głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mistrzunii0 To miejsce dla Ciebie Światło dla żywych wciąż w nas Znam takie słowo Które tak chciałbym Ci dać Myśli głęboko W sercu gdy budzi je wiatr Zamykam oczy Które tak

mistrzunii0

mistrzunii0.moblo.pl
To miejsce dla Ciebie Światło dla żywych wciąż w nas Znam takie słowo Które tak chciałbym Ci dać Myśli głęboko W sercu gdy budzi je wiatr Zamykam oczy Które tak
To miejsce dla Ciebie  Światło dla... teksty

mistrzunii0 dodano: 1 tydzień temu

To miejsce dla Ciebie Światło dla żywych wciąż w nas Znam takie słowo, Które tak chciałbym Ci dać Myśli głęboko W sercu gdy budzi je wiatr Zamykam oczy, Które tak chciałbym Ci dać Ref: To miejsce dla Ciebie, Które przynosi nam czas Wciąż daję Ci wolność Kochasz kolejny raz Na swoim niebie, Które tak chciałbym Ci dać Zabierz mnie proszę Tam gdzie nie kończy się świat Jedna historia tysiące ulic i serc Ciągle na nowo Pełna nadziei, tak wiem Tak wiele znaczeń, Które przynosi nam czas Zamykam oczy, które tak chciałbym Ci dać

Moje życie jest jak sen i gdy z... teksty

mistrzunii0 dodano: 2 tygodnie temu

Moje życie jest jak sen i gdy z czasem zamienia się w koszmar lawiruje na krawędzi w nim gdzieś rozbijam bank leci pierdolona forsa !

Za twój uśmiech milion gwiazd  za... teksty

mistrzunii0 dodano: 30 września 2016

Za twój uśmiech milion gwiazd, za twój dotyk słońca blask, uwierzyłem w moje szczęście pierwszy raz.

Prawdziwym zwycięstwem jest wygrać... teksty

mistrzunii0 dodano: 30 września 2016

Prawdziwym zwycięstwem jest wygrać z własnymi słabościami

Dzieliliśmy się błędami  ale... teksty

mistrzunii0 dodano: 29 września 2016

Dzieliliśmy się błędami, ale wszystkie Twoje wady i blizny są moje, bo jesteś wszystkim.

Facet bedzie zapora I murem nie do... teksty

mistrzunii0 dodano: 28 września 2016

Facet bedzie zapora I murem nie do przeskoczenia jesli druga osoba bedzie tak samo oparciem dlla niego.... To ma dzialac w dwie strony... a nie ja sie staram Ty zerkasz na innych badz szukasz wygody, nie szczerego uczucia.... Wtedy to szkoda czasu na bezwartosciowa osobe, ktora I tak nic dobrego nie wniesie w nasze zycie... Maja sie liczyc CZYNY NIE SLOWA !!!!

 Czasami mężczyzna chciałby... teksty

mistrzunii0 dodano: 28 września 2016

"Czasami mężczyzna chciałby Kobietę zabrać na księżyc, chciałby zrobić dla niej wszystko, a tak naprawdę do pełni szczęścia, wystarczy aby stanął z nią mocno na ziemi."

 Nie wiem  czy zawsze byłaś tą... teksty

mistrzunii0 dodano: 28 września 2016

"Nie wiem, czy zawsze byłaś tą jedyną. Ale wiem, że jesteś tą jedyną teraz, i wiem, że będziesz nią jutro, w następnym miesiącu, roku. I że będziesz tą jedyną przez resztę mojego życia. Amen."

 Obecność  jest jednym z... teksty

mistrzunii0 dodano: 28 września 2016

"Obecność, jest jednym z najwspanialszych prezentów jaki możesz podarować drugiemu człowiekowi. Nie musisz nie wiadomo czego robić, wystarczy że jesteś."

Nie mów mi o swoich planach.... teksty

mistrzunii0 dodano: 28 września 2016

Nie mów mi o swoich planach. Realizuj je !

Moja duma  moje ego  moje potrzeby i... teksty

mistrzunii0 dodano: 28 września 2016

Moja duma, moje ego, moje potrzeby i egoistyczne zwyczaje, Spowodowały,że tak dobra i silna kobieta jak Ty odeszła z mego życia. Już nigdy, nigdy nie naprawię tego, co zepsułem, oh, I prześladuje mnie to za każdym razem, gdy zamykam oczy, I to wszystko brzmi jak oh, oh, ohh....." docenia się drugą osobę wtedy kiedy się ją straci smutne to ....... prawdziwe

 Za młody  za głupi by zrozumieć... teksty

mistrzunii0 dodano: 28 września 2016

"Za młody, za głupi by zrozumieć, Że powinienem był kupować Ci kwiaty i trzymać Cię za rękę. Powinienem był oddać Ci cały mój czas, kiedy miałem szansę. Zabierać na każdą imprezę, bo ponad wszystko chciałaś tańczyć. Teraz moje kochanie tańczy, ale tańczy z innym mężczyzną..."

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 308 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV