głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dzeksonowe długi majowy weekend zaliczam do najpiękniejszych dni mojego życia. dlaczego.? bo spędzony w gronie tych najlepszych i najbliższych dla mojego serduszka. i nic

dzeksonowe

dzeksonowe.moblo.pl
długi majowy weekend zaliczam do najpiękniejszych dni mojego życia. dlaczego.? bo spędzony w gronie tych najlepszych i najbliższych dla mojego serduszka. i nic wiięcej d
długi majowy weekend zaliczam do... teksty

dzeksonowe dodano: 28 czerwca 2011

długi majowy weekend zaliczam do najpiękniejszych dni mojego życia. dlaczego.? bo spędzony w gronie tych najlepszych i najbliższych dla mojego serduszka. i nic wiięcej do szczęścia nie potrzeba < 3 .!

lubię te dni  kiedy mam blisko... teksty

dzeksonowe dodano: 28 czerwca 2011

lubię te dni, kiedy mam blisko siebie ludzi, których kocham. lubie wtedy wyłączyć telefon, zostawić za sobą problemy. żyć chwilą obecną. lubię patrzeć na uśmiechnięte twarze tych, którzy swoją obecnością sprawiają, że świat staje się piękniejszy. lubię chodzić po mieście w gronie tych najważniejszych śmiejąc się ze wszystkiego i patrzeć na zdziwione twarze ludzi, którzy nie wiedzą o co chodzi. lubię bawić się jak dziecko nie zwracając uwagi na to co pomyślą inni. i lubię mieć tą pewność, że moja obecność w ich gronie daje im niesamowitą radość.

cz 2. teraz też wiem  że... teksty

dzeksonowe dodano: 28 czerwca 2011

cz 2. teraz też wiem, że wspomnienia to najpiękniejszy prezent jaki można podarować drugiej osobie. bo w chwili tęsknoty, kiedy łzy pojawiają się na twarzy. wtedy kiedy najbardziej odczuwam to, że Cię nie ma obok to właśnie wspomnienia przywracają uśmiech na moją twarz. mogę płakać śmiejąc się jednocześnie dzięki każdej chwili spędzonej razem, którą mam w pamięci. mimo tego, że nie ma Cię tu obok, to wiem, że zawsze będziesz w moim sercu, bo to właśnie tam jest ślad po najpiękniejszej przyjażni jaką mam < 3.

cz 1 . mówią ' żegnając... teksty

dzeksonowe dodano: 28 czerwca 2011

cz 1 . mówią ' żegnając przyjaciela nie płacz ponieważ Jego nieobecność ukaże Ci co tak naprawdę w Nim kochasz,' jeśli to prawda to od wczoraj z każdym kolejnym dniem będę się przekonywać co pokochałam w Tobie. co sprawiło, że tak bardzo się do Ciebie zbliżyłam. i co sprawia, że tak mocno brakuje mi Twojej obecności. to właśnie teraz - gdy Cię już nie ma obok doceniam każdą chwilę spędzoną razem. to właśnie teraz mam okazje przekonać się jak bardzo ważną osobą jesteś w moim życiu jak również jak ważne miejsce zajmujesz w moim sercu.

bo może otacza mnie wielu ludzi... teksty

dzeksonowe dodano: 28 czerwca 2011

bo może otacza mnie wielu ludzi jednak większość z Nich nie odgrywa ważnej roli w moim życiu. jednak wsród Nich jest paru ludzi, którzy są tak cholernie ważni, za których byłabym gotowa oddać życie, bo wiem, że zawsze mogę na Nich liczyć. że zawsze będą kiedy będę tego potrzebować. i to właśnie ich obecność w moim życiu jest dla mnie najważniejsza na świecie.

uwielbiam Tych ludzi za to  że kiedy... teksty

dzeksonowe dodano: 28 czerwca 2011

uwielbiam Tych ludzi za to, że kiedy mówię ' a pamiętacie jak .. ' nie muszę nawet dokańczać a Oni już wiedzą o co chodzi śmiejąc się jak dzieci.

stojąc na korytarzu podeszła do... teksty

dzeksonowe dodano: 28 czerwca 2011

stojąc na korytarzu podeszła do mnie pytając co jest. spojrzałam na nią pytająco. przecież Cię znam, - wiem, że coś jest nie tak kocie. dostałam w odpowiedzi. nie chcąc jej martwić powiedziałam nic się nie stało, wszystko jest okay, nie martw się mała. nie dała za wygraną pytając dalej dlaczego jesteś taka smutna. uśmiechnełam się mówiąc przepraszam, nie chcę o tym rozmawiać. widząc uśmiech na mojej twarzyprzytuliła mnie mówiąc rozumiem, jakbyś chciała rozmawiać, to zawsze jestem kocie. niesamowicie lubię mieć tą pewność, że jest obok. na tym polega przyjażń.

wysłałam Jej krótkiego sms'a... teksty

dzeksonowe dodano: 28 czerwca 2011

wysłałam Jej krótkiego sms'a 'kOcham Cię.' na co dostałam odpowiedz ' też Cię kOcham i to nie dlatego, żeby Ci przykro nie było, ale naprawdę kOcham Cię.' bez zastanowienia odpisałam ' no ja też Cię kocham, nie dlatego, żeby Ci przykro nie było, tylko dlatego, że jesteś wspaniała.' w odpowiedzi dostałam ' jak zwykle przesadzasz.' uśmiech na chwilę znikną, a Ona na wyświetlaczu telefonu zobaczyła nową wiadomość 'wcale nie przesadzam, tylko chcę byś wiedziała, że jesteś dla mnie ważna, a Twoja obecność jest mi potrzebna.' telefon zawibrował oznaczając przyjśćie nowej wiadomości. odblokowałam klawiaturę i odczytałam 'o jak słodko. cieszę się, że komuś jestem potrzebna.' na co powiedziałam 'na pewno nie tylko mi, jest wiele osób, którym jesteś potrzebna.' w odpowiedzi dostałam 'niewiem czy komuś jeszcze. ale to nieważne. ważne, że Tobie tak.' mówcie co chcecie, ale ja lubię dawać jej tą pewność, że jest dla mnie najważniejsza na świecie. - moja mama ♥.

to Ona jest tą najlepszą. to Ona... teksty

dzeksonowe dodano: 28 czerwca 2011

to Ona jest tą najlepszą. to Ona daje mi tą pewność, że zawsze mogę na Nią liczyć. to Ona jest pierwszą osobą o której myślę kiedy mam problem, ale również pierwszą osobą do której biegnę, gdy jestem niesamowicie szczęśliwa. to Ona wie o każdym zauroczeniu, każdej miłości. to Ona zawsze znajdzie rozwiązanie z każdej nawet najtrudniejszej sytuacji. to Ona jest najważniejszą kobietą w moim życiu. tak to moja mama, a jednocześnie najcudowniejsza osoba na świecie < 3.

wiesz mam nadzieję  że role się... teksty

dzeksonowe dodano: 28 czerwca 2011

wiesz mam nadzieję, że role się odwrócą. teraz moja kolej na milczenie i brak czasu. wiesz to taka mała chęć zemsty, byś poczuł to co ja i znalazł się w iderntycznej sytuacji. mimo wszystko żałuję tylko jednego, że idealny chłopczyk bez wad okazał się zwyczajnym dupkiem, przykre.

tak bardzo lubię mieć tą pewność... teksty

dzeksonowe dodano: 28 czerwca 2011

tak bardzo lubię mieć tą pewność, że tak cholernie mnie kochasz, wiesz.?

powiedział  że dla Niej byłby w... teksty

dzeksonowe dodano: 28 czerwca 2011

powiedział, że dla Niej byłby w stanie zrobić wszystko, że dla Niej zawsze będzie kiedy będzie tego potrzebowała, że to w Jej piękne oczy mógłby patrzeć godzinami, że to Jej włosy są tak miękkie w dotyku, że to Jej usta są zmysłowe, że to Ona jest dla Niego najwspanialszą kobietą, że to Ona jest jego całym światem, że to Jej ręka idealnie pasuje do Jego ręki, że Jego serce bije tak mocno, kiedy tylką Ją zobaczy, że uśmiech na Jego twarzy pojawia się kiedy tylko Ją zobaczy, że z Nią chciałby być tak na wieki i na amen, że to Ona jest jego szczęściem i że to właśnie On chciałby sprawić, że byłaby najszczęśliwszą kobietą na świecie, że to w swoich ramionach chciałby zapewnić Jej bezpieczeństwo, że przy Niej czuję się jak nigdy wcześniej przy żadnej innej. że to Tylko Ją tak szalenie, mocno i na zawsze. szkoda, że nie mógł usłyszeć czegoś takiego z Jej ust, albo choć o drobinę podobnego ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV