głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dzeksonowe żałuję każdego błędu popełnionego pod wpływem emocji. żałuję każdego słowa wypowiedzianego w nerwach. żałuję każdego gestu wykonanego pod wpływem chwili. żałuję

dzeksonowe

dzeksonowe.moblo.pl
żałuję każdego błędu popełnionego pod wpływem emocji. żałuję każdego słowa wypowiedzianego w nerwach. żałuję każdego gestu wykonanego pod wpływem chwili. żałuję każdego m
żałuję każdego błędu... teksty

dzeksonowe dodano: 18 sierpnia 2011

żałuję każdego błędu popełnionego pod wpływem emocji. żałuję każdego słowa wypowiedzianego w nerwach. żałuję każdego gestu wykonanego pod wpływem chwili. żałuję każdego momentu, gdy widziałam smutek w Twoich oczach z mojego powodu. żałuję każdej kłótni podczas której ból rozcinał Twoje serce. żałuję każdej łzy na Twoim policzku, która spłyneła ponieważ powiedziałam coś co zabolało zbyt mocno. żałuję każdego momentu w którym Twój strach był silniejszy niż jakieekolwiek inne uczucie przez moje głupie pomysły i nieodpowiedzialne decyzję. żałuję, że .. tak wyszło .

super.     teksty dzeksonowe dodał komentarz: super. ;) do wpisu 18 sierpnia 2011
megaaaaaa.      teksty dzeksonowe dodał komentarz: megaaaaaa. ; )) do wpisu 18 sierpnia 2011
i jedno pytanie ' będzie Ci mnie... teksty

dzeksonowe dodano: 18 sierpnia 2011

i jedno pytanie ' będzie Ci mnie brakować choć trochę.?' spowodowało, że w mojej głowię krążyły setki myśli. co miałam powiedzieć.? że będzie mi brakować każdego dzień dobry i dobranoc. każdego przytulenia. każdego spojrzenia i każdego uśmiechu. każdej łzy i każdej chwili smutku. wszystkich chwil spędzonych razem. każdego kocham i każdego tęsknię. każdej kłótni i każdego wspólnie spędzonego dnia. każdej chwili szczęscia przeżytej razem. jak również każdego momentu strachu, każdej łzy na twarzy. wszystkich słów. nawet tych które czasem wywołały bl. każdej chwili Twojej obecności.? powiedziałam tylko ' czas pokaże.' to jedyne na co było mnie stać.

bo może to jest koniecv. ale ja nie... teksty

dzeksonowe dodano: 18 sierpnia 2011

bo może to jest koniecv. ale ja nie żałuję niczego uwierz. żadnego słowa. żadnego gestu w Twoją stronę. i jeśli miałabym teraz podsumować naszą znajomość. cieszę się cholernie się ciesze, że miałam to szczęście poznać Ciebie. tak. mimo tego, że to uczucie dało mi tysiące powodów do łez. to również dało milion powodów do uśmiechu. i niesamowicie wiele szczęścia. i teraz żegnając się z Tobą właśnie za to Ci dziekuję.

zadzwonił mówiąc ' przepraszam.... teksty

dzeksonowe dodano: 18 sierpnia 2011

zadzwonił mówiąc ' przepraszam. żałuję tego wszystkiego. nie chciałem by tak wyszło. żałuję naprawdę żałuję. chciałbym to wszystyko naprawić. czy jesteś w stanie mi wybaczyć. tak bardzo Cię proszę i przepraszam jednocześnie.' a ja nie wiedziałam co powiedzieć. nie sądziłam, że ten egoista za jakiego go uważałam ma jakiekolwiek uczucia.

naaaaajj  ..    DD . teksty dzeksonowe dodał komentarz: naaaaajj .. ; DD . do wpisu 10 sierpnia 2011
veriolli. teksty dzeksonowe dodał komentarz: veriolli. do wpisu 6 sierpnia 2011
wspomnienia z wakacji.? mogę... teksty

dzeksonowe dodano: 27 lipca 2011

wspomnienia z wakacji.? mogę zaliczyć je do najpiękniejszych wspomnień jakie pozostaną w mojej pamięci. a to wszystko dzięki temu, że miałam przy sobie ludzi tak bliskich memu sercu. to właśnie dzięki nim uśmiech zmojej twarzy nie schodził nawet na minutę.

i nagle odczuwasz tą cholerną... teksty

dzeksonowe dodano: 27 lipca 2011

i nagle odczuwasz tą cholerną pustkę w sercu z powodu braku tej jednej osoby ..

a to co było najpiekniejsze i... teksty

dzeksonowe dodano: 28 czerwca 2011

a to co było najpiekniejsze i najważniejsze w życiu - nagle przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie.

najpiękniejsze słowa jakie można... teksty

dzeksonowe dodano: 28 czerwca 2011

najpiękniejsze słowa jakie można usłyszeć od najważniejszej osoby w Twoim życiu. ' nie mogę uwierzyć, że jesteś tutaj. cieszę się, że jesteś. dziekuję za wszystko kOcie. fajnie mieć Cię obok siebie. dziekuję, że jesteś.' i nie potrzeba więcej żadnych słów, a przytulenie okazuje się być najlepszą formą podziękowania za obecność.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV