało. I rzeczywiście szedł. I rzeczywiście taki uśmiechnięty, trzymający znicze. Jeszcze pół roku temu obiecywał, że będziemy razem, że wszystko się ułoży, że będzie dobrze. Że w końcu będziemy szczęśliwi. Widziałam go już z daleka. Wszystkie wspomnienia wróciły. Widziałam jak z dala się patrzy w moją stronę. Poprawiłam nerwowo grzywkę i udawałam, ze nie patrzę się na Niego. Zbliżał się wraz z rodzicami i siostrą. Usłyszałam ciche, wstydliwe 'cześć' i tyle. Odpowiedziałam mu to samo. I po raz kolejny wspomnienia wróciły. Brakuje mi Jego całego i tych wspaniałych rozmów. Przynajmniej się odezwał, bo jeszcze kilka dni temu, tylko się popatrzył. Usycham z tęsknoty..

Chyba nigdy nie zrozumiem tego... teksty

eldoo dodano: 1 listopada 2012

Chyba nigdy nie zrozumiem tego świata. Tych ludzi XXI wieku - dzieciaki, które ogarnęła patologia; piętnastolatkowie uzależnieni od fajek i alkoholu, którzy tylko w tym widzą sens; tępe laski puszczające się przy najbliższej okazji za doładowanie do telefonu; 'kurwa' z ust sześciolatka; syn, który nie chce nawet spojrzeć matce w oczy; mąż bijący żonę, a przecież obiecywał przed Bogiem kochać ją do śmierci czy też zero szacunku do starszych osób. Ludzie dziś pozbawieni są serc, totalnie zimni i obojętni, zniszczeni przez samych siebie, przez własne życie. Czasem myślę, że naprawdę tu nie pasuję, coraz częściej chcę stąd uciec całkowicie tracąc wiarę w ludzkość. / 61sekund
Autor cytatu: 61sekund

Dziś jest jeden z tych pieprzonych... teksty

eldoo dodano: 1 listopada 2012

Dziś jest jeden z tych pieprzonych, sentymentalnych dni. O szyby odbijają się wielkie krople deszczu, w tle leci dobijająca piosenka, a ja patrzę w białe niebo i ogarnia mnie dziwny, wewnętrzny smutek. Wiem, że gdzieś tam teraz są i być może obserwują mnie z góry. To niby ten sam świat, chociaż wszystko jest zupełnie inne. Dzieli nas tylko przestrzeń między niebem a ziemią. Jakaś cholerna granica. Czas i Bóg. Święto wspominania zmarłych nie jest żadnym szczególnym dniem. Pamiętam o nich codziennie. Ale dziś, spędzając dzień z rodziną poczułam ogromną pustkę, zabrakło ich tutaj, mieli być z nami a zamiast tego zapalamy im znicz na grobie. A teraz, gdy patrzę w niebo czuję, że muszę pozałatwiać jeszcze kilka spraw zanim też się tam znajdę. Najpierw muszę nauczyć się żyć, by umieć umrzeć. Myślę o ludziach i śmierci, o przyjaźni i miłości, wspominam, budzę w sercu uczucia. Naprawdę dziwny, sentymentalny dzień. / 61sekund
Autor cytatu: 61sekund

Dzisiaj  kiedy staliśmy tak z... teksty

eldoo dodano: 1 listopada 2012

Dzisiaj, kiedy staliśmy tak z ludźmi nad Ich grobami, szepcząc wspominaliśmy czas, kiedy byli tutaj, obok przy Nas. Zastanawialiśmy dlaczego tak jest, że życie zabiera Nam ludzi, którzy tak naprawdę niczym nie zawinili? Dlaczego zamiast podarować jeszcze jedną szansę na oddech, zamyka Im powieki zatrzymując rytm serca, ciała zakopując pod ziemię? Przez nasze myśli kilkaset razy przewijały się Ich uśmiechy, słowa zatrzymane gdzieś na dnie serca i czyny zapisane w pamięciach. Pomimo świadomości, że nie ma Ich już z Nami, że może już nigdy się nie zobaczymy, to w Naszych sercach trwają nadal, żyją przypominając o sobie każdego dnia. / Endoftime, z tamtego roku.
Autor cytatu: endoftime

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV