głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo Mogę dać Tobie wszystko i być Tobie tak bliskim. I chcę tylko Ciebie w zamian bo to Ty jesteś tym wszystkim. Lepiej być szczęśliwą samotnie niż nieszczęśliwą z

eldoo

eldoo.moblo.pl
Mogę dać Tobie wszystko i być Tobie tak bliskim. I chcę tylko Ciebie w zamian bo to Ty jesteś tym wszystkim.
Mogę dać Tobie wszystko i być... teksty

eldoo dodano: 30 października 2012

Mogę dać Tobie wszystko i być Tobie tak bliskim. I chcę tylko Ciebie w zamian, bo to Ty jesteś tym wszystkim.

Lepiej być szczęśliwą samotnie... teksty

eldoo dodano: 29 października 2012

Lepiej być szczęśliwą samotnie, niż nieszczęśliwą z kimś innym.

Jest takie spojrzenie  którym... teksty

eldoo dodano: 29 października 2012

Jest takie spojrzenie, którym patrzymy tylko na jedną osobę.

I nie mogłam się rozpłakać  nie... teksty

eldoo dodano: 29 października 2012

I nie mogłam się rozpłakać, nie wiedziałam jak mogę wylać z siebie te wszystkie złe emocje. Nie wiedziałam czemu to wszystko tak bardzo boli, czemu każdy gest jest męką. Czemu każda myśl dotyczy tylko jednej osoby.

Bezsenne noce  w których dusiłam... teksty

eldoo dodano: 29 października 2012

Bezsenne noce, w których dusiłam płacz do poduszki, tak aby nikt z domowników mnie nie słyszał. Łzy płynące po policzkach, puste dni,w których nie mogłam znaleźć swojego miejsca nawet tam gdzie kiedyś czułam się najlepiej. Miliony wspomnień i to duszące uczucie jakby ktoś przywalił Ci w przeponę za każdym razem, kiedy odłamek przeszłości pojawiał się w Twojej głowie. Słowa, których nie odważyłaś się wypowiedzieć, i które zalegały w Tobie, sprawiając, że było tylko gorzej. Samotne wieczory, jeden kubek herbaty i zimne dłonie. Rany wydrapane na nadgarstkach były niczym w porównaniu z tymi, które nosiłaś w sercu. Mimo wszystko jeśli tamto musiałam przeżyć, żeby teraz móc mieć jego i być taką szczęśliwą, to powiem tylko jedno - warto było.

A teraz  właśnie teraz  nie mam... teksty

eldoo dodano: 29 października 2012

A teraz, właśnie teraz, nie mam siły. Wszystko wydaje się być takie ciężkie, jakby całe zło spadło na mnie, jakby każda wina całego świata była moim błędem. Nie mam siły, nie mam oddechu, nie mam tętna. Żyję, będąc trupem. Jestem emocjonalnym trupem. Truposzem, który na takie puste oczy. Teraz, właśnie w tej chwili uśmiech stał się podkówką. Taki mały znaczek, te kilka centymetrów , a wszystko wygląda inaczej. Całkiem inaczej.

Brakuje ci mnie chodź trochę? Nie... teksty

eldoo dodano: 29 października 2012

Brakuje ci mnie chodź trochę? Nie wymagam dużo, po prostu czasem o mnie możesz pomyśleć, pozwalam ci na to. Bo przecież dużo nas łączyło, prawda? Przecież kiedyś było inaczej, może nawet lepiej. Nie wiem, nie wiem co dzieje się teraz w twoim życiu, nie rozmawiamy, nie mamy już nawet wspólnych tematów. Wszystko co świat zbudował, ludzie rozdzielili. I nie ma już nas, nie ma tych osób które były zawsze razem. Nie ma tej jednej najdroższej twarzy, nie ma słów, które dawały ukojenie, nie ma głosu, który pomagał. Już nic nie ma. Nie ma ciebie, nie ma mnie, nie ma nas. Ale powiedz, tęsknisz czasem?

Bezbarwnie. Beznamiętnie. Bez ciebie. teksty

eldoo dodano: 29 października 2012

Bezbarwnie. Beznamiętnie. Bez ciebie.

Trzeba umieć czekać. Wszystko w... teksty

eldoo dodano: 29 października 2012

Trzeba umieć czekać. Wszystko w swoim czasie, nie?

Tęsknisz za nim  chociaż nigdy... teksty

eldoo dodano: 29 października 2012

Tęsknisz za nim, chociaż nigdy nawet nie był Twój.

Najmniej mówimy o rzeczach  o... teksty

eldoo dodano: 27 października 2012

Najmniej mówimy o rzeczach, o których najwięcej myślimy.

Porozrywane myśli  dążą miłych... teksty

eldoo dodano: 27 października 2012

Porozrywane myśli, dążą miłych wspomnień, tuląc głowę w dłoniach - nie chcę zapomnieć. Tych momentów kiedy byliśmy mali, stare przyjaźnie, do dziś nie pokonani. Na murkach oranżada, lody bambino, niewinne rozmowy z przyszłą dziewczyną, od rodziców dycha na pierwsze balety, kawałek życia - tacy byliśmy kiedyś. Dzisiaj jest zupełnie inaczej, staranne przemyślenia, nabierają znaczeń, a czas pędzi - nie chcę się zatrzymać, to nie jego wina. Kocham żyć, Kocham być, Kocham patrzeć na to wszystko, chociaż czasem było przykro, nie zamienię tego na inne wspomnienia... bo takich nie ma. Już odeszły tamte dni i nie wrócą nie ma ich, to historie dawnych spraw, które pozostały w Nas.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV