głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo Toniesz w jego uścisku w jego spojrzeniu w jego perfumach w jego kołdrze. toniesz w uczuciu które połączyło was w jeden nierozrywalny element układanki. Uwielbi

eldoo

eldoo.moblo.pl
Toniesz w jego uścisku w jego spojrzeniu w jego perfumach w jego kołdrze. toniesz w uczuciu które połączyło was w jeden nierozrywalny element układanki.
Toniesz w jego uścisku  w jego... teksty

eldoo dodano: 12 listopada 2012

Toniesz w jego uścisku, w jego spojrzeniu, w jego perfumach, w jego kołdrze. toniesz w uczuciu, które połączyło was w jeden, nierozrywalny element układanki.

Uwielbiam się z nim droczyć i... teksty

eldoo dodano: 11 listopada 2012

Uwielbiam się z nim droczyć i doskonale wiem, że działa to wielu zazdrosnym szmatą na nerwy.

Jak wiele czasu potrzebne jest by... teksty

eldoo dodano: 11 listopada 2012

Jak wiele czasu potrzebne jest by zapomnieć i zakochać się na nowo, w kimś zupełnie innym, mając ciągle nadzieje ze on jednak wróci, czy to jest w ogóle możliwe ?
Autor cytatu: zapachjegoperfum

nie słowa lecz gesty są dowodem... teksty

eldoo dodano: 11 listopada 2012

nie słowa lecz gesty są dowodem miłości.
Autor cytatu: julciovaa

Myślę  że zawsze będziesz dla... teksty

eldoo dodano: 11 listopada 2012

Myślę, że zawsze będziesz dla mnie ważny. Nie chodzi o to, że nigdy już nikogo nie pokocham i nie będę potrafiła być szczęśliwa, ale nie wymaże z serca tego fragmentu życia z Tobą. Czasami będę siadać z kubkiem herbaty i przypominać sobie Ciebie, Twój uśmiech, Twoje słowa, to jak bardzo Cię kochałam i to jak bardzo mnie zraniłeś. Nie zapomnę też tych chwil, w których sprawiałeś, że byłam najszczęśliwszą dziewczyną na świecie. Byłeś dla mnie zbyt ważny, żebym mogła wyrzucić Cię z głowy, ale nie wracaj. Sam mnie odepchnąłeś i upadłam zbyt daleko, aby teraz to wszystko naprawiać.

Przeszłość sama odchodzi  nie... teksty

eldoo dodano: 11 listopada 2012

Przeszłość sama odchodzi, nie trzeba jej niszczyć. Sama potrafi także wrócić – szukać ani ocalać też jej nie trzeba – bo jest tuż obok.

Wstaję rano  tylko dlatego  abyś... teksty

eldoo dodano: 11 listopada 2012

Wstaję rano, tylko dlatego, abyś mógł spytać co robię. Piszę, że jestem śpiąca, tylko dlatego, abyś mógł mnie nazywać śpiochem. Robię wszystko, tylko dlatego, abyś wreszcie pojawił się w moim życiu.

Kobiety wolą kolesi  którzy mają w... teksty

eldoo dodano: 11 listopada 2012

Kobiety wolą kolesi, którzy mają w dupie ich uczucia, Dajmy na to taki drań: świetnie potrafi udawać jeśli czegoś chce, a kiedy to dostaje zostawia laskę, albo karmi się tym, że go błaga o więcej, A jednak ona nie potrafi przestać go kochać, Tego toksycznego gówna, Bierze z nim ślub, a potem on zaczyna pić, zdradza, bije ją i dzieci, albo robi dużo gorze rzeczy, Lubicie dostawać w twarz? Lubicie płakać po nocach i być zdradzane? Lubicie wybaczać skurwielom. I dajmy na to, że są też inni kolesie, Ci dobrzy - kochający bez granic, robiący dla was wszystko, gotowi oddać za was życie, gotowi za was zabić, Mężczyźni, przy których możecie czuć się bezpiecznie, Siła może iść w parze z asertywnością, zaradnością, inteligencją i moralnością, Ale tacy najczęściej dostają od życia lub kobiet po dupie, bo są właśnie inni - lepsi od całego tego gówna, Kiedyś tacy mężczyźni byli cenieni jako najwyższe dobro dla kobiety, Dzisiaj miłość staje się toksyczna, Ale to nie wina miłości tylko ludzi, wiesz?

  Mam kogoś kto mi mówi te dwa... teksty

eldoo dodano: 11 listopada 2012

" Mam kogoś kto mi mówi te dwa proste słowa, tylko one dają mi moc. "
Autor cytatu: jachcenajamaice

Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak... teksty

eldoo dodano: 10 listopada 2012

Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak cholernie uszczęśliwia mnie twoja osoba.
Autor cytatu: maxsentymentalny

albo nie umiesz  albo życie tak... teksty

eldoo dodano: 10 listopada 2012

albo nie umiesz, albo życie tak sprawiło, że o bólu nic nie powiesz i ukryjesz wszystko nawet miłość..

Tak bardzo chciałabym przejść za... teksty

eldoo dodano: 10 listopada 2012

Tak bardzo chciałabym przejść za rękę z facetem, którego kocham, przy którym jestem szczęśliwa i przy którym czuje się bezpieczna jak w domu. Przejść perfidnie obok tego palanta, który mnie zawiódł, złamał serce, zdradził i wykorzystał, widząc w jego oczach zazdrość i cholerny żal. Żałujesz? Być może, ale to i tak nie ma teraz najmniejszego znaczenia dla mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV