głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo Wszystko ma swoje priorytety niestety. Wszystko ma swoje wady zalety. Hierarchia wartości obowiązki przyjemności hip hopowa podróż do przyszłości. Szukasz szczę

eldoo

eldoo.moblo.pl
Wszystko ma swoje priorytety niestety. Wszystko ma swoje wady zalety. Hierarchia wartości obowiązki przyjemności hip hopowa podróż do przyszłości.
Wszystko ma swoje priorytety... teksty

eldoo dodano: 12 listopada 2012

Wszystko ma swoje priorytety, niestety. Wszystko ma swoje wady, zalety. Hierarchia wartości, obowiązki, przyjemności, hip hopowa podróż do przyszłości.

Szukasz szczęścia tam gdzie go nie... teksty

eldoo dodano: 12 listopada 2012

Szukasz szczęścia tam gdzie go nie ma, nie widząc, gdy je masz pod nosem.

Kilka ostatnich kroków by dojść do... teksty

eldoo dodano: 12 listopada 2012

Kilka ostatnich kroków by dojść do szczęścia.

Czy tęskniłabyś za mną  gdybym... teksty

eldoo dodano: 12 listopada 2012

Czy tęskniłabyś za mną, gdybym wyszedł i nie wrócił? Gdybyś nie mogła mnie znaleźć wśród innych ludzi? Wśród twarzy, wśród dłoni, wśród osób. Jak szybko byś zapomniała, jaki mam kolor oczu? Jaki mam odcień włosów, jak szybko bije mi serce?Gdybyś miała mnie nie zobaczyć,co zrobiłabyś w przed dzień? Co byś mi powiedziała, kiedy bym zakładał kurtkę? Byś pocałowała w usta mnie z nadzieją, że wrócę? Przecież zawsze wracam, nawet z najdalszych podróży, ale ta niespodziewanie mogłaby się przedłużyć. Mogłaby, przecież nie chciałbym. My nie mamy wpływu na życie, życie na nas ma wpływ. Zostawiłbym niedopitą zieloną herbatę, zimnego tosta jak zimne serce, w którym czuje się straty. Kilka płyt z rapem, na których zostawiłem siebie. Jak by został po mnie tylko zapach perfum w łazience. /Onar - Ja bym oszalał - nie mogę i nie chcę się uwalniać od tego kawałka!

Toniesz w jego uścisku  w jego... teksty

eldoo dodano: 12 listopada 2012

Toniesz w jego uścisku, w jego spojrzeniu, w jego perfumach, w jego kołdrze. toniesz w uczuciu, które połączyło was w jeden, nierozrywalny element układanki.

Uwielbiam się z nim droczyć i... teksty

eldoo dodano: 11 listopada 2012

Uwielbiam się z nim droczyć i doskonale wiem, że działa to wielu zazdrosnym szmatą na nerwy.

Jak wiele czasu potrzebne jest by... teksty

eldoo dodano: 11 listopada 2012

Jak wiele czasu potrzebne jest by zapomnieć i zakochać się na nowo, w kimś zupełnie innym, mając ciągle nadzieje ze on jednak wróci, czy to jest w ogóle możliwe ?
Autor cytatu: zapachjegoperfum

nie słowa lecz gesty są dowodem... teksty

eldoo dodano: 11 listopada 2012

nie słowa lecz gesty są dowodem miłości.
Autor cytatu: julciovaa

Myślę  że zawsze będziesz dla... teksty

eldoo dodano: 11 listopada 2012

Myślę, że zawsze będziesz dla mnie ważny. Nie chodzi o to, że nigdy już nikogo nie pokocham i nie będę potrafiła być szczęśliwa, ale nie wymaże z serca tego fragmentu życia z Tobą. Czasami będę siadać z kubkiem herbaty i przypominać sobie Ciebie, Twój uśmiech, Twoje słowa, to jak bardzo Cię kochałam i to jak bardzo mnie zraniłeś. Nie zapomnę też tych chwil, w których sprawiałeś, że byłam najszczęśliwszą dziewczyną na świecie. Byłeś dla mnie zbyt ważny, żebym mogła wyrzucić Cię z głowy, ale nie wracaj. Sam mnie odepchnąłeś i upadłam zbyt daleko, aby teraz to wszystko naprawiać.

Przeszłość sama odchodzi  nie... teksty

eldoo dodano: 11 listopada 2012

Przeszłość sama odchodzi, nie trzeba jej niszczyć. Sama potrafi także wrócić – szukać ani ocalać też jej nie trzeba – bo jest tuż obok.

Wstaję rano  tylko dlatego  abyś... teksty

eldoo dodano: 11 listopada 2012

Wstaję rano, tylko dlatego, abyś mógł spytać co robię. Piszę, że jestem śpiąca, tylko dlatego, abyś mógł mnie nazywać śpiochem. Robię wszystko, tylko dlatego, abyś wreszcie pojawił się w moim życiu.

Kobiety wolą kolesi  którzy mają w... teksty

eldoo dodano: 11 listopada 2012

Kobiety wolą kolesi, którzy mają w dupie ich uczucia, Dajmy na to taki drań: świetnie potrafi udawać jeśli czegoś chce, a kiedy to dostaje zostawia laskę, albo karmi się tym, że go błaga o więcej, A jednak ona nie potrafi przestać go kochać, Tego toksycznego gówna, Bierze z nim ślub, a potem on zaczyna pić, zdradza, bije ją i dzieci, albo robi dużo gorze rzeczy, Lubicie dostawać w twarz? Lubicie płakać po nocach i być zdradzane? Lubicie wybaczać skurwielom. I dajmy na to, że są też inni kolesie, Ci dobrzy - kochający bez granic, robiący dla was wszystko, gotowi oddać za was życie, gotowi za was zabić, Mężczyźni, przy których możecie czuć się bezpiecznie, Siła może iść w parze z asertywnością, zaradnością, inteligencją i moralnością, Ale tacy najczęściej dostają od życia lub kobiet po dupie, bo są właśnie inni - lepsi od całego tego gówna, Kiedyś tacy mężczyźni byli cenieni jako najwyższe dobro dla kobiety, Dzisiaj miłość staje się toksyczna, Ale to nie wina miłości tylko ludzi, wiesz?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV