głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo ikt nigdy nie będzie w stanie zrozumieć ile on dla mnie znaczy oraz jak wiele mi dał. Jego cudowne spojrzenie w którym zakochałam się bez pamięci sposób bycia k

eldoo

eldoo.moblo.pl
ikt nigdy nie będzie w stanie zrozumieć ile on dla mnie znaczy oraz jak wiele mi dał. Jego cudowne spojrzenie w którym zakochałam się bez pamięci sposób bycia który z
ikt nigdy nie będzie w stanie... teksty

eldoo dodano: 1 listopada 2012

ikt nigdy nie będzie w stanie zrozumieć ile on dla mnie znaczy, oraz jak wiele mi dał. Jego cudowne spojrzenie w którym zakochałam się bez pamięci, sposób bycia który za sprawą cudownego charakteru był niepowtarzalny,to jak całował czy trzymał za rękę, to jak potrafił się otworzyć kiedy szczerze rozmawialiśmy, to jak potrafiliśmy razem zajebiście spędzić czas czy też to w jaki sposób się uśmiechał. Wszystko takie wyjątkowe, inne niż zawsze, cudowne. Nikt nie będzie miał nigdy okazji poczuć tego w taki sposób w jaki czułam to ja i zrozumieć.

Ile musiałabym w sobie zmienić  by... teksty

eldoo dodano: 1 listopada 2012

Ile musiałabym w sobie zmienić, by być taką jakiej pragniesz ?

Moje nudne imię  z Twoich ust  brzmi... teksty

eldoo dodano: 30 października 2012

Moje nudne imię, z Twoich ust, brzmi zupełnie inaczej.

Zbyt często bywasz w moich myślach... teksty

eldoo dodano: 30 października 2012

Zbyt często bywasz w moich myślach, za rzadko w życiu.

Mogę dać Tobie wszystko i być... teksty

eldoo dodano: 30 października 2012

Mogę dać Tobie wszystko i być Tobie tak bliskim. I chcę tylko Ciebie w zamian, bo to Ty jesteś tym wszystkim.

Lepiej być szczęśliwą samotnie... teksty

eldoo dodano: 29 października 2012

Lepiej być szczęśliwą samotnie, niż nieszczęśliwą z kimś innym.

Jest takie spojrzenie  którym... teksty

eldoo dodano: 29 października 2012

Jest takie spojrzenie, którym patrzymy tylko na jedną osobę.

I nie mogłam się rozpłakać  nie... teksty

eldoo dodano: 29 października 2012

I nie mogłam się rozpłakać, nie wiedziałam jak mogę wylać z siebie te wszystkie złe emocje. Nie wiedziałam czemu to wszystko tak bardzo boli, czemu każdy gest jest męką. Czemu każda myśl dotyczy tylko jednej osoby.

Bezsenne noce  w których dusiłam... teksty

eldoo dodano: 29 października 2012

Bezsenne noce, w których dusiłam płacz do poduszki, tak aby nikt z domowników mnie nie słyszał. Łzy płynące po policzkach, puste dni,w których nie mogłam znaleźć swojego miejsca nawet tam gdzie kiedyś czułam się najlepiej. Miliony wspomnień i to duszące uczucie jakby ktoś przywalił Ci w przeponę za każdym razem, kiedy odłamek przeszłości pojawiał się w Twojej głowie. Słowa, których nie odważyłaś się wypowiedzieć, i które zalegały w Tobie, sprawiając, że było tylko gorzej. Samotne wieczory, jeden kubek herbaty i zimne dłonie. Rany wydrapane na nadgarstkach były niczym w porównaniu z tymi, które nosiłaś w sercu. Mimo wszystko jeśli tamto musiałam przeżyć, żeby teraz móc mieć jego i być taką szczęśliwą, to powiem tylko jedno - warto było.

A teraz  właśnie teraz  nie mam... teksty

eldoo dodano: 29 października 2012

A teraz, właśnie teraz, nie mam siły. Wszystko wydaje się być takie ciężkie, jakby całe zło spadło na mnie, jakby każda wina całego świata była moim błędem. Nie mam siły, nie mam oddechu, nie mam tętna. Żyję, będąc trupem. Jestem emocjonalnym trupem. Truposzem, który na takie puste oczy. Teraz, właśnie w tej chwili uśmiech stał się podkówką. Taki mały znaczek, te kilka centymetrów , a wszystko wygląda inaczej. Całkiem inaczej.

Brakuje ci mnie chodź trochę? Nie... teksty

eldoo dodano: 29 października 2012

Brakuje ci mnie chodź trochę? Nie wymagam dużo, po prostu czasem o mnie możesz pomyśleć, pozwalam ci na to. Bo przecież dużo nas łączyło, prawda? Przecież kiedyś było inaczej, może nawet lepiej. Nie wiem, nie wiem co dzieje się teraz w twoim życiu, nie rozmawiamy, nie mamy już nawet wspólnych tematów. Wszystko co świat zbudował, ludzie rozdzielili. I nie ma już nas, nie ma tych osób które były zawsze razem. Nie ma tej jednej najdroższej twarzy, nie ma słów, które dawały ukojenie, nie ma głosu, który pomagał. Już nic nie ma. Nie ma ciebie, nie ma mnie, nie ma nas. Ale powiedz, tęsknisz czasem?

Bezbarwnie. Beznamiętnie. Bez ciebie. teksty

eldoo dodano: 29 października 2012

Bezbarwnie. Beznamiętnie. Bez ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV