głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dzeksonowe pierwszy raz słyszałam jak mówi o uczuciach. uczuciach do dziewczyny którą tak bardzo kocha. jednak te uczucia przyniosły mu ból i rozczarowanie. nieodwzajemnio

dzeksonowe

dzeksonowe.moblo.pl
pierwszy raz słyszałam jak mówi o uczuciach. uczuciach do dziewczyny którą tak bardzo kocha. jednak te uczucia przyniosły mu ból i rozczarowanie. nieodwzajemniona miłość
pierwszy raz słyszałam jak mówi o... teksty

dzeksonowe dodano: 28 czerwca 2011

pierwszy raz słyszałam jak mówi o uczuciach. uczuciach do dziewczyny, którą tak bardzo kocha. jednak te uczucia przyniosły mu ból i rozczarowanie. nieodwzajemniona miłość. ale być może dzięki temu przekonałam się, że faceci też potrafią cierpieć, że również bywa tak, że to Oni są zranieni, że trafiają na kobiety, które traktują ich jak zabawki, że w ich oczach też mogą pojawiać się łzy, kiedy kochają, ale ich miłość nie robi na dziewczynach wrażenia. a co najważniejsze przekonałam się, że faceci też mają serce, że potrafią równie pięknie mówić o uczuciach, kiedy ich serce bije w rytm serca drugiej osoby. nie byłoby nic w tym specjalnego, gdyby nie fakt, że jest moim przyjacielem i bardzo współczuje mu sytuacji w jakiej się znalazł.

a kiedy Ci powiem  że bez Ciebie nie... teksty

dzeksonowe dodano: 28 czerwca 2011

a kiedy Ci powiem, że bez Ciebie nie chcę, nie potrafię, nie dam rady - wrócisz.?

najpiękniejszy zapach jaki znam.?... teksty

dzeksonowe dodano: 28 czerwca 2011

najpiękniejszy zapach jaki znam.? zapach Jego bluzy, kiedy mocno mnie przytula.

ostatni tydzień to chyba najgorszy... teksty

dzeksonowe dodano: 28 czerwca 2011

ostatni tydzień to chyba najgorszy okres mojego życia. chociaż w tym wszystkim był jeden plus. to właśnie przez ostatni tydzień przekonałam się jak bardzo Cię kocham, jak bardzo Cię potrzebuję, jak bardzo Twoja obecność jest mi potrzebna, by uśmiech nie znikał z mojej twarzy. jednak nigdy więcej nie chcę czuć się jak wtedy. nie chcę kolejnego bólu, kolejnych kłótni, kolejnego milczenia, kolejnych łez. nie chcę tego przechodzić na nowo. więc proszę Cię - nie dopuścmy do takiej sytuacji już nigdy więcej.nie pozwólmy by w ułamku kiku sekund zdołało Nas podzielić to co Nas łączy. nie pozwólmy zniszczyć więzi, która Nas łączy.

a najpięknieksze słowa jakie mogę... teksty

dzeksonowe dodano: 28 czerwca 2011

a najpięknieksze słowa jakie mogę od Ciebie usłyszeć brzmią ' nigdy więcej żadnej kłótni, proszę. przez ten czas strasznie brakowało mi kontaktu z Tobą, brakowało mi Twojej obecności. a teraz znów jest pięknie - nawet więcej, jest jak w bajce. nie zepsujmy tego, nigdy.! ' a na mojej twarzy pojawia się ogromny uśmiech. niesamowicie cieszy mnie fakt, że daję Ci szczęście kochanie.

to ja jestem tą wredną i cyniczną... teksty

dzeksonowe dodano: 28 czerwca 2011

to ja jestem tą wredną i cyniczną panną, to ja gram ludziom na nerwach. to ja mam w dupie opinie innych. to ja mówię głośno o tym co myślę. to ja mówię o tym co mi się podoba, a co nie. to ja według Ciebie jestem tą złą. tak to ja mam wylane na Twoją opinię na mój temat.

wczoraj pisząc do Ciebie bardzo... teksty

dzeksonowe dodano: 28 czerwca 2011

wczoraj pisząc do Ciebie bardzo obawiałam się tego jak zakończy się ta rozmowa. bałam się kolejnej kłótni, tego, że kolejny raz nie zdołamy się porozumieć. bałam się również kolejnych łez, kolejnego bólu i towarzyszącej mu myśli, że już Ciebie nie będzie w moim życiu. bałam się, że ta rozmowa może być naszą ostatnią. zupełnie nie wiedząc jak się zachować, co napisać. wystukałam pare literek na klawiaturze, czekając na Twoją reakcje. i w tym momencie moje wszystkie obawy zamieniły się w 3 godzinną rozmowe, a smutek na twarzy zastąpił uśmiech. a rozmowa, której tak się obawiałam dała emocje - ale te pozytywne. niby jedna zwykła rozmowa, a tyle powodów do uśmiechu. uśmiech, który nie znika z twarzy.niby nic a daje tyle szczęścia, za które dziekuję ;* .

wychodząc na dwór napisałam sms'a... teksty

dzeksonowe dodano: 28 czerwca 2011

wychodząc na dwór napisałam sms'a ' mamuś siedzę na polu z kumpelą.' dostałam odpowiedz ' i co na polu siedzicie.? ziemniaki zbieracie.? do domu, bo zimno.!' pomyślałam ' taa. uwielbiam humor mojej mamy.' na co kumpela ' powiedz, że siedzisz na polu i zbierasz zioło.' wyciągnełam telefon pisząc na klawiaturze ' nie ziemniaki. no co Ty siedzę na polu i zioło zbieram, chcesz trochę mamuś.? :) ' kiedy znów zawibrował telefon odczytałam ' ja Ci dam zioło, do domu natychmiast.!' a w głowie myśl 'no dobra nie krzycz już tyle.' na co mówi kumpela ' ej, wiesz co. bo w sumie to głodna jestem, zapytaj czy kolacja już gotowa, to za pięc minut będziemy pod domem.' pytając mamy o kolację napisała ' nie ma problemu, zamówimy pizze, do domu.! już.!' kierumek dom i zachwycanie się koleżanki, jaka to moja mama jest wspaniałaaa, fajna. a także wielkie zdziwienie ' ej to Ty tak z mamą, gadasz.? tak na lajcie.?! ja też tak chcę.!' taaak. uwielbiam moją mamę.

kiedyś były nierozłączne... teksty

dzeksonowe dodano: 28 czerwca 2011

kiedyś były nierozłączne, potrafiły rozmawiać ze sobą od momentu kiedy tylko otworzyły oczy, do momentu w którym zamykały je, by przywitać kolejny dzień. łączyła Je przyjażń, wystarczyła jedna kłótnia, jeden dzień, by wszystko się zmieniło. niestety - jeśli chodzi o stracone zaufanie, nigdy już nie będzie tak jak dawniej, a efekty straconego zaufania można odczuć każdego dnia.

i nie mów mi  że przyjażń damsko... teksty

dzeksonowe dodano: 28 czerwca 2011

i nie mów mi, że przyjażń damsko-męska nie istnieje, bo to właśnie On jest zawsze, gdy tego potrzebuję. kiedy mam problem zawsze to zauważy, nie potrzeba żadnych słów, pytając 'dlaczego się smucisz.?' odpowiada ' bo Ty jesteś smutna.' mówi tak dużo i tak śmiesznie, by zobaczyć uśmiech na mojej twarzy. dodając przy tym ' ale ja wiem, że Ty mnie też.' i żadnych słów więcej nie potrzeba ..

teraz bez problemu patrząc na sms'a... teksty

dzeksonowe dodano: 28 czerwca 2011

teraz bez problemu patrząc na sms'a od Ciebie, mogę go usunąć, bez żadnego zastanowienia, gdy widzę połączenie od Ciebie teraz jakoś wolę nacisnąć tą czerwoną słuchawkę, niż jak kiedyś zieloną. kiedy widzę zółte słoneczko na gg przy Twoim imieniu, uwierz wolałabym widzieć czerwone. teraz już nie biegnę by odpisać Ci na każdą wiadomość, na każdego sms'a, nie czekam już na gg, by zamienić z Tobą chociaż słowo, a kiedy odczytuję Twoje wiadomości pełne złości, ponieważ się do Ciebie nie odzywam, nie robią na mnie żadnego wrażenia. wiesz to chyba się nazywa pieprzona obojętność, która jest efektem straconego zaufania, kotku.

po raz kolejny przekonuję się  że... teksty

dzeksonowe dodano: 28 czerwca 2011

po raz kolejny przekonuję się, że lepiej nie używać słów, które zobowiązują, bo jak widać, słowo 'kocham' nie zawsze jest mówione szczerze, a słowa ' na zawsze ' to chyba przenośnia znacząca ' na chwilę ' .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV