głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo Trzeba umieć czekać. Wszystko w swoim czasie nie? Tęsknisz za nim chociaż nigdy nawet nie był Twój. Najmniej mówimy o rzeczach o których najwięcej myślimy. Poro

eldoo

eldoo.moblo.pl
Trzeba umieć czekać. Wszystko w swoim czasie nie?
Trzeba umieć czekać. Wszystko w... teksty

eldoo dodano: 29 października 2012

Trzeba umieć czekać. Wszystko w swoim czasie, nie?

Tęsknisz za nim  chociaż nigdy... teksty

eldoo dodano: 29 października 2012

Tęsknisz za nim, chociaż nigdy nawet nie był Twój.

Najmniej mówimy o rzeczach  o... teksty

eldoo dodano: 27 października 2012

Najmniej mówimy o rzeczach, o których najwięcej myślimy.

Porozrywane myśli  dążą miłych... teksty

eldoo dodano: 27 października 2012

Porozrywane myśli, dążą miłych wspomnień, tuląc głowę w dłoniach - nie chcę zapomnieć. Tych momentów kiedy byliśmy mali, stare przyjaźnie, do dziś nie pokonani. Na murkach oranżada, lody bambino, niewinne rozmowy z przyszłą dziewczyną, od rodziców dycha na pierwsze balety, kawałek życia - tacy byliśmy kiedyś. Dzisiaj jest zupełnie inaczej, staranne przemyślenia, nabierają znaczeń, a czas pędzi - nie chcę się zatrzymać, to nie jego wina. Kocham żyć, Kocham być, Kocham patrzeć na to wszystko, chociaż czasem było przykro, nie zamienię tego na inne wspomnienia... bo takich nie ma. Już odeszły tamte dni i nie wrócą nie ma ich, to historie dawnych spraw, które pozostały w Nas.

Nie wiesz ile emocji kryje się za... teksty

eldoo dodano: 27 października 2012

Nie wiesz ile emocji kryje się za moim obojętnym spojrzeniem, gdy cię mijam.

Dziś piję za Ciebie : za twoją... teksty

eldoo dodano: 27 października 2012

Dziś piję za Ciebie : za twoją obojętność, ból zadawany każdego dnia, ten cholernie uwodzicielski uśmiech i nic nie znaczące spojrzenia. Twoje zdrowie.
Autor cytatu: julciovaa

Możesz odejść. Wymazać mnie z... teksty

eldoo dodano: 27 października 2012

Możesz odejść. Wymazać mnie z pamięci. Ja też zapomnę. Bo nawet wtedy, gdy ciebie przy mnie nie będzie, będę mogła przeżyć jeszcze sto tysięcy innych pięknych chwil. Ot tak, bez Ciebie.
Autor cytatu: julciovaa

Że mi Ciebie brakuje  że coś... teksty

eldoo dodano: 27 października 2012

Że mi Ciebie brakuje, że coś poczułam, że tęsknie, że wspominam ciągle, że umieram bez Ciebie, że wariuje, że czuję na sobie jeszcze Twój dotyk i tak bardzo Jego pragnę, że prawie zapomniałam smak ust Twoich którego tak bardzo mi teraz potrzeba, że ciągle zastanawiam się co u Ciebie, że gdybym mogła cofnęłabym się w czasie i przeżyła z Tobą każdą z wspólnych chwil po raz drugi, że chyba kocham - tak wiele mam Ci do powiedzenia, gdybyś tylko chciał.
Autor cytatu: zapachjegoperfum

To dziwne  myślę ciągle o Tobie... teksty

eldoo dodano: 27 października 2012

To dziwne, myślę ciągle o Tobie, uśmiecham się gdy z Tobą piszę, każda Twoja wiadomość cieszy. Na końcu każdego zeszytu jest Twoje imię a przy nimi znak równości i trójka. Jesteś moim uzależnieniem, jesteś potrzebny mi jak tlen. Pojawiłeś się i wszystko się zmieniło, dajesz mi siłę.Uwielbiam w Tobie wszystko. Czujesz to ? To jest zajebiste ♥ Masz tak samo ?

Już nie myślę o tym czego mi brak... teksty

eldoo dodano: 27 października 2012

Już nie myślę o tym czego mi brak, zaczęłam żyć. Żyć tak jak przystało normalnej dziewczynie,zaczęłam cieszyć się z małych rzeczy, które spotykają mnie każdego dnia. Nie ma sensu tkwic w ciągłym oczekiwaniu, że nadejdzie dzień, w którym wszystko będzie świetnie.

Gdy ktoś pyta czy u mnie wszystko w... teksty

eldoo dodano: 27 października 2012

Gdy ktoś pyta czy u mnie wszystko w porządku zawsze odpowiem, że jest dobrze. Nawet wtedy kiedy mam ochotę się utopić, nawet wtedy, gdy moje życie łamie się w pół i nawet wtedy kiedy z oczu płyną mi łzy.

kochamy  tracimy  pragniemy... teksty

eldoo dodano: 27 października 2012

kochamy, tracimy, pragniemy, żałujemy, wracamy, tęsknimy, zakochujemy, nienawidzimy, lubimy, przyzwyczajamy, spożywamy, spóźniamy, piszemy, gramy, myślimy, umieramy, nadużywamy, palimy, pijemy, uzależniamy, upajamy, radujemy, smucimy, śmiejemy, płaczemy, rozpaczamy, uczymy, śpiewamy, biegamy, jeździmy, tańczymy, mokniemy, opalamy, znosimy niewygody, zarabiamy, bankrutujemy, machamy, dotykamy, przytulamy, całujemy, krzywdzimy, naprawiamy, niszczymy, nucimy, gotujemy, znęcamy, rozmawiamy, krzyczymy, dzwonimy, wylegujemy się, śpimy, kradniemy, oddajemy, nie zgadzamy, sprzeciwiamy, dyskutujemy, śnimy, przebywamy, wychodzimy, zamykamy, znikamy .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV